Kontakt

Jak znaleźć i usunąć podobne obrazy na MacBooku

Przez Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r

Obrazy zajmują dużo miejsca na naszych laptopach i przez większość czasu mamy mnóstwo kopii dla każdego zdjęcia i zapisujemy je pod różnymi nazwami plików i rozmiarami. Dzisiaj będziemy znaleźć podobne obrazy i dowiedz się, jak łatwo je usuwać, aby dalej zwolnij miejsce na komputerze Mac.

Część 1. Jak znaleźć i usunąć podobne obrazy na MacBooku?Część 2. Jak znaleźć podobne obrazy w Internecie za pośrednictwem Google?Część 3. Jak znaleźć podobne obrazy w sieci za pomocą TinEye?

Część 1. Jak znaleźć i usunąć podobne obrazy na MacBooku?

Czasami edytujemy i zapisujemy te same dokładne zdjęcia w tak wielu wersjach. Później te zdjęcia mogą również zapchać system. Dobrze, FoneDog - Mac Cleaner, jest tutaj, aby zapisać bóle głowy i znaleźć podobne obrazy dla Ciebie.

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób FoneDog - Mac Cleaner działa, sprawdź następujące kroki:

 1. Najpierw musisz pobrać i zainstalować FoneDog - Mac Cleaner na twoim MacBooku

Po pomyślnym zainstalowaniu oprogramowania możesz sprawdzić stan systemu na ekranie głównym.

Darmowe pobieranie

 1. Kliknij Wyszukiwarka podobnych zdjęć

Następnie kliknij funkcję Podobne zdjęcie w programie Cleaner. Kliknij przycisk Skanuj, aby umożliwić programowi wyszukiwanie wszystkich podobnych obrazów w systemie.

 1. Przejrzyj i usuń

Po zakończeniu skanowania zobaczysz wynik na liście i wyświetlisz go na ekranie, klikając opcję Wyświetl. Tutaj możesz sprawdzić, które zdjęcia zamierzasz zachować, a które chcesz usunąć.

Podobne Oglądanie obrazu

 1. Czyszczenie zakończone

Po kliknięciu przycisku „Wyczyść” wszystkie podobne obrazy w MacBooku zostaną usunięte. Pozostały tylko te, których nie chcesz usuwać z urządzenia.

Ludzie również czytająJak zaimportować zdjęcia z iPhone'a na komputer Mac?6 sposobów kopiowania zdjęć z iPhone'a na Maca.

Oto kroki, jak znaleźć i usunąć podobne obrazy w oprogramowaniu innej firmy, FoneDog - Mac Cleaner. W ten sposób możesz uzyskaj więcej miejsca na komputerze Mac.

Część 2. Jak znaleźć podobne obrazy w Internecie za pośrednictwem Google?

Znalezienie podobnych zdjęć w Internecie jest teraz takie proste. Dzięki zaawansowanej technologii dostarczanej przez najlepsze wyszukiwarki, takie jak Google, możesz uzyskać wyniki w mgnieniu oka.

Przeczytaj i wykonaj poniższe czynności, aby znaleźć podobne obrazy w Internecie za pośrednictwem Google:

 1. Otwórz obrazy Google z przeglądarki Safari
 2. Kliknij ikonę kamery na pasku wyszukiwania. Obecnie w Google dostępne są trzy metody wyszukiwania: według obrazów, głosu i najczęściej używane - pisanie.
 3. W oknie Wyszukaj według obrazu kliknij opcję Prześlij obraz
 4. Kliknij Wybierz plik, a następnie wybierz zdjęcie / zdjęcia, które chcesz znaleźć i przesłać
 5. Google poda następnie wyniki podobnych zdjęć
Znajdź Usuń podobne obrazy Mac Podobne

Część 3. Jak znaleźć podobne obrazy w sieci za pomocą TinEye?

TinEye to narzędzie online, które znajduje podobne i odwraca obrazy w Internecie. Umożliwia wyszukiwanie lub przesyłanie zdjęć, aw ciągu kilku sekund uzyskasz wyniki.

Oto kroki, aby znaleźć podobne obrazy w Internecie za pośrednictwem TinEye:

 1. Otwórz TinEye w przeglądarce
 2. Prześlij zdjęcie, które chcesz
 3. Poczekaj na wyniki i znaleźć podobne obrazy

Istnieje więcej narzędzi online, które mogą łatwo znaleźć podobne obrazy w ciągu kilku sekund. Jeśli szukasz więcej zdjęć lub używasz ich do blogów, pracy lub czegokolwiek publicznego, możesz użyć podobnej wyszukiwarki zdjęć online, aby sprawdzić, kto jest głównym właścicielem zdjęć i w razie potrzeby podać je.
Znajdź Usuń podobne obrazy Mac Image

Właśnie nauczyliśmy się znaleźć podobne obrazy stosując FoneDog - Mac Cleaner w łatwy i wydajny sposób. MacBook nie wymaga bałaganu; FoneDog - Mac Cleaner posiada wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do utrzymania najwyższej wydajności urządzenia. Możesz skorzystać z jego 8 funkcji, w wielu przypadkach musisz przyspieszyć i ulepszyć komputer Mac.

Oprócz tego odkryliśmy również świetne sposoby znaleźć podobne obrazy w Internecie, w tym w Google i innych platformach internetowych. Mam nadzieję, że pomyślnie wyczyściłeś i usunąłeś wszystkie duplikaty z urządzenia. Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach poniżej!

Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Mac Cleaner

Mac Cleaner

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 99 oceny)

Logo Mac Cleaner

Mac Cleaner

Uniwersalne oprogramowanie dla Maca do czyszczenia systemu Mac OS i przyspieszania pracy komputera Mac.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.