Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Jak naprawić problem: iPhone 8 nie chce się włączyć

Co się stanie, gdy iPhone 8 nie włączy się? Ten artykuł zawiera pomocne informacje, które pomogą ci rozwiązać problem, którego iPhone 8 nie chce się włączyć.


iPhone 6 utknął na logo Apple: 8 sposobów naprawy w 2020 roku

Chcesz naprawić iPhone'a 6, który utknął na logo Apple? W tym artykule opisano różne sposoby rozwiązania problemu na iPhonie 6, który utknął na logo Apple.


Naprawiono wyłączanie iPada bez iTunes - Przewodnik w 2020 roku

Nie pamiętasz hasła i musisz odblokować wyłączonego iPada? Nie musisz się martwić, ponieważ ten post poprowadzi Cię na wyłączonej iPadzie bez iTunes w 2020 roku.


Szybki i łatwy sposób naprawić błąd aktualizacji iPhone'a 4000

Czy kiedykolwiek pojawił się błąd związany z błędem aktualizacji iPhone'a 4000? W tym artykule poniżej podano kilka łatwych poprawek umożliwiających usunięcie błędu iPhone / iPad 4000.


6 najlepszych sposobów rozwiązania problemu migotania ekranu iPhone'a

Masz problemy z migotaniem ekranu iPhone'a? Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i znajdź świetny sposób, aby szybko i łatwo rozwiązać problem z ekranem telefonu.


Co musisz wiedzieć o błędzie pętli rozruchowej iPhone'a

Istnieje pięć sygnałów, które informują o pojawieniu się błędu pętli rozruchowej iPhone'a. Dowiedz się o nich i dowiedz się, jak rozwiązać błąd pętli rozruchowej iPhone'a, jeśli napotkasz.


5 rozwiązań dla VPN nie działa na iPhonie

Nie ma nic lepszego niż dostęp do funkcji premium tylko za pomocą VPN, ale nie jest doskonały. Dowiedz się, jak naprawić VPN niedziałający na iPhonie.


Co zrobić, gdy ekran iPhone'a się blokuje?

Próbowałeś odblokować iPhone'a, aby móc nawiązać połączenie, ale nagle ekran iPhone'a zablokował się i nie pozwoli ci nic zrobić, bez względu na to, jak spróbujesz.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.