Kontakt

Powolna kopia zapasowa Zdjęć Google? Oto rozwiązania!

Autorstwa Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2019 r

W zeszłym roku firma Google wydała usługę Kopia zapasowa i synchronizacja, która pozwala użytkownikom zapisywać pliki komputerowe na Dysku Google. Aplikacja została zaprojektowana w celu zastąpienia aplikacji do tworzenia kopii zapasowych zdjęć Google, chociaż te dwie aplikacje z radością współistniały w ciągu ostatnich 9 miesięcy.
Jeśli nadal używasz starych aplikacji, takich jak ja, Google ma złe wieści: tworzenie kopii zapasowej zdjęć Google zakończy się w maju.

W rzeczywistości możesz napotkać pewne problemy z kopią zapasową zdjęć Google. Możesz narzekać, że „Powolne tworzenie kopii zapasowych zdjęć Google!” „Zdjęcia Google zablokowane podczas synchronizacji nie działają!” lub „Zdjęcia Google mówią, że tworzenie kopii zapasowej jest zakończone, ale nie!”

Chcesz wiedzieć więcej o Kopii zapasowej Zdjęć Google? Ten artykuł cię zadowoli.

WSKAZÓWKA:

Zdjęcia Google to aplikacja, która może tworzyć kopie zapasowe zdjęć i filmów z urządzenia z systemem Android i iOS, do których można uzyskać dostęp z Internetu za pomocą komputera, aby wyświetlić bibliotekę.

Zapewnia to również nieograniczone miejsce na dane, jeśli wybierzesz bezpłatne ustawienie wysokiej jakości. Jest to jeden ze wspaniałych sposobów tworzenia kopii zapasowych danych z urządzenia z Androidem.

Czasami jednak zdjęcia Google mogą być naprawdę denerwujące, ponieważ zdarzają się takie przypadki Kopie zapasowe Zdjęć Google są bardzo wolne i najbardziej frustrujące, gdy zorientujesz się, że nikt, nawet ci, którzy są ekspertami w usługach Google, może nie wydawać się pomóc.

W tym momencie jedynym najlepszym rozwiązaniem, jakie możesz zrobić, jest zebranie rozwiązań umożliwiających rozwiązanie tego problemu.
Przywróć historię połączeń z Google Nexus

Część 1. Rzeczy, których nie wiesz o Google Photos.Część 2. Jak naprawić zdjęcia Google, które zablokowały się podczas uzyskiwania zdjęć?Część 3. Najlepsza alternatywa dla oprogramowania Google Photos Backup.Część 4. Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową zdjęć w GoogleCzęść 5. Wniosek

Część 1. Rzeczy, których nie wiesz o Google Photos.

Oto kilka rzeczy, które wiele ludzie nie wiedzą o Zdjęciach Google.

 • Znajdź osoby, miejsca i przedmioty.
  Zdjęcia Google mogą uporządkować zdjęcia przesłane według lokalizacji, a według daty zostały zrobione automatycznie. Możesz wyszukiwać dowolne zdjęcia, na przykład zdjęcia zrobione w okresie wakacyjnym zdjęcia zrobionego w poprzednim miesiącu.
 • Grupowanie tych samych twarzy razem i oznaczanie ich.
  Zdjęcia Google mogą tworzyć miniatury twarzy ze zdjęć. Dzięki temu będziesz mógł wyszukiwać zdjęcia różnych osób. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ te tagi pozostaną prywatne na Twoim koncie.
 • Usuń zdjęcia po przesłaniu.
  Zdjęcia Google mogą automatycznie usuwać zdjęcia i filmy po ich przesłaniu. Spowoduje to usunięcie zbędnych kopii zdjęć i filmów. W ten sposób możesz zwolnić miejsce na urządzeniu z Androidem.
 • Twórz kopie zapasowe zdjęć z innych aplikacji.
  Automatyczna kopia zapasowa może naprawdę się przydać. Może jednak tworzyć kopie zapasowe tylko zdjęć zarejestrowanych przez domyślną aplikację Aparat. Dzięki temu możesz także tworzyć kopie zapasowe zdjęć z Instagram, WhatsApp, Viber i innych aplikacji podobnych do tych aplikacji.
 • Pokaż zdjęcia na telewizorze z Chromecastem
  Jeśli masz Chromecasta, możesz wyświetlać zdjęcia i filmy na dużym ekranie. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację Chromecast na Androida lub iOS i zawsze upewnić się, że oba urządzenia są podłączone do tego samego połączenia Wi-Fi.
 • Szybsze przesyłanie za pomocą klienta pulpitu
  Kopia zapasowa Zdjęć Google może automatycznie tworzyć kopie zapasowe lub przesyłać zdjęcia z urządzenia mobilnego, a także ma narzędzie do przesyłania na komputer stacjonarny dla systemu Windows lub Mac OS X.
  Dzięki temu przeciągniesz i upuścisz foldery z pulpitu na swój photos.google.com. Przyda się to, jeśli próbujesz przesłać ogromną liczbę zdjęć i filmów.
 • Udostępniaj zdjęcia i filmy każdemu
  Dzięki temu będziesz mógł udostępniać swoje zdjęcia i filmy, wysyłając link do znajomych i rodziny. Link jest dostępny, nawet jeśli nie mają aplikacji Zdjęcia Google.
 • Używaj swoich Zdjęć Google, nawet jeśli jesteś offline.
  Jeśli masz włączone „Kopia zapasowa i synchronizacja”z urządzenia z Androidem, a następnie wszystkie kopie zdjęć i filmów, które właśnie zrobiłeś, zostaną zarchiwizowane, gdy połączysz się z siecią Wi-Fi lub komórkową.

Część 2. Jak naprawić zdjęcia Google, które zablokowały się podczas uzyskiwania zdjęć?

Jeśli masz problem z kopią zapasową Zdjęć Google, tutaj przedstawiamy kilka rozwiązań, które możesz rozważyć.

Rozwiązanie 1: Sprawdź stan kopii zapasowej Zdjęć Google

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Google w Zdjęciach Google na Androidzie lub urządzeniu iPhone.
Krok 2: Powinieneś przeczytać pierwszą kartę znalezioną w opcji Assistant.
Krok 3: Sprawdź, czy pierwsza karta mówi:

 • "Oczekiwanie na połączenie”lub„ Oczekiwanie na Wi-Fi ”. Oznacza to tylko, że połączenie jest słabe lub niestabilne. Możesz dotknąć karty, aby połączyć się z silniejszym połączeniem Wi-Fi.
 • "Kopia zapasowa i synchronizacja jest wyłączona". Po prostu włącz go ponownie, dotykając go, aby umożliwić Zdjęciom Google tworzenie kopii zapasowych zdjęć i filmów.
 • "Zdjęcie lub wideo zostało pominięte". Powodem tego jest to, że ponieważ Twoje zdjęcia i filmy nie spełniają wymagań przesyłania Zdjęć Google. W przypadku zdjęć powinno to być co najmniej 75 MB lub 100 MP. W przypadku filmów powinno to być co najmniej 10 GB
 • "Tworzenie kopii zapasowych zdjęć". Tworzysz kopie zapasowe swoich zdjęć i filmów.
 • "Backup zakończony". Oznacza to, że wszystkie Twoje zdjęcia i filmy zostały zapisane w Zdjęciach Google.

Sprawdź stan Kopia zapasowa Zdjęć Google

Rozwiązanie 2: Po prostu wykonaj kopię zapasową i synchronizację

Krok 1: Uruchom Google Photo ze swojego urządzenia, a następnie stuknij „MenuPrzycisk ".

Krok 2: wybierz „Ustawienia" i wtedy "Kopia zapasowa i synchronizacja". W tym miejscu możesz dostosować swoje ustawienia, aby naprawić błąd kopii zapasowej Zdjęć Google.

 • Sprawdź, czy zalogowałeś prawidłowe konto
 • Wybierz "Urządzenie kopii zapasowej”, aby sprawdzić foldery, w których włączono automatyczne tworzenie kopii zapasowych w Zdjęciach Google. Sprawdź, czy włączyłeś tworzenie kopii zapasowej Zdjęć Google dla swoich folderów, ponieważ jeśli nie, to twoja kopia zapasowa zdjęć i filmów nie zostanie utworzona w Google.
 • Czy zdjęcia zostały przesłane w wysokiej jakości, aby mieć nieograniczone miejsce na koncie Google Photos.

Rozwiązanie 3: Włącz tworzenie kopii zapasowych zdjęć Google przez połączenie Wi-Fi lub po prostu użyj sieci komórkowej

Rzeczywistość jest taka, że ​​niektórzy użytkownicy nie wykonują kopii zapasowej Zdjęć Google, gdy ich zdjęcia Google są dozwolone w trybie danych komórkowych.

 • Użytkownicy Androida Uruchom Zdjęcia Google, a następnie wykonaj następujące czynności.
  • Menu> Ustawienia> Kopia zapasowa i synchronizacja, a następnie w komórkowej kopii zapasowej danych, po prostu włącz przyciski do tworzenia kopii zapasowych zdjęć i filmów za pomocą danych mobilnych.
 • Dla użytkowników iPhone'a. Przejdź do Ustawień, a następnie przewiń w dół, aby znaleźć Zdjęcia Google, a następnie stuknij aplikację. Stamtąd wybierz Dane bezprzewodowe oraz WLAN i Dane komórkowe.

Rozwiązanie 4: Wyczyść pamięć podręczną i dane aplikacji

Jeśli w Zdjęciach Google jest napisane, że utknąłeś przy „wykonywaniu kopii zapasowej 1 z xxx” lub „sprawdzanie elementów do wykonania kopii zapasowej” lub „przygotowywanie zdjęć”, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną lub dane aplikacji z Twoje Zdjęcia Google i Usługi Google Play.

 • W przypadku użytkowników telefonów z Androidem, po prostu wybierz „Ustawienia”, a następnie „Aplikacje”, następnie „Zdjęcia”, następnie przejdź do „Pamięć”, a następnie wybierz „Wyczyść dane i wyczyść pamięć podręczną.
 • W przypadku użytkowników iPhone'a lub iPada wystarczy wybrać „Ustawienia”, a następnie „Ogólne”, a następnie „Pamięć masowa iPhone'a”, a następnie „Zdjęcia Google”, a następnie „Usuń aplikację”. Następnie możesz po prostu ponownie zainstalować aplikację na urządzeniu mobilnym.

Rozwiązanie 5: Odinstaluj aktualizacje Zdjęć Google

Jednym ze sposobów, w jaki możesz zrobić, jeśli masz problem ze Zdjęciami Google, jest odinstalowanie wszystkich aktualizacji Zdjęć Google. Ten proces może działać tylko dla użytkowników urządzeń z Androidem.
Krok 1: Przejdź do Ustawień, następnie Aplikacje, a następnie Zdjęcia
Krok 2: Wybierz ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz Odinstaluj aktualizacje.

Rozwiązanie 6: Prześlij swoje zdjęcia i filmy ręcznie

Jeśli kopia zapasowa Zdjęć Google utknęła w przesyłaniu nowych zdjęć i filmów, możesz po prostu przesłać je ręcznie. Oto jak.

 • Użytkownicy systemu Android znajdź zdjęcie z galerii, które chcesz wykonać kopię zapasową w Zdjęciach Google, a następnie dotknij ikony, aby przesłać je do Zdjęć Google
 • Użytkownicy iPhone'a lub iPada po prostu otwórz Zdjęcia Google, a następnie wybierz zdjęcie lub film, który chcesz wykonać kopię zapasową. Wybierz ikonę z trzema kropkami, a następnie stuknij Kopia zapasowa

Rozwiązanie 7: Uruchom ponownie urządzenie, ponownie dodaj konto Google lub ponownie zainstaluj

 • Uruchom ponownie urządzenie
 • Usuń swoje konto Google, a następnie włóż je ponownie
 • Odinstaluj Zdjęcia Google, a następnie zainstaluj ten, który jest zaktualizowany.

Część 3. Najlepsza alternatywa dla oprogramowania Google Photos Backup.

Wielu użytkowników kopii zapasowej Zdjęć Google naprawdę ma problemy z niedziałaniem, a smutne jest to, że Google nic nie robi.

Na szczęście istnieje alternatywny sposób tworzenia kopii zapasowych zdjęć i filmów. Jest to możliwe dzięki sprawdzonemu i wydajnemu oprogramowaniu. To jest FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida.

FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida może selektywnie tworzyć kopie zapasowe danych Androida na komputerze. Ten program umożliwia także tworzenie kopii zapasowych aplikacji i danych aplikacji. The FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida obsługuje również prawie wszystkie urządzenia mobilne z Androidem.

Ponadto jest również bardzo bezpieczny w użyciu i łatwy, ponieważ tylko Ty będziesz mieć dostęp do swoich danych i żadne dane nie zostaną zastąpione za pomocą tego programu. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wykonać kopię zapasową danych z urządzenia z Androidem, zapoznaj się z poniższym przewodnikiem poniżej.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Uruchom FoneDog Android Data Backup & Restore na komputerze

Pobierz program, a następnie uruchom go na komputerze. Upewnij się również, że w tle.subtext nie działają żadne inne aplikacje

Fonedog Main

Krok 2: Włącz debugowanie USB

Podłącz urządzenie mobilne za pomocą kabla USB do komputera, a następnie wybierz opcję „Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida”. Musisz upewnić się, że masz włączone debugowanie USB na swoim urządzeniu. Jeśli korzystasz z urządzenia z Androidem w wersji 4.0 OS, na urządzeniu z Androidem zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o włączenie debugowania USB. Stamtąd idź dalej i dotknij OK.

Aby zezwolić na debugowanie USB

Krok 3: Wybierz opcję kopii zapasowej

Po wykryciu urządzenia mobilnego przez FoneDog Toolkit po prostu wybierz „Kopia zapasowa danych urządzenia". FoneDog Toolkit sprawdzi następnie wszystkie twoje pliki z urządzenia z Androidem, ale nie martw się, ponieważ nadal będziesz mógł selektywnie wybierać dane, których kopię zapasową chcesz utworzyć.
Przeczytaj także:
Android SMS Backup and Restore
Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z Google Nexus

Kopia zapasowa i przywracanie

Krok 4: Wybierz dane, które chcesz wykonać kopię zapasową

Następnie wybierz „Galeria”, ponieważ tam są Twoje zdjęcia, i „Wideo”, aby wybrać wszystkie nagrane filmy z urządzenia z Androidem. Następnie kliknij „Początek„Przypominamy, nie używaj urządzenia z Androidem ani nie odłączaj ani nie usuwaj niczego podczas całego procesu.

Wybierz Dane do kopii zapasowej

Krok 5: Data Complete Backup

Pasek postępu pojawi się na ekranie po wybraniu pliku, który chcesz skopiować z urządzenia z Androidem na komputer. Po zakończeniu procesu po prostu kliknij przycisk „OK”. Wszystkie wybrane pliki zostaną zapisane na komputerze do przyszłego użytku.

Zakończono tworzenie kopii zapasowej

Krok 6. Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Po kliknięciu przycisku „Przywracanie danych urządzenia”, Program domyślnie wyświetli pliki z ostatniej kopii zapasowej. Możesz także wybrać inne pliki kopii zapasowej w oprogramowaniu.

Wybierz Pliki kopii zapasowej do przywrócenia

Krok 7. Wybierz dane do przywrócenia na urządzeniu

Musisz wybrać typ danych, który chcesz przywrócić na urządzeniu. Możesz zobaczyć typy plików po lewej stronie. Wybierz pliki, które chcesz przywrócić i kliknij „przywracać”, Aby zainicjować proces.

Zostaniesz poproszony o potwierdzenie procesu przywracania. Kliknij "OK”W celu uzyskania autoryzacji. Cały proces zajmuje tylko kilka minut. Nie odłączaj telefonu z Androidem ani nie otwieraj żadnego oprogramowania do zarządzania telefonem z Androidem. Po zakończeniu FoneDog Toolkit powiadomi Cię.

Wybierz pliki do przywrócenia

Część 4. Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową zdjęć w Google

Część 5. Wniosek

Tworzenie kopii zapasowej danych z urządzenia z Androidem jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić. W tym momencie Kopia zapasowa Zdjęć Google to jeden z najlepszych sposobów tworzenia kopii zapasowych zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego z systemem Android.

Istnieją jednak tendencje, że ta aplikacja zostaje zawieszona lub z jakiegoś powodu nie działa.

Na szczęście my, FoneDog, stworzyliśmy sposób tworzenia kopii zapasowych zdjęć i filmów na komputerze bez korzystania z kopii zapasowej Zdjęć Google. To tutaj FoneDog Toolkit - Kopia zapasowa i przywracanie danych Androida.

Ten niesamowity program pomaga wykonaj kopię zapasową wiadomości tekstowych, łączność, Dzienniki połączeń, zdjęcia, filmy, audio, dokumenty do komputera.

FoneDog Toolkit - Android Backup Backup and Restore obsługuje ponad 8000 urządzeń z Androidem, w tym te nowo wydane.

Ten program pozwala również po prostu wybiórczo wybrać dane, które chcesz wykonać kopię zapasową na komputerze za pomocą OneClick, a także możesz wyświetlić podgląd i przywrócić dane.

Korzystanie z programu jest bardzo łatwe, jak widać z przewodnika, który dla ciebie udostępniliśmy, a twoje dane zawsze będą bezpieczne, ponieważ tylko Ty możesz mieć do niego dostęp i żadne inne dane nie zostaną zastąpione przy użyciu tego programu.

Możesz pobrać FoneDog Toolkit - Android Backup and Restore z naszej oficjalnej strony internetowej pod adresem FoneDog.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Thomas Thibault2019-04-21 18:24:40

jest tak wolny, nie na telefon, ale na Mac mini, 150 zdjęć tylko na jeden dzień! potrzeba jednego tygodnia na 100 zdjęć !!

obraz recenzenta

Patricia2019-12-10 09:06:50

Naprawdę? Ale spędziłem kilka minut

obraz recenzenta

Norman Pegden2019-06-03 20:01:26

To samo tutaj! Ponad dzień, aby przesłać moje zdjęcia z podróży (około 100 zdjęć)!

obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.2 / 5 (na podstawie 111 oceny)

Logo Android Data Backup & Restore

Android Data Backup & Restore

Wykonaj kopię zapasową danych Androida i selektywnie przywróć do Androida

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.