Kontakt

Jak odinstalować Google Chrome z Mac Sierra [Aktualizacja 2020]

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Oprócz korzystania z przeglądarki Safari na komputerze Mac jedną z najpopularniejszych przeglądarek, które są powszechnie używane na komputerach Mac, jest przeglądarka Google Chrome. Mówi się, że ta przeglądarka zdobyła pewną część rynku.

Są jednak osoby, które mają problemy z używaniem Google Chrome na komputerze Mac. Powiedzieli, że wiele ich doświadczają problemy z Google Chrome dlatego po prostu chcieliby go odinstalować. Właśnie dlatego w tym artykule pokażemy Ci, w jaki sposób jak odinstalować Google Chrome z komputera Mac Sierra.

Część 1: Jakie są największe problemy z Google Chrome na komputerze Mac?Część 2: Jak całkowicie usunąć Google Chrome z komputera MacCzęść 3: Jak łatwo odinstalować Google Chrome jednym kliknięciem

Część 1: Jakie są największe problemy z Google Chrome na komputerze Mac?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, niektórzy użytkownicy mają problemy z korzystaniem z Google Chrome na komputerze Mac. Powiemy Ci o najczęstszych przyczynach odinstalowania przeglądarki Google Chrome.

  1. Bateria komputera Mac szybko się rozładowuje

Google Chrome jest bardzo znany ze swojej wysokiej prędkości działania. Z tego powodu może używać procesora komputera Mac bardziej niż jakiekolwiek inne przeglądarki, które masz. A ponieważ wykorzystuje więcej procesora, oznacza to również, że bateria komputera Mac również szybko się wyczerpuje. Zwłaszcza w przypadku korzystania z laptopa Mac może to być dla Ciebie poważny problem. I choć jest kilka sposobów, jak to naprawić, to wciąż nie wystarczy, ponieważ istnieje tendencja, że ​​może się to powtórzyć.

  1. Google Chrome działa wolno na Macu

Innym problemem, z którym użytkownicy komputerów Mac mają do czynienia z Google Chrome, jest to, że działa wolno. Jak wspomnieliśmy wcześniej, dzieje się tak dlatego, że Google Chrome w rzeczywistości zużywa więcej procesora i przychodzi czas, że nie będzie już w stanie tego znieść.

  1. Google Chrome nie przestaje działać na komputerze Mac

Czy przeglądarka Google Chrome również zawiesza się na komputerze Mac? A może masz dość tego kręcącego się koła, gdy próbujesz uzyskać dostęp do niektórych stron internetowych za pomocą przeglądarki? Jest to właściwie jeden z najczęstszych problemów Google Chrome z komputerem Mac. I wykonanie tej samej sztuczki, aby zatrzymać ten problem, może być nieco męczące, ponieważ będziesz wykonywać ten sam proces w kółko.
Jak odinstalować Chrome na Macu Chrome

  1. Google Chrome nie odpowiada na komputerach Mac

Inną rzeczą jest to, że przeglądarka Google Chrome na komputerze Mac faktycznie nie odpowiada. Powoduje to, że nie będziesz w stanie kliknąć niczego, aby wyjść z przeglądarki, co może być naprawdę denerwujące.

  1. Google Chrome ciągle się zawiesza

Ponadto Google Chrome ma tendencję do zawieszania się na komputerze Mac. Wynika to z tego, że ponownie zajmuje więcej miejsca na procesorze, przez co procesor nie może już przetwarzać tego, co próbujesz zrobić za pomocą przeglądarki Google Chrome.

  1. Strony internetowe nie ładują się w Google Chrome

Czasami pojawia się komunikat „Aw, snap!” co może być dość denerwujące, zwłaszcza jeśli próbujesz uzyskać dostęp do określonej witryny, która jest ważna. Wynika to z faktu, że Twoja przeglądarka Google Chrome nie może już uzyskiwać dostępu do stron internetowych na komputerze Mac z powodu dużego obciążenia.

  1. Błąd podczas aktualizacji Google Chrome na Macu

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że są naprawdę sfrustrowani, gdy Google Chrome z jakiegoś powodu odmawia aktualizacji na komputerze Mac. Może to być spowodowane brakiem miejsca w pamięci lub słabym procesorem.

Teraz, ze względu na wszystkie wspomniane problemy, które występują u niektórych użytkowników podczas korzystania z Google Chrome na Macu, ostatecznym rezultatem byłoby odinstalowanie przeglądarki. A usunięcie przeglądarki Google Chrome na komputerze Mac wcale nie będzie dobrą pomocą. Jest tak, ponieważ proces powinien być całkowicie odinstalowuję Google Chrome na komputerze Mac.
Jak odinstalować Chrome na Macu Google Chrome

Teraz, abyś mógł to zrobić, oto kilka sposobów, w jaki możesz wybrać sposób, w jaki chcesz odinstaluj Google Chrome na Macu.

Część 2: Jak całkowicie usunąć Google Chrome z komputera Mac

Oto, w jaki sposób możesz całkowicie odinstalować Google Chrome na samym komputerze Mac.

Metoda nr 1: Zamknij Google Chrome

Zdarzają się przypadki, że niektórzy użytkownicy nie mogą odinstalować przeglądarki Google Chrome na komputerze Mac i na ekranie pojawia się komunikat „Zamknij wszystkie okna przeglądarki Google Chrome i spróbuj ponownie”. Powodem tego jest to, że niektóre okna przeglądarki Google Chrome nadal działają w tle. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zamknąć Google Chrome, zanim będzie można go odinstalować.

Oto kroki, aby zamknąć Google Chrome na komputerze Mac.

Krok 1: Przejdź do Docka i kliknij prawym przyciskiem myszy przeglądarkę Google Chrome.

Krok 2: Następnie przejdź dalej i kliknij „Quit”.

Gdy zauważysz, że Google Chrome ulega awarii lub zawiesza się, oto, co musisz zrobić.

Krok 1: Śmiało i uruchom Aplikacje na komputerze Mac.

Krok 2: Następnie przejdź dalej i wybierz „Narzędzia”.

Krok 3: Następnie przejdź dalej i kliknij „Monitor aktywności”.

Krok 4: Następnie przejdź do procesów Google Chrome.

Krok 5: Po znalezieniu go, kliknij przycisk „X”, aby móc wyjść z procesów.
Jak odinstalować Chrome na Macu Google

Metoda nr 2: Usunięcie Google Chrome

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do folderu Aplikacje. Następnie przejdź do Google Chrome. A kiedy go znajdziesz, możesz przejść dalej i przeciągnąć go do kosza lub kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać „Przenieś do kosza”.

Metoda nr 3: Usuń wszystkie powiązane pliki

W niektórych przypadkach Twoja przeglądarka Google Chrome może zachowywać się dziwnie z powodu uszkodzonych plików. Dlatego bardzo ważne jest, aby usunąć wszystkie powiązane pliki, które masz w Google Chrome. Aby móc to zrobić, oto kroki, które musisz wykonać.

Krok 1: Przejdź od góry ekranu i kliknij menu „Idź”.

Krok 2: Następnie na ekranie pojawi się menu rozwijane. Następnie wybierz „Idź do folderu”.

Krok 3: Następnie wprowadź następującą ścieżkę: ~ / Library / Application Support / Google / Chrome w ten sposób, będziesz mógł otworzyć folder Google Chrome na komputerze Mac.

Krok 4: Gdy zobaczysz folder na ekranie, śmiało i przeciągnij go do kosza.

UWAGA: Jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać.

  1. Folder Google Chrome w bibliotece zawiera informacje o twoich zakładkach, a także historię przeglądania Google Chrome. Wystarczy, że wykonasz kopię zapasową potrzebnych informacji, zanim przejdziesz i usuniesz plik aplikacji z komputera Mac.
  2. Uruchom ponownie komputer Mac, zanim spróbujesz ponownie zainstalować Google Chrome. W razie czego.

Ludzie również czytająJak całkowicie odinstalować aplikacje na komputerze Mac?17 powodów, dla których Twój Mac działa wolno!

Część 3: Jak łatwo odinstalować Google Chrome jednym kliknięciem

Teraz metody, o których wspomnieliśmy wcześniej w ręczny sposób, aby odinstalować Google Chrome z komputera Mac. Jeśli więc nie masz zbyt wiele czasu na wykonanie wszystkich powyższych metod, istnieje łatwiejszy sposób na zrobienie tego za pomocą jednego kliknięcia. I to za pomocą dezinstalatora FoneDog PowerMyMac.

FoneDog PowerMyMac Uninstaller to świetne oprogramowanie, którego możesz użyć, jeśli chcesz odinstalować niektóre aplikacje z komputera Mac - na przykład Google Chrome - w najprostszy i najszybszy sposób. Ponadto będziesz mógł odinstalować i usunąć wszystkie pliki związane z przeglądarką Google Chrome.

FoneDog PowerMyMac jest uważany za potężne narzędzie i wszechstronną aplikację Mac. Z tego powodu jest to bardzo zalecane przez wielu użytkowników komputerów Mac.

Więc jeśli chcesz łatwo odinstalować Google Chrome za pomocą jednego kliknięcia, oto kroki, które musisz wykonać.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

Przede wszystkim będziesz musiał pobrać FoneDog PowerMyMac z naszej oficjalnej strony internetowej. A kiedy skończysz z pobieraniem, zainstaluj go na komputerze Mac.

Darmowe pobieranie

Krok 2: Uruchom i sprawdź stan systemu Mac

Po pomyślnym zainstalowaniu PowerMyMac, a następnie uruchom go. Następnie na ekranie będą widoczne trzy opcje, takie jak „Status”, „Cleaner” i „Toolkit”.

Aby wyświetlić status systemu Mac, przejdź do goa i kliknij opcję Status na ekranie. Będziesz wtedy mógł zobaczyć swoje użycie dysku, użycie pamięci, a także użycie procesora.
status

Krok 3: Wybierz opcję „Toolkit”

Po zakończeniu przeglądania stanu systemu Macintosh, wybierz „Zestaw narzędzi” u góry ekranu.
Toolkit

Krok 4: Wybierz Deinstalator

Następnie w opcji Toolkit będzie można zobaczyć więcej modułów, które może zrobić PowerMyMac. Z listy wyświetlanej na ekranie wybierz „Odinstaluj”.
Uninstaller

Krok 5: Przeskanuj wszystkie aplikacje na komputerze Mac

Następnie PowerMyMac poprosi Cię o przeskanowanie komputera Mac, aby móc wyszukać przeglądarkę Google Chrome. Dlatego odtąd wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Skanuj” znajdujący się w dolnej części ekranu okna.

Proces skanowania może zająć trochę czasu, w zależności od liczby aplikacji zainstalowanych na komputerze Mac.
Skanowanie Uninstaller

Krok 6: Wyświetl wynik

Następnie, po zakończeniu procesu skanowania, możesz teraz wyświetlić cały wynik. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk „Widok” w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie wszystkie aplikacje zainstalowane na komputerze Mac zostaną wyświetlone na ekranie.

Krok 7: Wybierz Google Chrome

Z listy wyświetlanej na ekranie znajdź Google Chrome i kliknij ją. Po wybraniu przeglądarki Google Chrome pliki i foldery w przeglądarce Google Chrome pojawią się również w prawym panelu ekranu.
Uninstaller Watch

Krok 8: Wybierz pliki do usunięcia

Z listy plików w aplikacji Google Chrome przejdź do przodu i wybierz wszystkie pliki, które chcesz przejść z procesem odinstalowywania. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć pliki lub możesz również wybrać „Wybierz wszystko”, jeśli chcesz usunąć wszystkie pliki znajdujące się na ekranie.

Krok 9: Odinstaluj Google Chrome na Macu

Po wybraniu wszystkich plików, które chcesz przejść przez proces odinstalowywania, przejdź dalej i kliknij przycisk „Wyczyść”. Następnie zobaczysz wyskakujące okienko, które pojawi się na ekranie. Deinstalator PowerMyMac prosi o potwierdzenie procesu. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Potwierdź”.
Uninstaller Usuń

Następnie rozpocznie się proces odinstalowywania przeglądarki Google Chrome z komputera Mac. Musisz tylko poczekać, aż proces się zakończy.

Więc masz! Możesz całkowicie odinstalować Google Chrome z komputera Mac. Masz dwie opcje do wyboru tutaj. Ręczny lub najłatwiejszy i najszybszy sposób na odinstalowanie aplikacji Mac.

Założymy się, że za pomocą PowerMyMac Uninstaller wybierzesz, prawda? Jest tak, ponieważ użycie dezinstalatora PowerMyMac pozwoli Ci zaoszczędzić więcej czasu i wysiłku przy odinstalowaniu przeglądarki Google Chrome z komputera Mac. Ponadto wszystkie pliki powiązane z aplikacją również zostaną całkowicie usunięte.

Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 93 oceny)

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.