Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Wyczyść niepotrzebne dane, aby zwolnić miejsce

Czy Twój iPhone ostatnio działał wolno? Może być konieczne sprawdzenie miejsca na iPhonie. Jest to zazwyczaj spowodowane niewystarczającą ilością miejsca na iPhonie. W takim przypadku należy natychmiast wyczyścić iPhone'a, aby go przyspieszyć. FoneDog iPhone Cleaner to najlepszy wybór, aby poradzić sobie z problemami z pamięcią iPhone'a. Ta czystsza aplikacja może pomóc w usuwaniu niepotrzebnych plików na iPhonie, takich jak niepotrzebne/tymczasowe pliki, nieużywane aplikacje, niechciane zdjęcia i duże pliki. Zrób więcej miejsca dla swojego iPhone'a.

wyczyść niepotrzebne dane
Oczyść niepotrzebne pliki

Oczyść niepotrzebne pliki

Możesz łatwo usunąć pliki tymczasowe, dzienniki awarii, niepotrzebne pliki systemowe i pamięci podręczne, takie jak pamięć podręczna iTunes, rolka aparatu, strumień zdjęć, biblioteka zdjęć itp. za pomocą FoneDog iPhone Cleaner.

Odinstaluj niepotrzebne aplikacje

Odinstaluj niepotrzebne aplikacje

Ten odkurzacz iPhone'a może wykryć wszystkie aplikacje na Twoim iPhonie, możesz sprawdzić, ile zajmują miejsca. Możesz wybrać aplikacje, których już nie potrzebujesz, i odinstalować je.

Kompresuj / eksportuj zdjęcia

Kompresuj / eksportuj zdjęcia

Duża liczba dużych zdjęć zajmie miejsce na Twoim iPhonie i sprawi, że iPhone będzie działał wolno. Oprogramowanie może pomóc w kompresowaniu zdjęć i tworzeniu ich kopii zapasowych na komputerze.

Usuń duże pliki

Usuń duże pliki

Skanuje wszystkie duże pliki na twoim urządzeniu. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz trwale usunąć pliki, możesz najpierw utworzyć ich kopię zapasową na komputerze, a następnie usunąć duże pliki.

Trwale wymaż wszystkie dane z urządzeń z systemem iOS

Chcesz całkowicie i trwale usunąć wszystkie dane z iPhone'a/iPada? FoneDog iPhone Cleaner to najlepszy wybór. Pomaga usunąć wszystkie dane z urządzeń iOS jednym kliknięciem. Nie musisz decydować, co wymazać. Zamiast czasochłonnej operacji, inteligentnie i szybko czyści wszystkie dane, w tym dane wrażliwe, bez szans na odzyskanie.

Usunąć wszystkie dane

Selektywne usuwanie prywatnych danych i aplikacji

Jeśli chcesz usunąć tylko jeden konkretny plik lub typ pliku na urządzeniu z systemem iOS, możesz użyć FoneDog iPhone Cleaner, aby wyświetlić podgląd danych i wybrać, co usunąć. Z łatwością skanuje i usuwa kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń, zdjęcia, notatki głosowe, pamięć podręczną Safari, ustawienia zaawansowane itp. Usuwanie całej zawartości ogromnych aplikacji, takich jak WhatsApp, to również bułka z masłem, jeśli używasz FoneDog iPhone Cleaner.

Usuń prywatne dane

Tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i przesyłanie danych między urządzeniami iOS

Możesz chcieć zrobić kopię zapasową ważnych danych swojego iPhone'a na wypadek ich przypadkowej utraty. FoneDog iPhone Cleaner umożliwia bezpieczne i szybkie tworzenie kopii zapasowych danych na urządzeniach z systemem iOS, w tym zdjęć, wiadomości, historii połączeń, aplikacji itp. Następnie dane te można łatwo przywrócić z powrotem na urządzeniu z systemem iOS. Zapewnia również funkcję przesyłania danych między urządzeniami iOS. Dzięki niemu możesz przenieść dane iPhone'a na inne urządzenie z systemem iOS za pomocą kliknięć.

Tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i przesyłanie danych
Logo czyszczenia iPhone'a

Pełen wspaniałych funkcji

Fonedog iPhone Cleaner to nie tylko środek do czyszczenia iPhone'a. Jest to również świetne narzędzie do łatwego zarządzania iPhonem. Istnieje wiele zaawansowanych funkcji dla użytkowników iPhone'a.

Usuń duplikaty

Usuń duplikaty

Znajdź duplikaty, scal identyczne kontakty i usuń niepotrzebne pliki.

Podgląd plików

Podgląd plików

Podgląd danych do selektywnego usunięcia i uniknięcia przypadkowego usunięcia.

Wybierz Poziom bezpieczeństwa

Wybierz Poziom bezpieczeństwa

3 tryby bezpieczeństwa do wyboru, aby sprostać różnym spotkaniom podczas wymazywania danych na iPhonie.

Bogaty zestaw narzędzi

Bogaty zestaw narzędzi

W pełni funkcjonalna platforma do tworzenia kopii zapasowych, przywracania i przesyłania danych między urządzeniami iOS.

Gwarancja prywatności

Gwarancja prywatności

100% ochrony prywatności. Kasowanie danych bez szans na odzyskanie.

Recenzje FoneDog iPhone Cleaner

Napisz Recenzję Więcej recenzji

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.