Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Prosty przewodnik na temat przenoszenia zdjęć z iCloud na PC

Chcesz przenieść się na komputer, ponieważ pamięć iCloud jest prawie pełna? Chcesz wiedzieć, jak przenosić zdjęcia z iCloud na PC? Ten post jest dla Ciebie.


2019-czas, aby zablokować ważne pliki na komputerze Mac

Wiele razy istnieją ważne pliki, których nie chcemy sprawdzać, dlatego je ukrywamy lub blokujemy komputer Mac. Oto metody ich zablokowania.


Jak obliczyć czarny ekran MacBooka Pro

Czy kiedykolwiek miałeś czarny ekran na MacBooku Pro? Jeśli odpowiedź brzmi tak, przeczytaj ten artykuł, pokaże ci, jak skutecznie rozwiązać problem.


Prosty przewodnik na temat korzystania z Menedżera zadań

Wielu użytkowników komputerów Mac ma wątpliwości dotyczące korzystania z Menedżera zadań, gdy chce zakończyć niektóre zadania. Dlatego ten esej ma na celu pokazać prosty przewodnik, jak go używać.


Przewodnik na temat przesyłania danych do iCloud na PC

Jeśli szukasz metod przesyłania danych do iCloud na PC, ponieważ post będzie o tym mówić, przejdź do tego artykułu, aby poznać i opanować sposoby.


Jak wyczyścić pamięć podręczną w Samsung Galaxy S6

Jeśli szukasz metod czyszczenia pamięci podręcznej, gratulacje, kliknij prawym przyciskiem myszy, jak wyczyścić pamięć podręczną na Samsung Galaxy S6.


Jak całkowicie odinstalować aplikacje na komputerze Mac w najprostszy sposób

Odinstalowywanie aplikacji to regularne operacje na komputerze Mac. Konieczne jest napisanie artykułu o sposobach całkowitego odinstalowania aplikacji na komputerze Mac w 2019 roku.


Jak tymczasowo uchronić komputer Mac przed snem (działa!)

Konieczne byłoby poznanie sposobu tymczasowego powstrzymania komputera Mac przed zaśnięciem z powodu niedogodności związanych z wyłączeniem wejścia i wyjścia audio.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.