Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Co to jest najlepsze odzyskiwanie usuniętych wiadomości Whatsapp

Przez Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2019 r

Teraz, podobnie jak wielu użytkowników, większość z nas zazwyczaj korzysta z programu Whatsapp na codzień, a gdy tylko otrzymujemy lub wysyłamy wiadomości, zamykamy aplikację i zaczynamy dzień. Oto najważniejsze przyczyny usuwania wiadomości z Whatsapp:

  • Usunięty przypadkowo - możemy być po prostu czymś zajęci i pracować nad czyszczeniem naszych wiadomości, gdy usuniesz coś, czego nie powinieneś.
  • Nieznany błąd - może się zdarzyć tak szybko, jak to możliwe, lista przyczyn nagłych błędów może być nieskończona.
  • Ponowne formatowanie - czasami telefon z Androidem wymaga tylko ponownego sformatowania, aby przywrócić go do działania lub sprawić, aby działał lepiej niż kiedykolwiek.
  • Uszkodzony telefon - powyższy użytkownik wysłał swój smartfon w celu naprawy, a wśród wielu prawdopodobnych powierzchownych wgłębień i wgnieceń może dojść do uszkodzenia jego danych.

Czytaj dalej. Możesz dowiedzieć się, jak to zrobić odzyskać usunięte wiadomości Whatsapp poniżej.

WSKAZÓWKA:

  1. Jak naprawić problem z synchronizacją Dysku Google?
  2. Trzy proste sposoby tworzenia kopii zapasowych Samsung Galaxy S9 / S9 +

Część 1. Jak korzystać z odzyskiwania usuniętych wiadomości WhatsappCzęść 2. Jak odzyskać usunięte wiadomości z WhatsappCzęść 3. Jak przywrócić usunięte wiadomości Whatsapp z GooglePrzewodnik wideo: Jak korzystać z odzyskiwania usuniętych wiadomości Whatsapp

Część 1. Jak korzystać z odzyskiwania usuniętych wiadomości Whatsapp

Fonedog Odzyskiwanie danych Androida to program, który może pomóc w odzyskaniu danych pomimo braku kopii zapasowych. W jaki sposób? Cóż, kiedy usuwasz lub przypadkowo usuwasz coś z telefonu, plik nie jest usuwany z telefonu, a tak naprawdę tracimy dostęp do pliku.

Dane w końcu pływają, jakby nic się nie wydarzyło i bezcelowo czeka, aż zajmowana przestrzeń danych będzie potrzebna dla bardziej dostępnych danych lub chyba, że ​​program czyszczący wymusi je całkowicie. Fonedog Android Data Recovery pomaga odzyskać dostęp do tych plików chyba że wymienione przyczyny zostały usunięte.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Wykonaj poniższe czynności, aby przywrócić dane Whatsapp poniżej:

Krok 1: Uruchom Fonedog i połącz się z urządzeniem

Pobierz i zainstaluj Fonedog Android Data Recovery na komputerze lub laptopie.

Ten sam laptop lub komputer powinien być w stanie połączyć się z telefonem z Androidem bez żadnych problemów z łącznością, w przeciwnym razie możesz chcieć użyć innego urządzenia.

Połącz Androida z komputerem

Krok 2: Włącz debugowanie USB

Uruchom Fonedog Android Data Recovery i podłącz urządzenie Android za pomocą kabla USB.

Używaj tylko tego samego kabla USB, z którym dostarczono telefon z Androidem, a może użyj kabla zatwierdzonego przez markę twojego telefonu. Po podłączeniu i wykryciu telefonu z Androidem zostaniesz poproszony o przełączenie telefonu w tryb „Debugowanie USB”, który umożliwia Fonalog Android Data Recovery skanowanie w pamięci telefonu, w tym do miejsc, do których nie masz dostępu.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ustawić telefon w tryb „Debugowanie USB”, a jeśli przypadkiem nie otrzymasz tego monitu, prawdopodobnie oznacza to, że już wcześniej ustawiłeś telefon w tym trybie i nie musisz tego robić.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3: Wybierz pliki do skanowania

Po ustawieniu telefonu z Androidem w tryb „Debugowanie USB” masz teraz możliwość skanowania różnych danych. Jak możesz zauważyć, możesz skanować wiadomości, kontakty, historię połączeń i wiele więcej.

Do tej pory powinieneś zauważyć opcję „Whatsapp”, która jest głównym powodem zainstalowania odzyskiwania danych Fonedog Android. Kliknij to pole i kontynuuj, naciskając „Dalej"Możesz wybrać więcej niż jedną opcję, ale może to wpłynąć na czas skanowania w kroku 4.

Wybierz Typ pliku

Wskazówki

Po kliknięciu „Dalej” Fonedog Android Data Recovery rozpocznie skanowanie za pomocą telefonu komórkowego z Androidem.

Pamiętaj, że proces skanowania może zająć trochę czasu, może to potrwać kilka sekund lub kilka minut, tak czy inaczej, nie odłączaj telefonu podczas skanowania lub mogą wystąpić niepotrzebne błędy, nagłe odłączenie obejmuje również wyłączenie telefonu z powodu braku baterii.

Prosimy zachować telefon pod adresem Minimum 20% lub, jeśli to możliwe, blisko 100%, aby być bezpiecznym.

Krok 4: Odzyskaj usunięte wiadomości Whatsapp z odzyskiwania usuniętych wiadomości Whatsapp

Po zakończeniu skanowania pojawi się ekran, na którym można wyświetlić podgląd informacji, które chcesz odzyskać. Możesz wyświetlić podgląd każdego wpisu i wybrać, co chcesz odzyskać.

Zaznacz odpowiednie pola i kliknij „wyzdrowieć"Odłącz telefon poprawnie i gotowe.

Ludzie również czytająJak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp na AndroidaJak odzyskać wiadomości WhatsApp po usunięciu konta

Odzyskaj usunięte Whatsapp

Teraz jest to idealna opcja dla tych, którzy jeszcze nie wykonali kopii zapasowej swojego telefonu komórkowego i nadal muszą odzyskać niektóre starsze wiadomości Whatsapp, wszystko dzięki aplikacji Fonedog Android Data Recovery.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 2. Jak odzyskać usunięte wiadomości z Whatsapp

Zakładając, że straciłeś sporo danych, nie martw się, istnieją sposoby na ich odzyskanie. Jednym z najczęstszych sposobów jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Whatsapp, co nadaje nowe znaczenie wyłączeniu i ponownemu włączeniu. Wiem, że odinstalowanie programu wydaje się trochę sprzeczne, ale nie martw się, jest to zwykły proces odzyskiwania wielu wiadomości. Wystarczy wykonać następujące kroki:

Krok 1: Odinstaluj Whatsapp
Krok 2: Pobierz i zainstaluj ponownie Whatsapp
Krok 3: Zarejestruj się jeszcze raz i użyj tego samego numeru, co stare konto
Krok 4: Zostaniesz zapytany, czy chcesz przywrócić starą historię czatów, po prostu naciśnij „Przywróć” i poczekaj na zakończenie procesu

I masz to, jeśli wszystko poszło dobrze, powinieneś mieć usunięte wiadomości. Pamiętaj jednak, że twoja kopia zapasowa będzie nadpisywana co 2 nad ranem, jest to dość standardowy, więc jeśli straciłeś dane kilka dni temu, może nie być to idealna opcja dla Ciebie. Na szczęście istnieje kilka innych opcji.

Część 3. Jak przywrócić usunięte wiadomości Whatsapp z Google

Przywracanie kopii zapasowej konta Google

Załóżmy, że po otrzymaniu telefonu z systemem Android utworzyłeś lub podłączyłeś do niego istniejące konto Google. To pozwala wykonać kopię zapasową wielu rzeczy i odłóż to na później, w rzeczywistości jest to również możliwe w przypadku Whatsapp.

Jest jeszcze kilka kroków do tej opcji, ale może zachować do 7 dni twoich najnowszych danych w kopii zapasowej, i więcej i musisz przejść do Opcja 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami i nie powinieneś mieć problemów z odzyskaniem informacji, zakładając, że przełączyłeś się na Dysk Google. Jeśli nie, przejdź do 3 opcja.

Teraz jest to idealna opcja dla tych, którzy jeszcze nie wykonali kopii zapasowej swojego telefonu komórkowego i nadal muszą odzyskać niektóre starsze wiadomości Whatsapp, wszystko dzięki aplikacji Fonedog Android Data Recovery.

Przewodnik wideo: Jak korzystać z odzyskiwania usuniętych wiadomości Whatsapp

Telefony z Androidem to niesamowite gadżety, które zmieniły nasze codzienne nawyki tak szybko, jak je podnieśliśmy. Gazety należą już do przeszłości, ponieważ większość z nas sprawdza aktualności na naszych ulubionych stronach, a także na urządzeniach przenośnych. Zamiast pisać SMS-y lub dzwonić, nasze telefony komórkowe używają różnych aplikacji, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Wśród niezliczonych aplikacji, które oferują jedne z najnowocześniejszych narzędzi do przesyłania wiadomości, Whatsapp jest nadal bardzo popularną aplikacją, z której korzysta większość osób. W rzeczywistości trudno byłoby znaleźć kogoś, kto jest właścicielem smartfona i nie ma Whatsapp na swoim telefonie. To tylko pokazuje, jak popularna jest naprawdę ta aplikacja.

Whatsapp został wydany w 2009 roku przez byłego Yahoo! pracowników, darmowe oprogramowanie, które może wysyłać wiadomości za pomocą wielu platform, takich jak Android i iOS, wysyłanie wiadomości ze smartfonów na smartfony nawet na komputery, aplikacja została przyjęta przez wielu użytkowników jako alternatywa dla wiadomości tekstowych, a nawet e-mail. Zapewniając możliwości wysyłania wiadomości, zdjęć, filmów i wielu innych rzeczy, nic dziwnego, jak Whatsapp nadal jest używany w naszych telefonach do dziś.

Dlatego dowiedz się więcej o sposobach Odzyskiwanie usuniętych wiadomości Whatsapp aby pomóc ci mieć lepsze wrażenia.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 83 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.