Kontakt

Pięć najlepszych przeglądarek na komputery Mac w 2020 r

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

„Na rynku jest tak wiele dostępnych przeglądarek, że trochę się zagubiłem, której z nich mam używać na komputerze Mac. Oczywiście mam swoje preferencje, ale chcę się tylko upewnić, że korzystam z najlepszej lub przynajmniej jednej z najlepszych przeglądarek dostępnych na rynku. Obecnie używam tego, co myślę, że są najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac dostępne, ale nigdy nie boli mieć więcej informacji, prawda?

Kilka lat temu dla większości użytkowników Internetu było tylko kilka przeglądarek, chociaż były to prostsze czasy, nie trwało to długo. Dzięki ciągłemu marszowi technologii nie jest zaskoczeniem, że internet nie był daleko w tyle, a jeśli myślisz o Internecie, przeglądarki są czymś, bez czego nie można się obejść.

Istnieje mnóstwo przeglądarek dostępnych za darmo na rynku, a nawet kilka z pewnymi opłatami, ale są one rzadkie i nieliczne, ogólnie wiele z nich ma całkiem dobre funkcje. Zakładając, że surfujesz od kilku lat i prawdopodobnie tak jest, oznacza to, że słyszałeś o kilku przeglądarkach, które zamierzamy omówić, ale uzyskanie dodatkowych informacji, podobnie jak wspomniany powyżej użytkownik, jest zawsze dobra rzecz.

Porady:

Więc bez dalszej zwłoki spójrzmy na pięć najlepszych przeglądarek na komputery Mac które można pobrać w 2020 r.

1. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Safari2. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Google Chrome3. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Opera4. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Firefox5. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: VivaldiBonus: upewnienie się, że zoptymalizujesz komputer Mac

1. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Safari

Kiedy uruchamiasz komputer Mac, jest to pierwsza przeglądarka, którą prawdopodobnie spotkałeś, prawdopodobnie nie będziesz musiał go instalować ani pobierać, może aktualizacji lub dwóch, ale nie powinno to być zbyt kłopotliwe. Prawie wszystkie komputery Mac są automatycznie instalowane wraz z Safari i jest to zazwyczaj przeglądarka dla wielu użytkowników komputerów Mac. A jeśli jesteś kimś, kto ma wiele produktów Apple, takich jak iPod, iPad, iPhone lub inne urządzenie, które ma w nim iOS, prawdopodobnie widziałeś tam również Safari. W związku z tym Safari jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych przeglądarek na komputery Mac, ponieważ została w dużej mierze opracowana na komputery Mac.

2. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Google Chrome

Byłoby to całkowitym zaskoczeniem, jeśli jeszcze nie słyszałeś o Google Chrome, ale jeśli nie, możesz to przetestować i dowiedzieć się, dlaczego wiele osób odpowiada na pytania za pomocą „Google it”. Google Chrome ma wiele funkcji, dodatków, dostosowywania i wiele innych dostępnych dla prawie każdego użytkownika. Jest dość łatwy w użyciu i jest jedną z najszybszych, jeśli nie najszybszych dostępnych przeglądarek. Google Chrome to zdecydowanie świetny wybór do użycia na komputerze Mac lub dowolnym innym komputerze lub urządzeniu.
Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac Google Chrome

3. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Opera

Zdecydowanie nie jest to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na rynku, ale jeśli masz raczej wolny internet, może to być właśnie przeglądarka dla Ciebie. Opera pomaga skompresować wiele stron, ułatwiając ładowanie, a nawet może pomóc zoptymalizować stronę internetową przed jej obejrzeniem. Być może musisz sprawdzić wiele stron internetowych, używając raczej wolnego połączenia, nie powinno to stanowić większego problemu, jeśli używasz Opery jako głównej przeglądarki.

4. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Firefox

Być może jedna ze znanych obecnie dostępnych przeglądarek. Podczas kilku pierwszych wydań zupełnie nowych przeglądarek Firefox był gigantem, który szedł z gigantami i walczył z nimi wraz z nimi i nie tylko. Jednak obecnie wielu użytkowników przestawiło się z Firefoksa na inne przeglądarki, ale na razie nie należy tego odliczać. Wciąż dostępnych jest wiele dodatków do Firefoksa, możesz je dostosować na wiele sposobów, więc jeśli szukasz dość umiarkowanej i niezawodnej przeglądarki, nie szukaj dalej niż Firefox.

5. Najlepsze przeglądarki dla komputerów Mac: Vivaldi

Nie martw się, jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś, jest dość nowy w porównaniu z innymi przeglądarkami dostępnymi na rynku, ale wow, to dość niezwykła przeglądarka. Celem Vivaldi jest wspieranie użytkowników, którzy spędzają mnóstwo czasu w Internecie, w rzeczywistości można powiedzieć prawie cały swój czas. Vivaldi jest dość szybki i korzysta z tej samej technologii, co Google Chrome, ale jedną z unikalnych funkcji jest to, że możesz otwierać karty w kartach, ta interesująca funkcja została nazwana Stosami. Więc jeśli szukasz raczej unikalnej i nowej przeglądarki, Vivaldi może być właśnie dla Ciebie.

Bonus: upewnienie się, że zoptymalizujesz komputer Mac

Bez względu na to, z jakiej przeglądarki korzystasz lub cokolwiek się zmieni, musisz zadbać o utrzymanie swojego komputera Mac. Korzystanie z przeglądarek zwykle zawiera niektóre niepotrzebne pliki tu i tam, najlepiej, jeśli masz coś, co można łatwo usunąć wszystkie z nich i upewnić się, że komputer Mac działa na szczycie swojej gry. Tam właśnie wchodzi FoneDog PowerMyMac.

FoneDog PowerMyMac może pomóc w utrzymaniu porządku na komputerze Mac i upewnieniu się, że wszystko jest w porządku. FoneDog PowerMyMac ma wiele narzędzi, które mogą naprawdę pomóc każdemu użytkownikowi, a żeby wymienić tylko kilka z nich, oto niektóre z najlepszych funkcji PowerMyMac:

Darmowe pobieranie

Monitor wydajności - zawsze dobrze jest mieć dużo informacji, a FoneDog PowerMyMac może to zapewnić. Jak tylko go uruchomisz, zobaczysz świetny przegląd aktualnego stanu komputera Mac. Będziesz mógł szybko i na pierwszy rzut oka zobaczyć wykorzystanie procesora, pamięci i dysku komputera Mac, a od razu będziesz wiedział, co możesz zrobić, aby poprawić ogólną kondycję. Wystarczy szybki rzut oka, aby dowiedzieć się, jak to zrobić popraw wydajność swojego komputera Mac i co trzeba oczyścić. Może być wiele do zrobienia, ale oczywiście PowerMyMac może zdecydowanie pomóc również w tych potrzebach.

Sprzątaczki - użycie komputera Mac lub innego rodzaju komputera do tego typu wygeneruje również tzw. Niepotrzebne pliki. Te niepotrzebne pliki są zwykle dość bezużyteczne i zajmują mało miejsca na naszym dysku twardym, jednak wraz z upływem czasu gromadzą się i stają się prawdziwym problemem. Oczywiście przeglądarki również produkują te niepotrzebne pliki. Tam zdecydowanie mogą pomóc Cleaners of PowerMyMac. FoneDog PowerMyMac ma Cleaner do prawie każdego niepotrzebnego pliku znanego człowiekowi i może poradzić sobie z tymi problemami, zanim staną się ogromną przeszkodą. Za pomocą kilku kliknięć wyjmiesz wirtualne śmieci, tak jak normalne śmieci.
Czysty

Dezinstalatory - jeśli zdecydujesz się zmienić przeglądarkę, możesz odinstalować obecną przeglądarkę. Teraz możesz to zrobić normalną metodą i po prostu przeciągnąć ikonę starej przeglądarki do kosza i nacisnąć przycisk usuwania, to świetnie, musisz jednak wiedzieć, że pozostało wiele niepotrzebnych plików, jeśli użyj tej metody. Możesz wyszukać te niepotrzebne pliki ręcznie, ale znalezienie wiedzy zajmie trochę czasu i wiedzy, więc jeśli się spieszysz lub nie masz wystarczającej wiedzy i cierpliwości, aby to zrobić, nie jest to realna opcja dla ty.

Możesz po prostu zostawić go tam na komputerze Mac, ropiejąc, dopóki nie przełączysz się na inną jednostkę Mac, to zdecydowanie opcja, jeśli o tym pomyślisz. Na dłuższą metę jednak odinstalowane programy zjedzą twoje miejsce w pamięci, jeśli będziesz to robić z każdym programem i zanim się zorientujesz, twój 1 TB Mac został zmniejszony do 20 GB wolnego miejsca. Stamtąd możesz zacząć odinstalowywać w zwykły sposób, ale znowu będziesz zaśmiecony tyloma niepotrzebnymi plikami, a to również nie pomoże.

Korzystając z dezinstalatora PowerMyMac, możesz łatwo pozbyć się starszych, bezużytecznych programów, które siedzą na twoim Macu i pozbyć się wszystkiego, co jest z nim związane, bez większych problemów. Tylko kilka instrukcji i kliknięć, i gotowe.
Toolkit

A to tylko niektóre z wielkich zalet FoneDog PowerMyMac, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową i pobierz swoją kopię.

Darmowe pobieranie

Przeglądarki są świetne i sprawiają, że surfowanie po Internecie jest łatwe i ekscytujące, o co więcej możemy prosić? Znalezienie odpowiedniej przeglądarki pasującej do twoich potrzeb i osobowości może zająć trochę czasu, ale kiedy znajdziesz odpowiednie dopasowanie, to tak, jakbyś znalazł idealnie dopasowane dżinsy, których szukałeś przez cały dzień - warto. Nie spiesz się, aby zdecydować, która przeglądarka Ci się podoba, a nawet przetestuj ją, niezależnie od Twojej decyzji, po prostu upewnij się, że jesteś zadowolony.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 5.0 / 5 (na podstawie 4 oceny)

Logo PowerMyMac

PowerMyMac

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.