Kontakt

FoneDog PDF Compressor

Całkowicie darmowe oprogramowanie do kompresowania plików PDF

Pobierz
FoneDog PDF Compressor

Łatwo skompresuj plik PDF

Uruchom FoneDog PDF Compressor, a następnie upuść plik PDF w polu. Poczekaj kilka sekund na zakończenie kompresji. Wyświetl podgląd i zapisz w dowolnym miejscu. Proces jest prosty i szybki.

Inteligentny kompresor PDF

Chociaż istnieje wiele narzędzi oferujących rozwiązania optymalizacyjne, nie wszystkie z nich oferują najlepsze wyniki. Nasze oprogramowanie oferuje automatyczny wybór. Nawet jeśli nie wiesz, co to jest dpi, możesz uzyskać mniejszy rozmiar pliku o doskonałej jakości.

Gwarancja 100% bezpieczeństwa

FoneDog PDF Compressor to darmowe oprogramowanie do kompresji plików PDF. Nie ryzykujesz zhakowania pliku, ponieważ musiałeś go przesłać online. Nikt nie ma dostępu do twoich plików, a prywatność jest w 100% gwarantowana.

Zachowaj doskonałą jakość, mniejszy rozmiar pliku

Pobieranie i otwieranie dużych plików PDF zajmuje dużo czasu. Co gorsza, jeśli plik zawiera obrazy, może to dodatkowo spowolnić proces. Zmniejsz rozmiar pliku PDF i spraw, aby idealnie nadawał się do oszczędzania przepustowości lub dopasowania pliku do limitów rozmiaru pliku załącznika do wiadomości e-mail.

Kompresuj teraz pliki PDF!

Pobierz

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.