Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Różne sposoby usuwania paska wyszukiwania Google (rootowanie i brak rootowania)

Jak usunąć pasek wyszukiwania Google z ekranu głównego? Przeczytaj ten post i znajdź rozwiązania, usunięcie paska wyszukiwania to prosty proces.


Najważniejsze wskazówki dotyczące wybierania wszystkich na zdjęciach iCloud

Chcesz wybrać wiele lub wszystkie zdjęcia w iCloud? Dowiedz się, jak zaznaczać wszystkie na zdjęciach iCloud, aby zarządzać nimi szybko i sprawnie.


Co musisz wiedzieć o brakującym menu Chrome

Czy ikona menu naprawdę zniknęła? W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać menu chrome w przeglądarce internetowej komputera, gdy brakuje menu chrome.


Jak naprawić Firefox Niektóre strony internetowe się nie otwierają

Otrzymujesz komunikaty o błędach, gdy zezwalasz Firefoxowi na dostęp do sieci? Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i znajdź świetny sposób, aby naprawić Firefoksa, że ​​niektóre strony internetowe się nie otwierają.


Kompletny przewodnik na temat naprawiania jąkania się w YouTube na Chrome

Czy szukasz sposobu, by naprawić zacinanie się Chrome w YouTube? Chciałbym się z Wami podzielić 5 rozwiązaniami, jak naprawić jąkanie się Chrome na YouTube.


Twój najlepszy przewodnik na temat obsługi urządzeń mobilnych Apple Pobierz

Wsparcie Apple Mobile Device jest jednym z komponentów oprogramowania iTunes. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy chcesz naprawić Wsparcie dla urządzeń mobilnych Apple.


Najlepsze 3 DARMOWE narzędzia do eksportowania wiadomości tekstowych z iPhone'a do PDF

Niektórzy użytkownicy skarżą się na problemy podczas czytania wiadomości tekstowych. Sprawdź, jak wyeksportować wiadomości tekstowe z iPhone'a do pliku PDF, aby uzyskać lepszą czytelność.


Co robić, gdy doświadczasz zielonego ekranu YouTube?

Jeśli stoisz przed zielonym ekranem YouTube podczas próby odtworzenia filmu, dowiedz się, co robić, nie musisz się martwić, ponieważ ten post poprowadzi Cię do naprawy YouTube.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.