Kontakt

Najlepsza wyszukiwarka duplikatów plików dla komputerów Mac w 2020 r

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

W najdłuższym czasie, w którym korzystamy z naszego komputera Mac, zwykle otrzymujemy ogromną liczbę zduplikowanych plików, które faktycznie pochłaniają dużo miejsca na naszym komputerze Mac. Oprócz tego może również powodują, że nasz Mac działa wolno pod względem wydajności. Dlatego pomożemy Ci pozbyć się tych zduplikowanych plików, które masz na komputerze Mac. Pokażemy Ci to, co najlepsze Wyszukiwarka duplikatów plików dla komputerów Mac.

Najczęstsze przypadki, dla których mamy powielone pliki na komputerze Mac, są spowodowane błędnymi pobraniami, ponieważ mogłeś je dwukrotnie kliknąć. Inną rzeczą jest to, że muzyka, którą już dodałeś do aplikacji iTunes, ale nadal masz tę samą muzykę zapisaną na dysku twardym. Ponadto te załączniki, które masz, i wiele więcej.

Część 1: Powody czyszczenia zduplikowanych plików na komputerze MacCzęść 2: Jak znaleźć zduplikowane pliki za pomocą FinderaCzęść 3: Jak znaleźć duplikaty plików w iTunesCzęść 4: Najlepsze duplikaty wyszukiwarek plików dla komputerów MacCzęść 5: Wniosek

Część 1: Powody czyszczenia zduplikowanych plików na komputerze Mac

Ponieważ wszyscy korzystamy z komputera Mac, w rzeczywistości zgromadził on wiele plików na komputerze Mac i oczywiście nie jest zdrowe, aby komputer Mac przechowywał te pliki. Dlatego podamy kilka powodów, dla których musisz wyczyścić zduplikowane pliki.

Powód 1: Aby zyskać więcej miejsca

Jak wiesz, naprawdę trudno jest usunąć mnóstwo duplikatów plików, zdjęć, identycznych plików muzycznych i więcej na komputerze Mac. Dlatego usunięcie ich z komputera Mac to świetny pomysł, aby mieć więcej miejsca na komputerze Mac na nowe pliki.

Powód 2: Będziesz mieć dobrze zorganizowane dane

Usunięcie wszystkich zduplikowanych plików, które masz na komputerze Mac, faktycznie ułatwi ci życie. Usunięcie duplikatów plików na komputerze Mac pozwoli Ci szybko i łatwo znaleźć pliki.

Powód 3: Daje Twojemu Macowi większą szybkość i ma lepszą wydajność

Kolejnym doskonałym powodem, dla którego musisz usunąć zduplikowane pliki na komputerze Mac, jest możliwość spraw, by komputer Mac działał szybciej. Wynika to z faktu, że ponieważ wszystkie te zduplikowane pliki gromadzą się na komputerze Mac, tym bardziej działa wolniej. Dzieje się tak, ponieważ pamięć komputera Mac zapełnia się i nie ma wystarczającej mocy, aby działać tak jak wcześniej.

Więc masz! Pokazanie wszystkich powodów, dla których musisz wyczyścić te duplikaty plików na komputerze Mac, na pewno sprawi, że pomyślisz i po prostu to zrobisz. Jest oczywiste, że jeśli chcesz, aby Twój komputer Mac działał tak, jak wcześniej.

Znajdź zduplikowane pliki Użyj Itunes

Część 2: Jak znaleźć zduplikowane pliki za pomocą Findera

Obecnie istnieje wiele sposobów, aby znaleźć wszystkie zduplikowane pliki na komputerze Mac. Jednak nie będzie tak szybko. Ale nie martw się, ponieważ nadal będzie działać. Wszystko, czego potrzebujesz, to więcej czasu i cierpliwości.

Tak więc pierwszym procesem, który pokażemy, jest znalezienie zduplikowanych plików za pomocą Findera. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z podanymi poniżej wskazówkami.

Krok 1: Śmiało uruchom narzędzie Finder na komputerze Mac.

Krok 2: Następnie przejdź dalej i kliknij menu „Plik” na pasku menu powyżej, a następnie kliknij „Nowa inteligentna wyszukiwarka”.

Krok 3: Następnie przejdź dalej i kliknij ikonę „+”, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 4: Następnie będziesz mógł wyszukać dowolne dokumenty, zdjęcia, muzykę lub dowolny rodzaj plików. A uporządkowanie alfabetyczne plików ułatwi zadanie.

Jest to więc najprostszy sposób na znalezienie duplikatów plików w Finderze. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to całkowicie usunąć je z komputera Mac, aby uzyskać więcej miejsca.

Część 3: Jak znaleźć duplikaty plików w iTunes

iTunes ma wbudowaną funkcję, która z pewnością pozwoli Ci znaleźć duplikaty plików wideo i muzyki. Nie pomoże to jednak w znalezieniu niektórych jej typów plików lub innych plików multimedialnych, których nie masz w iTunes. Ale nadal jest to świetny sposób na zwolnienie miejsca na komputerze Mac poprzez usunięcie tych plików multimedialnych, które mają duplikaty. Aby móc korzystać z tej funkcji iTunes, oto, co musisz zrobić.

Krok 1: Kontynuuj i uruchom iTunes na komputerze Mac.

Krok 2: Po prostu kliknij menu „Widok”.

Krok 3: Następnie wybierz opcję „Pokaż zduplikowane elementy” z menu rozwijanego.

Oprócz kroków, o których wspomnieliśmy, istnieje również inny sposób, aby to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć i przytrzymać klawisz Opcja, a następnie kliknąć link „Pokaż dokładne zduplikowane elementy”. Ta metoda pokaże Ci pliki multimedialne o tej samej nazwie.

Po wykonaniu tej czynności iTunes wyświetli wszystkie duplikaty, które masz w iTunes. Możesz tutaj przejrzeć listę i znaleźć wszystkie duplikaty, które masz. Po zakończeniu kliknij przycisk „Wyświetl”, a następnie wybierz opcję „Pokaż wszystkie elementy”, aby powrócić do domyślnej strony, na której będzie można zobaczyć listę multimediów na ekranie .

Znajdź zduplikowane iTunes 12 2

Część 4: Najlepsze duplikaty wyszukiwarek plików dla komputerów Mac

Obecnie istnieje wiele aplikacji do wyszukiwania duplikatów, które możesz mieć na komputerze Mac, abyś mógł zlokalizować i usunąć wszystkie duplikaty plików i multimediów. Tutaj pokażemy Ci trzy najlepsze narzędzia do wyszukiwania duplikatów plików dla Twojego komputera Mac.

Top # 1: FoneDog PowerMyMac

The FoneDog PowerMyMac jest uważany za wszechstronną aplikację Mac. Korzystanie z tego narzędzia pozwoli Ci zlokalizować i bezpiecznie usunąć wszystkie zduplikowane pliki, które masz na komputerze Mac. A robienie tego na komputerze Mac pozwoli ci mieć więcej miejsca na pamięć, a także zdecydowanie przyspieszy wydajność komputera Mac.

Wspominaliśmy, że PowerMyMac to wszechstronna aplikacja na komputery Mac, prawda? Jest tak, ponieważ PowerMyMac to nie tylko zwykła wyszukiwarka duplikatów. Może być czymkolwiek chcesz, abyś mógł posprzątać komputer Mac. Może to być Mac Cleaner, App Uninstaller, tajny opiekun, monitor wydajności, archiwizacja plików oraz dobre narzędzie do Wi-Fi.

Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z FoneDog PowerMyMac, aby usunąć wszystkie duplikaty, które masz na komputerze Mac. Oto metoda krok po kroku, którą możesz zastosować.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

Po pierwsze, musisz pobrać PowerMyMac z naszej oficjalnej strony internetowej. Następnie możesz przystąpić do instalacji na komputerze Mac.

Darmowe pobieranie

Krok 2: Uruchom PowerMyMac

Następnie śmiało uruchom aplikację na komputerze Mac po pomyślnym zainstalowaniu. Na głównym interfejsie programu zobaczysz trzy opcje powyżej, „Status”, który pozwala zobaczyć status systemu Mac. „Cleaner”, w którym będziesz mógł wybrać moduły do ​​czyszczenia komputera Mac. Oraz „Toolkit”, który zawiera więcej innych funkcji PowerMyMac.

status

Krok 3: Wybierz opcję

Na głównym ekranie programu przejdź dalej i kliknij Cleaner. A następnie wybierz Duplicate Finder.

Czysty

Krok 4: Przeskanuj pliki

Po wybraniu Wyszukiwarki duplikatów PowerMyMac poprosi Cię o zeskanowanie wszystkich plików, które masz na komputerze Mac. Następnie przejdź dalej i kliknij przycisk „Skanuj”. Następnie program rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu wszystkich duplikatów plików na komputerze Mac.

Duplikowanie skanowania

Krok 5: Wyświetl swoje pliki

Po zakończeniu procesu skanowania będzie można wyświetlić wszystkie zeskanowane pliki. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Widok”. Będziesz także mógł zobaczyć listę kategorii z lewej strony ekranu. Po kliknięciu określonej kategorii po prawej stronie ekranu zobaczysz zawarte w niej pliki.

Powiel listę skanowania

Krok 6: Wyczyść wszystkie zduplikowane pliki

Z tej listy wybierz wszystkie zduplikowane pliki, które chcesz usunąć z komputera Mac. Po wybraniu wszystkich plików, które chcesz usunąć, przejdź dalej i kliknij przycisk „Wyczyść”.

Duplikuj zegarek

Krok 7: Potwierdź zmiany

Następnie kontynuuj i potwierdź zmiany, klikając przycisk „Potwierdź” w wyskakującym oknie, które pojawi się na ekranie. Proces czyszczenia będzie miał miejsce. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to poczekać, aż program zakończy czyszczenie wszystkich zduplikowanych plików.

UWAGA: Wyszukiwarka duplikatów plików PowerMyMac jest prawie taka sama z modułem Similar Photo. Jedyną różnicą jest to, że może obsługiwać zduplikowane zdjęcia, multimedia, dokumenty i wiele innych.

Duplikuj Usuń

Ludzie również czytająJak opróżnić pamięć podręczną DNS na komputerze Mac?Najlepszy Mac Cleaner do 2020 roku

Top # 2: Disk Drill

Narzędzie Disk Drill jest również znane z tego, że ma potężną aplikację do odzyskiwania danych, która zawiera kilka bezpłatnych funkcji. Jedną z jego funkcji jest wyszukiwarka duplikatów plików dla komputerów Mac. To narzędzie pozwoli Ci zlokalizować zduplikowane pliki, w tym muzykę, obrazy, dokumenty, filmy i wiele innych.

To narzędzie wymaga jedynie niewielkiej ilości miejsca do zainstalowania go na komputerze Mac. Chociaż może obsługiwać tylko Mac OS X 10.8.5 lub nowszą wersję. To narzędzie jest również bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy, że aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na komputerze Mac. Następnie uruchom go, a następnie wybierz „Znajdź duplikaty” i wszystko gotowe, aby rozpocząć usuwanie wszystkich duplikatów plików na komputerze Mac.

Disk Wiertarka

Top # 3: Mac Cleaner

MacClean to także kolejne bezpłatne narzędzie, które z pewnością pomoże Ci zlokalizować i jednocześnie usunąć wszystkie zduplikowane pliki z komputera Mac. To narzędzie jest obecnie dostępne w różnych językach, takich jak angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, a nawet japoński.

MacClean jest również bardzo łatwy w użyciu. Jest wyposażony w funkcję przeciągnij i upuść, jeśli chodzi o wybór folderów, które chcesz skanować za pomocą tego narzędzia. Po zeskanowaniu folderów MacClean pozwoli Ci wyświetlić podgląd, usunąć i pozostawić niezmodyfikowane na komputerze Mac.

Część 5: Wniosek

Więc masz! Naprawdę istnieje wiele sposobów na usunięcie wszystkich zduplikowanych plików z komputera Mac. W ten sposób będziesz mógł zwolnić więcej przestrzeni dyskowej i poprawić wydajność komputera Mac.

Możesz także wybierać spośród duplikatów wyszukiwarki plików, które wcześniej Ci udostępniliśmy. Ale najbardziej polecanym jest nie inny niż FoneDog PowerMyMac. To narzędzie z pewnością pomoże ci usunąć wszystkie zduplikowane pliki z komputera Mac. Nie tylko to, ale może również pomóc w kilku aspektach, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać więcej miejsca na komputerze Mac na nowe pliki. W ten sposób poprawia wydajność komputera Mac.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 103 oceny)

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.