Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

FoneDog

Najnowsze artykuły

Dwa sposoby naprawy iTunes nie mogą przywrócić kopii zapasowej do urządzenia

Czy wiesz, jak naprawić iTunes nie może przywrócić plików kopii zapasowych do iDevices? Oto dwa przydatne sposoby, aby to zrobić. I sposób na przywrócenie plików kopii zapasowej z iPhone'a!


Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić iPhone'a za pomocą iTunes?

Nie wiesz, jak wykonać kopię zapasową i przywrócić iPhone'a za pomocą iTunes? Możesz użyć iTunes, aby przywrócić iPhone'a, jeśli chcesz. Oto kilka praktycznych sposobów dla Ciebie.


Jak przeglądać pliki kopii zapasowej iTunes za darmo i łatwo

Jak wyświetlić pliki kopii zapasowej iTunes? Ten przewodnik pokaże, jak łatwo znaleźć i wyświetlić plik kopii zapasowej iTunes na PC lub Mac oraz sposób przywracania danych z iTunes.


iTunes nie może połączyć się z tym iPhone'em. Błąd naprawy!

Jak mogę to naprawić? - „iTunes nie może połączyć się z tym iPhone'em. brakuje wartości ”. Jest to prosty przewodnik podany w tym poście, aby naprawić ten problem.


Jak przywrócić kontakty z iTunes

Jeśli utworzysz kopię zapasową swojego starego iPhone'a w iTunes, a następnie chcesz przywrócić kontakty z iTunes na nowy iPhone, oto 3 ostateczne sposoby. Masz tylko kilka kliknięć.


Zapomniałeś hasła? Oto jak naprawić iPada jest wyłączony w 2020 roku?

iPad jest wyłączony? Tutaj dowiesz się, jak naprawić wyłączonego iPada z powodu zbyt częstego wprowadzania błędnego hasła. To naprawdę działa i łatwe dla Ciebie.


Jak odzyskać zdjęcia na iPhonie / iPadzie po przywróceniu ustawień fabrycznych

Ten artykuł dotyczy odzyskiwania zdjęć po przywróceniu ustawień fabrycznych na iPhonie / iPadzie. Artykuł jest bardzo profesjonalny, aby pokazać Ci przewodnik krok po kroku.


Rozwiązywanie problemów 101: Jak naprawić błędy w iTunes podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a

Jak naprawić błędy w iTunes podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a? W tym artykule zebraliśmy najczęstsze kody błędów iTunes i sposoby ich naprawy.


FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.