Kontakt

Jak przywrócić kontakty z iTunes

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2019 r

Jak przywrócić kontakty z iTunes, oto rozwiązania !!!

„Używam jednocześnie kilku iPhone'ów, po prostu ich potrzebuję i do tej pory jestem do tego przyzwyczajony. Z drugiej jednak strony zawsze podłączam iPhone'y do laptopa i uzyskuję dostęp do iTunes.

Wiem, że jest wielu ludzi, którzy już tego nie robią, ale naprawdę wolę tę metodę, aby uzyskać moją muzykę, filmy i wiele więcej. Zauważyłem, że brakuje kilku kontaktów z kilku moich iPhone'ów.

Nie jestem pewien, czy dzieje się tak dlatego, że coś zrobiłem, czy zreformowałem lub nawet zaktualizowałem iOS. Naprawdę nie wiem. Słyszałem, że istnieje sposób na odzyskanie informacji? Czy to prawda? Kopia zapasowa ma coś wspólnego z iTunes Słyszę? To by mi naprawdę pomogło. Proszę daj mi znać!"

Przywróć kontakty z Itunes
Przywróć kontakty z iTunes

Korzystanie z iPhone'ów nie jest niczym nowym, w rzeczywistości każda inna osoba, którą znasz ze smartfonem, prawdopodobnie ma jedną, a przynajmniej bardzo trudno byłoby nie znać nikogo z iPhone'em. Nietrudno zrozumieć, dlaczego jest tak popularną marką i dlaczego wiele osób woli iPhone'y od innych marek.

To prosty, ale elegancki design jest bardzo kultowy, a prosty i przyjazny interfejs to coś, co wielu ludzi woli.

Podczas gdy iPhone'y mogą działać samodzielnie, a wielu użytkowników jest bardzo zadowolonych z tego, jak iPhone może po prostu robić cuda bez dużej pomocy. Jeśli jednak naprawdę chcesz zmaksymalizować możliwości i potencjał iPhone'a, Apple i inni użytkownicy sugerują podłączenie go do iTunes.

iTunes został pierwotnie wydany w 2009 roku, po prostu pokazuje, jak długo istniała ta nazwa, i był kluczowym programem do umieszczania muzyki, filmów, a nawet aplikacji na naszych iPadzie, iPhonie, a nawet iPodzie.

Jednak w dzisiejszych czasach większość ludzi nie podłącza swoich telefonów do iTunes, co szkoda, ponieważ program ten został stworzony do obsługi iPhone'ów i takich urządzeń.

Część 1. Powód, dla którego utracono kontaktyCzęść 2. Przewodnik przywracania kontaktów z iTunes za pomocą Fonedog ToolkitPrzewodnik wideo: Jak selektywnie przywrócić kontakty z iPhone'aCzęść 3. Wnioski

Część 1. Powód, dla którego utracono kontakty

Jedną z obsługiwanych przez nią funkcji jest synchronizacja telefonu iPhone z komputerem. Może to nie wyglądać na wiele, ale jest to świetny sposób na odzyskanie niektórych informacji, takich jak kontakty. Podobnie jak powyższy użytkownik, istnieje sposób na odzyskanie informacji za pomocą iTunes.

Wcześniej zobaczmy główne powody braku kontaktów w iPhonie użytkownika:

Usunięte - Czasami jest usuwany, czasem z wyboru przez przypadek. Jakkolwiek się jednak zdarzyło, potrzebujesz kontaktów w taki czy inny sposób i prawdopodobnie właśnie teraz czytasz ten artykuł.

Nieznany błąd - Pomimo tego, że jest najnowocześniejszy, iPhone wciąż nie jest pozbawiony przypadkowych błędów. Błędy te są rzadkie i nieliczne, ale jeśli kiedykolwiek zostaniesz dotknięty jednym z nich i nie możesz wyjaśnić, dlaczego brakuje twojej listy kontaktów, możesz po prostu stać się ofiarą takiego zdarzenia.

Aktualizacja iOS - Apple często wydaje aktualizacje swojego systemu operacyjnego i często spotyka się z krytycznymi lub podekscytowanymi poglądami. Wystąpiły problemy z utratą danych przez użytkowników, takie jak wiadomości i kontakty nagle znikające. Znowu jest to dość rzadkie, ale wiadomo, że zdarza się to raz na jakiś czas.

Zepsuty iPhone - Wiele osób jest dumnymi posiadaczami iPhone'ów, a wielu innych nie jest tak dumnymi właścicielami zepsutych iPhone'ów. Mogą to być małe figi i wgniecenia tu i tam, ale są uszkodzone jednostki, które wykraczają poza kosmetyk i zaczynają wpływać na dane.

Być może zechcesz całkowicie zmienić ten telefon, ale oczywiście nadal potrzebujesz informacji w tej jednostce.

Brak kontaktów

Są to jedne z najbardziej znanych problemów, które spowodowały brakujące informacje, szczególnie w kontaktach, i spójrzmy prawdzie w oczy, bez kontaktów w telefonie, tak naprawdę nie używasz iPhone'a najlepiej jak potrafisz, prawda? Pytanie leży, jak to zrobić odzyskać kontakty z iTunes?

Korzystanie z iTunes w celu odzyskania kontaktów jest trochę trudne, jeśli nie wiesz, co zrobić, w przeciwnym razie, jeśli jesteś świadomy odzyskiwania danych Fonedog iOS, jednak nie będziesz miał większego problemu.

Część 2. Przewodnik przywracania kontaktów z iTunes za pomocą Fonedog Toolkit

Fonedog iOS Data Recovery to program, który pomoże Ci uzyskać kontakty za pomocą iTunes. W rzeczywistości Fonedog iOS Data Recovery ma kilka metod odzyskiwania danych z iPhone'a, ale na dziś będziemy podkreślać, jak może współpracować z iTunes.

Przed rozpoczęciem należy stwierdzić, że iPhone i iTunes są często połączone przed błędem lub brakującymi kontaktami, w przeciwnym razie możesz chcieć znaleźć inne rozwiązanie niż uzyskiwanie dostępu do danych za pośrednictwem iTunes.

Jak wspomniano, Fonedog iOS Data Recovery ma inne metody, ale jeśli często łączysz telefon z iTunes, wykonaj następujące kroki poniżej:

Masz 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Możesz pobrać, aby pobrać kontakty z iTunes. Przywracasz także inne dane z kopii zapasowej lub bez kopii zapasowej.

Krok 1: Pobierz i uruchom Fonedog Toolkit

Pobierz i zainstaluj program Fonedog iOS Data Recovery na komputerze lub laptopie z programem iTunes.

Upewnij się, że jest to główne konto iTunes, które często było połączone z telefonem komórkowym, w przeciwnym razie nie będzie to idealna opcja dla Ciebie.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Odzyskiwanie danych Iphone

Pobierz i uruchom Fonedog Toolkit - Krok 1

Krok 2: Rozpocznij skanowanie kopii zapasowej iTunes

Wybierz drugą opcję na pasku po lewej stronie, zatytułowaną „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”.

Jak zauważysz, istnieją inne opcje, ale zignorujmy to na razie.

Jak tylko klikniesz tę opcję, będziesz mógł wybrać opcję kopii zapasowej, do której chcesz uzyskać dostęp.

Prawdopodobnie najnowsza kopia zapasowa będzie zawierała informacje, których szukasz, ale jeśli błąd wystąpił niedawno i podłączyłeś telefon, możesz cofnąć się jeszcze bardziej.

Niezależnie od przypadku wybierz ten, który Twoim zdaniem będzie dla Ciebie najlepszy, i kliknij „Rozpocznij skanowanie."

Uwaga: Proces skanowania może zająć trochę czasu. Pozwól Fonedog iOS Data Recovery zakończyć proces i nie wyłączaj komputera ani laptopa w środku.

Wybierz Itunes Backup

Rozpocznij skanowanie kopii zapasowej iTunes - krok 2

Krok 3: Wybierz kontakty do odzyskania

Masz teraz wybór tego, co zostało odzyskane, na razie wybierz „Kontakty” i będziesz mógł skanować wszystkie nazwy znalezione przez Fonedog iOS Data Recovery.

Zaznacz te, które chcesz odzyskać. Zostaniesz zapytany, który folder chcesz zapisać informacje, przypisz go i naciśnij „wyzdrowieć„jeszcze raz i gotowe.

Ludzie też czytali:

Jak przeglądać pliki kopii zapasowej iTunes

Jak przywrócić iPhone'a bez iTunes

Odzyskaj kontakty Itunes na PC

Wybierz kontakty do odzyskania - krok 3

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak selektywnie przywrócić kontakty z iPhone'a

Część 3. Wnioski

W ten sposób odzyskujesz informacje za pomocą iTunes i Fonedog iOS Data Recovery. Jest to dość łatwy proces i nie powinien zająć Ci dużo czasu.

Jest to idealna opcja, jeśli często podłączasz iPhone'a do iTunes, w przeciwnym razie zapoznaj się z innymi zastosowaniami Fonedog iOS Data Recovery, aby uzyskać więcej opcji odzyskiwania kontaktów i wiele więcej.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 102 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.