Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Regulamin FoneDogRegulamin FoneDog

FoneDog udostępnia informacje i produkty na tej stronie internetowej, z zastrzeżeniem następujących warunków. Uzyskując dostęp do tej witryny, zgadzasz się na te warunki. Zastrzegamy sobie prawo do poszukiwania wszelkich środków prawnych i słusznych w przypadku naruszenia niniejszych warunków. Wszelkie prawa, które nie zostały wyraźnie przyznane w niniejszym dokumencie, są zastrzeżone.

Występują nieodłączne niebezpieczeństwa związane z korzystaniem z dowolnego Oprogramowania dostępnego do pobrania w Internecie. Uprasza się użytkownika o upewnienie się, że w pełni rozumie się ryzyko przed pobraniem jakiegokolwiek Oprogramowania (w tym, bez ograniczeń, potencjalną infekcją systemu przez wirusy komputerowe i utratę danych). Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za odpowiednią ochronę i tworzenie kopii zapasowych danych i sprzętu wykorzystywanego w związku z dowolnym Oprogramowaniem.

Obrazy

Wszystkie logo, ekrany powitalne, nagłówki stron, obrazy i grafiki wyświetlane na tej stronie są znakami usługowymi, znakami towarowymi i / lub wzorami handlowymi (łącznie „Znaki”) firmy FoneDog lub jej licencjodawców zewnętrznych. Z wyjątkiem przypadków wyraźnie dozwolonych w niniejszym dokumencie, używanie, kopiowanie, przekazywanie, wyświetlanie, modyfikowanie lub rozpowszechnianie jakichkolwiek Znaków w jakiejkolwiek formie lub w jakikolwiek sposób bez wyraźnej pisemnej zgody FoneDog jest zabronione i może naruszać prawa autorskie, znaki handlowe, prywatność lub inne prawa Stanów Zjednoczonych Stany i / lub inne kraje.

Odszkodowanie

Zgadzasz się bronić, zabezpieczyć i zabezpieczyć nasze oprogramowanie, jego podmioty stowarzyszone i ich funkcjonariuszy, dyrektorów, agentów i pracowników przed wszelkimi roszczeniami, stratami, szkodami, zobowiązaniami, kosztami i wydatkami, w tym honorariami prawników, wynikającymi z lub powiązanymi do treści użytkownika, korzystania z Witryny lub naruszenia któregokolwiek z niniejszych Warunków.

Informacje zwrotne

Wszelkie komentarze lub materiały wysyłane do naszego Produktu, w tym między innymi opinie, takie jak pytania, komentarze, sugestie lub wszelkie powiązane informacje dotyczące Oprogramowania, tej strony internetowej lub innych produktów, programów lub usług, będą uważane za niepoufne. Oprogramowanie FoneDog nie ma żadnych zobowiązań w odniesieniu do takiej Informacji zwrotnej i może swobodnie powielać, wykorzystywać, ujawniać, wystawiać, wyświetlać, przekształcać, tworzyć dzieła pochodne i rozpowszechniać Informacje zwrotne wśród innych bez ograniczeń i może swobodnie wykorzystywać wszelkie pomysły , koncepcje, know-how lub techniki zawarte w takiej informacji zwrotnej w dowolnym celu, w tym między innymi w opracowywaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu do obrotu produktów zawierających taką informację zwrotną.

Reprodukcje

Wszelkie autoryzowane reprodukcje jakichkolwiek informacji tu zawartych muszą zawierać informacje o prawach autorskich, znakach towarowych lub innych zastrzeżonych legendach oprogramowania Wondershare, na dowolnej kopii materiałów wykonanych przez Ciebie. Licencja na Oprogramowanie i korzystanie z tej witryny podlega prawu Stanów Zjednoczonych i / lub innych krajów.

prawo autorskie

Prawa autorskie do tej witryny (w tym między innymi tekstu, grafiki, logo, dźwięków i oprogramowania) są własnością i są licencjonowane przez FoneDog. Wszystkie materiały zawarte na tej stronie są chronione międzynarodowym prawem autorskim i nie mogą być kopiowane, powielane, rozpowszechniane, przesyłane, wyświetlane, publikowane dostosowane lub przetwarzane w jakiejkolwiek formie, za pomocą jakichkolwiek środków lub w jakichkolwiek mediach bez uprzedniej pisemnej zgody FoneDog . Nie możesz zmieniać ani usuwać żadnych praw autorskich lub innych informacji z kopii treści.

Pytanie

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Centrum pomocy technicznej lub wysłanie wiadomości e-mail na adres contact@fonedog.com. Dziękuję Ci.

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.