Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Wydobywanie telefonu Samsung S6 z ekranu Frozen Verizon

Byłbyś rozczarowany, gdy zobaczysz, że Samsung S6 nie wyprowadza się ze strony ekranu wersji. Teraz przeczytaj ten fragment, aby dowiedzieć się, jak to naprawić!


Samsung Galaxy S6 utknął w ekranie rozruchowym

W tym artykule wymieniono powody, dla których Samsung Galaxy S6 utknął na ekranie rozruchowym i przedstawiono rozwiązania SIX, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.


Telefon lub tablet z Androidem się nie włącza: wyczerpujący przewodnik

W tym artykule podsumowano główne powody, dla których telefon lub tablet z Androidem się nie włącza, i wymieniono rozwiązania dotyczące odzyskiwania danych z uszkodzonego urządzenia.


Odzyskaj dane z Samsung Galaxy za pomocą ekranu śmierci bez zmiany nowego ekranu

W tym poście dowiesz się, jak pozbyć się ekranu śmierci bez zmiany ekranu, nauczymy Cię, jak odzyskać dane z uszkodzonego Samsunga.


10 sposobów, aby naprawić telefon z Androidem, który nie będzie ładować

Przyjrzyjmy się niektórym rozwiązaniom dla telefonu lub tabletu z Androidem, które nie ładują się lub nie ładują się zbyt wolno. Artykuł zawiera 10 sposobów rozwiązania problemów.


Najlepszy przewodnik: Wyjdź z trybu pobierania na telefonie Samsung

Jeśli nie masz pewności, jak wyjść z trybu Odin lub trybu pobierania, zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak wyjść z niego w prosty sposób w ciągu kilku minut.


Jak odzyskać uszkodzone wiadomości Samsung WhatsApp

Jak przywrócić wiadomości WhatsApp z uszkodzonego telefonu Samsung? Jeśli chodzi o usunięcie lub utratę historii czatów WhatsApp, ten artykuł jest odpowiedzią, której szukasz.


Zrób to sam Naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego

Jeśli szukasz sposobu, aby to zrobić samemu, zepsuta naprawa telefonu komórkowego. Ten post jest właśnie dla Ciebie. Tutaj możesz dowiedzieć się, jak zrobić kilka prostych kroków.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.