Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Podręcznik użytkownika dotyczący sposobu blokowania numeru na telefonie iPhone

Oto nasz poradnik dotyczący blokowania numeru na iPhonie bez względu na wersję systemu operacyjnego. Możesz zablokować wymienione kontakty i ostatnie połączenia, których nie chcesz.


Jak odzyskać świąteczne piosenki z iPhone'a

Odzyskaj swoje świąteczne piosenki z iPhone'a. Podałem najlepsze rozwiązanie i wymieniłem wiele powodów, dla których brakuje waszych świątecznych piosenek.


Jaki jest najlepszy iPhone Photo Recovery w 2017 roku?

Jak zrobić iPhone Photo Recovery? W tym artykule pokażemy krok po kroku różne rozwiązania do skutecznego odzyskiwania usuniętych zdjęć z iPhone'a.


Nie można pobrać zdjęć z iCloud, jak to naprawić?

Jeśli wystąpi błąd „podczas pobierania tego zdjęcia z iCloud wystąpił błąd”. 2 sposoby naprawienia „nie można pobrać zdjęć z iCloud” tutaj. Łatwo pobieraj zdjęcia


[Rozwiązane] Zdjęcia iPhone'a zniknęły z rolki aparatu.

Zdjęcia iPhone'a znikające z rolki aparatu to dziś powszechny problem. W tym poście przedstawiamy rozwiązania umożliwiające odzyskanie usuniętych zdjęć z rolki aparatu iPhone'a.


Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X.

Oto przewodnik krok po kroku, jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X. Ważne jest, aby uważnie śledzić wszystkie te kroki, aby uniknąć utraty danych.


Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a 8 / 8Plus

Jak możemy odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a 8 / 8Plus? W tym artykule przedstawiono trzy przydatne i wydajne sposoby ich odzyskiwania bez większych problemów.


Jak naprawić czerwony problem śmierci iPhone'a lub iPada?

Nie panikuj. W tym artykule dowiesz się 4 sposoby rozwiązania problemu czerwonego ekranu śmierci na iPhonie lub iPadzie. Poza tym niektóre wskazówki, jak uniknąć czerwonego ekranu.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.