Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Jak przenieść zdjęcia z iCloud na PC

Chcesz przenieść zdjęcia z iCloud na PC, ale nie wiesz jak? Sprawdź, jak przesyłać zdjęcia z iCloud na komputer, aby w każdej chwili uzyskać dostęp do swoich zdjęć.


Jak szybko i łatwo przesyłać filmy wideo do iPhone'a!

W tym artykule podzielimy się przydatnymi sposobami przesyłania filmów na iPhone'a. Możesz przesyłać filmy i cieszyć się nimi już teraz!


Przewodnik na temat przenoszenia muzyki z Androida na Androida

Jeśli szukasz sposobu na przeniesienie utworów ze starego telefonu z Androidem na nowe urządzenie z Androidem? Oto kilka prostych wskazówek na temat przesyłania muzyki.


Jak przenieść programy telewizyjne z iPhone'a do iTunes za darmo

Oglądanie filmów na małym urządzeniu, takim jak iPhone, nie jest przyjemnością. Sprawdź, jak przenieść programy telewizyjne z iPhone'a do iTunes, aby uzyskać najlepszą jakość filmów!


5 sposobów przesyłania plików z komputera na iPhone'a

Nie musisz trzymać się komputera, aby przeglądać pliki. Dowiedz się, jak przesyłać pliki z komputera na iPhone za pomocą tych pięciu sprawdzonych metod w tym artykule.


Co robić, gdy nie można przeciągnąć muzyki na iPhone'a

Niestety powody powodują, że nie można przeciągać muzyki na iPhone'a. Omówimy powody, dla których nie możesz przeciągnąć muzyki na iPhone'a i jak to naprawić.


4 szybkie metody przesyłania plików do iPada bez iTunes

Możesz przenieść swoje pliki na różne urządzenia. Wykonaj 4 szybkie metody przesyłania plików do iPada z komputera, a nawet bez iTunes.


Krótki przewodnik na temat synchronizacji iPhone'a z nowym komputerem

Jeśli masz nowy komputer, możesz wypróbować tutaj najbardziej wydajną metodę, aby pomóc zsynchronizować iPhone'a z nowym komputerem, łatwą obsługę i bez utraty prywatności.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.