Kontakt

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X.

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2019 r

Czy chcesz odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X? W tym artykule opisano krok po kroku przywracanie usuniętej historii połączeń z iPhone'a X.

Część 1. Jak ważna jest historia połączeń?Część 2. Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a XCzęść 3. Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić historię usuniętych połączeń z iPhone'a X.

Część 1. Jak ważna jest historia połączeń?

Większość ludzi w rzeczywistości nie zwraca uwagi na swoje historie połączeń w rejestrze połączeń. Po prostu odbierają określone połączenie lub dzwonią do konkretnej osoby. Historie połączeń nie są tak naprawdę ważne dla wszystkich. Ludzie, którzy często dbają o prywatność, wolą również wyczyścić w telefonie wszelkiego rodzaju historie, niezależnie od tego, czy są to wiadomości SMS, czy historia połączeń.

Ważną rolę odgrywają jednak również historie połączeń. Niezarejestrowani dzwoniący w twoim telefonie zapiszą swój numer w rejestrze połączeń i możesz wrócić do tego numeru, ilekroć będziesz musiał oddzwonić na ten numer lub wysłać mu wiadomość tekstową. Służy również jako „paragon”, Że zadzwoniłeś do tej konkretnej osoby lub do tej osoby. W różnych przypadkach historie połączeń są również wykorzystywane do celów prawnych, takich jak sprawy sądowe, które mogą być wykorzystane jako dowód na konkretną sprawę w dochodzeniu. Historia połączeń może być niewielką częścią danych smartfona, ale nadal są to ważne dane, które powinny zająć się.

Odzyskaj-call-logs-iphoneOdzyskaj usuniętą historię połączeń z iPhone'a X

Część 2. Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X

Jeśli przypadkowo usunąłeś historię połączeń, nie panikuj. Nie martw się, istnieje prosty, ale bardzo skuteczny sposób na jego odzyskanie. Istnieje narzędzie do odzyskiwania, które działa zarówno na telefonie z Androidem, jak i iOS. Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X. Cóż, nie tylko Historia połączeń ale również wiadomości tekstowych, łączność, zdjęcia, fragmenty muzyki, filmy, A nawet Wiadomości WhatsApp które są usuwane z twojego telefonu. To narzędzie nazywa się Odzyskiwanie danych iOS. Jeśli boisz się korzystać z takiego narzędzia, ponieważ obawiasz się, że jest to narzędzie hakerskie lub oszustwo lub może ono naruszać Twoje prawa do prywatności, nie musisz się martwić, ponieważ jest w 100% bezpieczne. Zestaw narzędzi FoneDog - iOS Data Recovery narzędzie można znaleźć na stronie internetowej FoneDog i można je pobrać za darmo. Nie zużywa również dużo miejsca w pamięci komputera, ponieważ jest to lekki program. Najlepszą rzeczą w tym narzędziu jest jego skuteczność i przyjazny interfejs użytkownika. Aby korzystać z tego programu, nie musisz być ekspertem komputerowym ani osobą znającą się na technologii. Wystarczy jedno kliknięcie i staranne przestrzeganie instrukcji, aby to zrobić odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone X bez zerwania potu. Interfejs przyjazny dla użytkownika ma również prostszą konstrukcję i nie myli oczu ze skomplikowanym projektem. O dziwo, to narzędzie samo w sobie może odzyskać utracone dane z telefonów z Androidem i iOS.

Istnieją 3 metody odzyskiwania skasowanej historii połączeń z iPhone'a X.

Plik kopii zapasowej iCloud

Plik kopii zapasowej iTunes

Pobierz bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS

Jeśli wcześniej utworzono kopię zapasową danych w pliku kopii zapasowej iTunes, zastosuj pierwszą metodę.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Metoda 1: Odzyskaj usuniętą historię połączeń z iPhone'a X za pomocą pliku kopii zapasowej iTunes

Krok 1. Wybierz opcję Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes z programu.

Pobierz i zainstaluj FoneDog - iOS Data Recovery. Następnie zeskanuj usuniętą historię połączeń, zaznaczając pole po lewej stronie Historii połączeń w kategorii Wiadomości i kontakty. Po wykonaniu tej czynności kliknij Rozpocznij skanowanie aby rozpocząć skanowanie danych.

wybierz kopię zapasową iTunesWybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes z oprogramowania - krok 1

Krok 2. Skanuj całą historię usuniętych połączeń na telefonie iPhone X

Podgląd wszystkich usunięta historia połączeń zostanie wyświetlony w programie wraz ze szczegółami: data, nazwa, numery telefonów, jaki typ połączenia (połączenia wychodzące lub przychodzące), a na koniec czas trwania połączenia.

itunes-scan-resultsZeskanuj historię usuniętych połączeń na urządzeniu iPhone X - krok 2

Krok 3. Zaznacz pole Historii połączeń, które chcesz odzyskać

Jeśli chcesz odzyskać całą usuniętą historię połączeń, po prostu zaznacz pole obok kolumny Nazwa, a ona automatycznie sprawdzi wszystkie poniższe pola. Po zrobieniu tego odzyskać usuniętą historię połączeń z iPhone'a X. klikając przycisk wyzdrowieć w skrajnie dolnej części programu w prawym rogu.
Przeczytaj także:
Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z kopii zapasowej iTunes?
Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iTunes

odzyskać-usunięte-historię połączeńZaznacz pole Historii połączeń, które chcesz przywrócić - Krok 3

Metoda 2: Wyodrębnij wszystkie usunięte pliki historii połączeń przy użyciu pliku kopii zapasowej iCloud

Ta metoda działa tylko wtedy, gdy utworzono kopię zapasową danych przy użyciu pliku kopii zapasowej iCloud.

1. Wybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud i zaloguj się do iCloud

Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS. Wybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud z programu. Zaloguj się do swojego konta iCloud, wprowadzając swój identyfikator Apple ID i hasło.

login-icloudWybierz Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud i zaloguj się do iCloud - 1

2. Wyświetl podgląd i wybierz swoje poprzednie i ostatnie kopie zapasowe

Po pomyślnym zalogowaniu się na konto iCloud poprzednie i ostatnie kopie zapasowe zostaną wyświetlone w programie. Kliknij Pobierz aby pobrać plik kopii zapasowej Historia połączeń które są przechowywane na Twoim koncie iCloud.

wybierz typ pliku icloudPrzejrzyj swoje poprzednie i ostatnie kopie zapasowe na komputerze - 2

3. Wybierz i przywróć historię usuniętych połączeń z telefonu iPhone X.

Lista historii połączeń zostanie wyświetlona po rozpakowaniu pobranego pliku kopii zapasowej w poprzednim kroku. Wybierz Historia połączeń że chcesz zostać odzyskany, a następnie trafić wyzdrowieć aby program mógł rozpocząć odzyskiwanie usuniętej historii połączeń. Po chwili historie połączeń zostaną zapisane w pamięci komputera.

recovery-icloud-call-history-to-pcWybierz i odzyskaj historię usuniętych połączeń na telefonie iPhone X - 3

Metoda 3: Przywróć historię usuniętych połączeń bezpośrednio z urządzenia iPhone X.

Jeśli nie utworzono kopii zapasowej pliku przez iCloud lub iTunes, pozostanie Ci ta opcja.

# 1: Podłącz swój iPhone X do komputera za pomocą kabla USB zgodnego z iOS

Po uruchomieniu Zestaw narzędzi FoneDog - Odzyskiwanie danych iOSZawsze należy pamiętać, że proces może się nie powieść, jeśli kabel USB nie działa dobrze. Następnie wybierz Odzyskaj z urządzenia iOS z programu.

# 2: Kliknij przycisk Rozpocznij skanowanie, aby skanować i odzyskiwać historię połączeń z telefonu iPhone X

Po wybraniu „Odzyskaj z urządzenia iOS”na lewej karcie i kliknij "Rozpocznij skanowanie". Poczekaj kilka sekund, aby zakończyć skanowanie, zanim zrobisz cokolwiek z urządzeniem. Zaleca się, aby podczas całego procesu nie robić jeszcze nic na urządzeniu, aby uniknąć nadpisywania danych.

podłączony komputerKliknij przycisk Rozpocznij skanowanie, aby przeskanować usunięte czaty iPhone'a X - # 2

# 3: Podgląd i odzyskiwanie usuniętych czatów z iPhone X

Po zakończeniu skanowania, podgląd wszystkich Historia połączeń to zostało zrobione zostanie pokazane. To samo z poprzednimi metodami, możesz po prostu wybrać historię połączeń, które chcesz odzyskać. Następnie kliknij wyzdrowieć.

odzyskać-usunięte-historię połączeń iosPodgląd i przywracanie usuniętych czatów z iPhone X - nr 3

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić historię usuniętych połączeń z iPhone'a X.

Zestaw narzędzi FoneDog - iOS Data Recovery służy wyłącznie do odzyskiwania danych, aby całkowicie zapisać dane przed zniknięciem. Aby się upewnić, możesz przeczytać ich Prywatność i Warunki. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby upewnić się, że twórcy i programiści nie naruszają żadnych praw za pomocą tego narzędzia.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 77 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.