Kontakt

Darmowy internetowy kompresor zdjęć

Darmowe narzędzie do kompresji obrazów online do kompresji plików JPEG, PNG, SVG, Gif.
Do 40 obrazów, maks. 5 MB każdy

Lub upuść swoje zdjęcia tutaj

Jaki typ obrazu jest obsługiwany?

Darmowy Online Photo Compressor obsługuje wiele typów zdjęć. Takich jak jpeg, png, svg i gif. Jednocześnie można skompresować do 40 obrazów, z których każdy nie przekracza 5M. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Będziemy obsługiwać więcej typów obrazów i bezpłatne usługi online, które są pomocne dla użytkowników.

Co robi FoneDog - Photo Compressor?

* Pozwala kompresować pliki graficzne (np. JPEG, PNG, SVG i Gif), co spowoduje zmniejszenie rozmiaru bez utraty dużej jakości obrazu.

* Pozwala zaoszczędzić więcej miejsca na urządzeniu. Dzięki temu możesz wykorzystać to miejsce na inne zdjęcia, filmy i ważne dokumenty.

* Powoduje to, że obraz zużywa mniejszą przepustowość, szczególnie jeśli chcesz go użyć w witrynie internetowej. W ten sposób możesz zaoszczędzić dużo przepustowości i pomieścić więcej użytkowników, zwłaszcza jeśli korzystasz z pakietu hostingowego, który ma ograniczoną ilość transferu danych.

* Powoduje to szybsze ładowanie urządzeń i dostawców usług hostingowych. Użytkownicy Twojej witryny nie będą się nudzić powolnym ładowaniem. Ponieważ twoje zdjęcia zajmują mniej miejsca, ładują się szybciej i zapewniają lepszą obsługę.

Dlaczego powinienem używać kompresora obrazu?

PNG i JPG to nasze powszechnie używane formaty zdjęć. Ale pliki są na ogół duże i zajmują dużo miejsca. Duże obrazy zajmują więcej pamięci do załadowania, dlatego prowadzi to do spowolnienia wyświetlających je urządzeń. To samo dotyczy stron internetowych, które używają niesamowicie dużych rozmiarów obrazów. Obrazy o dużych rozmiarach, które ładują się wolno, prowadzą do złego użytkowania. Posługiwać się FoneDog - Photo Compressor zmniejszyć obraz aplikacji i strony internetowej. Zużyje mniejszą przepustowość i szybsze ładowanie. Oszczędzaj miejsce na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Jak skompresować pliki JPG lub PNG?

Możesz załadować do 40 zdjęć, 0-5 mln na plik. Obsługa plików JPEG i PNG. Kliknij przycisk Prześlij, wybierz wiele zdjęć w formacie JPEG, PNG. Narzędzie automatycznie skompresuje zdjęcia. To jest całkowicie darmowy internetowy optymalizator obrazu.

Przydatny zestaw narzędzi

Przeniesienie telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj pliki między komputerami z systemem iOS, Android i Windows.

iOS Odzyskiwanie danych

iOS Odzyskiwanie danych

Odzyskaj utracone lub usunięte dane z iPhone'a / iPada, iTunes, iCloud

Android Data Recovery

Android Data Recovery

Łatwo odzyskuj usunięte dane z urządzenia z Androidem

iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową całego iPhone'a i selektywnie przywróć z kopii zapasowych

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.