Kontakt

Jak odzyskać hasło iCloud?

Autorstwa: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 27 grudnia 2019 r

Korzystam z iCloud do regularnego tworzenia kopii zapasowych plików. Używam go do przechowywania moich zdjęć i filmów, dzięki czemu mogę zaoszczędzić więcej miejsca na urządzeniu Apple. Problem polega na tym, że zapomniałem swojego rzeczywistego hasła iCloud i nie mogę bez niego otworzyć mojego konta. Jak odzyskać moje hasło iCloud? Potrzebuję odpowiedzi JAK NAJSZYBCIEJ.

Zapomnienie hasła i identyfikatora Apple ID może być uciążliwe. Wspomniany identyfikator i hasło są również używane w przypadku konta iCloud. Jeśli nie pamiętasz hasła iCloud, natychmiast tracisz dostęp do swojej poczty e-mail. Nie można również pobierać aplikacji i innych elementów ze sklepu Apple Store.

Bez hasła iCloud nie będzie można również aktualizować urządzeń Apple. To hasło jest potrzebne do uzyskania dostępu do większości produktów i / lub usług oferowanych przez Apple. Jeśli nie pamiętasz hasła iCloud, musisz odzyskaj hasło do iCloud jak najszybciej lub zmień go natychmiast.

Cokolwiek chcesz zrobić, czy to jest odzyskać lub faktycznie zmienić hasło iCloud, dostępnych jest kilka metod, które pomogą Ci odzyskać hasło iCloud. W ten sposób nadal możesz korzystać z usług Apple.

Część 1. Resetowanie konta Apple ID w celu odzyskania hasła iCloudCzęść 2. Wyślij e-mail dotyczący resetowania hasłaCzęść 3. Zmiana haseł podczas korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowegoCzęść 4. Zmień hasło za pomocą weryfikacji dwuetapowejCzęść 5. Bonus: Odzyskiwanie ważnych plikówPrzewodnik wideo: Odzyskaj hasło iCloud z odzyskiwania danych ios FoneDogCzęść 6. Wniosek

Ludzie również czytają [Rozwiązany!] Jak uzyskać dostęp do iCloud z iPhone'a?Trzy najlepsze rozwiązania do odzyskiwania notatek z iCloud

Część 1. Resetowanie konta Apple ID w celu odzyskania hasła iCloud

  1. Aby zresetować swój Apple ID, musisz odwiedzić tę stronę.
  2. Wprowadź swój konkretny identyfikator Apple ID.
  3. Wprowadź wygenerowany kod, aby potwierdzić, że nie jesteś spamującym botem.
  4. Kliknij Kontynuuj.
  5. W „Wybierz informacje, które chcesz zresetować” pojawią się dwie opcje. Wybierz opcję „Muszę zresetować hasło”.
  6. Kliknij Kontynuuj.

Zresetuj hasło lub pytania bezpieczeństwa

Następnie zostaniesz przekierowany na inną stronę. Zostaniesz zapytany, czy chcesz otrzymać wiadomość e-mail lub czy chcesz odpowiedzieć na różne pytania zabezpieczające w celu zresetowania hasła Apple ID. Najlepszą opcją, jaką możesz wybrać, jest wiadomość e-mail. Jeśli jednak pamiętasz swoje odpowiedzi bezpieczeństwa, możesz wybrać tę opcję.

Zresetuj hasło Apple ID

Za pomocą metody weryfikacji wiadomości e-mail otrzymasz informacje, które pomogą Ci zresetować hasło iCloud. Po wybraniu opcji pytań bezpieczeństwa zostaniesz poproszony o podanie różnych informacji, w tym daty urodzenia i pytań bezpieczeństwa wybranych wcześniej. Dzięki temu Apple może zweryfikować, czy faktycznie jesteś prawdziwym właścicielem tego konta. Jeśli umieścisz poprawne odpowiedzi, zostaniesz przekierowany na stronę resetowania i zostaniesz poproszony o wpisanie nowego hasła.

Część 2. Wyślij e-mail dotyczący resetowania hasła

Krok 1 - Przejdź do tej strony.

Krok 2 - Kliknij „Nie pamiętam Apple ID lub hasła”.

Wprowadź hasło Apple ID

Krok 3 - Wprowadź adres e-mail powiązany z kontem Apple, które chcesz odzyskać.

Krok 4 - Wprowadź wygenerowany kod, aby upewnić się, że nie jesteś botem.

Krok 5 - Kliknij Kontynuuj. W zależności od wybranego wcześniej zabezpieczenia dla określonego identyfikatora Apple ID może pojawić się weryfikacja dwuetapowa lub uwierzytelnianie dwuskładnikowe. W takim przypadku zostanie wyświetlony monit z instrukcjami, jak wykonać krok weryfikacji dla każdego z nich. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w kolejnych krokach.

Wprowadź Apple ID, aby rozpocząć 1

Krok 6 - Jeśli nie ustawiłeś dodatkowych środków bezpieczeństwa, będziesz mieć dwie opcje. Jednym z nich jest weryfikacja adresu e-mail. Innym jest odpowiadanie na pytania bezpieczeństwa.

Zresetuj hasło Apple ID

Krok 7 - Wybierz „Uzyskaj e-mail”. Następnie podasz swój adres e-mail. Na ten adres zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją, jak zresetować hasło.

Apple ID Hasło Zresetuj Email Wysłane

Część 3. Zmiana haseł podczas korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego

Jeśli masz skonfigurowane uwierzytelnianie dwuskładnikowe, będziesz musiał umieścić kod wysłany przez Apple na urządzenie Apple. Będziesz także musiał podać hasło. Oto jak całkowicie wykonać rzeczywistą metodę odzyskiwania hasła: Krok 1 - Przejdź do tej strony.

Krok 2 - Kliknij opcję Nie pamiętam identyfikatora Apple ID lub hasła

Wprowadź hasło Apple ID

Krok 3 - Wpisz swój adres e-mail. To jest konto powiązane z kontem Apple, które chcesz odzyskać.

Krok 4 - Wpisz wygenerowany kod, aby potwierdzić, że nie jesteś botem.

Wprowadź Apple ID, aby rozpocząć 1

Krok 5 - Pojawi się nowa strona. Teraz musisz podać swój numer telefonu. Ten numer telefonu powinien być powiązany z Twoim kontem / identyfikatorem Apple.

Zresetuj hasło Appleid, potwierdzając numer telefonu

Krok 6 - Możesz także wybrać opcję zresetowania hasła za pomocą innego urządzenia lub zaufanego numeru telefonu. Zaleca się „Zresetuj z innego urządzenia” zamiast numeru telefonu. Proces dokonywania tego przy użyciu zaufanego numeru telefonu obejmuje Odzyskiwanie konta i zajmuje to kilka dni.

Użyj zaufanego numeru telefonu, aby zresetować hasło Appleid

Krok 7 - Po wybraniu opcji „Resetuj z innego urządzenia” pojawi się ostrzeżenie na tym urządzeniu. Ten alert zawiera link prowadzący do strony umożliwiającej zresetowanie hasła.

Część 4. Zmień hasło za pomocą weryfikacji dwuetapowej

Jeśli Twoje urządzenie Apple używa wersji iOS wcześniejszych niż iOS 9, musisz skorzystać z weryfikacji dwuetapowej. Podczas procesu konfiguracji Apple dostarczył 14-znakowy klucz odzyskiwania. Poradzono ci zająć się tym kluczem. Jeśli nie masz przy sobie tego klucza, resetowanie hasła jest niemożliwe nawet za pośrednictwem Apple. Jeśli używałeś tego szczególnego środka bezpieczeństwa, musisz odwiedzić określone konto Apple ID, które masz. Następnie należy zalogować się przy użyciu adresu e-mail i hasła. Następnie powinieneś wybrać Zastąp utracony klucz.

Część 5. Bonus: Odzyskiwanie ważnych plików

Czasami tracisz lub usuwasz ważne pliki. Aby je odzyskać, należy użyć narzędzia o nazwie Odzyskiwanie danych iOS przez FoneDog. Możesz użyć tego narzędzia na trzy różne sposoby:

Metoda 1 - Odzyskiwanie plików bezpośrednio z urządzenia Apple

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Pobierz i zainstaluj FoneDog - iOS Data Recovery.

Pobierz i zainstaluj FoneDog - iOS Data Recovery. Uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie Apple kablem USB. Pamiętaj, że zanim uruchomisz FoneDog, musisz mieć najnowszą wersję iTunes. Nie otwieraj iTunes podczas uruchamiania FoneDog, aby uniknąć automatycznej synchronizacji. Możesz także wyłączyć automatyczną synchronizację, przechodząc do iTunes> Preferencje> Urządzenia. A następnie zaznacz „Zapobiegaj automatycznej synchronizacji iPodów, iPhone'ów i iPadów”.

Krok 2. Przeskanuj i wybierz Usunięte dane

Wybierz „Odzyskaj z urządzenia z systemem iOS”. Kliknij „Rozpocznij skanowanie”. Po zakończeniu procesu skanowania typy danych zostaną wyświetlone po lewej stronie interfejsu. Przeglądaj je jeden po drugim.

Wyniki skanowania IOS

Krok 3. Odzyskaj usunięte dane z iDevice na PC

Wybierz pliki, które chcesz przywrócić na komputerze. Kliknij przycisk Odzyskaj. Wybierz ścieżkę, w której chcesz przechowywać pliki. Kliknij ponownie przycisk Odzyskaj.

Odzyskaj zdjęcia Ios do komputera

Metoda 2 - Przywróć dane z kopii zapasowej iTunes

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Wybierz opcję Kopia zapasowa iTunes i rozpocznij skanowanie danych

Otwórz FoneDog - iOS Data Recovery. Wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”. Wybierz żądany plik kopii zapasowej. Kliknij Rozpocznij skanowanie.

Wybierz Itunes Backup

Krok 2. Wyświetl podgląd danych wyświetlanych w wyniku procesu skanowania.

Wybierz pliki, które chcesz przywrócić na komputerze. Kliknij przycisk Odzyskaj. Wybierz ścieżkę, w której chcesz przechowywać pliki. Kliknij ponownie przycisk Odzyskaj.

Odzyskaj wiadomości Itunes do komputera

Metoda 3 - Odzyskaj utracone pliki z kopii zapasowej iCloud

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Wybierz „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud” i Zaloguj się w iCloud

Otwórz FoneDog - odzyskiwanie danych iOS. Wybierz „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud”. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło. Pamiętaj, że jeśli masz włączoną funkcję uwierzytelniania dwuskładnikowego lub weryfikacji dwuetapowej, musisz je wyłączyć, zanim będziesz mógł dostęp do iCloud na FoneDog.

Zaloguj się Icloud

Krok 2. Wybierz plik kopii zapasowej iCloud z listy

Wybierz plik kopii zapasowej iCloud z listy. Kliknij przycisk Pobierz. Kliknij przycisk Dalej, aby rozpocząć skanowanie danych w iCloud

Wybierz typ pliku Icloud

Krok 3. Wyświetl podgląd plików i przywróć na komputerze

Przeglądaj wyniki jeden po drugim. Sprawdź pliki lub dane, które chcesz odzyskać. Kliknij Odzyskaj. Wybierz ścieżkę, w której chcesz przechowywać pliki. Kliknij Odzyskaj ponownie.

Odzyskaj kontakty Icloud do komputera

Przewodnik wideo: Odzyskaj hasło iCloud z odzyskiwania danych ios FoneDog

Część 6. Wniosek

Gdy stracisz hasło iCloud (które jest również hasłem Apple ID), tracisz dostęp do większości usług świadczonych przez Apple. Możesz je odzyskać na różne sposoby. Po prostu skorzystaj z tego przewodnika, a także pamiętaj, że istnieje sposób na odzyskanie nie tylko hasła iCloud, ale także plików. Aby to zrobić, skorzystaj z narzędzia FoneDog do odzyskiwania danych iOS. Poniższe narzędzie pozwala odzyskać utracone lub usunięte dane (z urządzeń Apple) za pomocą trzech prostych metod.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 82 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.