Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Darmowy internetowy kompresor zdjęć

Darmowe narzędzie do kompresji obrazów online do kompresji plików JPEG, PNG, SVG, Gif.
Do 40 obrazów, maks. 5 MB każdy

Lub upuść swoje zdjęcia tutaj

Jaki typ obrazu jest obsługiwany?

Darmowy Online Photo Compressor obsługuje wiele typów zdjęć. Takich jak jpeg, png, svg i gif. Jednocześnie można skompresować do 40 obrazów, z których każdy nie przekracza 5M. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Będziemy obsługiwać więcej typów obrazów i bezpłatne usługi online, które są pomocne dla użytkowników.

Co robi FoneDog - Photo Compressor?

* Pozwala kompresować pliki graficzne (np. JPEG, PNG, SVG i Gif), co spowoduje zmniejszenie rozmiaru bez utraty dużej jakości obrazu.

* Pozwala zaoszczędzić więcej miejsca na urządzeniu. Dzięki temu możesz wykorzystać to miejsce na inne zdjęcia, filmy i ważne dokumenty.

* Powoduje to, że obraz zużywa mniejszą przepustowość, szczególnie jeśli chcesz go użyć w witrynie internetowej. W ten sposób możesz zaoszczędzić dużo przepustowości i pomieścić więcej użytkowników, zwłaszcza jeśli korzystasz z pakietu hostingowego, który ma ograniczoną ilość transferu danych.

* Powoduje to szybsze ładowanie urządzeń i dostawców usług hostingowych. Użytkownicy Twojej witryny nie będą się nudzić powolnym ładowaniem. Ponieważ twoje zdjęcia zajmują mniej miejsca, ładują się szybciej i zapewniają lepszą obsługę.

Dlaczego powinienem używać kompresora obrazu?

PNG i JPG to nasze powszechnie używane formaty zdjęć. Ale pliki są na ogół duże i zajmują dużo miejsca. Duże obrazy zajmują więcej pamięci do załadowania, dlatego prowadzi to do spowolnienia wyświetlających je urządzeń. To samo dotyczy stron internetowych, które używają niesamowicie dużych rozmiarów obrazów. Obrazy o dużych rozmiarach, które ładują się wolno, prowadzą do złego użytkowania. Posługiwać się FoneDog - Photo Compressor zmniejszyć obraz aplikacji i strony internetowej. Zużyje mniejszą przepustowość i szybsze ładowanie. Oszczędzaj miejsce na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Jak skompresować pliki JPG lub PNG?

Możesz załadować do 40 zdjęć, 0-5 mln na plik. Obsługa plików JPEG i PNG. Kliknij przycisk Prześlij, wybierz wiele zdjęć w formacie JPEG, PNG. Narzędzie automatycznie skompresuje zdjęcia. To jest całkowicie darmowy internetowy optymalizator obrazu.

Przydatny zestaw narzędzi

Przeniesienie telefonu

Przeniesienie telefonu

Przesyłaj pliki między komputerami z systemem iOS, Android i Windows.

iOS Odzyskiwanie danych

iOS Odzyskiwanie danych

Odzyskaj utracone lub usunięte dane z iPhone'a / iPada, iTunes, iCloud

Android Data Recovery

Android Data Recovery

Łatwo odzyskuj usunięte dane z urządzenia z Androidem

iOS Data Backup & Restore

iOS Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową całego iPhone'a i selektywnie przywróć z kopii zapasowych

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.