Kontakt

Rozwiązania do odzyskiwania usuniętych kontaktów z telefonu Xiaomi

Autorstwa: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2019 r

Mam problem, ponieważ przypadkowo usunąłem kontakty z urządzenia Xiaomi. Zresetowałem telefon Xiaomi działający w systemie operacyjnym Android, przez co straciłem wszystkie moje numery kontaktowe. Po zresetowaniu zalogowałem się na swoje konto Google, ale nie mogłem przywrócić kontaktów. Pomóż mi proszę, jeśli wiesz, jak go odzyskać.

W tym artykule pokażemy rozwiązania umożliwiające przywrócenie usuniętych kontaktów z telefonu Xiaomi.

Część 1. Problem usuniętych kontaktów z urządzeń Xiaomi Część 2. Rozwiązania do przywracania usuniętych kontaktówPrzewodnik wideo: Jak wyodrębnić usunięte kontakty z urządzeń Xiaomi?

Ludzie również czytająJak korzystać z bezpłatnego odzyskiwania danych SamsungJak odzyskać usunięte zdjęcia z galerii AndroidaTop 5 Samsung Backup Software na PC w 2018 roku do pobrania za darmo

Część 1. Problem usuniętych kontaktów z urządzeń Xiaomi

Jakie są problemy?

Masz problem, ponieważ przypadkowo usunąłeś kontakty z urządzenia Xiaomi. Utrata wszystkich kontaktów w książce telefonicznej może być kłopotliwym doświadczeniem, ponieważ może powodować znaczące problemy w życiu, szczególnie gdy masz ważną wiadomość do przekazania lub musisz skontaktować się z kimś z powodu sytuacji awaryjnej.

Czujesz się bezradny i zaczynasz panikować, jakby to był koniec świata. W rzeczywistości, gdy usuwasz plik lub informacje ze swojego Xiaomi urządzenie lub jakiekolwiek urządzenie z Androidem, nie jest trwale usuwane, ale nadal pozostawia dane w pamięci wewnętrznej urządzenia. Wszystko czego potrzebujesz to oprogramowanie, które może odzyskać usunięty plik.

I zaczynasz szukać w Internecie, wszystkie pytania są wyszukiwane w Internecie, na przykład „Co zrobić, gdy przypadkowo usunąłeś swoje kontakty?”, „Czy mogę odzyskać moje kontakty i jak?”, „Jak można Odzyskuję usunięte kontakty z telefonu Xiaomi ”.

Xiaomi 6 Img

Część 2. Rozwiązania do przywracania usuniętych kontaktów

Opcja 1: Tworzenie kopii zapasowych plików

Ważnym przypomnieniem jest regularne tworzenie kopii zapasowych plików lub kontaktów. Możesz przejść do starej szkoły, zapisując informacje kontaktowe na kawałku notesu.

Ale może to być męczące, zwłaszcza jeśli masz dużo. Możesz po prostu zapisać najważniejsze, a resztę odłożyć na bok.

Gdy to zrobisz, nie będziesz mieć problemów z przywracaniem danych. Nadal jednak możesz tworzyć kopie zapasowe informacji, czy nie, w przypadku ich przypadkowego usunięcia, nadal możesz przeczytać ten artykuł, aby go odzyskać.

Szybkie przypomnienie, jeśli przypadkowo usunąłeś dane, musisz natychmiast przestać korzystać z urządzenia, zapisanie nowych danych może doprowadzić do zastąpienia starych danych wprowadzonymi nowymi danymi i odzyskanie utraconych danych może nie być możliwe.

Opcja 2: Odzyskaj za pomocą FoneDog Toolkit

A co jeśli mamy rozwiązanie twojego problemu? W zaledwie 4 prostych krokach możesz odzyskać usunięte kontakty, a na wszystkie pytania odpowiesz. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć dobre oprogramowanie do odzyskiwania i Zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery Oprogramowanie jest do tego najlepszym wyborem. Cały proces odzyskiwania utraconych danych w urządzeniu Xiaomi jest tak prosty i łatwy, że każdy może to zrobić, nawet początkujący.

W dzisiejszych czasach utrata danych z telefonu z Androidem nie jest dużym problemem, ponieważ można je łatwo odzyskać za pomocą zestawu narzędzi FoneDog - Android Data Recovery. Zawsze zaleca się przetestowanie programu i nigdy nie przegap żadnej szansy na odzyskanie usuniętych plików. Zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery to pierwsze oprogramowanie do odzyskiwania danych dla telefonów i tabletów z Androidem. Jest kompatybilny z ponad 6000 innymi urządzeniami z Androidem, nie tylko na urządzeniach Xiaomi.

To oprogramowanie pozwala odzyskać różne typy plików, które zostały usunięte z urządzenia, np Informacje kontaktowe, Wiadomości, Grafika, muzyka, Filmy, Nawet WhatsApp Wiadomości, Dzienniki połączeń i ważne dokumenty. To oprogramowanie działa również na innych urządzeniach Xiaomi, takich jak Mi 5/4 / 4S / 4i / 3 / 2S / 2 / 1S, Mi Note, Redmi Prime / 3/2, Redmi Note 3/2 i więcej, więc nie masz martw się, jeśli ponownie przypadkowo usuniesz swoje kontakty, ponieważ w tym artykule pomożemy Ci je odzyskać.

Fonedog Main

Wraz z ewoluującym zastosowaniem technologii na rynku istnieje wiele programów do odzyskiwania danych, ale tylko jedno z nich rośnie powyżej, a mianowicie FoneDog Toolkit. W Zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery, być może będziesz musiał wydać trochę pieniędzy, ale jest to warte swojej ceny.

The Zestaw narzędzi FoneDog - Android Data Recovery był używany i zalecany przez klientów gadżetów z Androidem innym klientom, którzy mieli ten sam problem ze swoim najlepszym oprogramowaniem, które może przywrócić utracone informacje na rynku. Jest uważany za najlepszy program do odzyskiwania danych, a także był bardzo podziwiany przez wielu użytkowników urządzeń z Androidem i otrzymał mnóstwo zadowolonych komentarzy.

Oto cztery proste kroki, aby odzyskać utracone informacje kontaktowe za pośrednictwem FoneDog - Android Data Recovery.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Pobierz Android Data Recovery i zainstaluj go

Pobieranie oprogramowania z oficjalnej strony jest pierwszym krokiem, na który powinieneś pójść. Możesz pobrać najnowszą wersję tego oprogramowania, klikając powyższy przycisk.

Po zakończeniu procedury pobierania zainstaluj program na komputerze. Zajmie to kilka minut i kliknij Początek Teraz, aby uruchomić oprogramowanie.

Połącz Androida z komputerem

Podłącz telefon z Androidem do komputera - krok 1

Krok 2. Włącz debugowanie USB w telefonie Xiaomi

Naprawdę ważne jest rozpoznanie telefonu przez komputer, aby to oprogramowanie mogło skanować usunięte pliki w telefonie. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB.

Gdy telefon jest podłączony, w eksploratorze plików powinna być widoczna nazwa urządzenia. Ponadto należy upewnić się, że w telefonie włączony jest tryb debugowania USB. Możesz to zrobić przez:

Iść do Ustawienia i przejdź do O telefonie. Kran Numer kompilacji 7 razy, aby odblokować Opcje programistyczne. Powrót do Ustawień -> Opcje programisty i włącz debugowanie USB.

Pozwól na debugowanie USB

Włącz debugowanie USB na Androidzie - krok 2

Krok 3. Wybierz typ danych i rozpocznij skanowanie

Po wykryciu urządzenia przez program możesz wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. Teraz musisz kliknąć „Dalej”, aby rozpocząć procedurę.

Wybierz kontakty

Wybierz typy plików do skanowania - krok 3

Krok 4. Wyświetl podgląd i odzyskaj dane z telefonu Xiaomi

Po zakończeniu procesu skanowania możesz wyświetlić podgląd wszystkich plików pokazanych w tym programie. Teraz są pogrupowane w różne kategorie, dzięki czemu można je łatwiej znaleźć.

Zaznacz elementy, które chcesz przywrócić. Na koniec kliknij „Odzyskajr”i wybierz folder, aby zapisać je na komputerze.

Odzyskaj Whatsapp na PC

Podgląd i przywracanie usuniętych plików na Androidzie - Step4

Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić usunięte kontakty z urządzeń Xiaomi?

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

FRAN FERRER2019-04-19 12:16:08

Todo muy bonito pero es que no tengo el celular y ya me estoy estresando. Saludos y gracias. Mi celular es un REDMI 3 de XAOMI.

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 106 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.