Kontakt

Jak odzyskać usunięte dane z urządzenia Xiaomi

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

„Właśnie straciłem wszystkie pliki z telefonu Xiaomi, ponieważ przypadkowo go sformatowałem. Mam w tym ważne kontakty, które zbierałem przez lata, a także zdjęcia i filmy, z którymi nie mogę się rozstać. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie wszystkich usuniętych danych? Proszę pomóż!"

WSKAZÓWKA:

Część 1. Wszystkie urządzenia, w tym Xiaomi mogą utracić daneCzęść 2. Użyj swojej kopii zapasowej, aby odzyskać usunięte dane z urządzeń XiaomiCzęść 3. Użyj FoneDog Toolkit, aby przywrócić usunięte dane z urządzeń Xiaomi bez kopii zapasowejCzęść 4. Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić usunięte dane z urządzenia XiaomiCzęść 5. Wniosek.

Część 1. Wszystkie urządzenia, w tym Xiaomi mogą utracić dane

Xiaomi zyskuje popularność jako producent telefonów i tabletów z doskonałymi funkcjami i specyfikacjami bez ogromnej ceny. Chińska firma technologiczna została założona przez seryjnego przedsiębiorcę Lei Jun w 2010 roku i od tego czasu jej sukces zaczął się rozwijać. Nie dziwi zaangażowanie firmy w słuchanie klientów. W rzeczywistości twierdzą, że ich system MIUI oparty na Androidzie jest wynikiem spostrzeżeń ponad 100 milionów użytkowników.

Bez względu na to, czy używasz smartfona Xiaomi Redmi, Mi, czy Mi Pad, nie jesteś zwolniony z utraty danych. Jest to spowodowane wieloma rzeczami, między innymi złośliwym oprogramowaniem i wirusami, uszkodzonymi kartami SD, sformatowanym urządzeniem, a nawet zwykłym błędem, takim jak dotknięcie przycisku usuwania. Oczywiste jest, że częściowa lub całkowita utrata plików powoduje stres. Na szczęście pliki usuwane nie są całkowicie usuwane, ale są przechowywane w pamięci wewnętrznej.

Należy jednak pamiętać, aby nie zastępować starych plików nowymi. Nie zapisuj nowych plików, aby zagwarantować, że usunięte pliki można odzyskać. W trakcie czytania dowiesz się, że przywracanie usuniętych danych z urządzeń Xiaomi jest tak proste, jak ABC. Zanim zaczniemy, zadaj sobie następujące pytanie: Czy wykonałem kopię zapasową telefonu, czy nie? Odpowiedź na to pytanie doprowadzi Cię do rozwiązania, którego potrzebujesz.

Xiaomi

Część 2. Użyj swojej kopii zapasowej, aby odzyskać usunięte dane z urządzeń Xiaomi

Jeśli regularnie tworzysz kopie zapasowe telefonu, wykonałeś świetną robotę. W przypadku urządzeń Xiaomi tworzenie kopii zapasowych jest łatwe dzięki dostępności wbudowanej aplikacji Backup i Mi Cloud opracowanych przez tę samą firmę. Jest też Dysk Google. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, w zależności od tego, gdzie utworzono kopię zapasową plików.

Jak wykonać odzyskiwanie danych Mi za pomocą aplikacji Xiaomi Backup

Aplikacja Kopia zapasowa jest dostarczana automatycznie z urządzeniem Xiaomi. Jeśli utworzyłeś kopię zapasową swoich danych, skorzystaj z poniższych instrukcji.

 1. Uruchom aplikację Kopia zapasowa na swoim urządzeniu.
 2. Zostanie wyświetlona lista plików, które można odzyskać. Wybierz, które chcesz przywrócić.
 3. Kliknij przywracać.

Jak wykonać odzyskiwanie danych Mi za pomocą Mi Cloud Storage

Ten jest świetną funkcją urządzeń Xiaomi. Mi Cloud działa podobnie jak Dysk Google i iCloud i oferuje do 5 GB przestrzeni dyskowej i 6 warstw szyfrowania danych.

 1. Zaloguj się do swojego konta Mi przez https://account.xiaomi.com w przeglądarce urządzenia. Kliknij na Produkty I wybierz opcję My Cloud.
 2. Pojawi się okno z prośbą zaloguj się na swoje konto Mi.
 3. Po zalogowaniu zostaną wyświetlone typy plików, które można odzyskać. Po prostu kliknij odpowiedni typ pliku, wybierz, który chcesz przywrócić, i pobierz.

Jak wykonać odzyskiwanie danych Mi z Dyskiem Google

Tak długo, jak masz konto Google, możesz korzystać z Dysku Google. To świetna alternatywa dla własnego Mi Cloud Xiaomi. Podobnie jak Mi Cloud, Dysk Google jest dostępny w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Nauczymy Cię, jak uzyskać dostęp do plików kopii zapasowych.

 1. Uzyskaj dostęp do Dysku Google za pośrednictwem aplikacji lub przeglądarki pod adresem https://google.com/drive
 2. Zobaczysz listę plików, które zostały przesłane. Aby łatwo wyszukać potrzebne pliki, wpisz nazwę pliku za pomocą przycisku lupy.
 3. Po prostu kliknij plik, aby wyświetlić element. Jeśli znalazłeś plik, który chcesz przywrócić, kliknij Pobierz.

Część 3. Użyj FoneDog Toolkit, aby przywrócić usunięte dane z urządzeń Xiaomi bez kopii zapasowej

Jeśli nie tworzysz kopii zapasowych plików urządzenia, skorzystaj z narzędzi do odzyskiwania danych, takich jak FoneDog Toolkit może Ci pomóc. To oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida skanuje telefon w poszukiwaniu utraconych plików i przywraca je. Dzięki przyjaznemu interfejsowi możesz odzyskać swoje pliki bez wysiłku. To narzędzie FoneDog może odzyskaj wiadomości, kontakty, dzienniki połączeń i historia czatów WhatsApp. Oprogramowanie może również przywracaj usunięte obrazy, filmy, pliki muzyczne i dokumenty.Śmiało i pobierz FoneDog Android Data Recovery. Nie będziesz rozczarowany, ponieważ jest on wypróbowywany i testowany w celu odzyskania utraconych plików bez uszkodzenia istniejącej zawartości.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Zainstaluj i uruchom FoneDog Android Data Recovery i podłącz urządzenie Xiaomi

Uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie do komputera kablem USB. Pozostań w gotowości, dopóki komputer nie wykryje urządzenia.

Musisz przeczytać:
Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Androida
Najlepszy sposób na odzyskanie utraconych danych na telefonie z Androidem

połącz androida z komputerem

Krok 2. Włącz debugowanie USB

Pojawi się okno z prośbą o włączenie debugowania USB. Nie martw się, jest to po prostu proces, który pozwala na stabilne połączenie między urządzeniem Xiaomi a komputerem. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ją włączyć.

 1. Iść do Ustawienia na urządzeniu Xiaomi
 2. Kliknij O telefonie
 3. Kliknij Numer kompilacji siedem razy, aż pojawi się monit „Jesteś w trybie programisty" pojawia się.
 4. Wróć do Ustawienia
 5. Wybierz Opcje programistyczne
 6. Kliknij na debugowanie USB
 7. Stuknij OK w oprogramowaniu Android Recovery Software i OK na urządzeniu, aby potwierdzić.

pozwól na debugowanie USB

Krok 3. Wybierz typy plików, które chcesz wyodrębnić

Po pomyślnym ustanowieniu stabilnego połączenia z telefonem komputer wyświetli listę typów plików, które można odzyskać. Domyślnie Zaznacz wszystko opcja została zaznaczona, ale możesz odznaczyć niektóre, aby przywrócić tylko potrzebne pliki. W ten sposób skanowanie nie potrwa tak długo, jak oprogramowanie skanuje w poszukiwaniu wszystkich typów plików. Kliknij Dalej aby rozpocząć skanowanie.

Przeczytaj także:
Rozwiązania do odzyskiwania usuniętych kontaktów z telefonu Xiaomi
Dowiedz się, jak odzyskać historię usuniętych połączeń z Xiaomi
Najłatwiejszy sposób na odzyskanie usuniętych zdjęć na Xiaomi

wybierz typ pliku

Krok 4. Odzyskaj wybrane określone dane do urządzenia Xiaomi

Po tym, jak oprogramowanie przeskanuje urządzenie Xiaomi, zobaczysz w lewej części interfejsu znalezione kategorie plików. Po prawej stronie zobaczysz konkretną zawartość dla każdego typu pliku. Jedna świetna cecha Zestaw narzędzi FoneDog Odzyskiwanie danych Androida polega na tym, że możesz najpierw wyświetlić podgląd dostępnych plików, a następnie selektywnie je odzyskać. Wybierz potrzebne elementy i zaznacz pola.

Następnie kliknij wyzdrowieć aby zapisać pliki na komputerze. Pojawi się monit z prośbą o folder docelowy, w którym chcesz zapisać pliki. Po ustawieniu lokalizacji dotknij Odzyskaj. Po pobraniu możesz wreszcie zobaczyć wszystkie odzyskane pliki, klikając Otwórz folder. Możesz również uzyskać bezpośredni dostęp do folderu, w którym je zapisałeś.

Wskazówka: jeśli szukasz bezpłatne odzyskiwanie historii połączeń na Androida, oprogramowanie może również pomóc.

recovery-whatsApp-to-pc

Część 4. Przewodnik wideo: Jak wyodrębnić usunięte dane z urządzenia Xiaomi

Część 5. Wniosek.

W każdej chwili możesz stracić swoje cenne dane. Dlatego zaleca się regularne tworzenie kopii zapasowych plików. Ma to na celu zapewnienie, że nie zgubisz ich w razie wypadku lub awarii telefonu. Możesz użyć aplikacji Kopia zapasowa Xiaomi, Mi Cloud, Dysku Google, a nawet ręcznie przenieść pliki na komputer lub dysk twardy.

Ale na wypadek, gdyby nie utworzono kopii zapasowej plików, Odzyskiwanie danych FoneDog Android jest tylko jedno pobranie. Ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu usuniętych danych. Jest to wydajne, szybkie i bezpieczne rozwiązanie do utraty danych nie tylko w urządzeniach Xiaomi, ale także w gadżetach na Androida i iOS. Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub napotkałeś problem z przedstawionymi przez nas rozwiązaniami, zostaw nam wiadomość.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Sabba Alam2019-10-18 13:34:05

odzyskiwanie proszę o pomoc

obraz recenzenta

FoneDog2019-10-20 10:22:05

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. Aby uzyskać więcej informacji, patrz: https://www.fonedog.com/android-data-recovery/. Dziękuję Ci

obraz recenzenta

Susan2019-07-25 08:26:42

dziękuję za to „jak”. czy mogę użyć tej aplikacji do przywrócenia moich zdjęć i filmów, które zostały usunięte z powodu czyszczenia danych?

obraz recenzenta

FoneDog2019-07-27 10:11:08

Witaj, możesz pobrać narzędzie i wypróbować bezpłatną wersję, aby zobaczyć, czy może wyświetlić podgląd usuniętych danych. W razie jakichkolwiek pytań podczas procesu odzyskiwania skontaktuj się z Centrum wsparcia, aby uzyskać pomoc. Dziękuję Ci.

obraz recenzenta

Bursztyn2019-04-26 03:29:17

Właśnie kupiłem telefon Xiaomi, myślę, że ta aplikacja będzie do niego pasować.

obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 79 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.