Kontakt

Jak odzyskać usunięte filmy z wewnętrznej pamięci Androida w 2020 roku

Autor: Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2020 r

Czy nadal można odzyskać moje filmy przy użyciu pamięci wewnętrznej Androida? Trochę desperacji.

"Od dłuższego czasu robię filmy na telefonie z Androidem. Lubię, jak łatwo jest nagrywać filmy, przechowywać je w telefonie, oglądać je w dowolnym momencie, a następnie odkładać tak łatwo. Upuściłem telefon innego dnia, po tym, jak natychmiast go podniosłem i sprawdziłem, wszystko wyglądało, jakby było nadal w porządku. Nawet sprawdziłem, czy coś się stało, ale wtedy wydawało mi się, że jest w porządku. Wtedy zaczęło się robić dziwnie, zacząłem tracić kilka filmów tu i tam. Myślałem, że musiałem je usunąć, ale następnego dnia zniknęło więcej filmów. Nie wiem, co się dzieje, i zapytałem mojego przyjaciela, który wie o technice i innych rzeczach, powiedział, że musi to mieć coś wspólnego z danymi lub pamięcią wewnętrzną, czy coś, szczerze mówiąc, nie rozumiałem tego. Powiedział, żeby sformatować mój telefon, ale to oznaczałoby, że wszystko stracę. Czy nadal można odzyskać filmy za pomocą pamięci wewnętrznej lub czegoś innego? Trochę desperacji. ”

odzyskać-galeria-wideo

Odzyskaj usunięte filmy z wewnętrznej pamięci Androida

Telefony z Androidem są niesamowitymi urządzeniami, zrewolucjonizowały sposób, w jaki sobie radzimy. Zanim się obudzimy, zrób filiżankę kawy i poczytaj gazetę, a teraz, jak tylko się obudzisz, sprawdzasz, czy coś się wydarzyło, a kiedy przygotowujesz śniadanie, sprawdzasz na swoich ulubionych stronach z wiadomościami lub w serwisach społecznościowych aplikacje informacyjne. Nasze zużycie mediów znacznie zmieniło się z oglądania telewizji na używanie telefonów komórkowych do oglądania naszych ulubionych programów za pomocą różnych innych aplikacji. Zamiast nosić ze sobą ciężkie filmy i aparaty fotograficzne, aby zrobić gwiezdne zdjęcie, wiele naszych ulubionych wspomnień jest teraz zawsze w naszej kieszeni i możemy robić zdjęcia i nagrywać filmy w dowolnym momencie, w rzeczywistości jest całkiem łatwo zobaczyć mnóstwo filmów i oczywiście zdjęcia na platformach społecznościowych, które pochodzą ze smartfona.

Część 1. Najważniejsze powody braku Twojego filmu na AndroidzieCzęść 2. Przywróć usunięte filmy z wewnętrznej pamięci Androida za pomocą FoneDog ToolkitCzęść 3. Podsumowanie

Część 1. Najważniejsze powody braku Twojego filmu na Androidzie

Teraz, ponieważ wielu z nas zwykle trzyma mnóstwo filmów na naszych telefonach komórkowych, nasze powody mogą się różnić, ale zwykle dzieje się tak, ponieważ lubimy mieć go pod ręką i móc oglądać go w dowolnym momencie, a inni, ponieważ potrzebują w pracy lub z jakiegoś innego powodu, bez względu na powód posiadania pewnych filmów w naszym telefonie, jest to coś, co wszyscy wolimy lub musimy mieć. Gdy wrócimy do pustej galerii, może naprawdę działać nam na nerwy i wprawiać nas w zakłopotanie, jak zniknęły wszystkie te filmy. Niestety istnieje wiele powodów, które mogły mieć wpływ na Twój telefon z Androidem i powodować znikanie filmów, niektóre z najbardziej doświadczonych są wymienione poniżej:

usunięcie - Może próbowałeś nacisnąć inny przycisk, ale byłeś rozproszony, w końcu nacisnąłeś ikonę kosza i potwierdziłeś ten wybór. Zanim zdałeś sobie sprawę, że to pomyłka, jest już za późno, plik wideo został usunięty.

Uszkodzone dane - Lista jest jeszcze dłuższa z powodów, dla których dane ulegają uszkodzeniu, ale niestety nadal tak się dzieje wielu użytkownikom, a ponieważ się nią zajmujemy, wciąż jesteśmy na łasce takiego problemu.

Skradziony telefon - Widziałeś to w filmach, słyszałeś o tym przed przyjaciółmi i nigdy nie myślałeś, że to się stanie, ale tak się stało. Twój telefon został w jakiś sposób skradziony, a wraz z nim wszystkie twoje wspomnienia i nie tylko. Co teraz?

Nieznany błąd - Trochę rzadziej niż inne przyczyny brakujących plików danych, ale wciąż nie jest to coś, co można całkowicie zdyskontować. Może się to zdarzyć bez powodu lub z wielu powodów, ale dopóki nie dopracują systemu operacyjnego i aplikacji dostarczanych z telefonami z Androidem, problem ten będzie nadal występował.

Zepsuty telefon - Podobnie jak powyższy użytkownik, wydaje się, że Twój telefon komórkowy jest w porządku, ale po kilku dniach zaczynasz zdawać sobie sprawę, że nie jest on idealny. Nagle brakuje danych, niektóre panele dotykowe nie reagują i wiele więcej. Uszkodzenie naprawdę różni się w zależności od użytkownika, ale mam nadzieję, że nie jesteś właścicielem i nie używasz telefonu z uszkodzeniem danych.

Część 2. Przywróć usunięte filmy z wewnętrznej pamięci Androida za pomocą FoneDog Toolkit

Lista może być kontynuowana, ale na razie powiedzmy, że są to główne powody braku Twojego filmu na telefonie komórkowym z Androidem. Teraz, gdy wiesz, co masz przeciwko, znajdźmy możliwe rozwiązanie. Wspomniana pamięć wewnętrzna, być może jest to informacja, która przechowuje usunięte pliki przez jakiś czas. Gdy usuwamy pliki, tracimy punkt dostępu do informacji lub opcję odczytania wspomnianych informacji, ale plik nie został jeszcze całkowicie usunięty, w rzeczywistości po prostu unosi się w przestrzeni pamięci telefonu z Androidem , o tym może wspomnieć przyjaciel użytkownika. Informacje te nie zostaną usunięte, dopóki nie pojawią się dwa powody; program czyszczący wymusza usunięcie informacji lub zajmowana przez nią przestrzeń jest potrzebna do uzyskania bardziej dostępnych informacji, w przeciwnym razie powinna po prostu siedzieć w pamięci telefonu. W jaki sposób można odzyskać lub skontaktować się z tą pamięcią wewnętrzną w tym momencie? Cóż, tutaj FoneDog Android Data Recovery może Ci pomóc. FoneDog Android Data Recovery to program, który może komunikować się z pamięcią wewnętrzną i prosić o odzyskanie informacji przed ich usunięciem z wyżej wymienionych powodów. Wykonaj następujące kroki, aby odzyskać swoje dane:

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Pobierz i zainstaluj FoneDog Android Data Recovery na komputerze

Pobierz i zainstaluj FoneDog Android Data Recovery na komputerze lub laptopie. Upewnij się, że ten komputer lub laptop jest urządzeniem, które wcześniej zostało pomyślnie podłączone do telefonu komórkowego z Androidem, aby uniknąć potencjalnych błędów połączenia.

pobierz-fonedog-connect-android-to-pc

Pobierz i zainstaluj FoneDog Android Data Recovery - Krok 1

Krok 2: Włącz debugowanie USB w odzyskiwaniu filmów z Androida

Po pomyślnej instalacji, uruchom program i podłącz telefon z Androidem do komputera lub laptopa za pomocą kabla USB. Użyj kabla dostarczonego z telefonem z Androidem lub przynajmniej zatwierdzonego przez Twoją obecną markę, w przeciwnym razie może wystąpić błąd połączenia. Po połączeniu zostaniesz poproszony o umieszczenie telefonu komórkowego z Androidem w „USB Debugging„tryb, bez obaw, jest to standard. Prosimy postępować zgodnie z procedurą, aby ustawić telefon w modelu i wszystko powinno być w porządku. Ustawiając telefon z Androidem na„USB Debugging, ”zezwalasz FoneDog Android Data Recovery na dostęp do pamięci wewnętrznej, o której mówiliśmy wcześniej.

pozwól na debugowanie USB

Wykonaj debugowanie USB na przywracaniu filmów na Androidzie - Krok 2

Krok 3: Wybierz pliki wideo do pobrania z pamięci wewnętrznej Androida

Po "USB Debugging”został ustawiony, masz teraz możliwość odzyskania różnych ilości danych. Możesz wybrać więcej niż jedną opcję, ale pamiętaj, że wpłynie to bezpośrednio na czas skanowania. Zaznacz odpowiednie pola i kliknij„Dalej", aby rozpocząć proces skanowania. Pamiętaj, jak wspomniano, może to potrwać kilka sekund lub kilka minut, ale w żadnym momencie nie odłączaj telefonu od komputera lub laptopa, ponieważ może to prowadzić do błędu. Nagłe rozłączenie również obejmuje pustą baterię, więc upewnij się, że masz baterię do co najmniej 20%, w przeciwnym razie możesz nagle odłączyć telefon z Androidem. Zakładając, że żywotność baterii jest dobra, 20% powinno wystarczyć, ale jeśli żywotność baterii jest trochę krótka, proszę to odpowiednio dostosować.
Przeczytaj także:
Najlepszy przewodnik: oprogramowanie do odzyskiwania wideo dla systemu Android
Najbardziej skuteczne oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć i filmów do pobrania za darmo

wybierz typ pliku wideo

Wybierz pliki wideo do pobrania z wewnętrznej pamięci Androida - krok 3


Uwaga:

Jeśli pomimo wcześniejszego połączenia napotkasz wiele błędów, odłącz i spróbuj ponownie. A jeśli „USB Debugging„monit nie pojawia się, prawdopodobnie oznacza to, że ustawiłeś już telefon w tym modelu i nie musisz już tego robić.

Krok 4: Odzyskaj usunięte filmy z pamięci wewnętrznej Androida

Proces skanowania zakończy się, w zależności od ilości danych, które FoneDog Android Data Recovery potrzebuje do odczytania. Zostanie wyświetlony ekran, na którym możesz wybrać informacje, które chcesz odzyskać za pomocą FoneDog Android Data Recovery. Możesz nawet skanować informacje w osobnym oknie, aby upewnić się, że odzyskałeś właściwe pliki. Po sprawdzeniu każdego podglądu zaznacz odpowiednie pola i kliknij „wyzdrowieć„, aby przejść do ostatniego kroku.

Po prostu wybierz folder, w którym chcesz zapisać odzyskane filmy, i kliknij nowo zaktualizowane „wyzdrowieć”. Następnie możesz po prostu prawidłowo odłączyć telefon i gotowe.

Uwaga: możesz pójść po więcej Odzyskiwanie danych i plików dla systemu Android z oprogramowaniem.

Odzyskaj-usunięte-wideo-pamięć-wewnętrzną

Wyodrębnij usunięte filmy z pamięci wewnętrznej Androida - Krok 4

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 3. Podsumowanie

Teraz, zakładając, że wszystko poszło dobrze i Odzyskiwanie danych FoneDog Android był w stanie komunikować się z pamięcią wewnętrzną twojego telefonu, nie powinieneś mieć żadnych problemów uzyskiwanie danych, które mogłeś utracić za pomocą narzędzia FoneDog. Jako delikatne przypomnienie pamiętaj, aby użyć FoneDog Android Data Recovery, zanim dane zostaną usunięte z powodu potrzebnej pamięci lub przed użyciem aplikacji lub programu do czyszczenia. Warto również wiedzieć, że możesz teraz z ufnością nadal używać lub aktualizować do innych urządzeń z Androidem, ponieważ FoneDog Android Data Recovery jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeniami mobilnymi z Androidem, takimi jak Samsung, Sony, LG itd., Co oznacza, że ​​większość urządzeń dostępnych obecnie na rynku można w rzeczywistości podłączyć do FoneDog Android Data Recovery.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Ishwar Meena2019-03-24 06:30:04

Mój zdalny kontakt wideo i odzyskiwanie zdjęć

obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 65 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.