Kontakt

Darmowe pobieranie najlepszego oprogramowania do czyszczenia komputerów Mac [2020 recenzji]

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 2 kwietnia 2020 r

Wszystkie działania na Macu zapisują pliki tymczasowe i nieistotne, w tym rzeczy, które zapisujemy, zakładki, pobieranie, przeglądanie i wiele innych. Z biegiem czasu pliki te ulegają spowolnieniu i wpływają na wydajność urządzenia. Aby upewnić się, że komputer Mac działa prawidłowo, możesz ręcznie usunąć wszystkie te śmieci lub użyć programu, aby automatycznie i bezpiecznie usunąć te pliki.

Do wykonaj czyszczenie na komputerze Mac łatwiej więc omówimy tutaj 5 najlepszych programów do czyszczenia komputerów Mac do 2020 r. Sprawdźmy najlepszy Mac Cleaner za darmo do 2020 roku i odkryj jego zalety!

Porady:

# 1. Najlepszy Mac Cleaner w 2020 roku - FoneDog Mac Cleaner# 2. Najlepszy Mac Cleaner - CleanMyMac 3# 3. Najlepszy Mac Cleaner - Dr. Cleaner# 4. Najlepszy Mac Cleaner - DaisyDisk# 5. Najlepszy Mac Cleaner - Data Rescue

# 1. Najlepszy Mac Cleaner w 2020 roku - FoneDog Mac Cleaner

Najlepszy program do czyszczenia komputerów Mac powinien mieć funkcje analizy, czyszczenia i optymalizacji, aby naprawdę przejść przez cały pomysł usuwania niepotrzebnych plików i przyspieszyć system.

FoneDog Mac Cleaner ma do tej pory kompletne, kompleksowe i najbardziej skuteczne rozwiązanie. Nie tylko zwiększa wydajność urządzenia, ale raczej zapewnia, że ​​każda część komputera Mac działa, jest stabilna i osiąga najwyższy poziom. Użytkownicy mogą teraz przejść na FoneDog Mac Cleaner z powodu tych funkcji i przyjaznego interfejsu.

FoneDog Toolkit - Mac Cleaner posiada wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do zapewnienia wydajnego i wydajnego działania komputera Mac. Ma następujące zaawansowane funkcje:

 • Status systemu
 • Mac Cleaner
 • Podobny wyszukiwarka obrazów
 • Duplicate Files Finder
 • Deinstalator aplikacji Mac
 • Menedżer rozszerzeń
 • Czyszczenie prywatności przeglądarki
 • File Shredder

Czysty

Ten program z łatwością lokalizuje i usuwa niepotrzebne pliki w celu zwolnienia miejsca, analizy stanu systemu, w tym stanu procesora, pamięci i użycia dysku. Jedną z jego najlepszych cech jest przyjazność dla użytkownika i brak bicia, co czyni go jednym z najlepszych wyborów użytkowników komputerów Mac. FoneDog Mac Cleaner oferuje darmowe pobieranie wersja do wypróbowania!

Darmowe pobieranie

Ludzie również czytają17 powodów, dla których Twój Mac działa wolno!Jak przyspieszyć swój komputer iMac / MacBook?

# 2. Najlepszy Mac Cleaner - CleanMyMac 3

CleanMyMac 3 firmy MacPaw to narzędzie trzeciej generacji oferujące przydatne narzędzia. Jego interfejs jest prosty, ale oferuje wiele funkcji.

 1. Ogólne czyszczenie systemu
 2. Usuwanie plików tymczasowych
 3. Usuwanie niepotrzebnych części aplikacji
 4. Usuwanie wszelkich plików aplikacji pozostałych po odinstalowaniu
 5. Wyszukaj i usuń pliki pamięci podręcznej i śmieci

Ten program oferuje również bezpłatną wersję próbną dla ograniczonej ilości plików i wymaga zakupu wersji premium.

# 3. Najlepszy Mac Cleaner - Dr. Cleaner

Dr. Cleaner to także wyróżniające się oprogramowanie, które sortuje wyniki użycia dysku w kategoriach i podkategoriach po skanowaniu. Oferuje 3 główne funkcje:

 1. Optymalizacja pamięci
 2. Czyszczenie dysku
 3. i monitorowanie systemu

Dzięki najnowszym dodanym funkcjom Dr. Cleaner zapewnia narzędzie do usuwania niepotrzebnych plików, skanera dużych plików, wyszukiwania duplikatów plików, inteligentnego menedżera aplikacji i niszczarki plików.

# 4. Najlepszy Mac Cleaner - DaisyDisk

DaisyDisk koncentruje się przede wszystkim na skanowaniu i analizie dysku. Skanuje dysk w celu utworzenia mapy plików i folderów w celu zapewnienia aktualności wszystkich wyświetlanych informacji i może skanować wiele dysków równolegle. Jego kolorowy interfejs jest również atrakcyjny:

 • Skanuje wiele dysków równolegle i przy maksymalnej prędkości
 • Dogodnie usuwa pliki bezpośrednio w aplikacji

Jednak jeśli chodzi o kompletne rozwiązanie do czyszczenia, DaisyDisk oferuje tylko pojedynczą funkcjonalność, co może być wadą dla większości użytkowników komputerów Mac szukających rozwiązania typu „wszystko w jednym”.

# 5. Najlepszy Mac Cleaner - Data Rescue

Data Rescue to kolejna aplikacja, której należy szukać, ale jej mocne strony dotyczą odzyskiwania dysku twardego. Możesz użyć Data Rescue, gdy planujesz odzyskać pliki ze zwiniętego dysku twardego lub po nieudanym i usuniętym odzyskiwaniu plików. Niemniej jednak Data Rescue nie jest tak naprawdę narzędziem do czyszczenia komputerów Mac, może zoptymalizować i wyczyścić słabo działające pliki wewnątrz komputera Mac i innych obszarów systemu, które powodują problemy z wydajnością.Najlepszy Cleaner dla komputerów Mac MacWłaśnie odkryliśmy 5 najlepszych programów do czyszczenia komputerów Mac do 2020 r powyżej. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze oprogramowanie, które odpowiada Twoim potrzebom. Każde oprogramowanie, które daliśmy, ma swoje zalety i wady w oparciu o dokładnie taką funkcjonalność, jakiej szukasz.

Z pewnością korzystanie z dedykowanego oprogramowania pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu, zamiast ręcznie stresować się znalezieniem tych sprawców i zjadaczy przestrzeni w twoim urządzeniu. Pamiętaj, że jeśli używasz komputera na co dzień, powinieneś regularnie przeprowadzać czyszczenie, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie.

Chociaż ręczne wykonanie pozwala zaoszczędzić pieniądze, należy jednak wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i wygodę plików, zwłaszcza jeśli nie znasz sposobu działania tych danych technicznych. Poza tym możesz mieć dłuższe korzyści z używania dedykowanego oprogramowania, w którym możesz poświęcić czas na ważniejsze rzeczy.

Czy próbowałeś użyć programu do czyszczenia komputerów Mac? Jakie jest dla Ciebie najlepsze rozwiązanie? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Mac Cleaner

Mac Cleaner

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 88 oceny)

Logo Mac Cleaner

Mac Cleaner

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.