Kontakt

5 sposobów, aby naprawić iCloud Backup nie wyświetla się na moim iPhonie

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 27 grudnia 2019 r

„Dlaczego moja kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się na urządzeniu iPhone? Jak mogę to naprawić?”

Cóż, jeśli chodzi o pytanie, że kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się, musisz znaleźć przyczynę i rozwiązać problem po kolei. Więc ten artykuł jest twoją idealną odpowiedzią. Idź dalej!

iCloud to jedna z usług Apple & rsquo dla wszystkich użytkowników, aby mogli oni tworzyć kopie zapasowe wszystkich swoich danych z urządzenia iOS, takiego jak iPhone, iPad, iPod Touch. Zapewnia 5 GB bezpłatnego miejsca do przechowywania dla wszystkich użytkowników, aby mogli oni tworzyć kopie zapasowe swoich danych. Tworzenie kopii zapasowej danych z urządzenia z systemem iOS za pomocą iCloud jest bardzo łatwe. Zasadniczo wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Ustawień, a następnie dotknąć, wybierz iCloud, następnie stuknij w iCloud Backup i na koniec wybierz Utwórz kopię zapasową teraz. Łatwe, prawda?

icloud-backup-not-show-up-problem

Część 1: Powody, dla których twoja kopia zapasowa iCloud nie wyświetla sięCzęść 2: Jak naprawić iCloud Backup nie wyświetla sięCzęść 3: Alternatywny sposób przeglądania pliku kopii zapasowej iCloudPrzewodnik wideo: Jak przywrócić dane z pliku kopii zapasowej iCloudCzęść 4: Wniosek

Są jednak przypadki, w których twoja kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się. I z ta sytuacja, może być naprawdę katastrofalne dla wszystkich użytkowników, którzy przywrócili swoje urządzenie iOS z iCloud, aby dowiedzieć się, że ich kopia zapasowa po prostu się nie pojawi.

Taka sytuacja faktycznie dzieje się z jakiegoś powodu i właśnie o tym będziemy się tutaj zajmować. Pokażemy ci kilka powodów, dla których twoja kopia zapasowa w iCloud nie jest wyświetlana, oraz kilka sposobów rozwiązania tego rodzaju problemu. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z kompletny przewodnik podane poniżej i upewnij się, że masz dokładne dane na temat swojego urządzenia iOS.

Część 1: Powody, dla których twoja kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się

Zanim rozwiążesz jakikolwiek problem, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znać przyczynę. Jeśli kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się, oto kilka powodów, dla których tak się dzieje.

Problem z serwerem Apple

Jest to również jedna z przyczyn, dla których twoja kopia zapasowa iCloud się nie wyświetla. Czasami serwer przechodzi konserwację, w wyniku której nie można się połączyć z serwerem. To, co zwykle sugerujemy, to sprawdzenie statusu systemu Apple i sprawdzenie, czy występują jakieś problemy z serwerem.

Połączenie sieci

Zawsze pamiętaj, że aby móc zobaczyć kopię zapasową iCloud, musisz mieć aktywne i stabilne połączenie internetowe. Jeśli nie możesz wyświetlić kopii zapasowej iCloud, to może to być główny powód niestabilności połączenia sieciowego. Sugerujemy, abyś spróbował udać się do miejsca, w którym istnieje stabilne i silne połączenie sieciowe, a następnie przejdź dalej i spróbuj zobaczyć kopię zapasową iCloud.

sprawdź sieć

Nieudana kopia zapasowa

Jak wszyscy wiemy, Apple zapewnia tylko 5 GB wolnego miejsca na iCloud, abyś mógł wykonać kopię zapasową danych z urządzenia z systemem iOS. Z tego powodu istnieją przypadki, w których nie udało się wykonać kopii zapasowej, ponieważ zabrakło miejsca w pamięci.

To, co powinieneś zrobić, to usunąć te poprzednie pliki kopii zapasowej iCloud, których już nie potrzebujesz, aby móc z powodzeniem wykonać kopię zapasową danych przy użyciu iCloud. W ten sposób będziesz mógł zwolnić część swojego miejsca do przechowywania, co pozwoli ci wykonać nową kopię zapasową za pomocą iCloud.

Niezgodna lub uszkodzona kopia zapasowa iCloud

Oczywiście jednym z powodów jest uszkodzenie kopii zapasowej iCloud, dlatego kopia zapasowa iCloud się nie wyświetla.

Część 2: Jak naprawić iCloud Backup nie wyświetla się

Teraz, gdy znasz już kilka powodów, dla których twoja kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się, oto kilka rozwiązań, które mogą rozwiązać problem:

  1. Zresetuj urządzenie iOS.
  2. Wyloguj się i zaloguj swoje konto iCloud.
  3. Zrestartować ustawienia sieci.
  4. Usuń niechcianą kopię zapasową iCloud.
  5. Zaktualizuj swoje urządzenie iOS.

Rozwiązanie 1: Zresetuj urządzenie iOS

Zresetowanie urządzenia z systemem iOS jest uważane za jeden z najbardziej skutecznych sposobów naprawy nieużywanej kopii zapasowej iCloud. Oto, co musisz zrobić, aby ponownie uruchomić urządzenie iOS.

Dla iPhone'a 7 i nowszych - Śmiało, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i głośność, aby ponownie uruchomić urządzenie z systemem iOS.

Dla iPhone 7 i wcześniejszych - Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk Początek i Zasilanie, aby ponownie uruchomić urządzenie z systemem iOS.

Po ponownym uruchomieniu iPhone'a możesz śmiało sprawdzić, czy pojawi się kopia zapasowa iCloud. Jeśli nie, możesz wykonać inne rozwiązania poniżej.

zresetować urządzenia

Rozwiązanie 2: Wyloguj się i zaloguj swoje konto iCloud

Istnieją przypadki, w których ta metoda działa, więc próba tej metody nie szkodzi. Wystarczy wylogować się z konta iCloud, a następnie zalogować się ponownie. Następnie możesz sprawdzić, czy kopia zapasowa iCloud się teraz wyświetla.

Rozwiązanie 3: Zresetuj ustawienia sieciowe

Czasami coś jest nie tak z ustawieniami sieci. Może to spowodować, że kopia zapasowa iCloud nie będzie wyświetlana. To jest powód, dla którego musisz zresetować ustawienia sieciowe na urządzeniu z iOS.

Oto, jak możesz to zrobić.

Uruchom Ustawienia na urządzeniu z iOS

Stuknij w Ogólne, następnie stuknij Resetuj, a następnie wybierz Resetuj ustawienia sieci.

Po wybraniu Resetuj ustawienia sieci ustawienia sieci w telefonie zostaną zresetowane.

W tym rozwiązaniu nie musisz się martwić o swoje dane. Nie stracisz żadnych danych przechowywanych na urządzeniu z systemem iOS. To rozwiązanie spowoduje usunięcie ustawień sieciowych tylko na urządzeniu z systemem iOS.

reset ustawień sieciowych

Rozwiązanie 4: Usuń niechcianą kopię zapasową iCloud

Jednym z powodów, dla których nie można było wyświetlić najnowszego pliku kopii zapasowej iCloud, jest to, że nie ma już wystarczającej ilości miejsca do przechowywania. Dlatego musisz usunąć część nieużywanego pliku kopii zapasowej iCloud.
Oto przewodnik na temat usuwania i kopii zapasowej iCloud.

Przejdź do Ustawień, a następnie dotknij

Stuknij iCloud, a następnie wybierz Pamięć, a następnie Zarządzaj pamięcią.

Wybierz wszystkie pliki, których już nie potrzebujesz. A gdy skończysz, po prostu kliknij przycisk Usuń kopię zapasową.

Rozwiązanie 5: Zaktualizuj urządzenie iOS

Jednym świetnym rozwiązaniem, które pozwala naprawić kopię zapasową iCloud, nie jest aktualizacja urządzenia iOS. Jest to także jeden ze sposobów rozwiązania problemów, które występują na urządzeniu z systemem iOS. Po zaktualizowaniu urządzenia iOS powinieneś być w stanie zobaczyć kopię zapasową iCloud.

Część 3: Alternatywny sposób przeglądania pliku kopii zapasowej iCloud

Wiemy, jak frustrujące może być nie widzieć kopii zapasowej iCloud, szczególnie jeśli potrzebujesz jej do przywrócenia urządzenia z systemem iOS. Z tego powodu stworzyliśmy niesamowity alternatywny sposób, aby zobaczyć plik kopii zapasowej iCloud, a to za pomocą FoneDog Toolkit iOS Data Recovery.

Funkcje z FoneDog Toolkit iOS Data Recovery

Zestaw narzędzi FoneDog Program do odzyskiwania danych iOS pozwoli ci zobaczyć kopię zapasową iCloud bez żadnych problemów. Poza tym ten program może także robić więcej rzeczy. Program FoneDog Toolkit iOS Data Recovery pozwala odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem iOS. Może odzyskać wszelkie usunięte dane z iTunes, iCloud i samego urządzenia iOS.

Program FoneDog Toolkit iOS Data Recovery jest kompatybilny z dowolnymi urządzeniami iOS, w tym iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X. Korzystanie z FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery jest w 100% bezpieczny, ponieważ nie zastąpi żadnych danych z iOS urządzenie.

Oto 30-dniowy darmowa wersja do pobrania jeśli próbujesz przywrócić dane do kopii zapasowej iCloud, dlaczego nie pobrać i naprawić swój problem od razu!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak korzystać z FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych iOS, aby wyświetlić kopię zapasową iCloud

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit

Najpierw musisz pobrać FoneDog Toolkit z naszej oficjalnej strony internetowej www.fonedog.com, a następnie zainstalować go na komputerze Mac i komputerze z systemem Windows.

Po pomyślnym zainstalowaniu FoneDog Toolkit na komputerze, po prostu wybierz opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud” widoczną w lewym panelu ekranu.

narzędzia do naprawy

Krok 2: Zaloguj się do iCloud

Po wybraniu opcji FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery poprosi Cię o zalogowanie się na swoje konto iCloud. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój identyfikator Apple ID i hasło w polu, a następnie naciśnij Enter.

Uwaga: Nie martw się o podanie swoich danych, ponieważ FoneDog Toolkit - iOS Data Recovery chroni Twoją prywatność. Jeśli na urządzeniu iOS włączono weryfikację dwuetapową lub uwierzytelnianie dwuskładnikowe, musisz je wyłączyć, aby uzyskać dostęp do pliku kopii zapasowej iCloud

Zaloguj się iCloud

Krok 3: Wybierz plik kopii zapasowej

Po pomyślnym zalogowaniu się do iCloud program wyświetli listę plików kopii zapasowej iCloud. Stąd możesz wybrać żądany plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić, i możesz go oprzeć od godziny i daty utworzenia kopii zapasowej.

Kliknij przycisk „Pobierz”, aby wyświetlić kopię zapasową iCloud. Po pobraniu pliku kopii zapasowej iCloud możesz przejść dalej i kliknąć przycisk Dalej.

wybierz typ pliku do odzyskania

Krok 4: Skanuj i wyświetl podgląd pliku kopii zapasowej

Po pobraniu pliku kopii zapasowej z iCloud wszystkie elementy z wybranego pliku kopii zapasowej pojawią się na ekranie. Możesz wybrać wszystkie dane z pliku kopii zapasowej iCloud. Tutaj masz już dostęp do swojej kopii zapasowej iCloud, więc spróbuj sprawdzić wszystkie znajdujące się tam dane.

Wszystkie elementy wyróżnione na czerwono to usunięte dane, które można odzyskać, a elementy wyróżnione na czarno to istniejące dane z pliku kopii zapasowej iCloud. Wyświetl podgląd każdego elementu, aby potwierdzić rzeczy, które chcesz odzyskać z kopii zapasowej iCloud na komputerze.

Po potwierdzeniu wszystkich elementów, które chcesz odzyskać, usunąć lub nie, możesz po prostu przejść dalej i kliknąć przycisk Odzyskaj. Pamiętaj, że korzystając z pliku kopii zapasowej iCloud, nie musisz już podłączać urządzenia iOS do komputera.

odzyskać usunięte dane z iCloud Backup

UWAGA: Oprócz pliku kopii zapasowej iCloud, narzędzie FoneDog Toolkit iOS Data Recovery może także wyświetlać plik kopii zapasowej iTunes i usunięte dane bezpośrednio z urządzenia iOS, nawet bez kopii zapasowej.

Ludzie również czytali:

Jak pobierać wiadomości z iPhone'a
Jak odzyskać świąteczne wspomnienia: filmy i zdjęcia

Przewodnik wideo: Jak przywrócić dane z pliku kopii zapasowej iCloud

Cóż, jeśli napotkasz problem iCloud, który nie synchronizuje problemu, możesz kliknąć poniższy film i obejrzeć, ten przewodnik wideo zawiera szczegółowy samouczek wideo, aby rozwiązać ten problem i przywrócić dane z plików kopii zapasowych iCloud.

Część 4: Wniosek

Jak widać, Fonedog Toolkit - program do odzyskiwania danych iOS to jedno świetne narzędzie, którego możesz użyć, jeśli masz problemy z brakującą kopią zapasową iCloud. Z Fonedog Toolkit - program do odzyskiwania danych iOS, będziesz również mógł zobaczyć swój plik kopii zapasowej iTunes. Ale czekaj, jest więcej!

FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania danych iOS umożliwia także przywracanie usuniętych danych z urządzenia z systemem iOS. Może odzyskać usunięte lub utracone wiadomości tekstowe, kontakty, historię połączeń, WhatsApp, zdjęcia, filmy, notatki, notatki, pocztę głosową i wiele innych.

Program FoneDog Toolkit iOS Data Recovery jest również kompatybilny z dowolnym urządzeniem z systemem iOS, takim jak iPad, iPod Touch i urządzenie iPhone. Nasz program jest również stale aktualizowany przez nasz zespół, abyś mógł uzyskać lepszy wynik. Używając FoneDog Toolkit Odzyskiwanie danych iOS program jest bardzo bezpieczny i wydajny.

Nie zastąpi żadnych danych na urządzeniu z systemem iOS. Wszyscy twoi osobiści będą również bezpieczni. FoneDog Toolkit - program do odzyskiwania danych iOS zapewnia najwyższy wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu każdego usuniętego elementu z urządzenia iOS. Usunięte elementy można odzyskać na trzy sposoby. Jednym z nich jest tworzenie kopii zapasowych iCloud, które pokazaliśmy wcześniej.

Innym sposobem jest skorzystanie z pliku kopii zapasowej iTunes, jeśli można wykonać kopię zapasową danych za pośrednictwem iTunes. I wreszcie bezpośrednio z urządzenia iOS bez kopii zapasowej. Niesamowite prawda? Pobierz FoneDog Toolkit iOS Data Recovery i doświadcz najlepszych z odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzenia z systemem iOS.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 88 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.