Kontakt

Jak odzyskać zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida w 2020 roku

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

To jest artykuł na ten temat odzyskać zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida, zapraszamy do czytania i udostępniania, jeśli okaże się to przydatne.

Nasze urządzenia z Androidem odgrywają ważną rolę w naszym codziennym życiu. Korzystamy z urządzeń mobilnych, aby utrzymywać kontakt z ludźmi, których kochamy, wykorzystywać ich w celach zawodowych lub wykorzystywać ich do tego, aby być zajętym. Nasze urządzenia mobilne mogą przechowywać numer kontaktowy innych osób, nagrywać filmy i robić zdjęcia.

Najgorsze, co może się przydarzyć naszym urządzeniom mobilnym, to ich uszkodzenie. W takiej sytuacji naprawdę frustrujące jest to, że doświadczamy tego, szczególnie jeśli masz, zwłaszcza jeśli ma w nim ważne zdjęcia.

WSKAZÓWKA:

Wiemy, że prawdopodobnie chciałbyś wiedzieć, czy będziesz w stanie odzyskaj zdjęcia, nawet jeśli Twój telefon lub komputer z Androidem jest uszkodzony. Odpowiedź na twoje pytanie brzmi TAK! Jest to możliwe dzięki pomocy FoneDog Android Toolkit.

Część 1. Jeśli ekran dotykowy nie działa, ale widać wyświetlacz.Część 2. Jak odzyskać zdjęcia z uszkodzonego telefonu z Androidem? Część 3. 4 Uwagi Rzeczy powinny być znane podczas spotkania z uszkodzonym telefonem z Androidem.Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić obrazy z uszkodzonego Androida?Część 4. Wniosek.

Odzyskaj zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida

Przywróć zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida

Część 1. Jeśli ekran dotykowy nie działa, ale widać wyświetlacz.

Jeśli ekran dotykowy nie działa, nadal możesz zobaczyć wyświetlacz, co możesz zrobić? Czytaj dalej! Jeśli ekran dotykowy telefonu Samsung Galaxy jest zepsuty, ale nadal widać jego wyświetlacz, możesz użyć myszy i urządzenia USB On The Go (USB OTG) do połączenia danych w telefonie z innym telefonem.

  • Krok 1: Podłącz USB OTG do uszkodzonego portu USB Samsung Galaxy. Następnie podłącz mysz do drugiego końca USB OTG.
  • Krok 2: Twój telefon rozpoznaje podłączoną mysz. Jeśli nie, wyłącz telefon i uruchom ponownie po kilku sekundach. Twój telefon może zacząć rozpoznawać podłączoną mysz.
  • Krok 3: Użyj myszki, aby odblokować telefon, rysując wzór blokady.
  • Krok 4: Teraz wyjmij adapter OTG i podłącz telefon do komputera. Przejdź do „Mój komputer” i wprowadź nazwę folderu swojego smartfona. Zlokalizuj folder (album) DCIM i kliknij prawym przyciskiem myszy opcję Wklej, aby wkleić folder z uszkodzonego telefonu Samsung Galaxy na komputer.

Nawet jeśli ekran dotykowy nie reaguje, nadal widać wyświetlacz, który jest najlepszym sposobem korzystania z telefonu i pobierania danych. Należy jednak pamiętać, że starsze smartfony z systemem Android oraz USB OTG i mysz mogą nie rozpoznawać urządzenia USB OTG, jeśli nie są kompatybilne.

Część 2. Jak odzyskać zdjęcia z uszkodzonego telefonu z Androidem?

FoneDog to oprogramowanie, które może obsługiwać odzyskiwanie zdjęć nawet z uszkodzonego urządzenia. Ten program jest znany jako FoneDog Broken Ekstrakcja danych Androida. Ten program może ci pomóc odzyskać zdjęcia z Androida z uszkodzonym ekranem nawet jeśli jest zepsuty.

Pomoże Ci odzyskać zdjęcia i zapewni najwyższą szybkość pobierania. Ten program ma również pełną zgodność z urządzeniami Samsung: https://www.fonedog.com/broken-android-data-extraction/reference.html.

Może to również pomóc, nawet jeśli urządzenie z Androidem ma zepsuty ekran i nie możesz wprowadzić hasła. Pomoże Ci odzyskać nie tylko zdjęcia, ale także WhatsApp, kontakty, wiadomości i historię połączeń.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać program na komputer i zainstalować go, a następnie przejdźmy do odzyskiwania zdjęć z uszkodzonego urządzenia z Androidem.

Oto, jak odzyskać zdjęcia z uszkodzonego Androida, możesz kliknąć za darmo pobierz przycisk na próbę.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 1: Podłącz urządzenie z systemem Android do komputera

Uruchom FoneDog Toolkit dla systemu Android na komputerze i podłącz do niego urządzenia za pomocą kabla USB. Następnie możesz odzyskać zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida.

Po podłączeniu urządzenia z Androidem i rozpoznaniu go przez program wybierz „Ekstrakcja danych”z listy metod wyświetlanych na ekranie.

Fonedog Main

Podłącz urządzenie z Androidem do komputera - Krok 1

Krok 2: Wybierz typ danych, który chcesz odzyskać

W tym kroku musisz wybrać typ danych, który chcesz odzyskać z uszkodzonego urządzenia z Androidem.

Wybierz "Galeria”z listy wyświetlanej na ekranie, a następnie kliknij przycisk„Dalej”znajdujący się w prawym dolnym rogu urządzenia z Androidem.

Wybierz pliki do odzyskania

Wybierz typ danych, który chcesz przywrócić - krok 2

Krok 3: Wybierz stan swojego urządzenia z Androidem

Na ekranie zobaczysz dwa rodzaje sytuacji, w których wystąpił Twój telefon z Androidem. Wybierz „Dotyk nie działa lub nie może uzyskać dostępu do telefonu”.

Nie można przegapić:

Najlepszy przewodnik: Jak wyodrębnić dane z uszkodzonego Androida

Jak odzyskać kontakty z Androida ze zepsutym ekranem

Wybierz stan

Wybierz stan swojego telefonu z Androidem - Krok 3

Krok 4: Wybierz modalność urządzenia z Androidem

W tym oknie musisz wybrać prawidłowe „Nazwa urządzenia" I twój "Model urządzenia”urządzenia Android, z którym masz do czynienia.

*UWAGA: Upewnij się, że podasz prawidłowe informacje, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, może to spowodować uszkodzenie urządzenia z Androidem lub błędy.

Wybierz model urządzenia

Wybierz modalność swojego telefonu z Androidem - Step4

**WSKAZÓWKA: Jeśli nie znasz modelu swojego urządzenia z Androidem, możesz kliknąć „Jak sprawdzić model urządzenia”, aby uzyskać pomoc. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a następnie kliknij „Potwierdzać".

Krok 5: Wejdź w tryb pobierania telefonów z systemem Android

W tym przypadku program poprosi Cię o wprowadzenie urządzenia mobilnego z Androidem do „Tryb ściągania". Wykonaj uważnie następujące kroki:

-Wyłącz swoje urządzenie z Androidem

-Naciśnij i przytrzymaj klawisz głośności (-) + przycisk Home i przycisk zasilania

-Naciśnij klawisz głośności (+), aby przejść do trybu pobierania.

Wejdź do trybu pobierania

Wejdź w tryb pobierania urządzeń z Androidem - Krok 5

Krok 6: Pobierz pakiet odzyskiwania

Po skonfigurowaniu urządzenia z Androidem w trybie pobierania FoneDog rozpocznie analizę Twojego urządzenia mobilnego i pobierze pakiet odzyskiwania, jak pokazano na rysunku.

Po zakończeniu pobierania program przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu zapisanych zdjęć, które są zapisane w pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android.

Pobieranie pakietu odzyskiwania

Pobierz pakiet odzyskiwania dla Androida - Step6

Krok 7: Przeskanuj urządzenie i odzyskaj zdjęcia z uszkodzonego Androida

Po zakończeniu procesu skanowania zdjęcia będą teraz wyświetlane na ekranie komputera.

W tym miejscu możesz wybrać wszystkie po kolei, a następnie po prostu kliknij „wyzdrowiećPrzycisk ".

Wszystkie odzyskane zdjęcia z urządzenia z systemem Android zostaną zapisane na komputerze.

Nie martw się, możesz po prostu przenieść je z komputera na nowe urządzenie z Androidem.

Wybierz zdjęcia do odzyskania

Skanuj i odzyskuj zdjęcia z uszkodzonego Androida - Step7

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. 4 Uwagi Rzeczy powinny być znane podczas spotkania z uszkodzonym telefonem z Androidem.

W tej sekcji przedstawimy cztery rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, abyś mógł uniknąć niepotrzebnych problemów podczas naprawy uszkodzonych telefonów!

Zawsze utrzymuj kontakt z fachowcem podczas całego procesu naprawy

Dobrze jest trzymać urządzenie z Androidem przed sobą na wypadek kradzieży i wykorzystania nieetycznych informacji. Jeśli jednak musisz to naprawić poza zasięgiem wzroku, to przed przeniesieniem wszystkich prywatnych danych z telefonu możesz zabezpieczyć swoje informacje!

Wymagaj wysokiej jakości części zamiennych - nie niechlujstwa

Naprawianie i naprawianie telefonów przy użyciu części zamiennych niskiej jakości jest powszechne i powszechne w przypadku niektórych nieuczciwych warsztatów, co będzie miało negatywny wpływ na normalne użytkowanie tych telefonów, dlatego należy wcześniej poprosić o wymianę części wysokiej jakości.

Upewnij się, że istnieje dowód gwarancji naprawy

Z jednej strony, gdy Twoje urządzenie z Androidem ma inne problemy po naprawie niskiej jakości, ograniczona gwarancja jest twoją gwarancją. Z drugiej strony, jeśli warsztat naprawczy jest skłonny udzielić ci jakiejś gwarancji, częściowo udowodni to, że są pewni swoich umiejętności i raczej nie będą cię oszukiwać.

Wyświetl opinie online poprzednich klientów

Jeśli to możliwe, lepiej przejdź do wybranej witryny warsztatu i przejrzyj inne recenzje klientów, które pomogą Ci znaleźć sklep o dobrej reputacji.

Obsługa klienta

Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić obrazy z uszkodzonego Androida?

Witamy, przeczytaj ten artykuł i to VIDEO pokaże Ci, jak przywrócić zdjęcia z uszkodzonego ekranu Androida.

Część 4. Wniosek.

Korzystanie z tego programu w pobieranie zdjęć z uszkodzonego telefonu z Androidem ułatwi sytuację. Ten program jest w rzeczywistości przeznaczony do odzyskiwania danych z urządzenia z Androidem, nawet jeśli są uszkodzone. Ten program jest naprawdę wart polecenia rodzinie i przyjaciołom, ponieważ jest to tak bezproblemowe oprogramowanie, którego można używać w takich sytuacjach.

Ekstrakcja uszkodzonych danych FoneDog zapewnia najwyższą szybkość odzyskiwania danych po odzyskaniu danych z uszkodzonego urządzenia. Może pomóc w odzyskaniu kontaktów, wiadomości tekstowych, historii połączeń, filmów i zdjęć. Ten program ma również pełną kompatybilność z dowolnym urządzeniem Samsung, w tym z nową Samsung Note 8.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Jest to również bardzo bezpieczne w użyciu, ponieważ tylko Ty możesz mieć dostęp do wszystkich swoich danych na urządzeniu z Androidem. Nawet jeśli ekran Twojego urządzenia z Androidem jest całkowicie zepsuty, nadal możesz odzyskać ważne dane z urządzenia z Androidem.

Wszystkie otrzymane elementy są zapisywane na twoim komputerze i możesz po prostu przenieś je z komputera na nowe urządzenie z Androidem. Ponadto, jeśli pobierzesz program po raz pierwszy, otrzymasz 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Ma to na celu upewnienie się, że wszyscy, którzy zamierzają pobrać program, przetestują go tak, jak chcesz.

Ten program jest bezpieczny i skuteczny. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego urządzenia z systemem Android nigdy nie sprawi Ci kłopotów ani stresu. Jeden niesamowity zestaw narzędzi, który może pomóc Ci odzyskać wszystkie dane z uszkodzonego urządzenia z Androidem.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Ivonne2019-05-29 02:59:20

Buenas noches, veo que este tipo de programas funcionan con samsung sin embargo yo tengo un htc y me gustaria sabre como recuperar la información de mi celular con la pantalla rota donde no se ve nada, ni le sirve el tactil. Espero que me puedas ayudar

obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 68 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.