Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Konwerter wideo

Łatwe w użyciu oprogramowanie do edycji wideo pomaga łatwo konwertować i edytować wideo i audio. Konwerter wideo FoneDog nie tylko obsługuje wiele formatów, ale także zapewnia szybką konwersję i zachowuje wysokiej jakości filmy.

mak

Win

baner png

Przydatne oprogramowanie wideo dla Ciebie

FoneDog Video Converter posiada przyjazny interfejs. Łatwy w użyciu i kompletne funkcje. Może spełnić wszystkie Twoje potrzeby wideo.

Konwertuj między 300+ formatami wideo/audio

Konwerter wideo FoneDog umożliwia konwersję do wielu formatów wyjściowych, w tym AVI, FLV, MP4, M4V, MKV, MOV, 3GP, 3G2, SWF, WMV, ASF, AAC, AC3, AIFF, FLAC, M4A, MP3, OGG, WAV , WMA itp.

rysunek produktu
rysunek produktu

Elastyczne narzędzie — przycinanie lub łączenie wideo i audio

Możesz ciąć oryginalne filmy na małe segmenty. Dowolnie dostosuj czas rozpoczęcia i czas zakończenia. Możesz połączyć ze sobą różne segmenty i połączyć je w jeden film/audio, aby stworzyć swój fantastyczny film.

Konwertuj filmy do obsługi różnych urządzeń

 • Formaty wideo obsługiwane przez różne urządzenia są niespójne. Czasami musisz przekonwertować wideo na inny format lub chcesz przekonwertować wideo na audio.
 • FoneDog Video Converter może pomóc w rozwiązaniu tych problemów. Obsługuje konwersję między wieloma formatami i zapewnia wstępnie ustawione pliki konfiguracyjne. Wystarczy wybrać urządzenie, aby zmienić wideo na obsługiwany format wideo.
rysunek produktu
rysunek produktu

Obsługuje konwersję wideo do iz wideo 4K UHD

Konwerter wideo FoneDog obsługuje konwersję HD/4K UHD i 3D. Możesz przejąć pełną kontrolę nad konwersją 4K (UHD), 1080P (FHD), 720P (HD) i 480P (SD).

Ultraszybka konwersja wideo

Dzięki obsłudze technologii akceleracji sprzętowej nie tylko szybkość konwersji jest do 6 razy większa niż normalnie, ale także konwertuje z wysoką jakością.

rysunek produktu

Użyj konwertera wideo FoneDog teraz

krok 1 png krok 2 png krok 3 png

Recenzje konwertera wideo FoneDog

 • Całkowicie zapomniałem hasła do iPhone'a. Po kilku próbach skłoniło mnie to do ponownego spróbowania po godzinach. Czułem się beznadziejnie, ale ten program oszczędza mi godzin oczekiwania! Postępuj zgodnie z instrukcjami programu i w końcu wsiadam do mojego iPhone'a. Dziękuję!

  Przez Linda

  Przez Linda
 • Jestem pod wrażeniem FoneDog Video Converter, ponieważ jego konwersja nie powoduje utraty jakości. Myślałem, że spowoduje to przynajmniej niewielką kompresję moich filmów, ale tak się nie stało! Naprawdę spełnia moje potrzeby!

  By Evelyn

  By Evelyn
 • Jest łatwy w użyciu w porównaniu z innymi narzędziami, których używałem. Ma taki przyjazny interfejs użytkownika. Zapoznanie się z interfejsem operacyjnym przed konwersją wideo nie kosztowało mnie zbyt wiele czasu. Świetny!

  Ryan

  Ryan

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.