Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Jak odzyskać usunięte dane w Xiaomi Mi MIX 2S

Jak odzyskać dane z Xiaomi? W tym artykule przedstawiono jedno kliknięcie, aby bezpośrednio odzyskać usunięte i utracone dane z Xiaomi MIX S2 nawet bez kopii zapasowej. Oto jak to zrobić.


Jak odzyskać zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida w 2020 roku

Nie jest to trudne zadanie, jeśli zastosowałeś się do rozwiązania w tym przydatnym samouczku. Oto proste kroki, aby wyodrębnić zdjęcia z uszkodzonego telefonu z Androidem.


Jak wejść w tryb odzyskiwania systemu Android

Ten fragment jest łatwym przewodnikiem, który pokazuje, jak uruchomić telefon w trybie odzyskiwania na telefonie z Androidem. Jak również powiedzieć, jak przywrócić dane z uszkodzonego telefonu.


Jak odzyskać usunięte kontakty z Huawei Mate 10

W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać usunięte kontakty z Huawei Mate 10, ten niesamowity zestaw narzędzi z pewnością pomoże Ci bez przechodzenia wielu zmagań.


Jak odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida

Jakie są możliwe sposoby odzyskania usuniętej historii połączeń bez kopii zapasowej z telefonu z Androidem? W tym artykule znajdziesz najlepszą odpowiedź i wskazówkę.


Nowo powstały 2019! Jak przywrócić system Android po przywróceniu ustawień fabrycznych

Czy wiesz, jak przywrócić dane Androida po przywróceniu ustawień fabrycznych? Oto kilka rozwiązań umożliwiających odzyskanie utraconych danych z Androida.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.