Kontakt

Najlepszym sposobem! Jak odzyskać Whatsapp z uszkodzonego Androida w 2020 roku

Autor: Vernon Roderick, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

Czy istnieje sposób, jak to zrobić odzyskać WhatsApp z uszkodzonych telefonów z Androidem?

„O rany… mój telefon z Androidem jest zepsuty jak wszystko. To był tylko kolejny dzień i właśnie spędzałem dzień, czekałem na windę odjeżdżającą z pracy do domu i jak zwykle właśnie się wymeldowywałem coś w moim telefonie.

Kiedy nagle potknąłem się o przesuwaną metalową część windy, mój telefon upadł na ziemię z powodu nagłego szarpnięcia całym ciałem. Można było zobaczyć zbiorowy jęk wszystkich ludzi w windzie, kiedy uderzyła o podłogę.

Miałem nadzieję, że zabrzmiało to gorzej niż w rzeczywistości, ale jak tylko podniosłem telefon z pustym ekranem, który migał tylko z jednej chwili na drugą, wiedziałem, że będę w stanie to zrobić. Wiem, że mogę to naprawić i wiem, że mogę to po prostu zmienić, ale co z wszystkimi informacjami, które mam na moim zepsutym telefonie? Nie mogę po prostu porzucić wszystkich tych zdjęć, wiadomości tekstowych, kontaktów i wielu innych rzeczy.

To po prostu prosi mnie, żebym wymazał z pamięci kilka lat pamięci i po prostu nie mogę tego znieść. Poinformuj mnie, że istnieje sposób na odzyskanie informacji przed zmianą lub zleceniem naprawy. Proszę proszę proszę!"

WSKAZÓWKA:

Część 1. Dlaczego nadal używamy naszego zepsutego telefonu z Androidem?Część 2. Jak odzyskać Whatsapp z uszkodzonego telefonu?Przewodnik wideo: Jak odzyskać dane z telefonu Android z uszkodzonym ekranem?

Odzyskaj dane z uszkodzonego ekranu Androida

Część 1. Dlaczego nadal używamy naszego zepsutego telefonu z Androidem?

Zepsuty telefon z Androidem to nie śmiech. Oczywiście uszkodzenia mogą się naprawdę różnić w zależności od tego, co się z tym stało, a większość z nas ma dość funkcjonalny telefon, który działa tak samo dobrze, jak zupełnie nowy, z wyjątkiem niektórych drobiazgów i siniaków tu i tam.

Z drugiej strony są inni, którzy nie mogą jeszcze zmienić swojego telefonu komórkowego i nadal „posługiwać się„Zepsuty telefon z Androidem.

W pewnym momencie musisz znać osobę, która będzie stale korzystać z telefonu z pękniętym ekranem lub nie będzie w stanie prawidłowo korzystać z funkcji dotykowej na swoim telefonie.

Nalegają albo, aby telefon był tak dobry, jak wtedy, gdy był fabrycznie nowy, lub że aktualizacja jest w drodze, albo czekają na pojawienie się nowszego modelu, bez względu na powód, prawdopodobnie są stara się korzystać z telefonu z powodu informacji, które wciąż znajdują się w jego jednostce.

Obecnie telefon komórkowy jest przedłużeniem tego, kim jesteśmy jako osoba społeczna, pozwala nam nie tylko pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pomocą wiadomości tekstowych i połączeń, ale teraz mamy dostęp do Internetu przez całą dobę, 24 dni w tygodniu które otworzyło przed nami świat komunikacji.

Biorąc pod uwagę, jak często jesteśmy w kontakcie z naszymi telefonami, zawsze jesteśmy zdenerwowani, gdy nagle jesteśmy bez naszych telefonów i uszkodzeni, zepsute telefony mogą naprawdę rozbroić cię tak szybko, jak możesz wyciągnąć telefon z kieszeni. może naprawdę zrujnować Twój dzień, to nie koniec korzystania z telefonu komórkowego.

Biorąc pod uwagę, ile telefonów komórkowych jest obecnie dostępnych na rynku, wymiana jest dość łatwa, ale to, co nie jest łatwe do wymiany, to informacje w każdym telefonie komórkowym. Wielu z nas ma tendencję do zapominania i ignorowania kopii zapasowych, a nawet kiedy to robimy backup, może się zdarzyć, że informacje są nadal nieaktualne i nie zostały nadpisane w ciągu kilku sekund. Kiedy spotykamy niefortunny wypadek, który prowadzi do zepsucia telefonu, potrzebujemy rozwiązania tak szybko, jak nasze telefony znalazły drogę ze zepsutym ekranem.

Część 2. Jak odzyskać Whatsapp z uszkodzonego telefonu?

Na szczęście istnieją programy poświęcone temu problemowi, a wśród nich jest zestaw narzędzi FoneDog. FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android może pomóc w utworzeniu kopii zapasowej telefonu z Androidem, przywróceniu do niego informacji i oczywiście w odzyskaniu informacji o uszkodzonym telefonie z Androidem. W jaki sposób? Cóż, może to być dość proste, wystarczy wykonać następujące kroki, a odzyskasz swoje informacje:

Uwaga: Upewnij się, że twój model urządzenia jest obsługiwany przez FoneDog Broken Ekstrakcja danych Androida.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1: Pobierz FoneDog Toolkit

Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit -Broken Android Data Extraction po pomyślnym zainstalowaniu go na komputerze lub laptopie.

Upewnij się, że ten komputer lub laptop jest w stanie łatwo połączyć się z telefonem z Androidem, zwykle oznacza to, że powinieneś był wcześniej podłączyć telefon z Androidem i nie wystąpiły żadne problemy z łącznością.

Po uruchomieniu programu podłącz telefon z Androidem, natychmiast zauważysz też „Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida”, kliknij tę opcję.

Fonedog Main

Pobierz FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android - krok 1

Krok 2: Wybierz typ, który pasuje do Twojej sytuacji

Nastąpi przeniesienie do nowszego ekranu, na którym możesz wybrać rodzaj uszkodzeń lub problemów w telefonie. Szybkie wyjaśnienie byłoby następujące:

Czarny ekran

- Wyświetlacz nie pojawia się i nie ma odpowiedzi bez względu na to, jak często restartujesz urządzenie

Nie można dotykać

- Funkcja dotykowa nie reaguje

Broken - Zepsuty i / lub pęknięty ekran, które mogą mieć związek z innymi problemami

Więcej - aktualne problem nie mieści się w trzech powyższych kategoriach Zauważysz również, że istnieje kategoria dla uszkodzonych lub problematycznych systemów operacyjnych, może to być coś, co może Cię zainteresować, ale większość użytkowników zwykle ma jeden z czterech powyższych problemów. Wybierz jeden z powyższych tematów i kliknij „Początek" kontynuować.

Wybierz stan

Wybierz typ, który pasuje do Twojej sytuacji - Krok 2

Krok 3: Wybierz nazwę i model urządzenia

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o podanie „Nazwa urządzenia„i”Model urządzenia. ”Sprawdź online lub stronę internetową swojego dostawcy, aby właściwie wybrać szczegóły.

Pomoże to FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych Androida, aby pobrać odpowiedni pakiet dla uszkodzonego telefonu komórkowego.

Wybierz model urządzenia

Wybierz nazwę i model urządzenia do odzyskiwania WhatsApp - krok 3

Krok 4: Wejdź w tryb pobierania na swoim zepsutym Androidzie

Zostaniesz poproszony o umieszczenie urządzenia w „Tryb ściągania". Jest to prosty proces, po prostu wykonaj następujące kroki:

- Wyłącz telefon
- Naciśnij i przytrzymaj klawisz głośności, naciśnij „-” wraz z „Strona główna"I"Moc”na telefonie
- Na koniec naciśnij klawisz głośności „+”, aby wprowadzić „Tryb ściągania"

Wejdź do trybu pobierania

Wejdź w tryb pobierania - Krok 4

Krok 5: Pobieranie pakietu odzyskiwania

Po wykonaniu kilku ostatnich kroków FoneDog Toolkit użyje informacji, które umieściłeś i rozpocznie pobieranie pakietu odzyskiwania na zepsuty telefon z Androidem.

Przeczytaj także:
Utwórz kopię zapasową i przywróć wszystkie dane na Androidzie
Jak wykonać kopię zapasową danych Androida na PC przed przywróceniem ustawień fabrycznych

Pobieranie pakietu odzyskiwania

Pobierz pakiet odzyskiwania na zepsuty telefon z Androidem - Step5

Krok 6: Wybierz, wyświetl podgląd i przywróć WhatsApp z uszkodzonego telefonu z Androidem

Po zeskanowaniu i wypakowaniu będziesz mógł przeglądać i skanować każdy odzyskany wpis. Możesz wybrać i wybrać pliki, które chcesz zapisać, po prostu je zaznacz i kliknij „wyzdrowieć”, aby mieć pewność, że zapiszesz go na komputerze lub laptopie.

Teraz, gdy otrzymasz nowy telefon komórkowy lub nawet go naprawisz i sformatujesz, możesz użyć Fonedog Toolkit, aby zwrócić wszelkie ważne informacje, których potrzebujesz z poprzedniej jednostki.

Wybierz pliki do odzyskania

Przywróć WhatsApp z uszkodzonych urządzeń z Androidem - Step6

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak odzyskać dane z telefonu Android z uszkodzonym ekranem?

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Vernon Roderick

Specjalizacja techniczna w zakresie pisania scenariuszy na PC / YouTube / optymalizacji witryny

Jedną z moich pasji jest tworzenie własnego oprogramowania

Piszę artykuły, aby dzielić się wiedzą na temat technologii IT i trochę doświadczenia w tworzeniu własnego oprogramowania, a tworzenie własnego oprogramowania jest jedną z moich pasji do pracy.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 109 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.