Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Jak rozwiązać problem z włączaniem kopii zapasowej iCloud?

Co powinienem zrobić, jeśli mam problemy z włączeniem iCloud Backup? Istnieje 10 sposobów, aby pomóc Ci rozwiązać problemy, gdy chcesz włączyć tworzenie kopii zapasowych danych iCloud.


Jak odzyskać hasło iCloud?

Jak odzyskać hasło iCloud? Przywracanie haseł iCloud nie jest trudne. Poniżej dowiesz się, jak odzyskać hasło iCloud.


Przewodnik po usuwaniu blokady aktywacji iCloud!

W tym artykule poznasz kilka przydatnych metod obejścia lub usunięcia blokady aktywacyjnej iCloud, wykonując szczegółowe kroki poniżej, zróbmy to teraz.


[Rozwiązany!] Jak uzyskać dostęp do iCloud z iPhone'a?

Czy chcesz uzyskać dostęp do iCloud z iPhone'a? Cóż, ten post oferuje 4 sposoby dostępu do danych iCloud lub ustawienia na iPhonie, chcesz dowiedzieć się więcej? po prostu czytaj dalej.


Trzy najlepsze rozwiązania do odzyskiwania notatek z iCloud

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub zgubiłeś notatkę i nie wiesz, jak je przywrócić, skorzystaj z metody podanej w tym poście! To najbezpieczniejszy sposób.


Kompletny przewodnik po udostępnianiu zdjęć w iCloud

Dzięki Udostępnianiu zdjęć iCloud możesz udostępniać zdjęcia i dowolne pliki tylko wybranym osobom, a także pozwolić im dodawać swoje zdjęcia. To jest prawdziwy przewodnik.


5 sposobów, aby naprawić iCloud Backup nie wyświetla się na moim iPhonie

W tym artykule przedstawiono podstawowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i naprawiania kopii zapasowej iCloud, które nie pokazują problemu, a także narzędzie do wyodrębniania kopii zapasowej iCloud.


3 prawdziwe sposoby, jak zobaczyć, co jest dostępne w My iCloud

Jak zobaczyć, co jest na mojej iCloud? W tym przewodniku opisano sposób wyświetlania danych iCloud z systemu iOS. Możesz łatwo zobaczyć, co jest przechowywane w iCloud ze strony internetowej lub iPhone'a.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.