Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog PDF Compressor

Całkowicie darmowe oprogramowanie do kompresowania plików PDF

Pobierz
FoneDog PDF Compressor

Łatwo skompresuj plik PDF

Uruchom FoneDog PDF Compressor, a następnie upuść plik PDF w polu. Poczekaj kilka sekund na zakończenie kompresji. Wyświetl podgląd i zapisz w dowolnym miejscu. Proces jest prosty i szybki.

Inteligentny kompresor PDF

Chociaż istnieje wiele narzędzi oferujących rozwiązania optymalizacyjne, nie wszystkie z nich oferują najlepsze wyniki. Nasze oprogramowanie oferuje automatyczny wybór. Nawet jeśli nie wiesz, co to jest dpi, możesz uzyskać mniejszy rozmiar pliku o doskonałej jakości.

Gwarancja 100% bezpieczeństwa

FoneDog PDF Compressor to darmowe oprogramowanie do kompresji plików PDF. Nie ryzykujesz zhakowania pliku, ponieważ musiałeś go przesłać online. Nikt nie ma dostępu do twoich plików, a prywatność jest w 100% gwarantowana.

Zachowaj doskonałą jakość, mniejszy rozmiar pliku

Pobieranie i otwieranie dużych plików PDF zajmuje dużo czasu. Co gorsza, jeśli plik zawiera obrazy, może to dodatkowo spowolnić proces. Zmniejsz rozmiar pliku PDF i spraw, aby idealnie nadawał się do oszczędzania przepustowości lub dopasowania pliku do limitów rozmiaru pliku załącznika do wiadomości e-mail.

Kompresuj teraz pliki PDF!

Pobierz

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.