Kontakt

Jak odzyskać usunięte dane w Xiaomi Mi MIX 2S

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Oto, jak odzyskać usunięte dane z Xiaomi Mi MIX 2S

„Niedawno otrzymałem mój Mi MIX 2S i byłem podekscytowany całym gniewem związanym z jego kamerą. Zrobiłem też wiele zdjęć i filmów. Hype jest rzeczywiście prawdziwy. Aparat wykonuje niesamowite zdjęcia w dowolnym miejscu. Oto problem.

Kiedy przeglądałem wszystkie zdjęcia, które zrobiłem i próbowałem przenieść niektóre z nich do innego folderu, przypadkowo nacisnąłem przycisk „Usuń”. Myślę, że straciłem około 20 fantastycznych ujęć. Czy jest jakiś sposób, abym mógł nadal odzyskać dane z Xiaomi?

Biorąc pod uwagę, że po raz pierwszy mam telefon Xiaomi, czy możesz mi dać wskazówki, jak wykonać kopię zapasową danych? ”

Część 1. Co to jest Xiaomi Mi MIX 2S?Część 2. Przyczyny utraty danych w Mi MIX 2SCzęść 3. Sposoby tworzenia kopii zapasowych Mi MIX 2SCzęść 4. Użyj FoneDog Android Toolkit, aby odzyskać usunięte i utracone dane z Xiaomi Mix 2SPrzewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte lub utracone dane z Xiaomi Mi Mix S2Część 5. Wniosek

Część 1. Co to jest Xiaomi Mi MIX 2S?

Mi MIX 2S to najpotężniejszy i najszybszy telefon Xiaomi. Przed oficjalnym wydaniem telefon informował o tym, jak może konkurować z wysokiej klasy telefonami, takimi jak iPhone X i Samsung S9 Plus - za ułamek kosztów.

Jest zasilany Snapdragonem 845 firmy Qualcomm, a wariant premium ma 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Dzięki tym niesamowitym specyfikacjom flagowy telefon Xiaomi zachwyci użytkowników na całym świecie. Nic dziwnego, że Xiaomi utknęło z kultowym wyświetlaczem bez ramki dla nowego telefonu.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z czarnego czy białego MIX 2S, na pewno będzie wyglądać oszałamiająco. Xiaomi zaktualizowało swój aparat i teraz wygląda podobnie do konfiguracji podwójnego aparatu iPhone'a X. Dzięki 12 megapikselom i rozmiarowi piksela 1.4um aparat oślepia i zapewnia fantastyczne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia.

MIX 2S integruje również technologię AI w swoich aparatach, aby umożliwić inteligentny autofokus w efekcie bokeh aparatu. Jest także pierwszym, który obsługuje bezprzewodowe ładowanie w linii smartfonów i tabletów Xiaomi.

odzyskać dane-z-mi-mix-2s

Przywróć dane z Xiaomi Mi Mix 2S

Część 2. Przyczyny utraty danych w Mi MIX 2S

Xiaomi Mi MIX 2S ma Androida Oreo jako swój system operacyjny, więc ma takie same słabości, jak inne urządzenia z Androidem. Istnieją doniesienia o utracie danych podczas próby zainstalowania najnowszych aktualizacji na Androida. To może się przydarzyć, jeśli aktualizacja pojawi się w przyszłości.

Uszkodzenie fizyczne może również spowodować, że Twoje dane będą niedostępne. Uszkodzona karta SD lub awaria systemu może prowadzić do tego samego rezultatu. Wirusy mogą również atakować Twój telefon, jeśli nie jesteś ostrożny, z których stron wchodzisz lub skąd pobierasz pliki.

Mi MIX 2S nadal działa z interfejsem użytkownika Xiaomi MIUI. Jeśli nie znasz urządzeń Xiaomi, nawigacja w interfejsie wymaga przyzwyczajenia się. Kilka „pomyłek” tu i tam jest normalnych, ale może to spowodować utratę plików.

Jest jednak jeden sposób, aby zapobiec utracie danych - kopie zapasowe.

Część 3. Sposoby tworzenia kopii zapasowych Mi MIX 2S

Istnieje wiele sposobów tworzenia kopii zapasowej MIX 2S. Podobnie jak każde urządzenie z Androidem, możesz korzystać z Dysku Google do tworzenia kopii zapasowych plików. Oprócz tego istnieją trzy inne metody dostępne dla użytkowników Xiaomi.

My PC Suite. To oprogramowanie działa w systemie Windows XP / 7/8 / 8.1 / 10. Możesz pobrać oprogramowanie tutaj. Działa jak pewnego rodzaju menedżer plików, który pozwala użytkownikom na pełną kontrolę nad swoimi danymi. Może także tworzyć kopie zapasowe plików.

Plik kopii zapasowej zostanie zapisany na twoim komputerze. Wystarczy uruchomić program i podłączyć MIX 2S do komputera. Możesz także włączyć funkcję automatycznej kopii zapasowej, dzięki czemu tworzenie kopii zapasowej rozpocznie się za każdym razem, gdy podłączysz telefon do komputera.

download-mi-pc-suite-to-your-device
Pobierz Mi PC Suite na urządzenie

Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Xiaomi. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z MIX 2S, warto wiedzieć, że istnieje wbudowana aplikacja, która może tworzyć kopie zapasowe twoich plików. Aplikacja utworzy lokalną kopię zapasową, co oznacza, że ​​kopia zapasowa zostanie zapisana na karcie SD lub w pamięci wewnętrznej telefonu, jeśli nie masz karty SD.

Aby uzyskać dostęp do aplikacji Kopia zapasowa, otwórz Ustawienia> Ustawienia dodatkowe> Utwórz kopię zapasową i zresetuj> Lokalne kopie zapasowe.

Aplikacja Xiaomi Backup
Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Xiaomi

My Cloud. To jest bardzo własna wersja magazynu w chmurze Xiaomi. Nawet jeśli masz już konto Mi, nadal będziesz musiał aktywować usługę tworzenia kopii zapasowych Mi Cloud.

Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Konto Mi> Mi Cloud> Utwórz kopię zapasową urządzenia> Włącz kopię zapasową Mi Cloud. Po aktywacji Mi Cloud prześle wybrane dane do chmury.

mi-cloud
Użyj chmury Mi do tworzenia kopii zapasowych danych na Xiaomi Mi Mix S2

Możesz również używać oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych innych firm, takiego jak FoneDog Android Backup Backup and Restore, aby regularnie wykonywać kopie zapasowe.

Część 4. Użyj FoneDog Android Toolkit, aby odzyskać usunięte i utracone dane z Xiaomi Mix 2S

Oprogramowanie do odzyskiwania danych innych firm jest właśnie tym, czego potrzebujesz, jeśli straciłeś pliki i nie tworzysz kopii zapasowych. Nie powinieneś używać żadnego oprogramowania, które po prostu odciąłeś od sieci. Powinieneś znaleźć niezawodny i skuteczny, który obsługuje Twój MIX 2S.

Ponieważ jest to nowość na rynku, oprogramowanie współpracujące z telefonem jest raczej ograniczone. Na szczęście dla ciebie FoneDog Android Toolkit, oprogramowanie do odzyskiwania systemu Android, działa dobrze z twoim telefonem. Ma również dobre wyniki w dziedzinie odzyskiwania danych.

recovery-lost-data-xiaomi-mix-s2Możesz bezpłatnie pobrać tę wersję, aby odzyskać usunięte lub utracone dane z Xiaomi Mi Mix S2. Kliknij Przycisk następująco.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Oto samouczek krok po kroku, jak korzystać z oprogramowania do odzyskiwania skasowanych danych z Xiaomi Mi MIX 2S.

Krok 1. Pobierz i uruchom FoneDog Android Toolkit.

Pobierz FoneDog Android Toolkit na swój komputer. Dostępne są dwie wersje, jedna na Mac i druga na Windows.

Uruchom oprogramowanie po zakończeniu instalacji. Podłącz Xiaomi Mi MIX 2S do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB-C. Wybierz Android Data Recovery.

pobierz i zainstaluj Fonedog

Pobierz i uruchom FoneDog Android Data Recovery - krok 1

Krok 2. Włącz debugowanie USB w telefonie Xiaomi

Aby umożliwić odzyskiwanie danych, musisz zezwolić na debugowanie USB. Możesz to zrobić, wykonując poniższe czynności na swoim MIX 2S.

Uruchom Ustawienia i dotknij Informacje o telefonie

Stuknij kilkakrotnie Numer kompilacji, aż zobaczysz komunikat informujący, że Twój telefon jest w trybie programisty.

Otwórz ponownie Ustawienia, wybierz Opcje programisty i dotknij Debugowanie USB. Naciśnij OK. W oprogramowaniu pojawi się monit. Kliknij OK.

allow-usb-debugging-on-xiaomi

Włącz debugowanie USB w telefonie - krok 2

Krok 3. Wybierz typy plików do odzyskania

Oprogramowanie wyświetli listę obsługiwanych typów plików. Wybierz typy danych, które chcesz odzyskać, możesz też pozostawić zaznaczenie bez zmian.

Domyślnie oprogramowanie wybierze dla Ciebie wszystkie typy danych. Po dokonaniu wyboru kliknij Dalej. Spowoduje to, że oprogramowanie rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu plików.
Ludzie również czytają:

Jak przywrócić kontakty z urządzeń Xiaomi

wybierz typ pliku dla xiaomi-mi-mix-s2

Wybierz typy plików do przywrócenia - Krok 3

Krok 4. Podgląd i odzyskiwanie plików z Xiaomi Mi Mix 2S

Skanowanie zatrzyma się automatycznie, gdy oprogramowanie znajdzie wszystkie twoje pliki. Zobaczysz zarówno istniejące, jak i usunięte pliki.

Zostaną one uporządkowane według typów plików. Możesz przeglądać pliki jeden po drugim, aby pomóc Ci wybrać, który chcesz odzyskać.

Wystarczy zaznaczyć pole obok wybranych plików. Po zaznaczeniu wszystkich potrzebnych plików kliknij wyzdrowieć przycisk.Nie przegap:

Odzyskiwanie wiadomości: Jak eksportować wiadomości tekstowe z Androida

Odzyskiwanie zdjęć na PC dla Xiaomi-Mi-Mix-S2

Przywróć dane z Xiaomi Mi Mix S2 - Step4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Prosty przewodnik wideo, w jaki sposób odzyskać usunięte lub zagubiony dane z Xiaomi Mix S2

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte lub utracone dane z Xiaomi Mi Mix S2

Część 5. Wniosek

Odzyskiwanie skasowanych danych z Xiaomi Mi MIX 2S jest bardzo łatwe, pod warunkiem, że masz FoneDog Android Toolkit. Po odzyskaniu utraconych plików nie odinstaluj go jeszcze.

Zawiera wiele innych narzędzi, których nie możesz przegapić. Za pomocą tylko jednego oprogramowania możesz także tworzyć i przywracać kopie zapasowe, rozwiązywać typowe błędy urządzeń i zrootować telefon.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Tammy Minter2019-01-24 05:56:36

Po wyczyszczeniu przestrzeni straciłem kilka ważnych danych. Wypróbowałem kilka metod ręcznych, ale są one zbyt skomplikowane i bezużyteczne ... Mmm ... w końcu znalazłem metodę w tym fragmencie dostępną, aplikacja pomogła przywrócić te dane, na szczęście!

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 105 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.