Kontakt

Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej

Autor: Wian LJ, ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

WhatsApp jest używany przez miliardy ludzi na całym świecie do codziennych rozmów osobistych lub biznesowych. Usunięte rozmowy są najczęstszym scenariuszem występującym wśród użytkowników WhatsApp. Jak przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej?

Po usunięciu konwersacji możesz łatwo przywrócić ją z kopii zapasowych. Ale co jeśli nie masz kopii zapasowych na urządzeniach z Androidem?

Zobaczmy, jak powiedział urzędnik WhatsApp odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp:

Historie czatów WhatsApp nie są przechowywane na naszych serwerach; nie możemy odzyskać usuniętych wiadomości. Możesz skorzystać z naszej funkcji tworzenia kopii zapasowych iCloud, aby wykonać kopię zapasową i przywrócić historię czatów. -- od Oficjalna strona WhatsApp

Co za rozczarowująca rzecz! Nie martw się, FoneDog zapewnia metodę odzyskiwania skasowanych wiadomości WhatsApp na Androida bez kopii zapasowej! Zobaczmy poniżej rozwiązanie.

WSKAZÓWKA:

Część 1. Jak przywrócić wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej.Część 2. Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z lokalnej kopii zapasowej.Część 3. Podsumowanie odzyskiwania odzyskanych wiadomości WhatsApp na Androida bez kopii zapasowej.

Odzyskaj wiadomości Whatsapp bez kopii zapasowej
Oto, jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej

Część 1. Jak przywrócić wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej.

Jeśli jednak nie ustawiono żadnych kopii zapasowych, wtedy zaczyna się problem. Nie ma innego sposobu odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej na urządzeniach z Androidem, ale do korzystania z programów do odzyskiwania.

Programy odzyskiwania to niezawodna i skuteczna metoda uzyskiwania tych starych i nowych historii czatów WhatsApp bez powodowania zbyt dużego stresu. FoneDog Toolkit - Android Data Recovery bezpośrednio skanuje wszystkie usunięte wiadomości WhatsApp z telefonu Android i rozpakowuje je w celu łatwego odzyskania.

To narzędzie ma wszystkie funkcje potrzebne w programie do odzyskiwania WhatsApp:

 • Najwyższy wskaźnik pobierania w branży
 • Kompatybilny z prawie 6000 urządzeniami z Androidem, w tym z najnowszym Samsungiem Galaxy S8
 • Odzyskuje utracone pliki jak Kontakt, Wiadomości, WhatsApp Wiadomości i załączniki, Historia połączeń, Grafika, Filmy, i więcej
 • Łatwo odzyskuje dane na dowolnym urządzeniu z Androidem z lub bez rootowania
 • Kompatybilny zarówno z komputerami Windows i Mac
 • Bez nadpisywania danych
 • Z podglądem i opcjami odzyskiwania selektywnego

O co jeszcze możesz zapytać? FoneDog Toolkit - Android Data Recovery cieszy się zaufaniem większości użytkowników Androida ze względu na jego 100% bezpieczeństwo i skuteczność.

Oto pełne kroki korzystania FoneDog Toolkit - Android Data Recovery do odzyskiwania usuniętych danych Whatsapp bez kopii zapasowych:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Pobierz, zainstaluj FoneDog Toolkit - Android Data Recovery i podłącz Androida

Najpierw upewnij się, że masz program uruchomiony na komputerze, pobierając i instalując FoneDog Toolkit - Android Data Recovery. Po zakończeniu instalacji podłącz telefon z Androidem do komputera kablem USB.

Fonedog Main

Krok 2. Włącz debugowanie USB

Następnym krokiem jest debugowanie telefonu z Androidem w celu ustanowienia połączenia między komputerem a smartfonem. Jeśli jeszcze nie włączono debugowania USB w telefonie z Androidem FoneDog Toolkit - Android Data Recovery poprosi cię o to.

(Dla wersji Androida 4.2 i nowszych: Przejdź do „Ustawienia”> Wybierz „Informacje o telefonie”> Wybierz „Numer kompilacji” 7 razy, pojawi się komunikat „Jesteś w trybie programisty”> Wróć do „Ustawienia”> Wybierz „Opcje programisty”> Przełącz „Debugowanie USB” na.)

Kliknij OK na telefonie z Androidem, gdy debugowanie USB jest włączone i kliknij OK na ekranie programu, aby kontynuować.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3. Wybierz Wiadomości WhatsApp do skanowania

Po ustanowieniu bezpiecznego połączenia i wykryciu telefonu przez program wyświetli wszystkie możliwe pliki do odzyskania, takie jak Kontakty i wiadomości oraz Treść multimedialna. Jeśli potrzebujesz odzyskaj zdjęciawybierz Zdjęcia.

Spośród list zaznacz pole dla wiadomości WhatsApp, a następnie kliknij „Dalej' kontynuować.

Wybierz Whatsapp

Krok 4. Odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery skanuje teraz całe urządzenie z Androidem, więc może minąć trochę czasu, zanim skanowanie zostanie zakończone. Po zakończeniu skanowania możesz teraz zobaczyć wszystkie usunięte wiadomości WhatsApp na ekranie. Możesz także znaleźć inne pliki, takie jak usunięte kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń i inne.

Przejrzyj wiadomości WhatsApp i znajdź usunięte rozmowy. Zaznacz wiadomości, które chcesz odzyskać, tylko jeśli nie chcesz przywracać wszystkich odzyskanych elementów.

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery umożliwia wybiórcze odzyskiwanie po prostu klikając pola żądanych rozmów, których potrzebujesz. Nie zapomnij utworzyć nowego folderu na komputerze, aby zapisać rozmowy.

Po wybraniu żądanych wiadomości do odzyskania kliknij przycisk „wyzdrowieć”na końcu ekranu.

Uwaga: możesz pójść po więcej Odzyskiwanie danych i plików dla systemu Android z oprogramowaniem.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Wystarczy kilka kliknięć, aby dowiedzieć się, jak to zrobić odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej na urządzeniach z Androidem.

FoneDog Toolkit - Android Data Recovery oferuje również bezpłatną wersję próbną dla tych, którzy chcą spróbować odkryć, jak niesamowity jest ten program. Może odzyskać 1-letnie wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 2. Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z lokalnej kopii zapasowej.

Nawet jeśli nie korzystałeś z żadnych kopii zapasowych na telefonie z Androidem, od kwietnia 2017 r. Ostatnia aktualizacja WhatsApp obejmuje automatyczną lokalną kopię zapasową wykonywaną codziennie o 2 w nocy. Rozmowy zostaną zapisane w lokalnej pamięci urządzenia z Androidem.

Ponieważ większość Androida jest wyposażona w zewnętrzną kartę SD, historię czatów można znaleźć na: sdcard / WhatsApp / Databases w przeciwnym razie można to zobaczyć na „wewnętrznej” lub „głównej” pamięci urządzenia.

Co słychać nie zapisuje rozmów na swoich serwerach, ale umożliwiły każdemu urządzeniu z Androidem zapisanie kopii historii czatów lokalnie.

Jeśli jesteś dobrze zaznajomiony z nawigacją urządzenia, wykonaj następujące kroki, jak odzyskać usunięte rozmowy WhatsApp.

 1. Wyjmij kartę SD z urządzenia z Androidem i podłącz ją do czytnika kart SD. Możesz również użyć aplikacji do zarządzania plikami, aby uzyskać dostęp do karty SD.
 2. Przejdź do podanej ścieżki pliku: sdcard / WhatsApp / Databases
 3. Zmień nazwę pliku kopii zapasowej, z którego chcesz przywrócić msgstore-RRRR-MM-DD.1.db.crypt12 do msgstore.db.crypt12. Nie trzeba zmieniać numeru rozszerzenia krypty.
 4. Odinstaluj WhatsApp z telefonu
 5. Ponownie zainstaluj WhatsApp (upewnij się, że używasz tego samego numeru telefonu komórkowego)
 6. Stuknij Przywróć, gdy pojawi się monit o przywrócenie znalezionej kopii zapasowej

Wskazówki:

Jeśli plik kopii zapasowej nie zostanie znaleziony na karcie SD, przejdź do folderu „pamięć wewnętrzna” lub „pamięć główna”.

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości WhatsApp z lokalnej kopii zapasowej jest dobre tylko przez ostatnie 7 dni. Jeśli chcesz przywrócić więcej niż wspomniany przedział czasowy, rozważ pierwszą podaną powyżej opcję, której należy użyć FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

Odzyskiwanie wiadomości Whatsapp

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Podsumowanie odzyskiwania odzyskanych wiadomości WhatsApp na Androida bez kopii zapasowej.

W tym artykule właśnie dowiedziałeś się, jak to zrobić odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej za pomocą skutecznego programu o nazwie FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

Możesz również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z lokalnej kopii zapasowej, która jest zapisywana na karcie SD przez około 7 dni, jednak na wypadek, gdybyś musiał przywrócić wiadomości dłuższe niż dostępna kopia zapasowa i dopóki dane nie zostaną zastąpione na Androidzie, z pewnością FoneDog Toolkit - Android Data Recovery, zajmie się odzyskiem. FoneDog Toolkit byłby pomocny w odzyskiwaniu usuniętych danych dla Ciebie.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

lmwilson2020-02-11 07:03:47

Próbowałem użyć FoneDog, ale nic nie znaleziono w moim folderze WhatsApp. Znaleziono setki innych plików. Czy mój telefon musi być zrootowany, aby przeprowadzić dokładne czyszczenie? Czy są jakieś inne opcje. Próbowałem też drugiego.

obraz recenzenta

FoneDog2020-02-12 10:05:38

Cześć, jeśli nie powiedzie się Szybkie skanowanie, zalecane jest Głębokie Skanowanie. Jeśli jednak możesz znaleźć inne usunięte dane, z wyjątkiem wiadomości WhatsApp, prawdopodobnie wiadomości WhatsApp zostaną zastąpione.

obraz recenzenta

Molly Ero2019-11-03 17:22:17

Jak mogę odzyskać swoje roczne wiadomości z historii czatów z Whatapp? Czy możliwe jest sprawdzenie krzyżowe z przyjaciółmi WhatsApp ich numeru i nazw, aby odzyskać moje stare wiadomości czatu WhatsApp?

obraz recenzenta

FoneDog2019-11-05 11:22:05

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję próbną, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. Aby uzyskać więcej informacji, patrz: https://www.fonedog.com/android-data-recovery/. Dziękuję Ci

obraz recenzenta

Cg2019-10-08 21:50:29

Czy Bonjour J'ai otrzymał wiadomość od WhatsApp, który wysłał Ci wiadomość, że jesteś na urządzeniu z Androidem lub na innym urządzeniu z Androidem? Merci d'avance

obraz recenzenta

FoneDog2019-10-10 11:03:04

Bonjour, vous pouvez télécharger l'outil et essayer la version d'évaluation gratuite pour voir s'il pouvait prévisualiser les données supprimées. Wlać plus szczegóły, veuillez consulter: https://www.fonedog.com/android-data-recovery/. Merci

obraz recenzenta

Velma2019-08-05 01:31:46

Naprawdę wyświadczyłeś mi wielką przysługę tym cudownym postem. Jestem pewien, że wielu innych czuło się podobnie. Dziękuję Ci bardzo! Odzyskałem usunięte wiadomości Whatsapp bez kopii zapasowej przez FoneDog Toolkit - Android Data Recovery.

obraz recenzenta

FoneDog2019-08-06 07:58:18

Dziękuję za wsparcie.

obraz recenzenta

Fabsss2019-06-09 16:17:11

Quisiera saber como hacer para recupera mensajes de un chata borrado hace 3 miesiące, seguí todos los pasos y al querer recuperar mensajes de whatsapp no ​​me permite hacerlo, por favor ruego me ayuden

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-10 07:22:43

Hola, si tiene alguna pregunta sobre el producto, comuníquese con Nuestro Centro de soporte, le responderemos lo antes posible.

obraz recenzenta

Nicholas2019-05-23 17:14:37

Hola, quería saber si hay alguna forma de leer mensajes de una copia de seguridad de WhatsApp sin tener que restaurar la la copia en WhatsApp

obraz recenzenta

FoneDog2019-05-25 07:33:54

Hola, lamentamos que nuestro producto no pueda ayudarlo to leer la copia de seguridad que realizó sin sin za pomocą la Copia de seguridad y restauración de dataos de Android / iOS de FoneDog.

obraz recenzenta

Athira kr2019-05-22 11:29:13

Właściwie pytam, że folder kopii zapasowej i bazy danych, a czat w Whtsapp Benn natychmiast usunął BT, potrzebuję go, to oprogramowanie pomoże rozwiązać THT

obraz recenzenta

FoneDog2019-05-23 07:18:55

Cześć, FoneDog Android Data Recovery może pomóc odzyskać usunięte dane.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.2 / 5 (na podstawie 137 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.