Kontakt

Najlepsze rozwiązanie dotyczące odzyskiwania danych z Dead Samsung S6

Autor: Nathan E. Malpass, Ostatnia aktualizacja: 5 marca 2020 r

Wielu użytkowników pyta, jak dzwonić. Chcą przywrócić różne typy danych, zwłaszcza ich dokumenty, kontakty i inne pliki, gdy urządzenie nie działa.

W tym przewodniku nauczymy Cię, jak łatwo odzyskać dane z martwego Samsunga s6. W ten sposób nie musisz się martwić o utratę cennych danych oraz tworzenie lub tworzenie ich od podstaw. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak odzyskać dane z Dead Samsung S6Więcej rzeczy, które możesz chcieć wiedzieć o Samsungu S6Co jeśli mój telefon Samsung S6 jest naprawdę martwy?Podsumowując

Jak odzyskać dane z Dead Samsung S6

Najlepsze rozwiązanie odzyskiwanie danych z nieodpowiadającego telefonu Samsung S6 można użyć oprogramowania FoneDog do usuwania uszkodzonych danych z systemu Android. Umożliwia to odzyskiwanie wiadomości, kontaktów, zdjęć, filmów, dzienników połączeń i innych typów danych z telefonu Samsung S6.

Narzędzie można pobrać z jego oficjalnej strony internetowej. Utracone pliki można odzyskać, nawet jeśli jest to spowodowane różnymi scenariuszami, takimi jak wirusy, awarie systemu, brak odpowiedzi, zamrożone ekrany i wiele innych. Jeśli zapomniałeś hasła, FoneDog's Broken Android Data Extraction może również odzyskać dane za Ciebie.

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida Odzyskaj zdjęcia, wiadomości, WhatsApp, filmy, kontakty, historię połączeń z uszkodzonego telefonu Samsung. Odzyskaj dane, gdy nie możesz wprowadzić hasła w Androidzie. W pełni kompatybilny z urządzeniami Samsung Galaxy. Darmowe pobieranie Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Dzięki temu oprogramowaniu dane nie zostaną nadpisane. Ponadto zapewnione jest bezpieczeństwo, umożliwiając dostęp wyłącznie do danych. Interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny. Ponadto możesz nawet dwukrotnie sprawdzić rzeczywiste dane lub pliki przed przywróceniem ich z telefonu komórkowego Samsung S6.
Oto kroki, jak korzystać z narzędzia:

  • Krok 01 - Pobierz, zainstaluj i uruchom FoneDog Toolkit.
  • Krok 02 - Podłącz martwy Samsung S6 do komputera.
  • Krok 03 - Wybierz „Uszkodzony ekstrakcja danych Androida”. Wybierz problem z bieżącym telefonem.
  • Krok 04 - Teraz kliknij „Start”. Następnie wprowadź poprawny model i popraw nazwę telefonu Samsung. Następnie kliknij „Dalej”.
  • Krok 05 - Wejdź do Samsung S6 w tryb pobierania. Zrób to przez:

    • Wyłączanie telefonu
    • Naciśnięcie i przytrzymanie przycisków zmniejszania głośności + Home + Zasilanie.
    • Następnie, zwalniając przycisk zasilania, przytrzymując dwa pozostałe przyciski, aż przejdzie on w tryb pobierania.
  • Krok 06 - Teraz FoneDog przeanalizuje twój Samsung S6 i pobierze pakiet do odzyskania. Następnie wyświetli różne pliki do odzyskania.
  • Krok 07 - Wybierz pliki, które chcesz przywrócić, a następnie kliknij „Odzyskaj”.

Jak odzyskać dane z Dead Samsung S6

Więcej rzeczy, które możesz chcieć wiedzieć o Samsungu S6

Oprócz tego, jak to zrobić odzyskać dane z martwego Samsunga S6, są inne rzeczy, które możesz chcieć zrobić. Istnieje wiele powodów, dla których Twój telefon Samsung S6 może nie działać, na przykład. Dlatego warto sprawdzić ekran lub naładować go przez określony czas.

Sprawdź ekran Samsung S6

Są chwile, kiedy telefon nie jest całkowicie martwy. W takich sytuacjach problem może występować na ekranie. Nie widać, czy telefon się otworzy, ponieważ ekran nie działa. Światła nie działają tak dobrze. Dlatego warto sprawdzić w autoryzowanym centrum serwisowym firmy Samsung, aby upewnić się, że problem nie dotyczy nieużywanego telefonu, ale nieprawidłowego działania ekranu.

Naładuj swój Samsung S6

Zanim faktycznie spróbujesz odzyskać dane z martwego Samsunga S6, możesz najpierw go naładować. Musisz uwzględnić wszystkie możliwe przyczyny braku odpowiedzi telefonu komórkowego z Androidem.

Dlatego może być konieczne ładowanie go przez co najmniej godzinę. Upewnij się, że ładowarka i kabel rzeczywiście działają, testując je na innym telefonie. Lub, jeśli twoja obecna ładowarka nie działa, użyj innej, która faktycznie działa.

Po ładowaniu przez godzinę sprawdź, czy telefon faktycznie działa. Jeśli to działa i otwiera się, oznacza to, że nie masz z tym problemu. Tak więc nie będziesz musiał odzyskać dane z martwego Samsunga S6.

Jeśli jednak to nie zadziała, musisz ponownie upewnić się, że ładowarka faktycznie działa. Możesz też uruchomić telefon Samsung S6 w trybie awaryjnym i usunąć niepotrzebne aplikacje, które mogą powodować problem.

Uruchom Samsung S6 w trybie awaryjnym

Aby rozwiązać wiele problemów napotkanych z Samsung S6, musisz uruchomić go w trybie awaryjnym. W ten sposób możesz naprawić problemy, które napotkasz na urządzeniu. Oto kroki, które należy wykonać, aby to zrobić:

  • Krok 01 - Wyłącz Samsung S6.
  • Krok 02 - Naciśnij klawisz zasilania i przytrzymaj to naciśnięcie. Poczekaj, aż na ekranie pojawi się „Samsung Galaxy S6”. Gdy tak się stanie, zwolnij przycisk zasilania.
  • Krok 03 - Naciśnij klawisz zmniejszania głośności natychmiast po zwolnieniu przycisku zasilania.
  • Krok 04 - Naciśnij i przytrzymaj klawisz zmniejszania głośności. Zrób to, dopóki telefon nie zakończy procesu ponownego uruchamiania.
  • Krok 05 - Upewnij się, że ekran wyświetla „Tryb awaryjny” umieszczony w lewej dolnej części.
  • Krok 06 - Po wyświetleniu trybu awaryjnego zwolnij przycisk zmniejszania głośności.
  • Krok 07 - Odinstaluj określone aplikacje, które prawdopodobnie powodują, że twój Samsung S6 jest martwy lub nie reaguje.

Teraz, po zakończeniu tych kroków, możesz wyłączyć Samsung S6 z trybu awaryjnego. Oto jak to zrobić krok po kroku:

  • Krok 01 - Naciśnij klawisz zasilania.
  • Krok 02 - Naciśnij i przytrzymaj klawisz zasilania, aż zostaną wyświetlone różne opcje.
  • Krok 03 - Naciśnij „Uruchom ponownie”.

Co jeśli mój telefon Samsung S6 jest naprawdę martwy?

Ale co, jeśli powyższe rozwiązania nie zadziałały? Co jeśli twój telefon Samsung jest naprawdę martwy? Następnie naprawdę musisz wiedzieć, jak odzyskać dane z martwego Samsunga S6. Musisz użyć oprogramowania FoneDog Broken Android do pobierania danych.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, które mają na oficjalnej stronie internetowej. A następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Upewnij się, że pliki są przechowywane w bezpiecznym miejscu. Ponadto upewnij się, że masz wiele kopii plików. Jeden musi być przechowywany na komputerze, podczas gdy inna kopia zapasowa byłaby w chmurze.

Po przywróceniu danych należy udać się do autoryzowanego centrum serwisowego firmy Samsung. Mają narzędzia i wiedzę, aby rozwiązać problem. Przynajmniej teraz wiesz, że nie straciłeś danych, a Twój telefon zostanie naprawiony przez specjalistę. Zwykle po naprawieniu telefonu Samsung S6 wszystkie pliki zostaną utracone. Dlatego zalecamy skorzystanie z FoneDog do odzyskania danych w pierwszej kolejności. W ten sposób masz pewność, że nie stracisz ich całkowicie.

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida Odzyskaj zdjęcia, wiadomości, WhatsApp, filmy, kontakty, historię połączeń z uszkodzonego telefonu Samsung. Odzyskaj dane, gdy nie możesz wprowadzić hasła w Androidzie. W pełni kompatybilny z urządzeniami Samsung Galaxy. Darmowe pobieranie Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Podsumowując

W tym przewodniku nauczyliśmy Cię, jak to zrobić odzyskać dane z martwego Samsunga S6. Nauczyliśmy Cię również różnych sposobów, aby upewnić się, że Twój telefon naprawdę nie reaguje. Wreszcie zalecamy użycie FoneDog Broken Ekstrakcja danych Androida odzyskać ważne dane z telefonu Samsung S6. W ten sposób nie stracisz cennych plików po wysłaniu telefonu komórkowego do autoryzowanego centrum serwisowego.

A ty? Co robisz, aby odzyskać dane z telefonu Samsung S6? Czy masz inne metody przywracania utraconych danych? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 68 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.