Kontakt

Jak łatwo naprawić Problem „W systemie zabrakło pamięci aplikacji” Problem

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 8 maja 2020 r

Czy otrzymujesz błędy pamięci? Dowiedz się, jak się pozbyć „w systemie zabrakło pamięci aplikacji„problem w tym nowym poście!

Część 1. Napraw systemowi zabrakło pamięci aplikacjiCzęść 2. Sprawdź Monitor aktywności pod kątem stanu pamięciCzęść 3. Rozwiązanie kompleksowe Część 4. Zmniejsz zużycie pamięci w FinderzeCzęść 5. streszczenie

Część 1. Napraw systemowi zabrakło pamięci aplikacji

Nawet najpotężniejsze komputery zwalniają po czasie, gdy jest pełen aplikacji, plików i innego odpowiedniego oprogramowania pobranego i blokującego cały system. Ale skąd wiesz, że twój mak ma mało pamięci? Gdy zauważysz, że komputer zwalnia i obniża się jego wydajność, to tylko kilka oznak, że coś jest nie tak z twoim systemem. Zauważysz, że przeglądarki się zawieszają, aplikacje się zawieszają i wiele innych nietypowych błędów.

W niektórych przypadkach może pojawić się błąd „w systemie zabrakło pamięci aplikacji”. Aby rozwiązać ten problem, musisz wyczyścić i spakować te bałagany, aby system mógł ponownie działać w dobrym stanie.

Wyłącz widżety pulpitu nawigacyjnego

MacOS traktuje pulpit jak nowo otwarte okna, dlatego zauważysz opóźnienie po uruchomieniu komputera. Jeśli masz zbyt wiele aplikacji na pulpicie nawigacyjnym, wpłynie to również na sposób działania komputera Mac, szczególnie podczas uruchamiania. Możesz go wyłączyć, aby zminimalizować zużycie pamięci.

 • Otwórz preferencje systemowe
 • Mission Control
 • Z menu rozwijanego obok Pulpitu nawigacyjnego wybierz Wyłącz

Nie stracisz danych, wyłączając pulpit nawigacyjny, więc możesz bezpiecznie skorzystać z tej opcji. Możesz także wybrać tylko najważniejsze lub często używane ikony aplikacji, aby zapisać na pulpicie. W ten sposób możesz zaoszczędzić więcej miejsca i przyspieszyć uruchamianie komputera Mac.
Błąd pamięci brakującej aplikacji

Użyj Menedżera zadań Chrome

Można również użyć Menedżer zadań Google Chrome aby wymusić zamknięcie procesów obciążających pamięć w przeglądarce. Jest to pomocne narzędzie, które pozwala zobaczyć, jak strona skaluje się pod względem wykorzystania procesora na komputerze Mac.

 • Otwórz Chrome i przejdź do Ustawień
 • Kliknij Więcej narzędzi i wybierz Menedżer zadań
 • Tutaj możesz zobaczyć przeglądarkę, procesor graficzny i inne ciężkie aplikacje wpływające na pamięć. Wybierz przeglądarkę i kliknij Zakończ proces
 • Możesz także wybrać Proces GPU i kliknąć Zakończ proces, aby zwolnić więcej miejsca

Część 2. Sprawdź Monitor aktywności pod kątem stanu pamięci

Monitor aktywności wyświetli dowolny status twojego systemu. Aby otworzyć monitor aktywności, przejdź do Aplikacje i wpisz: Monitor aktywności na pasku wyszukiwania. Powinieneś zobaczyć w monitorze aktywności, ile pozostało wolnej pamięci.

Skrót: Możesz także nacisnąć F4 i wpisać Monitor aktywności na pasku wyszukiwania.

Uwaga: pamięć komputera Mac ma krytyczne znaczenie, gdy jest w kolorze czerwonym i żółtym. Jeśli zauważysz, że masz trochę kolorowych pamięci pod presją pamięci, urządzenie wyczerpuje całą wolną pamięć, z której może skorzystać. Sprawdź pliki w pamięci podręcznej i sprawdź, ile pamięci już zużyłeś. W tym obszarze możesz zanotować rodzaje wykorzystania pamięci, z którymi masz problemy, i co możesz zrobić, aby zwolnić miejsce.
W systemie zabrakło pamięci aplikacji

Część 3. Rozwiązanie kompleksowe

W oparciu o powyższy scenariusz buforowane pliki mogą zajmować dużo miejsca na komputerze Mac. Mogą to być dowolne pliki tymczasowe, w tym pamięć podręczna przeglądarki, aplikacji i systemu, które mogą wpływać na sposób korzystania z komputera Mac.

Przedmioty logowania mogą być kolejnym podejrzanym z powodu problemów z pamięcią. Są to te programy / aplikacje / oprogramowanie, które ładują się automatycznie podczas uruchamiania komputera Mac. Niektóre z nich dodają się do listy automatycznie lub bez Twojej zgody. Te aplikacje powodują zbyt długi czas uruchamiania komputera Mac, co może być bardzo frustrujące.

Najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem na usunięcie tych elementów logowania i plików z pamięci podręcznej jest użycie FoneDog Mac Cleaner. Tak! To oprogramowanie wykonuje dla ciebie dziwne zadania. Nie musisz się wkopać i wyczerpać, szukając i rozwiązując problemy z komputerem Mac.

Darmowe pobieranie

 1. Pobierz i uruchom FoneDog Mac Cleaner
 2. Przejdź do modułu Cleaner i wybierz żądaną opcję czyszczenia, na przykład iPhoto Junk
  Czysty
 3. Kliknij skanuj i poczekaj na wyniki
  Iphont Junk
 4. Przejrzyj i wybierz niepotrzebne pliki
  Iphoto Junk Watch
 5. Kasować
  Iphoto Usuwanie śmieci Wykończenie

Używając FoneDog Mac Cleaner, całkowicie wyczyściłeś i zwolniłeś ogromną ilość miejsca na komputerze Mac!

Oprócz elementów do logowania, oto sprawcy problemów z pamięcią:

 • Duże, stare i nieużywane pliki, takie jak filmy, muzyka itp.
 • Stare pliki do pobrania
 • Rzadko używane aplikacje
 • System Junk

Wystarczy uruchomić program i wybrać żądane narzędzie, które Twoim zdaniem może zwolnić i zoptymalizować urządzenie. FoneDog Mac Cleaner zapewnia:

 • Status systemu
 • Mac Cleaner
 • Podobny wyszukiwarka obrazów
 • Duplicate Files Finder
 • Deinstalator aplikacji Mac
 • Menedżer rozszerzeń
 • Czyszczenie prywatności przeglądarki
 • I niszczarka plików

FoneDog Mac Cleaner pozwala uniknąć kłopotów z ręcznym wyszukiwaniem aplikacji, plików i ustawień zajmujących miejsce. Poza tym działa najlepiej dla początkujących lub tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy technicznej. Mogą bezproblemowo poruszać się po tym oprogramowaniu i rozwiązywać problemy związane z komputerami Mac.

Ludzie również czytająJak się dowiedzieć, czy aplikacja nie jest bezpieczna na komputerze Mac?Jak rozwiązać problem, że zewnętrzny dysk twardy nie wyświetla się na komputerze Mac

Część 4. Zmniejsz zużycie pamięci w Finderze

Finder może być kolejnym podejrzanym o wysokie zużycie pamięci. Używamy go do wyszukiwania ważnych aplikacji, plików i innych ustawień, gdy nie chcemy iść daleko. Ponieważ Finder przeszukuje wszystkie foldery i pliki, możesz dostosować sposób korzystania z Findera, wykonując następujące kroki:

 • Kliknij Finder
 • Idź do Preferencji
 • Otwórz kartę Ogólne
 • Ustaw okno New Finder na Wszystkie moje pliki
 • Zamknij i uruchom ponownie Findera

Przynajmniej zaoszczędziłeś sporo miejsca, dostosowując Findera.
System zabrakło pamięci aplikacji

Część 5. streszczenie

Ten artykuł dowodzi, że niezależnie od tego, jak potężne mogą być nasze urządzenia i komputery, jeśli zaniedbamy ich konserwację, w końcu zwolnią. Kluczem do posiadania niezawodnego komputera Mac jest jego konserwacja. Jest wiele sposobów na pozbycie się „w systemie zabrakło pamięci aplikacji„błąd, a jednym z najbardziej skutecznych jest użycie FoneDog Mac Cleaner.

Wystarczy kilka kliknięć, aby mieć dobrze działające urządzenie o dużej pamięci. Podziel się tą dobrą wiadomością z przyjaciółmi teraz!

Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Mac Cleaner

Mac Cleaner

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 103 oceny)

Logo Mac Cleaner

Mac Cleaner

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.