Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

„Wczoraj byłem tak wyczerpany pracą, że planując zapisać nowe numery z dzienników połączeń, zamiast tego je usunąłem. Jak ja odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida? "

Tego rodzaju scenariusz często słyszymy przez całą podróż mobilną. Wszyscy padliśmy ofiarą utraty danych w niektórych momentach naszego życia. Jednak wiele osób nadal nie wie o odzyskiwaniu danych, szczególnie dla użytkowników Androida. W tym artykule omówimy zalety korzystania z narzędzia do odzyskiwania w celu odzyskaj skasowaną historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida a także jakiego programu użyć i innych możliwych sposobów tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

WSKAZÓWKA:

Część 1. Odzyskaj usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida za pomocą FoneDog Toolkit - Android Data RecoveryPrzewodnik wideo: Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z Androida bez tworzenia kopii zapasowejCzęść 2. Utwórz kopię zapasową historii połączeń Androida na przyszłośćCzęść 3. Wnioski

Odzyskaj dzienniki połączeń Androida

Część 1. Odzyskaj usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida za pomocą FoneDog Toolkit - Android Data Recovery

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery jest najlepszym na świecie partnerem w zakresie Androida, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych. To narzędzie może łatwo odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida. Po prostu skanuje całe urządzenie i daje podgląd wszystkich danych znalezionych w telefonie. Jeśli zauważysz na swoim urządzeniu z Androidem, wszystkie dane lub pliki nie zostaną trwale usunięte, nawet jeśli zostały usunięte celowo lub przez pomyłkę.

Mogą zniknąć z twojego wzroku, ale prawdą jest, że są ukryte gdzieś w wirtualnej przestrzeni twojego telefonu. Pliki pozostają w środku, dopóki nie zostaną zastąpione nowymi. Jeśli usuniesz historię połączeń, numery znikną z list, ale nadal będą przechowywane w urządzeniu.

Jedynym sposobem na ich odzyskanie jest użycie programów innych firm. Lubić FoneDog Toolkit - Android Data Recovery, wykonuje głębsze skanowanie niż większość popularnych narzędzi do odzyskiwania. Oto najważniejsze funkcje FoneDog Toolkit- Android Data Recovery:

 • Kompatybilny z ponad 6000 modeli Androida
 • Działa doskonale zarówno w systemie Windows, jak i Mac
 • Można odzyskać: historię połączeń, kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy itp.
 • Łatwo odzyskuje dane na dowolnym urządzeniu z Androidem z lub bez rootowania
 • Z opcją odzyskiwania selektywnego
 • Umożliwia podgląd przed odzyskaniem i pobraniem danych

Dzięki wszystkim wymienionym funkcjom możesz całkowicie polegać FoneDog Toolkit - Android Data Recovery odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida. Wykonaj poniższe proste kroki:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Biegać FoneDog Toolkit - Android Data Recovery na komputerze

Musisz pobrać i zainstalować FoneDog Toolkit - Android Data Recovery na komputerze, a następnie uruchom program, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pomyślnie zainstalować oprogramowanie.

Uruchom FoneDog Toolkit - Android Data Recovery

Krok 2. Podłącz urządzenie z Androidem

Następnym krokiem jest podłączenie urządzenia Android do komputera za pomocą kabla USB. Poczekaj, aż program automatycznie wykryje połączenie. Jeśli urządzenie Android jest podłączone po raz pierwszy, może być konieczne zainstalowanie niezbędnych sterowników, aby kontynuować.
Połącz Androida z komputerem

Krok 3. Włącz debugowanie USB na Androidzie

Debugowanie USB pozwala tylko dwóm urządzeniom na nawiązanie połączenia, szczególnie w telefonie Android z komputerem. Musi więc zainicjować debugowanie USB na Androidzie, włączając je na podstawie marki i modelu urządzenia, a także wersji oprogramowania.

W przypadku najnowszych urządzeń z Androidem 4.2 lub nowszym:

 1. Na ekranie głównym telefonu z Androidem przejdź do Ustawień
 2. Przewiń w dół i dodaj „About Phone”
 3. Naciśnij „Numer kompilacji” siedem razy, aż zobaczysz komunikat „Jesteś teraz w trybie programisty”
 4. Kliknij z powrotem
 5. Przewiń w dół i dotknij Opcje programisty
 6. Włącz debugowanie USB

Dla Androida 4.1 poniżej:

 1. Na ekranie głównym dotknij Ustawienia
 2. Przewiń i dotknij Opcje programisty
 3. Sprawdź debugowanie USB

Kliknij OK na ekranie komputera i przejdź do następnego kroku.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 4. Wybierz opcję Historia połączeń, aby skanować w systemie Android

Następnym krokiem jest wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. Tutaj możesz zobaczyć kontakty, historię połączeń, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, muzykę i wiele więcej. Aby przyspieszyć odzyskiwanie, możesz zaznaczyć pole historii połączeń, a następnie kliknąć „Dalej' kontynuować.

Przeczytaj także:
Odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp z Androida
Odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych z Androida
Odzyskaj usunięte zdjęcia na Androida

Wybierz dzienniki połączeń

Krok 5. Skanuj, wyświetl podgląd i odzyskaj historię połączeń z Androida bez tworzenia kopii zapasowej

Za kilka minut odzyskasz wszystkie historie połączeń. Wystarczy teraz poczekać, aż program zakończy skanowanie całego urządzenia z Androidem. Może to zająć trochę czasu w zależności od całkowitego obciążenia danych i połączenia sieciowego.

Po zakończeniu skanowania możesz teraz wyświetlić podgląd wszystkich odzyskanych historii połączeń po prawej stronie ekranu. Przejrzyj każdy z odzyskanych przedmiotów i sprawdź, czy naprawdę tam jest to, czego potrzebujesz. Po znalezieniu wszystkich wymaganych historii połączeń zaznacz je osobno i kliknij przycisk „Odzyskaj” u dołu ekranu.

Jeśli chcesz odzyskać wszystkie historie połączeń, możesz wybrać wszystkie i kliknąć przycisk „wyzdrowieć”. Zostaniesz poproszony o utworzenie nowego folderu w celu zapisania wszystkich odzyskanych plików. Pliki powinny być w formacie HTML lub .CSV.

W zaledwie pięciu krokach nauczyłeś się odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida.

Uwaga: możesz pójść po więcej Odzyskiwanie danych i plików dla systemu Android z oprogramowaniem.

Odzyskaj dzienniki połączeń do komputera

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z Androida bez tworzenia kopii zapasowej

Część 2. Utwórz kopię zapasową historii połączeń Androida na przyszłość

„Lepiej być bezpieczniejszym niż przykro”, może to brzmieć jak banał, ale to prawda. Zdajemy sobie sprawę z wartości czegokolwiek, chyba że zniknie. Podobnie jak nasza historia połączeń, jest to zawsze najmniej ważna część kopii zapasowej, ponieważ tak naprawdę nikt ich nie potrzebuje, prawda? Jednak gdy zadzwoni pewna sytuacja, sfrustrujesz się wypróbowaniem czegokolwiek, aby po prostu odzyskać jeden lub kilka numerów z dzienników połączeń. Ale jak chronić je? Oto kilka metod tworzenia kopii zapasowych, które możesz wypróbować:

Użyj aplikacji innych firm

Istnieje wiele aplikacji, które specjalizują się w tworzeniu kopii zapasowych dzienników połączeń, SMS-ów i nie tylko. Najpopularniejszym z nich jest SMS Backup +. W rzeczywistości synchronizuje historię połączeń, SMS-y i MMS-y z Gmailem. Możesz poszukać tej aplikacji w Sklepie Play i dowiedzieć się, jak może pomóc.

Nawyk

Zawsze rób nawyk zapisywania kontaktów za każdym razem, gdy odbierasz lub wykonujesz połączenia. Poświęć kilka sekund na zarejestrowanie nieznanych numerów i wyeksportuj je na kartę SIM / SD w celu dalszej kopii zapasowej.

Część 3. Wnioski

To, co wydawało się całkiem niemożliwe, jest teraz na wyciągnięcie ręki FoneDog Toolkit - Android Data Recovery. Możesz w prosty sposób odzyskać usuniętą historię połączeń bez kopii zapasowej z Androida w zaledwie kilku krokach. Korzyści wynikające z braku obaw o utratę danych są naprawdę niesamowite. Pobierz bezpłatną wersję próbną już dziś i rozpocznij odzyskiwanie!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.