Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

4 kroki, aby odzyskać utracony lub usunięty dokument z telefonu Android

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

Niedawno zgubiłem dokument słowny. Czy jest jakiś sposób na jego odzyskanie? Czy możliwe jest odzyskanie pliku Word? To dla mnie bardzo ważne. Proszę pomóż mi!!

Dzisiaj telefony z Androidem stają się coraz bardziej wydajne, jeśli chodzi o przeglądanie plików i zarządzanie nimi. Wiele odtwarzaczy telefonów z systemem Android na rynku oferuje teraz więcej odmian tych smartfonów do wyboru, poczynając od wyświetlaczy Super AMOLED, zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zwiększonej pamięci RAM i pamięci oraz większych rozmiarów ekranu.

W przypadku przeglądania plików i zarządzania nimi popularne są duże telefony i tablety z Androidem z dużymi ekranami, ponieważ na większym ekranie przeglądanie dokumentów za pomocą gadżetu jest znacznie wygodniejsze i przenośniejsze. Odzyskiwanie plików Word jest już tak blisko nas.

Część 1: Dlaczego stracisz lub usuniesz niektóre pliki w telefonie z Androidem?Część 2: Jak odzyskać brakujące dokumenty Word za pomocą programu innej firmy?Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dokumenty z telefonu z Androidem?Część 3: Jak przywrócić plik Word bez komputera?Część 4: Podsumowanie

Część 1: Dlaczego stracisz lub usuniesz niektóre pliki w telefonie z Androidem?

Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu z Androidem i często używasz go do przechowywania, przeglądania i zarządzania dokumentami Microsoft Word, musisz już wiedzieć, jak łatwo usunąć dokumenty Word na urządzeniu z Androidem, zwłaszcza jeśli ma duży ekran.

Rutynowa obsługa - Możesz nie myśleć, że przyczyną może być przypadkowe usunięcie, ponieważ prawdopodobnie uważasz, że jesteś już dobrze przyzwyczajony do korzystania z telefonu z Androidem. Nadmierne przyzwyczajenie się do tych samych procedur może również powodować problemy. Możliwe jest również, że ktoś usunął je z twojego telefonu - dziecko, na które zawsze pozwalasz grać w telefonie, lub członek rodziny, który nie jest zaznajomiony z korzystaniem z urządzenia z Androidem.

Aktualizacja OS - Podejrzenie tego problemu może być również ostatnią aktualizacją systemu operacyjnego Android. Zainstalowanie aktualizacji na urządzeniu z Androidem może sprawić, że stanie się kruche - gdy się powiedzie, dane mogą zostać zastąpione lub utracone z telefonu; gdy zawiedzie, Twój telefon może już nie działać.

Zapomnij, że masz kopię zapasową - Możliwe jest również, że ostatnio przeniosłeś pliki dokumentów Worda z pamięci telefonu do pamięci karty pamięci, ale zapomniałeś, że to zrobiłeś. Weź telefon i sprawdź kartę pamięci, jeśli brakuje w niej dokumentów programu Word.

Widziałeś z telefonu, że pliki dokumentów programu Word zostały usunięte, ale nadal nie masz pojęcia, co się stało i jak to się stało. Po pierwsze, pomożemy Ci ustalić możliwe przyczyny takiego niefortunnego zdarzenia - ważne jest, aby wiedzieć, jakie dokładnie kroki musimy wykonać później podczas procesu odzyskiwania.

Część 2: Jak odzyskać brakujące dokumenty Word za pomocą programu innej firmy?

Nasz zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery oferuje proste i skuteczne wytyczne dotyczące odzyskiwania wszelkiego rodzaju plików i danych, które nagle zostały usunięte z dowolnego telefonu, takiego jak iPhone i urządzenia z Androidem. Ponieważ pliki dokumentów Word zostały usunięte, doskonale wiemy, jak ważne mogą być dla Ciebie, dlatego pomożemy Ci je odzyskać za pomocą naszego zestawu narzędzi FoneDog, najlepszego oprogramowania do odzyskiwania plików Word.

Będziemy badać trzy metody odzyskiwania utraconych plików, a są to: za pomocą zestawu narzędzi FoneDog, aby odzyskać je bezpośrednio z telefonu z Androidem, pobieranie z karty pamięci i proces pobierania za pomocą komputera Mac.

Pobierz i wypróbuj to oprogramowanie przed zakupem! Spróbuj, klikając przycisk pobierania poniżej.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Pobieranie plików dokumentów programu Word z telefonu z systemem Android (komputer z systemem Windows)

Krok 1: Uruchom FoneDog i podłącz do komputera.

Aby rozpocząć, musisz pobrać nasz zestaw narzędzi FoneDog i zainstalować go na swoim komputerze. Po zakończeniu uruchom program, aby zobaczyć, jakie opcje możemy zrobić, aby odzyskać pliki dokumentów Word.

W tym celu podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Gdy FoneDog jest już otwarty w tym momencie, wykrywa Twój telefon od razu, przygotowując go do pomocy w jego pobieraniu.

Połącz Androida z komputerem

Krok 2: Wejdź w tryb debugowania.

Po podłączeniu telefonu musisz włączyć tryb debugowania urządzenia z systemem Android. Zestaw narzędzi FoneDog wyświetli instrukcje, które należy wykonać, aby osiągnąć ten cel:

1. Wybierz wersję Androida zainstalowaną w telefonie.

2. Przejdź do telefonu, przejdź do „Ustawienia” i znajdź „Informacje o telefonie”.

3. Stamtąd znajdź „Numer kompilacji”.

4. Stuknij „Numer kompilacji” siedem razy w bardzo szybkich sekwencjach, a następnie natychmiast wróć do poprzedniej strony i wybierz „Opcje programisty”.

5. Pod nim znajduje się opcja „debugowania USB”. Zaznacz pole wyboru, aby je wybrać.

6. Jeśli wersja Twojego telefonu z Androidem jest starsza niż 4.2.2, zestaw narzędzi dr.fone wyświetli komunikat „Zezwolić na debugowanie USB?” do twojego telefonu. Kliknij „OK”, aby kontynuować.

7. Po zakończeniu zwróć uwagę na zestaw narzędzi FoneDog i kliknij przycisk „Dalej” znajdujący się w prawej dolnej części okna aplikacji.

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3: Wybierz typ pliku.

Ponieważ odzyskujemy utracone pliki dokumentów Word, musisz wybrać opcje „Dokumenty” pokazane przez nasz zestaw narzędzi FoneDog. Po zakończeniu kliknij „Dalej”, aby kontynuować.

Krok 4: Uruchom skanowanie.

Po kliknięciu przycisku „Dalej”, zestaw narzędzi FoneDog rozpocznie skanowanie telefonu w poszukiwaniu wszystkich bieżących i usuniętych dokumentów, które ma od pierwszego dnia korzystania z niego. Wyniki będą wyświetlane od razu - część po części - aż do zakończenia skanowania.

Podczas procesu skanowania możesz zobaczyć telefon z monitem o autoryzację skanowania wykonywanego przez zestaw narzędzi FoneDog. Pozwól, abyśmy mogli kontynuować skanowanie.

Wybierz Typ pliku

Krok 5: Poszukaj brakujących plików dokumentów Word.

Po zakończeniu skanowania zacznij przeglądać dokumenty pobrane przez FoneDog Toolkit. Wyodrębnione pliki można znaleźć w menu „Dokumenty” znajdującym się na lewym panelu okna aplikacji.

Wskazówka: jeśli szukasz bezpłatne odzyskiwanie historii połączeń na Androida, oprogramowanie może również pomóc.

Krok 6: Wybierz i przywróć.

Rozpocznij wybieranie plików dokumentów Word, które chcesz przywrócić. Po zakończeniu kliknij przycisk „Odzyskaj” znajdujący się w prawym dolnym rogu okna aplikacji. Umożliwi to zapisanie dokumentów na komputerze.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Ludzie również czytająJak odzyskać usunięte zdjęcia z galerii AndroidaJak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z urządzeń z Androidem

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte dokumenty z telefonu z Androidem?

Poniższy film przedstawia PRZYWRACANIE utraconego lub usuniętego dokumentu tekstowego z Androida, po prostu obejrzyj go, jak znaleźć rozwiązanie problemu. Po prostu to zrób!

Część 3: Jak przywrócić plik Word bez komputera?

Przywracanie brakujących plików dokumentów programu Word nie jest trudnym zadaniem, ale może nie być łatwe częste kopie zapasowe telefonu. Jeśli uważasz, że masz kopię zapasową plików i danych, skorzystaj z okazji i sprawdź, czy możemy je odzyskać, wykonując kilka typowych sposobów odzyskiwania plików, które zostały usunięte.

Odzyskiwanie plików dokumentów Word z Dysku Google.

Dysk Google to świetna i niezawodna aplikacja do przechowywania i zarządzania plikami firmy Google. Jeśli zsynchronizowałeś konto Google z telefonem, być może korzystałeś z tej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych plików i danych. Możesz spróbować je przywrócić, wykonując czynności z pomocy technicznej Google.

Odzyskiwanie utraconych dokumentów z DropBox

Jeśli DropBox jest preferowaną aplikacją do przechowywania i zarządzania plikami, być może ostatnio wykonałeś kopię zapasową plików i danych telefonu w tym.

Nie wymaga to korzystania z tego samego konta Google, aby z niego korzystać, ale istnieją telefony z Androidem, które mają opcje automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych telefonu do DropBox przy użyciu tego samego konta Google. Możesz spróbować odzyskać usunięte pliki dokumentów Word z DropBox, wykonując te instrukcje z ich witryny pomocy technicznej.

Przywracanie dokumentów Word z karty pamięci

Jak już powiedzieliśmy, możliwe jest również, że brakujące pliki dokumentów Word zostały właśnie przeniesione lub skopiowane z pamięci telefonu na zewnętrzną kartę pamięci.

W takim przypadku nie musisz wcale ich odzyskiwać, chyba że masz oddzielne obawy dotyczące przechowywania i że wolisz przechowywać pliki w pamięci telefonu.

Aby to sprawdzić, przejdź do aplikacji, w której możesz przeglądać i zarządzać wszystkimi plikami i danymi w telefonie (w przypadku serii Samsung Galaxy jest to aplikacja „Moje pliki”). Następnie każdy plik jest porządkowany według typu - Obrazy, Wideo, Audio, Dokumenty i Historia pobierania.

Jest też sekcja pokazująca ilość miejsca w telefonie - Pamięć urządzenia i karta SD. Wybierz kartę SD i spróbuj wyszukać pliki dokumentów Word, które zaginęły w pamięci telefonu.

Jeśli nic nie znalazłeś, nadszedł czas, aby użyć Recovery Tool aby uzyskać więcej opcji ich odzyskiwania.

Część 4: Podsumowanie

Utrata ważnych plików dokumentów programu Word może być niepokojąca, a niezależnie od tego, czy masz ich kopie zapasowe, czy nie, nadal możesz martwić się, że już ich nie odzyskasz.

Ale korzystając z naszego zestawu narzędzi FoneDog - Android Data Recovery, odzyskiwanie plików Word, możesz teraz dobrze oddychać, ponieważ to narzędzie może pomóc Ci w odzyskiwaniu nie tylko usuniętych dokumentów Word, ale także innych typów plików, które możesz mieć w telefonie.

Pamiętaj, że jeśli nie możesz odzyskać dokumentów z Dysku Google lub DropBox lub nie możesz przenieść ich z powrotem do pamięci telefonu, ponieważ nie ma jej na karcie pamięci, przełącz się na korzystanie z naszego zestawu narzędzi FoneDog, aby skutecznie i wygodnie odzyskać brakujące pliki dokumentów Word.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Kashinath Jadhav2019-11-17 00:07:34

Jak mogę uzyskać pliki biurowe WPS z utraconego telefonu komórkowego, w nowym telefonie komórkowym

obraz recenzenta

FoneDog2019-11-19 10:05:13

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. Aby uzyskać więcej informacji, patrz: https://www.fonedog.com/android-data-recovery/ Dziękujemy

obraz recenzenta

vijaykumar2019-06-23 04:13:53

wyzdrowieć

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.3 / 5 (na podstawie 83 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.