Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak mogę odzyskać usunięte filmy na Samsung Galaxy S8.

Autor: Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2020 r

Czy masz jakieś pytania dotyczące „Gdzie są przechowywane filmy na galaktyce s8?” lub „Jak znaleźć usunięte filmy na Samsungu?” Dzisiaj omówimy, jak odzyskać usunięte filmy z Samsung Galaxy S8.

Więc mój głupek pomyślał, że wykonałem kopię zapasową zdjęć i filmów na komputerze (okazuje się, że nie zrobiłem tego). Uświadomiłem sobie, że niektóre zostały zapisane wewnętrznie, a niektóre na karcie SD. Więc przeniosłem je. Z jakiegoś powodu około 140 zdjęć i 13 filmów nie zostało przesłanych i po prostu zapisano 0 MB. Jest jakiś sposób na ich odzyskanie? Dzięki.

Używamy dziś naszych urządzeń z Androidem na wiele sposobów. Przykładem tego jest, gdy dużo podróżujesz, być może używasz go do robienia zdjęć i filmów z zapierającymi dech w piersiach sceneriami z miejsc, w których już byłeś.

Jednak w przypadku nagłego zniknięcia wszystkich filmów z urządzenia z Androidem może to być bardzo frustrujące i denerwujące. Ale nie martw się teraz, ponieważ mamy cię objęte - kontynuuj czytanie tego artykułu, aby zapoznać się z typowymi rozwiązaniami w odzyskiwanie usuniętych filmów z Androida smartfon lub tablet.

Część 1: Powody, dla których filmy wideo zostały usunięte.Część 2: Typowe rozwiązania do odzyskiwania skasowanych filmów z telefonów Samsung.Przewodnik wideo: przewodnik krok po kroku, aby odzyskać usunięte filmy z Androida.Część 3: Jak odzyskać usunięte filmy z Samsunga.

Część 1: Powody, dla których filmy wideo zostały usunięte.

Znając powody, dla których wszystkie filmy wideo na urządzeniu z Androidem nagle zostały usunięte, możesz pomóc w rozwiązaniu problemu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu. Oto możliwe przyczyny takiego problemu:

A. Przypadkowe usunięcie plików wideo

To Ty lub ktoś inny usunąłeś wszystkie filmy zapisane na twoim urządzeniu z Androidem. Jeśli Twój gadżet jest dla Ciebie nowy i nadal nie jesteś przyzwyczajony do korzystania z niego, prawdopodobnie prawdopodobnie nacisnąłeś złe opcje z ekranu, co ostatecznie doprowadziło do przypadkowego usunięcia plików wideo, w których tak naprawdę nie chcesz pierwsze miejsce.

Możliwe jest również, że ktoś inny przypadkowo je usunął, na przykład niektóre dzieci, którym zezwolono na korzystanie z urządzenia z Androidem, aby mogły w nim grać, ale zamiast tego przeszły do ​​aplikacji Galeria.

B. Przywracanie domyślnych ustawień fabrycznych

Jeśli zdecydujesz się zresetować urządzenie z Androidem do domyślnych ustawień fabrycznych, podjęcie takiej decyzji nie tylko spowoduje usunięcie wszystkich plików wideo zapisanych w smartfonie, ale wszystkich plików, aplikacji i danych w nim zawartych.

Co więcej, jeśli przeszedłeś przez reset bez żadnego Kopie zapasowe, nie powinieneś tego robić następnym razem, gdy zresetujesz smartfon lub tablet.

C. Instalacja najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego Android

Podejrzenie tego problemu może być również ostatnią aktualizacją systemu operacyjnego Android. Zainstalowanie aktualizacji na urządzeniu z Androidem może sprawić, że stanie się ono niestabilne, tak jak w przypadku sukcesu.

Dane mogą zostać zastąpione lub utracone z telefonu, ale gdy się nie powiedzie, telefon może przestać działać.

D. Pliki wideo zostały przeniesione na kartę pamięci

Jeśli używasz karty pamięci na urządzeniu z Androidem w celu dodatkowego przechowywania, istnieje prawdopodobieństwo, że filmy zostały przeniesione na nią z pamięci telefonu.

Możesz się zastanawiać, jak to się stało, ale mogłeś osobiście przenieść je z kilku powodów, takich jak problemy z pamięcią masową.

W takim przypadku możesz przypadkowo dołączyć filmy bez Twojej wiedzy.

Część 2: Typowe rozwiązania do odzyskiwania skasowanych filmów z telefonów Samsung.

Po poznaniu możliwych przyczyn usunięcia filmów z urządzenia z Androidem nadszedł czas, aby je odzyskać. Typowe rozwiązania tego problemu obejmują przywracanie ostatnio utworzonych kopii zapasowych, które mogą zawierać usunięte filmy.

Jeśli uważasz, że masz je w jednej z kopii zapasowych, postępuj zgodnie z poniższymi metodami; w przeciwnym razie przejdź do Część 3 użyć Narzędzie do odzyskiwania systemu Android aby uzyskać więcej opcji odzyskiwania ich z powrotem na urządzenie z Androidem.

Metoda 1: Odzyskaj usunięte pliki wideo z Dysku Google

Każdy smartfon z systemem Android wymaga, aby użytkownik miał konto Google do regularnego tworzenia kopii zapasowych. Z tego samego konta można także korzystać, aby mieć dostęp do Dysk Google.

Jeśli wykonujesz regularne i automatyczne procedury tworzenia kopii zapasowych na urządzeniu z Androidem, usunięte filmy mogły zostać uwzględnione w ostatniej kopii zapasowej. Możesz spróbować je przywrócić, wykonując czynności z artykułu pomocy technicznej Google.

Metoda 2: Przywróć usunięte filmy z DropBox

The Dropbox Aplikacja stała się jednym z domyślnych programów do zarządzania plikami w systemie Android.

Jeśli wybrałeś tę aplikację do przechowywania wszystkich kopii zapasowych plików i danych, usunięte filmy mogły zostać uwzględnione w ostatniej kopii zapasowej wykonanej w DropBox.

Możesz spróbować je odzyskać, postępując zgodnie z tymi instrukcjami z witryny pomocy technicznej.

Metoda 3: Odzyskaj usunięte filmy z karty pamięci

Jeśli ostatnio przeniosłeś ogromną liczbę plików z pamięci wewnętrznej telefonu na kartę pamięci, filmy, które wyglądały na usunięte, mogły również być częścią tego przenoszenia plików.

W takim przypadku wszystkie filmy są bezpiecznie przechowywane na karcie pamięci, wystarczy tylko aktywować niektóre ustawienia w aplikacji Galeria (lub aplikacji multimedialnej innej firmy, której wolisz używać), aby również wyświetlić te pliki, które są teraz przechowywane na karcie pamięci.

Sprawdź usunięte pliki, jeśli są zapisane na karcie SD!

Innym sposobem sprawdzenia wszystkich plików w telefonie, które są przechowywane zarówno z pamięci telefonu, jak i karty pamięci, otwórz aplikację na urządzeniu z Androidem, na którym są funkcje zarządzania plikami i przeglądania (w przypadku serii Samsung Galaxy jest to Moje pliki podanie).

Każdy plik powinien być uporządkowany według typu pliku - Obrazy, Wideo, Audio, Dokumenty i Historia pobierania. Wewnątrz aplikacji znajduje się sekcja pokazująca przechowywanie w telefonie - Pamięć urządzenia i karta SD. Wybierać karta SD i wyszukaj pliki wideo, które zaginęły w wewnętrznej pamięci telefonu.

Jeśli nic nie znalazłeś, możesz w ogóle nie przenieść niczego na kartę pamięci. Nie panikuj! FoneDog Android Data Recovery może rozwiązać Twój problem w prosty i bezpieczny sposób. To teraz wymaga pomocy narzędzia do odzyskiwania, które może dać ci więcej opcji pobrać usunięte zdjęcia lub filmy, nawet inne rodzaje kontaktów, wiadomości i tak dalej.

Przewodnik wideo: przewodnik krok po kroku, aby odzyskać usunięte filmy z Androida.

Część 3: Jak odzyskać usunięte filmy z Samsunga.

Jeśli nie uwzględniłeś usuniętych filmów w ostatniej kopii zapasowej lub po prostu nie wykonujesz żadnych procedur tworzenia kopii zapasowej, skorzystanie z narzędzia do odzyskiwania, takiego jak nasz zestaw narzędzi Fonedog, może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Nasz Odzyskiwanie danych Androida Opracowane przez FoneDog wynalazca to narzędzie z kompleksowymi i łatwymi do wykonania instrukcjami odzyskiwania odzyskanych lub utraconych plików i danych z dowolnego urządzenia z Androidem.

The Android Data Recovery jest jednym z głównych modułów naszego zestawu narzędzi Fonedog, a pozostałe moduły są używane do odzyskiwania systemu, masowego usuwania danych, procedur rootowania systemu oraz tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, które mają również zastosowanie do urządzeń z systemem iOS.

Wskazówka: Szybkie poprawki dla urządzeń Samsung z czarnym ekranem

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Toolkit.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest pobranie i zainstalowanie naszego zestawu narzędzi FoneDog - Android Data Recovery. Możesz pobrać instalator z tego linku.

Po instalacji uruchom program i sprawdź, czy po uruchomieniu nie znaleziono żadnych problemów.

Możesz POBIERZ bezpłatną wersję próbną najpierw i wyszukaj zagubione / usunięte filmy:

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 2: Połącz telefon z komputerem.

Następnie musisz nawiązać stabilne połączenie między urządzeniem a komputerem. Włącz również debugowanie USB.
Pozwól na debugowanie USB

Krok 3: Wybierz typ danych do odzyskania.

Istnieją rodzaje typów danych, które można odzyskać z telefonu Samsung Galaxy S8. Kliknij jeden lub więcej, a następnie przejdź do następnego kroku za pomocą przycisku Dalej.

Jeśli chcesz odzyskać usunięte filmy, kliknij opcję Wideo.

Wybierz typy plików do skanowania

Krok 4: Odzyskaj usunięte dane.

Wybierz konkretne filmy, zdjęcia i inne pliki, które chcesz odzyskać.
Odzyskiwanie usuniętych plików z Androida

FoneDog radzi sobie dobrze w odzyskiwaniu danych. Kliknij przycisk pobierania i wypróbuj teraz bezpłatną wersję próbną.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Sylvia Engelhardt2019-07-27 11:18:12

ich habe gestern ein neues Album erstellt und die Bilder und Videos von einem Tag vorher da hinein verschoben, leider sind nur 5 angekommen, allle anderen sind weg, der Papierkorb ist leer was kann ich tun, es sind unsere ersten Urlaubsbilder / Videos von aktuellen Urlaub

obraz recenzenta

FoneDog2019-07-29 10:08:05

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. W razie jakichkolwiek pytań podczas procesu odzyskiwania skontaktuj się z Centrum wsparcia, aby uzyskać pomoc. Dziękuję Ci.

obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.2 / 5 (na podstawie 100 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.