Kontakt

[Rozwiązany!] Jak uzyskać dostęp do iCloud z iPhone'a?

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

W tym artykule przedstawimy, jak uzyskać dostęp do iCloud z iPhone'a, czytaj dalej!

Funkcja iCloud została wydana po raz pierwszy 11 października 2012 r. Od tego czasu użytkownicy Apple skorzystali z jej funkcji przechowywania. Oprogramowanie iCloud pozwala użytkownikom przechowywać i udostępniać pliki między wszystkimi urządzeniami połączonymi z kontem.

Z biegiem lat rozwinęła także możliwość lokalizowania zagubionego sprzętu i łączenia informacji między wszystkimi urządzeniami, aby były łatwo dostępne, gdy tego potrzebujesz. Jest przyjazny dla użytkownika, umożliwiłby ci dostęp do iCloud bezpośrednio z iPhone'a, abyś mógł zobaczyć, co masz na swojej pamięci.

Część 1: Jak uzyskać dostęp do plików w iCloud Storage na iPhonie?Część 2: Jak uzyskać dostęp do ustawień iCloud na iPhonie?Część 3: Jak uzyskać dostęp do plików na dysku iCloud na iPhonie?Część 4: Jak uzyskać dostęp do większej liczby plików zapisanych w iCloud?Część 5: Wnioski.

Oto kilka dobrze znanych funkcji iCloud Drive

 • Zaktualizowano udostępnianie plików i folderów między wszystkimi urządzeniami Apple
 • Udostępnianie plików
 • Możliwość dostępu do tego samego pliku w wielu aplikacjach obsługujących iCloud
 • Znajdź zagubiony sprzęt

Ważna uwaga: Podczas przesyłania plików na dysk iCloud musisz mieć stabilne połączenie z Internetem. Możesz także przechowywać dowolny typ pliku, o ile jest on mniejszy niż 5 GB, ponieważ jest to początkowy limit miejsca na dysku, który otrzymasz. Jeśli potrzebujesz więcej, możesz kupić dodatkowe miejsce od 50 GB za 0.99 USD miesięcznie.

Część 1: Jak uzyskać dostęp do plików w iCloud Storage na iPhonie?

Nastąpił nowy rozwój w oprogramowanie iCloud po wydaniu iOS 10. Możesz teraz uzyskać dostęp do dysku iCloud bezpośrednio z iPhone'a. Pamiętaj jednak, że na iPhonie aplikacja powinna być włączona. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Jak uzyskać dostęp do dysku iCloud?

 • Na urządzeniu przejdź do ustawień
 • Kliknij wybór Apple ID, a następnie przejdź do iCloud
 • Aby pojawił się na ekranie głównym telefonu iPhone i umożliwia łatwy dostęp do przełącznika „iCloud Drive”
 • W wersji iOS 11 możesz teraz przeglądać pliki zapisane przez iCloud. To proste, wystarczy wykonać następujące czynności:

Jak przeglądać pliki zapisane przez iCloud?

 1. Na telefonie iPhone uruchom aplikację Pliki
 2. Aby zlokalizować te zapisane na dysku iCloud, kliknij „Przeglądaj”, który znajduje się na dole
 3. Sekcja z napisem „Lokalizacja” powinna zawierać „Dysk iCloud”, kliknij na to. Spowoduje to przejście do strony, na której znajdują się wszystkie zapisane pliki na dysku.
access-icloud-drive

Część 2: Jak uzyskać dostęp do ustawień iCloud na iPhonie?

W nowych wersjach systemu iOS wprowadzono również zmiany w interfejsie wszystkich urządzeń Apple. Spowodowało to trochę zamieszania wśród użytkowników iDevice, ponieważ przyzwyczaili się do starego formatu. Dostęp do ustawień iCloud na iPhonie może wyglądać na nieco bardziej skomplikowany, ale w rzeczywistości jest łatwiejszy.
Oto jak to zrobić:

 1. Na telefonie iPhone dostałem się do aplikacji Ustawienia.
 2. Strona ustawień głównych powinna zawierać „Twoje imię” u góry. Tuż poniżej zobaczysz swój identyfikator Apple ID, iCloud, iTunes i App Store. Kliknij na to, aby przejść do następnej strony.
 3. Kliknięcie „Twoje imię” powinno teraz przejść do strony, na której można zobaczyć ustawienia Apple ID. Wśród opcji wystarczy kliknąć iCloud, aby uzyskać dostęp do ustawień dla niego.
access-icloud-settings

Część 3: Jak uzyskać dostęp do plików na dysku iCloud na iPhonie?

Musimy przyznać, że zdarzają się przypadki, w których nasza pamięć iPhone'a nie wystarczy, stąd korzyści z posiadania niektórych innych plików przez iCloud. Ale co, jeśli 5 GB przydzielonej pojemności nie jest dla Ciebie wystarczające? Poniżej znajdują się kroki, aby zasubskrybować dodatkowe miejsce. Pamiętaj jednak, że spowoduje to miesięczne opłaty cykliczne, więc jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, nie jest to dla ciebie opcja.

Ale jeśli bardzo go potrzebujesz, czytaj dalej.

 • Na telefonie iPhone przejdź do Ustawień, a następnie dotknij „Twoje imię”, aby uzyskać dostęp do ustawień iCloud. (Ma to zastosowanie, jeśli zaktualizowałeś system iOS do wersji 11)
 • Po przejściu na stronę ustawień iCloud wybierz „Pamięć”, a następnie „Zmień plan przestrzeni dyskowej”
 • Wybierz plan, który odpowiada Twoim potrzebom, a następnie, gdy zdecydujesz, kliknij „Kup”

Następnie zostaniesz poproszony o zalogowanie się przy użyciu konta iCloud w celu sfinalizowania transakcji. Zmiana planu przestrzeni dyskowej zostanie odzwierciedlona natychmiast po potwierdzeniu zakupu.

Część 4: Jak uzyskać dostęp do większej liczby plików zapisanych w iCloud?

Trzeba przyznać, że iCloud Drive jest bardzo przydatny w przechowywaniu ważnych plików i łatwym dostępie do nich w razie potrzeby. Są jednak inne dane, do których nie będziesz mieć dostępu za pomocą iCloud na iPhonie (np. Usunięte). Aby ten proces był dla Ciebie wykonalny, z dumą przedstawiamy FoneDog Toolkit-Data Recovery.

To oprogramowanie pozwoli ci z łatwością uzyskać dostęp do całej zawartości dysku iCloud z iPhone'a. Służy jako pomost między komputerem a iDevice. Jest bezpieczny i w 100% bezpieczny i działa nawet z najnowszymi modelami Apple, tj. IPhone X, iPhone 8+, a nawet nowym iOS 11.

Jest tylko kilka prostych kroków, które musisz wykonać, aby odzyskać pliki, które początkowo nie są dostępne na iCloud. Istnieją trzy sposoby odzyskiwania danych, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Pobierz i wypróbuj FoneDog iOS Data Recovery przed zakupem! Wypróbuj, klikając przycisk pobierania poniżej.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak odzyskać pliki bezpośrednio z iPhone'a

Krok 1. Pobierz i uruchom FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS

Pobierz i zainstaluj FoneDog iPhone Data Recovery Toolkit. Po zakończeniu instalacji uruchom oprogramowanie. Możesz teraz podłączyć iPhone'a (użyj oryginalnego kabla USB dostarczonego z urządzeniem, aby uniknąć błędów). Po wykryciu urządzenia przejdź do „Odzyskaj z urządzenia iOS”, a następnie kliknij „Rozpocznij skanowanie".

Ważna uwaga: Upewnij się, że przed uruchomieniem FoneDog Toolkit masz już najnowszą wersję iTunes. Nie zaleca się uruchamiania obu programów jednocześnie.

opt ios odzyskiwanie danych

Krok 2. Przejrzyj i zeskanuj usunięte dane

Zestaw narzędzi skanuje teraz iPhone'a w poszukiwaniu wszelkich danych, które mogły zostać usunięte lub zarchiwizowane, których nie można znaleźć. Zajmie to kilka minut w zależności od liczby plików przechowywanych w telefonie iPhone. Po zakończeniu skanowania zobaczysz listę wszystkich znalezionych danych.

Zestaw narzędzi zawiera również pasek postępu, który pozwala odzyskać pliki, które są odzyskiwane podczas trwania procesu, więc nawet w jego środku możesz kliknąć „Wstrzymaj”, jeśli już znalazłeś to, czego szukasz.

Skanuj usunięte dane

Krok 3. Odzyskaj potrzebne dane z iDevice na PC

Po sprawdzeniu i wybraniu plików do odzyskania kliknij „wyzdrowieć". Rozpocznie się proces zapisywania wybranych plików. Upewnij się, że wybrałeś lokalizację, w której chcesz zapisać plik na komputerze

odzyskaj dane z iPhone'a

Ludzie również czytająPrzewodnik: Skutecznie odzyskuj zdjęcia z iCloudRozwiązany! Przywróć iPhone'a z kopii zapasowej iCloud lub iTunes

Jak korzystać z Kopii zapasowej iTunes do odzyskiwania skasowanych danych

# 1: Wybierz iTunes Backup i kliknij Rozpocznij skanowanie

Na głównym pulpicie nawigacyjnym FoneDog Toolkit kliknij „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes". Jeśli masz kilka utworzonych kopii zapasowych przechowywanych na komputerze za pośrednictwem iTunes, zobaczysz listę, którą musisz zrobić, to wybrać tę, którą potrzebujesz, a następnie wybrać na"Rozpocznij skanowanie”, zestaw narzędzi rozpocznie teraz skanowanie wszystkich znajdujących się w nim plików.

wybierz opcję Kopia zapasowa iTunes

# 2: Wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte pliki z kopii zapasowej iTunes

Po zakończeniu skanowania będziesz mógł przeglądać pliki, które zostały usunięte z iPhone'a, ale zostały zarchiwizowane w iTunes. Zobaczysz, że wszystkie są podzielone na kategorie na podstawie typu pliku, tj. Zdjęcia, wiadomości, kontakty. Po wybraniu potrzebnych kliknij „wyzdrowieć”. Spowoduje to zapisanie ich na wybranej ścieżce na komputerze.

przywrócić dane z iTunes

Jak odzyskać utracone pliki za pomocą iCloud Backup

#Krok 1: Wybierz opcję i zaloguj się w iCloud

Musisz ponownie znaleźć się na głównym pulpicie nawigacyjnym narzędzia FoneDog Toolkit-iOS Data Recovery, aby móc teraz wybrać opcję „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud". Następny monit poprosi Cię o zalogowanie się przy użyciu poświadczeń iCloud. FoneDog to bezpieczne oprogramowanie, które ceni poufne informacje, dzięki czemu możesz spokojnie myśleć, że nie będzie przechowywać informacji o Twoim koncie.

Zaloguj się do iCloud

# Krok 2: Wybierz typ pliku i pobierz kopię zapasową iCloud

Po zalogowaniu się do iCloud będziesz mógł zobaczyć wszystko, co masz kopię zapasową. Możesz teraz wybrać plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić, a następnie kliknij przycisk „Pobierz”. Następnie musisz kliknąć przycisk„ Dalej ”, aby rozpocząć proces skanowania danych iCloud, co potrwa kilka minut.

wybierz typ pliku do pobrania

#Krok 3: Wyświetl podgląd plików i odzyskaj je na komputerze

Po zakończeniu skanowania znów będzie można zobaczyć wszystkie pliki skategoryzowane po lewej stronie okna i wszystkie można przeglądać jeden po drugim, abyś mógł wybrać, które z nich chcesz odzyskać. Po dokonaniu wyboru wystarczy kliknąć przycisk „wyzdrowieć”, aby zapisać pliki na komputerze.

wyodrębnij dane z iCloud Backup

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Ważna uwaga: Ponieważ iCloud działa z łącznością internetową, nie musisz podłączać iPhone'a do komputera. Tak długo, jak masz stabilne połączenie, nie powinno być żadnych zakłóceń podczas skanowania i pobierania.

Część 5: Wnioski.

Jest to naprawdę duża wygoda dla użytkowników iPhone'ów, gdy poprawiono dostępność iCloud. Możesz teraz zrobić to bezpośrednio z iPhone'a i mieć dostęp do swoich plików przechowywanych na iCloud, nawet jeśli korzystasz z wielu urządzeń. Możesz go również udostępnić każdemu.

Chociaż jeśli dojdziesz do punktu, w którym istnieją pliki, które mogły zostać utracone lub usunięte, byłbyś alternatywnym sposobem ich odzyskania. Właśnie dlatego powstał FoneDog Toolkit-iOS Data Recovery. Aby dać użytkownikom iDevice i iCloud możliwość odzyskania tego, co uważano za całkowicie utracone. Działa przez cały czas i został zaprojektowany w sposób umożliwiający płynne działanie z kopiami zapasowymi utworzonymi za pośrednictwem iTunes lub iCloud.

Możesz odzyskać wszystkie rodzaje danych, nie tylko dokumenty. Pobierz oprogramowanie teraz i miej spokój, że masz zestaw narzędzi FoneDog, do którego możesz się zwrócić, gdy nie będziesz w stanie znaleźć rozwiązania problemów, takich jak uzyskanie dostępu do plików z iCloud.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 106 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.