Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

O nas

o banerze

Kim jest FoneDog

Dość oczywiste jest ustalenie, kim jesteśmy w tej dziedzinie techniki, to znaczy FoneDog jest dostawcą rozwiązań, a także programistą narzędzi.

Po pierwsze, FoneDog ma na celu zapewnienie najbardziej wydajnych metod rozwiązywania problemów na urządzeniach elektronicznych. Na przykład FoneDog jest zaangażowany w dostarczanie rozwiązań do odzyskiwania danych dla iPhone'a, iPada i Androida oraz do czyszczenia danych w Mac OS. Przeglądając naszą stronę internetową, możesz znaleźć artykuły na temat rozwiązywania różnych problemów pojawiających się na urządzeniach z Androidem, iOS lub Mac. A jeśli masz problemy z niektórymi krokami lub przyczyną zrootowania telefonu, możesz skontaktować się z naszym centrum wsparcia i poprosić o przysługę.

Po drugie, FoneDog opracowuje pomocne narzędzia, które pomogą rozwiązać problemy na ponad 6000 urządzeń. Przede wszystkim dla Androida ma FoneDog Android Data Recovery, aby odzyskać usunięte dane Androida, FoneDog Android Data Backup & Restore do tworzenia kopii zapasowych istniejących danych Androida oraz FoneDog Broken Data Android Extraction, aby odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń Samsung. W przypadku iOS ma FoneDog iOS Data Recovery do odzyskiwania skasowanych danych iOS, FoneDog iOS Data Backup & Restore do tworzenia kopii zapasowych danych iOS oraz FoneDog iOS System Recovery do odzyskiwania systemu iOS w kłopotach. Co więcej, FoneDog opracowuje również dwa główne narzędzia do czyszczenia komputerów Mac o nazwie FoneDog Mac Cleaner i FoneDog PowerMyMac. Mogą wyczyścić niepotrzebne pliki i sprawić, że komputer Mac utrzyma lepszy stan. Porady: Narzędzia dla urządzeń z Androidem, iOS i Mac zapewniają bezpłatną wersję próbną. Co więcej, FoneDog zapewnia jeszcze dwa bezpłatne kompresory online: FoneDog Free Photo Compressor i FoneDog Free Free Compressor PDF. Jeśli masz urządzenie Mac, możesz również pobrać oprogramowanie FoneDog PDF Compressor i bezpośrednio skompresować pliki PDF.

Bez względu na to, kim jesteśmy, jako dostawca rozwiązań lub programista narzędzi, FoneDog bardzo przyczynił się do codziennego użytkowania użytkowników mobilnych. I będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.

Co bada FoneDog

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się oprogramowaniem informatycznym i poświęcamy się pomaganiu użytkownikom w uzyskiwaniu kompletnych rozwiązań dla telefonów komórkowych.

Świadczymy usługi mobilnego odzyskiwania danych, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych z iPhone'a i Androida, naprawiamy problemy z systemem iOS i odzyskujemy dane z uszkodzonych telefonów Samsung.

Ponadto mamy bezpłatną aplikację na iPhone'a, która pozwala użytkownikom przenosić zdjęcia i kontakty między iPhonem a komputerem, skanować podobne lub zduplikowane zdjęcia na iPhonie, usuwać niekompletne kontakty i scalać zduplikowane kontakty.

Dla użytkowników komputerów Mac opracowaliśmy inteligentne oprogramowanie czyszczące dla komputerów Mac, które zawiera różnorodne gadżety, które pomagają komputerom Mac, takie jak wykrywanie WiFi, zastępcza pamięć podręczna DNS za jednym kliknięciem i szybsza prędkość komputera Mac. Zapewniamy również naszemu klientowi bezpłatny kompresor PDF, aby zmniejszyć rozmiar pliku PDF.

Teraz my FoneDog zapewniamy również dwa dodatkowe bezpłatne narzędzia online: FoneDog Free Photo Compressor i FoneDo Free PDF Compressor. Możesz zakończyć kompresowanie zdjęć w dużych rozmiarach i plikach PDF w kilka sekund za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Nasz znakomity zespół kierowniczy i zespół pracowników zapewni użytkownikom coraz więcej użytecznych rozwiązań w zakresie telefonów komórkowych.


Nasze produkty

PowerMyMac

to kompleksowe oprogramowanie do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania komputera Mac.

FoneDog PDF Compressor

Całkowicie darmowe oprogramowanie do optymalizacji i kompresji plików PDF w celu zmniejszenia rozmiaru pliku.

Android Data Recovery

odzyskać usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

eksportuj dane z uszkodzonego telefonu Samsung.

Android Data Backup & Restore

wykonać kopię zapasową danych Android i selektywnie przywrócić z kopii zapasowych.

iOS Odzyskiwanie danych

odzyskać usunięte dane z iPhone'a, iTunes, kopii zapasowej iCloud.

Odzyskiwanie systemu iOS

naprawić różne błędy systemowe z iPhone'a lub iPada.

Kopia zapasowa i przywracanie danych iOS

wykonaj kopię zapasową wszystkich danych iOS i selektywnie przywróć z kopii zapasowych.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.