Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać usunięte dzienniki połączeń na telefonie z Androidem?

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2020 r

Jak mogę odzyskać usunięte dzienniki połączeń z mojego Androida telefon? Niestety, wczoraj nie chciałem przypadkowo usunąć dziennika połączeń Androida, jak powinienem odzyskać?

Daj mi znać, jeśli masz jakieś dobre pomysły. Naprawdę chcę odzyskać usunięte dzienniki połączeń z mojego telefonu z Androidem. Nawet zastosowanie aplikacji do odzyskiwania połączeń, której już nie znam, zaakceptuję, jak mogę odzyskaj moją ważną historię połączeń na Androidzie.

Porady:

Część 1. Jak ważne są dzienniki połączeń?Część 2. Najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania skasowanych dzienników połączeń z telefonu z systemem AndroidCzęść 3. Odzyskiwanie dzienników połączeń na telefonie z systemem Android za pośrednictwem konta GoogleCzęść 4. Zalecane wskazówki i porady, jak unikać usuwania kontaktów i dzienników połączeńCzęść 5. Przewodnik wideo: Odzyskiwanie dzienników połączeń z telefonu Android

Część 1. Jak ważne są dzienniki połączeń?

Dzienniki połączeń są w rzeczywistości najmniej ważnymi funkcjami, które często doceniamy na naszych urządzeniach mobilnych. Czasami denerwujące może być zatkanie telefonu i musisz usunąć wszystkie te historie połączeń, aby zwolnić miejsce. W większości przypadków tak naprawdę nie dbamy o to, kto zadzwonił, kiedy io której godzinie, o ile jest to zapisane w historii połączeń.

Kiedy jednak zdarzy się nieoczekiwane, że pojedyncze połączenie otrzymane od firmy, o którą się ubiegałeś lub od najważniejszej osoby w twoim życiu, zostało przypadkowo usunięte. Po kilku dotknięciach zniknęło. Nie udało Ci się ponownie do nich zadzwonić, ponieważ przypadkowo usunąłeś dzienniki połączeń na telefonie z Androidem. Następnie wyczerpiesz się, szukając sposobów na odzyskanie usuniętych dzienników połączeń na telefonie z Androidem, aby odzyskać ten pojedynczy numer.

To była szansa na całe życie, na którą czekałeś, i tak ją spieprzyłeś. W tym czasie uświadomisz sobie, jak ważną funkcją jest rejestr połączeń lub jak potężne są historie połączeń. Zanim zaczniesz wariować na temat tej utraconej okazji, znajdź proste rozwiązania, które ci pomogą odzyskać usunięte dzienniki połączeń.

Jak ważne są dzienniki połączeńOdzyskaj usunięte dzienniki połączeń z Androida

Część 2. Najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania skasowanych dzienników połączeń z telefonu z systemem Android

Jak używać???

Nie ma innych konkretnych i skutecznych sposobów odzyskiwania skasowanych dzienników połączeń niż używanie programów innych firm. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida jest partnerem każdego użytkownika telefonu z Androidem w przypadkach takich jak przypadkowe usunięcie ważnych danych i plików, może łatwo odzyskać te pliki i uchronić Cię przed wszystkimi bólami serca.

FoneDog T.oolkit jest łatwy w użyciu program, który obsługuje wszystkie odzyskiwanie danych, takie jak wiadomości tekstowych, Dzienniki połączeń, wszystkie typy mediów (zdjęcia, audio, filmy), dokumenty, oraz inne aplikacje do komunikacji błyskawicznej, takie jak Posłaniec i Co słychać. Może pobierać dane bezpośrednio z telefonu i tabletu z Androidem.

Korzyści z używania FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida to wygoda przywracania usuniętych plików bez kłopotów z pogłębianiem szczegółów technicznych, ponieważ program ten został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb milionów użytkowników Androida na całym świecie.

Ponieważ Android jest najbardziej elastycznym i szeroko stosowanym systemem operacyjnym, programiści mogą tworzyć programy do odzyskiwania, które z łatwością pomogą użytkownikom uzyskać lepszy komfort korzystania z telefonu.

Jeśli więc szukasz najlepszego rozwiązania do odzyskania usuniętych dzienników połączeń, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Aby zapoznać się z programem, możesz odnieść się do prostych kroków poniżej i zacząć od pobrania Bezpłatny przycisk pobierania na próbę.

Android Data Recovery Odzyskaj usunięte wiadomości, zdjęcia, kontakty, filmy, WhatsApp i tak dalej. Szybko znajduj utracone i usunięte dane na Androidzie z rootem lub bez. Kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z Androidem. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog Android

Krok 1. Pobierz i uruchom program, FoneDog Toolkit - Android Data Recovery

FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida, nawiasem mówiąc, obsługuje zarówno komputery z systemem Windows, jak i Mac, a ich procesy są bardzo podobne.

Na początek musisz pobrać Odzyskiwanie dzienników połączeń Androida przez FoneDog online i zainstaluj go na swoim komputerze. Po zakończeniu instalacji uruchom oprogramowanie.

Możesz także postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać oprogramowanie do odzyskiwania.

Pobierz i uruchom program, FoneDog Toolkit - Android Data Recovery

Krok 2. Podłącz telefon z Androidem do komputera

Po wyświetleniu pulpitu nawigacyjnego oprogramowania na ekranie komputera należy teraz połączyć telefon z Androidem i komputer za pomocą kabla USB.

W tym momencie może być konieczne włączenie debugowania USB na urządzeniu z Androidem, pojawi się ono jako wyskakująca wiadomość na telefonie, na której może być konieczne potwierdzenie debugowania USB.

Połącz telefon z Androidem z komputerem

Aby ręcznie włączyć debugowanie USB w systemie Android, przejdź do Ustawienia> Informacje o telefonie> Przewiń i znajdź Numer kompilacji> Stuknij go 7 razy (siedem) razy, aby aktywować tryb programisty. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida automatycznie wykrywa urządzenie po udanym połączeniu.

Zezwalaj na debugowanie USB

Krok 3. Wybierz żądane odzyskiwanie typu pliku

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o zaznaczenie pól wyboru typów plików wybranych do odzyskania.

Możesz wybrać wiele plików lub po prostu wybrać „Historia połączeń"I kliknij"Dalej" kontynuować.

Wybierz żądane odzyskiwanie typu pliku

Krok 4. Skanuj, wyświetl podgląd i odzyskaj usunięte dzienniki połączeń na telefonie z Androidem

Po wybraniu typów plików odzyskiwania program będzie kontynuował skanowanie całego urządzenia z Androidem i wyświetli wszystkie elementy wybrane do odzyskania.

Skanowanie może zająć trochę czasu, w zależności od ilości danych przechowywanych w urządzeniu oraz oczywiście prędkości łącza internetowego. Zwykle może potrwać minutę lub dwie, zanim zostanie ukończony; tak naprawdę w prawym górnym rogu deski rozdzielczej znajduje się licznik czasu skanowania. Po zakończeniu skanowania możesz teraz zobaczyć wszystkie pliki na liście kategorii w lewym panelu po lewej stronie pulpitu nawigacyjnego.

Możesz przeglądać każdy element jeden po drugim i wyświetlać podgląd plików przed zaznaczeniem pól i kliknięciem przycisku „wyzdrowieć”. Teraz będziesz mógł odzyskać usunięte dzienniki połączeń na telefonie z Androidem.

Skanuj, przeglądaj i pobieraj usunięte dzienniki połączeń

Wolny pobierz przycisk aby spróbować i przywrócić usuniętą historię połączeń na telefonach z Androidem, więc spróbuj.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć w końcu odzyskałeś usunięte dzienniki połączeń bez zbyt wielu szczegółów technicznych. FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida to naprawdę niesamowite oprogramowanie, na którym zawsze możesz polegać, korzystając z ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Możesz także spróbować użyć wersji próbnej za darmo, aby wyświetlić podgląd usuniętych dzienników połączeń, aby upewnić się, że tam są, zanim kupisz FoneDog Toolkit - oprogramowanie Android do odzyskiwania danych.

Część 3. Odzyskiwanie dzienników połączeń na telefonie z systemem Android za pośrednictwem konta Google

Inna opcja odzyskiwania skasowanych dzienników połączeń i kontaktów korzysta z Gmaila. Konieczne może być jednak zsynchronizowanie urządzenia z Androidem z kontem Google, aby łatwo odzyskać ważne informacje, takie jak to. Istnieje jednak ograniczenie liczby dni, przez które można odzyskać wszystkie dane. Aby odzyskać usunięte kontakty z konta Google, wykonaj następujące czynności:

  1. Zaloguj się do Gmaila.
  2. Na rozwijanej strzałce Gmaila w lewym górnym ekranie wybierz Kontakty.
  3. Otworzy się kolejna karta z listą wszystkich kontaktów
  4. Przewiń w dół i kliknij „Więcej”, a następnie kliknij „Cofnij zmiany”
  5. Pojawi się wyskakujące okienko i wybierz czas przywrócenia kontaktów. Google może odzyskać dane tylko z ostatnich 30 dni. Kliknij "Potwierdzać".
  6. Kliknij Google i kliknij Przywróć kontakty.

Ten krok ma jednak zastosowanie tylko wtedy, gdy numer został zapisany jako lista kontaktów na urządzeniu z Androidem i zsynchronizowany z Google. Wciąż potrzebujesz oprogramowanie do odzyskiwania danych innych firm jeśli nie zapisałeś jako kontaktu wszystkich usunięte dzienniki połączeń.

Część 4. Zalecane wskazówki i porady, jak unikać usuwania kontaktów i dzienników połączeń

Zawsze ćwicz bezpieczeństwo, nawet w przypadku najmniej używanych funkcji telefonu, takich jak dzienniki połączeń i kontakty. W końcu możesz ich potrzebować w dowolnym momencie w przyszłości, więc lepiej je odpowiednio przechowywać, aby uniknąć ich przypadkowego usunięcia lub skasowania. Oto kilka najbardziej skutecznych sposobów uniknięcia przypadkowego usunięcia kontaktów.

  1. Zapisz wszystkie kontakty - jeśli niedawno spotkałeś nową osobę kontaktową lub z rozmowy kwalifikacyjnej, zawsze zapisz jej numery od razu. Jeśli masz trudności z przywołaniem ich nazw kontaktów z listy kontaktów, ustaw kod lub pseudonim lub format nowych kontaktów, na przykład HR @ CompanyName lub cokolwiek, co pasuje do twoich umiejętności pamięci.
  2. Metoda Old School - jeśli nie masz pewności co do zapisywania kontaktów na telefonie z Androidem, wypróbuj starą metodę zapisywania kontaktów w książce telefonicznej. Jest to trochę niewygodne, ponieważ może być konieczne zabranie go ze sobą wszędzie, ale jeśli to działa, to dlaczego nie ćwiczyć.
  3. Synchronizacja i tworzenie kopii zapasowych - zawsze włącz tworzenie kopii zapasowej na urządzeniu z Androidem lub zsynchronizuj je ze swoim kontem Google, aby łatwiej było je przywrócić w tych nieoczekiwanych momentach. Aby włączyć tworzenie kopii zapasowych na telefonie z Androidem, po prostu przejdź do Ustawienia> Kopia zapasowa i zerowanie> Włącz „Utwórz kopię zapasową moich danych"I"Automatyczne przywracanie".

Pamiętaj, gdy zdarzają się takie sytuacje, że przypadkowo usunąłeś dzienniki połączeń na telefonie z Androidem, unikaj zapisywania nowych danych na urządzeniu, ponieważ może to zastąpić usunięte dane zapisane w pamięci wewnętrznej telefonu.

Wypróbuj proste wskazówki odzyskiwania podane powyżej, aby odzyskać te dane. Jeśli jednak usunięte dzienniki połączeń nie zostaną odzyskane, możesz zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnego programu do odzyskiwania, takiego jak FoneDog Toolkit - Odzyskiwanie danych Androida.

Część 5. Przewodnik wideo: Odzyskiwanie dzienników połączeń z telefonu Android

Pełna przewodnik wideo pokazuje, że wyodrębniasz dzienniki połączeń na Androidzie i oszczędzasz czas, więc może spróbujesz kliknąć wideo i obejrzeć! Następnie odzyskaj usuniętą historię połączeń z Androida.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Jonathan Wicky2018-11-30 20:46:02

Jestem ciekawy tej aplikacji, więc próbowałem odzyskać mój dziennik połączeń i działał on doskonale jak powyższy przewodnik

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.