Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Co to jest „inna objętość w pojemniku” i jak ich unikać?

Po uaktualnieniu komputera Mac do systemu macOS 10.13 High Sierra może pojawić się komunikat „Inny wolumin w kontenerze”. W tym artykule wyjaśniono, co to znaczy i jak nim zarządzać.


Jak zmienić programy startowe na komputerze Mac - i nie tylko

Jak zmienić programy startowe na komputerze Mac? Otwórz preferencje systemowe. Przejdź do użytkowników i grup. Wybierz kartę Elementy logowania po prawej stronie. Wybierz początek ......


Najlepszy darmowy program do czyszczenia komputerów Mac w 2020 roku

Istnieje wiele bezpłatnych programów czyszczących dla komputerów Mac. Ale możesz nie wiedzieć, który z nich będzie lepszy. Przedstawiamy Ci 6 najlepszych darmowych programów do czyszczenia komputerów Mac poniżej.


Krótki przewodnik na temat przeglądania historii na komputerze Mac

Aby móc znacznie przyspieszyć działanie przeglądarek na Macu, tutaj zostaną pokazane metody przeglądania historii na Macu.


Jak łatwo naprawić Problem „W systemie zabrakło pamięci aplikacji” Problem

Aby łatwo naprawić problem „Skończyła się pamięć aplikacji”, lepiej wyczyść i usuń niepotrzebne pliki z komputera Mac, aby zwolnić miejsce w pamięci.


5 sposobów na szybsze uruchamianie komputera Mac

Kilka sposobów na przyspieszenie komputera Mac. Możesz także wiedzieć, co powoduje powolne działanie komputera Mac. Na co czekasz, przyjdź wkrótce!


Darmowe pobieranie najlepszego oprogramowania do czyszczenia komputerów Mac [2020 recenzji]

Po przetestowaniu wielu aplikacji do czyszczenia komputerów Mac, oto nasza lista najlepszych darmowych programów do czyszczenia komputerów Mac do roku 2020. Bezpłatne pobieranie i oszczędzanie miejsca na dysku dla komputera iMac / MacBook.


The Ultimate Guide jak wyczyścić pamięć podręczną na komputerze Mac

Pamięci podręczne to tymczasowe pliki i dane na dysku twardym, służące do przyspieszenia procesów, szczególnie podczas pobierania obrazów. Jest przewodnik, aby wyczyścić pamięć podręczną.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.