Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Zrób to sam Naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego

Autorstwa Gina Barrow, ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2019 r

Część 1. Określ obrażeniaCzęść 2. DIY Naprawa uszkodzonego / popękanego ekranuCzęść 3. Wyodrębnij pliki z uszkodzonych telefonów komórkowych - zalecanePrzewodnik wideo: Jak naprawić uszkodzony telefon komórkowyPart4. streszczenie

„Upuściłem telefon tak mocno, że zepsuł się ekran. Naprawy są tak drogie, więc chcę wiedzieć, czy jest coś samouka naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego".

Część 1. Określ obrażenia

Pierwszą rzeczą do zrobienia, zanim zaczniesz robić naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego jest określenie zakresu szkody. Prawidłowa diagnoza jest ważna, aby upewnić się, że wykonujesz właściwe procedury.

Oceń, czy uszkodzenia można naprawić za pomocą samouczków DIY; jeśli tak, to zbadaj, jak możesz to zrobić. Lepiej dopilnuj, aby przedtem to zrobić naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego, jesteś już poza gwarancją, w przeciwnym razie zostanie unieważniona. Jeśli nadal jest objęty gwarancją, skontaktuj się z producentem w sprawie najlepszej dla Ciebie opcji.

Oto opcje, które możesz zrobić, jeśli masz zepsuty telefon:

 • Gwarancja producenta
 • Naprawa strony trzeciej
 • DIY

Jak zrobić naprawę uszkodzonego telefonu komórkowego
Jak zrobić naprawę uszkodzonego telefonu komórkowego

Po podjęciu decyzji, którą opcję wybrać, przygotuj telefon do tworzenia kopii zapasowych. Jeśli wykonałeś kopie zapasowe przed problemem, lepiej jest inaczej, musisz znaleźć środki.

Chociaż może to być trochę skomplikowane, ponieważ jest trochę za późno, poniżej znajduje się rozwiązanie wszystkich tych problemów

Część 2. DIY Naprawa uszkodzonego / popękanego ekranu

Jeśli masz zepsute / popękane telefony komórkowe, możesz łatwo wymienić szybę, o ile masz wszystkie potrzebne materiały i znasz kroki.

Wielkość szkód jest ważna. Jeśli uważasz, że dostaje tylko kilka zadrapań i pęknięć, możesz sobie z tym poradzić, korzystając z niektórych z naszych danych marketów budowlanych.

Poniżej znajdują się bezpieczne i łatwe sposoby naprawy uszkodzonych / pękniętych ekranów.

Cling Wraps

Jeśli Twój telefon upuścił i rozbiłeś ekran, ale jesteś tak samo spłukany, jak możesz, możesz użyć praktycznej metody, aby uniknąć dalszych uszkodzeń, używając plastikowej folii.

Użyj czystego i nowego plastikowego opakowania i mocno przyłóż je do telefonu. Upewnij się, że żadne pęcherzyki powietrza nie są uwięzione.

Cling Wraps

Trwa to jednak tylko kilka dni, co zobowiązuje cię do szukania innych opcji lub naprawy.

Pasta do zębów

Jeśli masz tylko małe rysy na ekranie, możesz użyć pasty do zębów, aby je ukryć, delikatnie pocierając odrobinę pasty do zębów i wycierając ją wokół dotkniętego obszaru. Użyj czystego wacika.

Pasta do zębów

Proszek do pieczenia

Niektóre osoby sugerują, że 2-częściowy napój gazowany i 1-częściowa woda mogą również naprawić zadrapania na ekranie telefonu.

Ostrożnie mieszaj składniki, aż zrobisz pastę, a następnie wytrzyj niewielką ilość na ekranie i wytrzyj go czystą bawełnianą szmatką.

Proszek do pieczenia

Te opcje na jakiś czas zatuszują pęknięcia / przerwy, ale nadal musisz coś z tym zrobić później. Jeśli dobrze znasz smartfony, możesz samodzielnie wymienić szybę.

Wszyscy wiemy, że wymiana szklanego ekranu jest bardzo kosztowna, a poza tym koszt naprawy jest również drogi. Dlaczego więc nie zrobić tego sam? Tak! Istnieje wiele samouczków online, które uczą, jak naprawić lub wymienić szklany ekran. Damy ci najprostszy sposób.

Występować naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego, najpierw musisz znaleźć materiały zastępcze, a gdy będą gotowe, postępuj zgodnie z prostą wymianą ekranu DIY:

 1. Zdemontuj telefon

Ostrożnie zdejmij szklany ekran zepsutego smartfona. W razie potrzeby odkręć niektóre śruby, a następnie upewnij się, że masz gotowy zestaw wkrętaków.

Zdemontuj telefon
Zdemontuj telefon

 1. Wyjmij rozbite szkło

Po zdemontowaniu telefonu kolejną rzeczą, którą musisz usunąć, jest zdjęcie stłuczonego szkła. Pamiętaj, aby wziąć to powoli i łatwo. Szkło jest przymocowane boczną taśmą po bokach ekranu, delikatnie je zdejmij, a szkło zostanie łatwo usunięte. Oddziel szybę od telefonu za pomocą cienkiej karty lub możesz użyć karty talii i włożyć ją do telefonu.

Usuń rozbite szkło
Usuń rozbite szkło

Uwaga: jeśli masz rozbity ekran, upewnij się, że wszystkie drobne kawałki zostały wyczyszczone. Możesz użyć taśmy, aby usunąć rozbite okulary.

 1. Włóż nowy szklany ekran

Ostrożnie zdejmij ochraniacz z nowego szklanego ekranu, upewniając się, że nie pozostawiasz odcisków palców, w przeciwnym razie użyj miękkiej, czystej szmatki do zetarcia wydruków. Następnie włóż nową szybę na ekran i upewnij się, że wszystkie taśmy są zabezpieczone i zablokowane.

Włóż nowe szkło
Włóż nowe szkło

 1. Zamontuj telefon

Po pomyślnym włożeniu nowego szklanego ekranu zmontuj cały telefon i spróbuj go włączyć. Gdy telefon się włączy, sprawdź szklany ekran, jeśli szkło jest tak gładkie jak nowy telefon, to zrobiłeś to dobrze!

Zmontuj telefon
Zmontuj telefon

Jeśli jednak nic nie możesz zrobić z uszkodzonym urządzeniem, najwyższy czas wyodrębnić wszystkie pliki znajdujące się w środku i zapewnić bezpieczeństwo podczas oszczędzania na następnym smartfonie.

Część 3. Wyodrębnij pliki z uszkodzonych telefonów komórkowych - zalecane

Jeśli nie możesz już wykonać naprawy uszkodzonego telefonu komórkowego z powodu rozmiaru uszkodzenia, zaleca się, aby uzyskać całość z uszkodzonego telefonu.

Jest jeden profesjonalny program który jest w stanie wyodrębnić i odzyskać wszystkie typy plików, takie jak zdjęcia, Łączność, wiadomości tekstowych, filmy, wiadomości i załączniki WhatsApp, historia połączeń i wiele innych. >

FoneDog Toolkit- Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida ma obecnie najwyższy wskaźnik pobierania na rynku oprogramowania. Oferuje bezpieczne i skuteczne pobieranie z dostępnym podglądem i odzyskiwaniem selektywnym.

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida Posiada następujące funkcje:

 • Kompatybilny z dowolnym urządzeniem z Androidem, nawet najnowszym Samsung Galaxy Note 8
 • Może odzyskać dane, nawet jeśli nie możesz wprowadzić hasła w Androidzie
 • Najwyższy wskaźnik pobierania w branży

Aby korzystać z FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida, sprawdź te proste metody majsterkowania:

Krok 1: Zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android

Na komputerze pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida. Po udanej instalacji uruchom program, a następnie podłącz urządzenie z systemem Android za pomocą kabla USB, a następnie w menu głównym wybierz opcję Uszkodzona ekstrakcja danych Androida.

Uruchom Fonedog Toolkit

Uruchom Fonedog Toolkit - Krok 1

Krok 2: Wybierz problem z urządzeniem

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to po prostu wybrać napotkany problem z urządzeniem. Najczęstsze problemy to: Dotyk nie działa / nie ma dostępu do telefonu i czarnego i zepsutego ekranu.

Jeśli jednak telefon z systemem Android jest uszkodzony i nie możesz już nic robić ani obsługiwać, wybierz opcję po prawej stronie. Po wybraniu właściwego problemu z urządzeniem kliknij „Start”, aby rozpocząć naprawę.

Wybierz problem z urządzeniem

Wybierz problem z urządzeniem - krok 2

Krok 3: Wprowadź markę i model urządzenia

Aby program w pełni naprawił urządzenie, musisz wprowadzić poprawną markę i model. Możesz to łatwo znaleźć z tyłu telefonu tuż nad baterią lub możesz wyszukiwać online ze strony producenta.

To wyświetli monit FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida aby pobrać kompatybilną wersję oprogramowania.

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida pobierze i zainstaluje tylko najnowsze oprogramowanie układowe. Zaakceptuj warunki i kliknij „Potwierdź”, aby kontynuować.

Wprowadź markę i model urządzenia

Wprowadź markę i model urządzenia - krok 3

Krok 4: Wejdź w tryb pobierania

Po wprowadzeniu prawidłowej marki i modelu, musisz następnie przejść do trybu pobierania, aby naprawić pamięć ROM urządzenia, aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 • Wyłącz telefon jest nadal włączony
 • Naciśnij i przytrzymaj: Ciszej + Zasilanie + Dom
 • Naciśnij przycisk zwiększania głośności, aby przejść do trybu pobierania

Wejdź do trybu pobierania

Wejdź w tryb pobierania - krok 4

Krok 5: Napraw, skanuj i odzyskaj

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida następnie naprawi system operacyjny i przeskanuje go w poszukiwaniu całych plików po przejściu w tryb pobierania.

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida najpierw przeanalizuje urządzenie, a następnie rozpocznie naprawę systemu operacyjnego.

Po naprawieniu systemu skanuje on cały system Android w poszukiwaniu wszystkich plików przechowywanych w środku, niezależnie od tego, czy zostały usunięte, czy istnieją.

Po zakończeniu skanowania wyświetli teraz wszystkie odzyskane dane na ekranie na lewym panelu bocznym. Poruszaj się po kategoriach, które chcesz odzyskać, takich jak zdjęcia, filmy, kontakty itp.

Napraw i odzyskaj

Napraw i odzyskaj - Krok 5

Możesz wybrać je wszystkie lub selektywnie odzyskać tylko potrzebne pliki. Użyj pól wyboru, aby zaznaczyć pliki pojedynczo, a następnie utwórz nowy folder na pulpicie, aby je pobrać i zapisać.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak naprawić uszkodzony telefon komórkowy

Part4. streszczenie

Istnieje wiele sposobów działania naprawa uszkodzonego telefonu komórkowego jeśli unikasz drogich usług naprawczych.

Musisz jednak być bardzo ostrożny, wykonując te DIY, ponieważ masz do czynienia z urządzeniem elektronicznym. Jeśli jesteś po bezpiecznej stronie i chcesz tylko uzyskać wszystkie dane z uszkodzonego telefonu, zalecamy FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida.

Ten program przeprowadzi Cię przez procedurę odzyskiwania ważnych plików z uszkodzonych urządzeń. Oferuje również 30-dniowy bezpłatny okres próbny, jeśli chcesz przetestować wypróbuj to oprogramowanie!

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Jan2019-11-16 21:56:34

miło

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.8 / 5 (na podstawie 104 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.