Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak przywrócić zdjęcia galerii z Androida

Autorstwa: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2019 r

„W każdym razie, aby przywrócić zdjęcia z galerii? Moje zdjęcia zniknęły w powietrzu, gdy mój telefon Samsung rozbił się raz. Jest ich wiele i na pewno muszę je odzyskać. Czy możesz dać mi wskazówki, jak je przywrócić? Dzięki postęp!"

Część 1. Galeria Zdjęcia są cenne.Część 2. Przywróć zdjęcia z galerii przy użyciu kopii zapasowych.Część 3. Użyj narzędzia FoneDog Android Data Recovery, aby przywrócić zdjęcia z galeriiPrzewodnik wideo: Jak przywrócić zdjęcia galerii z AndroidaCzęść 4. Zalecenia

Część 1. Galeria Zdjęcia są cenne.

W erze technologii wszyscy zabierają ze sobą swój telefon. A jeśli robisz zdjęcia gdziekolwiek jesteś, utrata ich jest katastrofą. Obrazy zawierają niezastąpione wspomnienia i opowiadają specjalne historie. To czyni je jednym z najważniejszych plików na dowolnym urządzeniu. Niestety kilka czynników może spowodować ich zaginięcie. Jednym z nich jest przypadkowe usunięcie. Kolejna to uszkodzona karta SD lub poważna awaria systemu. Zrootowanie urządzenia może nieoczekiwanie spowodować częściową utratę danych. Istnieją sposoby, aby uchronić telefon lub tablet przed uszkodzeniem, ale utrata danych może się zdarzyć w tajemniczy sposób. przywrócić zdjęcia z galerii? Odpowiedź na to pytanie brzmi TAK. W tym poście omówiono pomocne wskazówki dotyczące odzyskiwania ukochanych obrazów. Wszystkie są bardzo proste, więc obeznani z technologią czy nie, możesz łatwo zrobić to sam.

Galeria zdjęć

Część 2. Przywróć zdjęcia z galerii przy użyciu kopii zapasowych.

Moment, w którym straciłeś zdjęcia, to znaczy, kiedy zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne są kopie zapasowe. Jeśli utrzymujesz kopie zapasowe, zasługujesz na poklepanie z tyłu. Może to być tak proste, jak ręczne przesłanie zdjęć do komputera lub skorzystanie ze specjalnego aplikacja do tworzenia kopii zapasowych. Ważne jest, abyś mógł łatwo odzyskać swoje zdjęcia, wszystko dzięki swojemu wysiłkowi.

Jeśli używasz Zdjęcia Google aby wykonać kopię zapasową zdjęć, a następnie wykonaj następujące czynności:

  • Zmierzać do https://photos.google.com w przeglądarce urządzenia.
  • Zaloguj się na swoje konto Google. Po zalogowaniu zobaczysz listę zdjęć, które zostały przesłane.
  • Wybierz wszystkie obrazy, które chcesz zachować, klikając lewy górny róg zdjęć. Po zakończeniu kliknij ikonę z trzema pionowymi kropkami. Hit Pobierz.

Jeśli korzystasz z przestrzeni dyskowej w chmurze, takiej jak Dysk Google i Dropbox, możesz po prostu zalogować się na swoje konto i łatwo pobrać zdjęcia. Upewnij się, że masz stabilne połączenie Wi-Fi, aby pobieranie nie zostało przerwane. Podłącz też telefon lub tablet do źródła zasilania.

Dysk Google

Część 3. Użyj narzędzia FoneDog Android Data Recovery, aby przywrócić zdjęcia z galerii

Jeśli panikujesz, ponieważ nie byłeś w stanie przechowywać kopii swoich zdjęć, oto wskazówka, która na pewno Ci się przyda. Użyj oprogramowania do odzyskiwania danych, takiego jak Odzyskiwanie danych FoneDog Android. Może łatwo wyszukiwać zdjęcia bez konieczności tworzenia kopii zapasowych. Po pobraniu oprogramowanie może skanować telefon w poszukiwaniu wszystkich zdjęć. Obejmuje to usunięte, uszkodzone i ukryte. Jeśli chcesz się przekonać, kliknij pobierz teraz i wykonaj poniższe czynności. Po prostu nie musisz ryzykować, ponieważ jest w 100% skuteczny, bezpieczny i pewny. Najlepsze jest to, że wszystko jest za darmo przez 30 dni!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog Android Data Recovery.

Po instalacji uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie Android do komputera za pomocą kabla USB.

Połącz Androida z komputerem

Podłącz Androida do komputera - Krok 1

Krok 2. Autoryzuj debugowanie USB.

Oprogramowanie wyświetli monit o włączenie debugowania USB. W zależności od wersji Androida urządzenia postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Urządzenia z Androidem 2.3 lub wcześniejszym

Iść do Ustawienia > Wybierz Konsultacje > Wybierz Nowe Inwestycje > Wybierz debugowanie USB

Urządzenia z Androidem 3.0 do 4.1

otwarte Ustawienia > Wybierz Opcje programistyczne > Wybierz debugowanie USB

Urządzenia z Androidem 4.2 lub nowszym

Iść do Ustawienia > Wybierz O telefonie > Kliknij Numer kompilacji kilka razy, aż „Jesteś w trybie programisty”Pojawi się monit> Wróć do Ustawienia > Wybierz Opcje programistyczne > Wybierz debugowanie USB

Aby potwierdzić debugowanie USB, kliknij OK na FoneDog Android Data Recovery i dotknij OK na urządzeniu.

Pozwól na debugowanie USB

Zezwalaj na debugowanie USB na Androidzie - Krok 2

Krok 3. Wybierz typ danych do skanowania.

Wybierz określone typy plików, które chcesz odzyskać. Istnieją różne pliki, które oprogramowanie może odzyskać, ale wybierz tylko te, których potrzebujesz. Takie postępowanie pozwoliłoby zaoszczędzić czas.

Ponieważ chcesz przywrócić zdjęcia z galerii, zaznacz Galeria. Aby kontynuować, kliknij Dalej.

Wybierz galerię

Wybierz galerię zdjęć do skanowania - krok 3

Krok 4. Wyświetl podgląd i selektywnie odzyskaj obrazy.

Skanowanie zostanie zakończone za kilka minut. Czas trwania skanowania zależy od rozmiaru pliku wszystkich twoich zdjęć. Po zakończeniu zobaczysz listę obrazów do odzyskania.

Funkcja podglądu oprogramowania pozwala na obejrzenie ich przed pobraniem. Przewijając je, wybierz te, których potrzebujesz, zaznaczając pola obok zdjęć.

Po dokonaniu wyboru naciśnij wyzdrowieć przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu okna. Spowoduje to monit oprogramowania do pobrania plików i zapisania ich na komputerze. Możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie na komputerze i przenieść je na telefon lub tablet z Androidem.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Odzyskaj usunięte zdjęcia galerii z Androida - Step4

Porady:

Po przesłaniu zdjęć do urządzenia zaleca się zachowanie kopii na komputerze. Nie usuwaj ich, ponieważ będą służyć jako kopia zapasowa. Możesz także skopiować te pliki na dysk twardy.

Ludzie również czytająJak odzyskać utracone kontakty z AndroidaJak wyświetlić usunięte wiadomości tekstowe za darmo na Androida

Przewodnik wideo: Jak przywrócić zdjęcia galerii z Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 4. Zalecenia

Przywracanie zdjęć z galerii jest po prostu łatwe. Ale opłaca się podjąć środki ostrożności, aby upewnić się, że nigdy więcej nie stracisz ani jednego zdjęcia.

Oto kilka wskazówek, które możesz zrobić:

  • Synchronizuj obrazy ze Zdjęciami Google.
  • Prześlij do magazynu w chmurze, takiego jak Dysk Google i strony internetowe, takie jak Facebook, Flickr i Pixabay.
  • Ręcznie przenieś pliki na komputer.
  • Zachowaj przenośną kopię na dysku twardym lub dysku flash USB.

Te wytyczne nie tylko utworzą duplikat twoich zdjęć. Może także pomóc Ci zwolnić miejsce na urządzeniu. Zamiast przeciążać pamięć telefonu tysiącami zdjęć, możesz przenieść je w bezpieczniejsze miejsce. Twój komputer z silnym oprogramowaniem antywirusowym lub niezawodną chmurą jest znacznie bezpieczniejszy niż Twój telefon. W końcu ten drugi jest podatny na utratę, kradzież i uszkodzenie. Ale jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze możesz wrócić do FoneDog Android Data Recovery. Z jego obszernym odzyskiwanie danych Funkcja ta może pobierać różne typy plików z tysięcy urządzeń z Androidem. Nic dziwnego, że nadal jest jednym z najbardziej zaufanych programów na rynku.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

kelly2019-04-22 01:18:02

dzięki za powyższy przewodnik, naprawdę pomocny

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-25 03:20:19

Dziękuję za Twoje wsparcie!

obraz recenzenta

Curtis Jackson2019-03-14 03:56:42

Przywróć zdjęcia

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-25 03:22:25

Cześć, FoneDog Android Data Recovery pomaga przywrócić usunięte zdjęcia.

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 59 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.