Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać historię usuniętych połączeń w Androidzie [aktualizacja 2020]

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

Czy jest możliwe odzyskać usuniętą historię połączeń z Androida?

Możesz zapytać "Jak odzyskać usuniętą historię połączeń na Androidzie?To naprawdę niefortunne, jeśli przypadkowo stracisz całą historię połączeń lub dzienniki połączeń. Gdy tak się stanie, szczególnie jeśli numer w rejestrze połączeń jest bardzo ważny i niestety nie byłeś w stanie go zapisać, będziesz miał duży problem ze znalezieniem tego numeru ponownie.

Możesz chcieć wiedzieć:

Następnie wróć do pytania: „czy można odzyskać usuniętą historię połączeń z Androida?”, Szczera odpowiedź brzmi, że dane można odzyskać. Dlatego zobaczmy, jak to zrobić odzyskać usuniętą historię połączeń na telefonach z Androidem natychmiast. Oto najprostszy dla Ciebie sposób w 2020 roku.

Część 1. Dlaczego możesz stracić historię połączeń na AndroidzieCzęść 2. Jak uzyskać historię usuniętych połączeń z AndroidaCzęść 3. Przewodnik wideo: Jak odzyskać usuniętą historię połączeń na AndroidzieCzęść 4. Wniosek

Część 1. Dlaczego możesz stracić historię połączeń na Androidzie

Zanim zaczniemy odzyskiwanie historii połączeń z urządzenia z Androidem, musisz wiedzieć, dlaczego możesz stracić historię połączeń, co może pomóc nam uciec, gdy będziemy się martwić odzyskaniem historii brakujących połączeń.

Istnieje wiele niefortunnych sytuacji, w których możesz stracić dzienniki połączeń na telefonie z Androidem.

 • Przyczyną może być uszkodzenie telefonu.
 • Przypadkowo go usunąłeś lub z powodu ataku wirusa.
 • Lub jesteś typem osoby, która nie zapisuje numerów telefonów komórkowych na liście kontaktów.
 • Lub po prostu nie możesz zapisać liczb przed ich usunięciem. To niezła sytuacja.

Może to być dość katastrofalne, gdy nagle stracisz wszystkie dzienniki połączeń lub historię połączeń, szczególnie gdy w historii połączeń jest tak ważny numer.
Dlaczego musisz odzyskać usuniętą historię połączeń na Androidzie

Ludzie również czytająJak korzystać z bezpłatnego odzyskiwania danych SamsungJak odzyskać usunięte zdjęcia z galerii AndroidaTop 5 Samsung Backup Software na PC w 2018 roku do pobrania za darmo

Część 2. Jak uzyskać historię usuniętych połączeń z Androida

Teraz w tej części rozpoczniemy sprawdzanie historii połączeń z Twojego Androida. Tutaj będziemy przy pomocy niezawodnego narzędzia do odzyskiwania: FoneDog Android Data Recovery.

Zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery jest bardzo zdolny do przywracania utraconych i usuniętych plików. Został zaprojektowany, aby pomóc różnym użytkownikom telefonów odzyskać dowolne pliki, niezależnie od okoliczności ich utraty. Ten zestaw narzędzi ma możliwość odzyskiwanie danych wykonując sześć kroków po zainstalowaniu programu na komputerze.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 1: Podłącz telefon z Androidem do komputera kablem USB

 1. Uruchom zestaw narzędzi FoneDog - Odzyskiwanie danych Androida na komputerze.
 2. Skonfiguruj system FoneDog w swoim urządzeniu zgodnie z modelem urządzenia z systemem Android. Postępuj zgodnie z instrukcjami na załączonym zdjęciu.
 3. Następnie otwórz zestaw narzędzi FoneDog na komputerze, gdy jest on podłączony do urządzenia, menu, które wyświetli się na ekranie komputera.

Połącz Androida z komputerem

Krok 2: Pozwól na debugowanie USB

powinieneś zobaczyć komunikat wyskakujący na urządzeniu z Androidem z prośbą o zezwolenie na debugowanie, wybierz zawsze zezwalaj, a następnie kliknij OK.

 1. Wybierz wersję Androida zainstalowaną w telefonie.
 2. Przejdź do telefonu, przejdź do „Ustawienia”I znajdź„O telefonie".
 3. Stamtąd znajdź „Numer kompilacji".
 4. Stuknij w "Numer kompilacji”Siedem razy w bardzo szybkich sekwencjach, a następnie natychmiast wróć do poprzedniej strony i wybierz„Opcje programistyczne".
 5. Pod nim znajduje się „debugowanie USB" opcja. Zaznacz pole wyboru, aby je wybrać.
 6. Jeśli wersja Twojego telefonu z Androidem wykracza poza 4.2.2, zestaw narzędzi dr.fone wyświetli komunikat z prośbą o „Pozwól na debugowanie USB?”Na Twój telefon. Kliknij "OK" kontynuować.
 7. Po zakończeniu zwróć uwagę na zestaw narzędzi FoneDog i kliknij „Dalej”Znajdujący się w prawej dolnej części okna aplikacji.

Pozwól na debugowanie USB

Więcej szczegółów: Jak włączyć debugowanie USB na urządzeniu z Androidem

Krok 3: Wybierz typ pliku

Następnie musisz wybrać, jakie pliki chcesz odzyskać z opcji na ekranie komputera. W takim przypadku wybierz Historia połączeń.

Wybierz dzienniki połączeń do odzyskania

Krok 4: Pozwól SuperUsers

Jeśli wybrałeś już jeden typ pliku do skanowania, program rozpocznie skanowanie telefonu. W tej sytuacji zajmie Ci trochę czasu, w zależności od liczby plików znajdujących się w urządzeniu. Dotknij „dopuszczać”, Aby kontynuować, jeśli komunikat taki jak ten„wymagane jest żądanie superautoryzacji”Pojawia się w twoim urządzeniu.

Uwaga: możesz pójść po więcej Odzyskiwanie danych i plików dla systemu Android z oprogramowaniem.

Uzyskaj uprawnienia rootowania

Krok 5: Rozpocznij skanowanie

Program rozpocznie skanowanie telefonu w celu znalezienia usuniętych plików. Wszystkie pliki będą wyświetlane według typu pliku po lewej stronie. Możesz wybrać usunięte pliki do podglądu.

Skanowanie usuniętych dzienników połączeń na urządzeniu z Androidem

Krok 6: Wybierz historię połączeń do odzyskania

Po całym skanie zobaczysz listę wszystkich dzienników połączeń wykonanych w przeszłości. Teraz jest czas na odzyskanie rzeczy, które musisz odzyskać. Wybierz "wyzdrowieć”Do historii, którą chcesz odzyskać.

Odzyskaj dzienniki połączeń do systemu Android / PC

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Przewodnik wideo: Jak odzyskać usuniętą historię połączeń na Androidzie

W zaledwie kilka minut za pomocą FoneDog Toolkit możesz przywrócić wszystkie usunięte dzienniki połączeń lub historię połączeń z Androida. Nie martw się więcej dzięki FoneDog Toolkit.

W rzeczywistości, aby uniknąć utraty danych, lepiej mieć świadomość tworzenie kopii zapasowej historii połączeń regularnie, ponieważ usunięte dane, które zostały zastąpione i zostały przywrócone do ustawień fabrycznych, można było odzyskać tylko z kopii zapasowych danych.

Część 4. Wniosek

W tym szybko zmieniającym się świecie, obecnie w 2020 r., Gdy technologia ewoluuje i rozwija się do znacznie bardziej dynamicznego i użytecznego poziomu, my ludzie dostosowujemy się do tego rodzaju zmian i powoli dostosowujemy się do tego, czym stał się świat technologiczny, a następnie jesteśmy zależni na rzeczy, które sprawiają, że nasze życie jest łatwiejsze niż nawet.

Jedną z dobrych rzeczy, które technologia przyniosła ludzkości, jest wynalezienie telefonów z systemem Android, które ułatwiają takie rzeczy, jak wysyłanie wiadomości tekstowych, robienie zdjęć, nagrywanie plików wideo i audio, a co ważniejsze, najłatwiejszy sposób wykonywania połączeń zawsze i niezależnie od sytuacji w. Teraz nie musisz stać w kolejce na automatach telefonicznych, aby nawiązać połączenie, wystarczy otworzyć telefon z Androidem, a następnie dzienniki połączeń i wybrać numer, z którym chcesz rozmawiać.

Tak, istnieje wiele sytuacji, w których możesz łatwo stracić historię połączeń. Jakikolwiek jest powód utraty dzienników połączeń, nie martw się, ponieważ teraz z Zestaw narzędzi FoneDog, możesz łatwo odzyskać wszystkie usunięte dzienniki połączeń na urządzeniu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Tina Allen2020-03-28 02:33:38

Muszę odzyskać usunięty dziennik połączeń dla połączeń przychodzących

obraz recenzenta

Jody2020-02-01 09:15:41

odzyskać usunięty dziennik połączeń w bezpłatnej wersji

obraz recenzenta

FoneDog2020-02-03 19:39:38

Cześć, najpierw pobierz FoneDog Android Data Recovery na swój komputer. Później uruchom program, wybierz Android Data Recovery, a następnie zamknij stronę rejestracji.

obraz recenzenta

McKelvy2019-12-15 18:38:29

czy mogę odzyskać usuniętą historię połączeń z telefonu Android bez roota?

obraz recenzenta

FoneDog2019-12-16 08:41:42

Cześć, możesz wybrać Szybkie skanowanie w FoneDog Android Data Recovery, aby odzyskać historię usuniętych połączeń, jeśli Twój telefon nie ma roota. Jednak rootowanie jest lepsze, ponieważ może zwiększyć wskaźnik skuteczności odzyskiwania danych.

obraz recenzenta

Sushilk2019-11-05 17:01:37

Jak odzyskać Usuń historię połączeń

obraz recenzenta

FoneDog2019-11-07 10:21:05

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. Aby uzyskać więcej informacji, patrz: https://www.fonedog.com/android-data-recovery/. Dziękuję Ci

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 98 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.