Kontakt

Szybki sposób na wykonanie kopii zapasowej telefonu Android z uszkodzonym ekranem

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2020 r

W tym artykule znajdziesz szybki sposób na wykonanie kopii zapasowej telefonu z Androidem zepsuty ekran dla Ciebie.

W dzisiejszej technologii można zauważyć, że prawie wszyscy ludzie lubią smartfony. Cóż, dzieje się tak z powodu szybkiego tempa naszej technologii i oczywiście ze względu na jej fajne funkcje. Możemy zapisać wiele danych na naszych urządzeniach Smartphone, takich jak Android, Windows, Blackberry lub iPhone. Smartfony to najmodniejsze i najfajniejsze gadżety na rynku. Możemy przechowywać wiele danych na telefonach z Androidem, szczególnie jeśli masz najnowszą wersję ich producentów, która ma dużą przestrzeń do przechowywania. Z tego powodu telefony z Androidem są jedną z rzeczy, z którymi powinniśmy się obchodzić ostrożnie.

Możesz wiedzieć:

Jednak bez względu na to, jak kruche jest Twoje urządzenie z Androidem, wypadki naprawdę zdarzają się, jak upuszczenie i uszkodzenie ekranu. Upuszczenie telefonu z Androidem może spowodować uszkodzenie ekranu, co uniemożliwi korzystanie z niego lub, jeśli masz szczęście, ekran dotykowy jest nieco responsywny. Może to być bardzo frustrujące, ponieważ pomyślisz o tym, jak wykonać kopię zapasową danych z telefonu z Androidem.

Część 1. Jak odzyskać telefon z Androidem z uszkodzonym ekranemCzęść 2. Jak wykonać kopię zapasową telefonu Android z uszkodzonym ekranem (nieco zepsuty)Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową telefonu Android z uszkodzonym ekranemCzęść 3. Wnioski

Odzyskaj wiadomości z uszkodzonego telefonu Samsung

Zanim dowiesz się, jak wykonać kopię zapasową danych z uszkodzonych telefonów z Androidem, zobaczmy, jak odzyskać dane z telefonu z Androidem z uszkodzonymi ekranami.

Część 1. Jak odzyskać telefon z Androidem z uszkodzonym ekranem

Być może zastanawiasz się, czy nadal możesz to zrobić. Na szczęście mamy najlepsze oprogramowanie, które możemy polecić do odzyskiwania telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem. To oprogramowanie jest również wysoce zalecane przez wielu znających się na technologii ludzi. To jest FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida.

Zestaw narzędzi FoneDog - ekstrakcja uszkodzonego Androida jest bardzo łatwy w użyciu, ale nadal zapewnia najwyższą szybkość pobierania. Ma również pełną zgodność z dowolnymi urządzeniami Samsung Galaxy, w tym z nowymi modelami.

Może pomóc w utworzeniu kopii zapasowej data lubić wiadomości, kontakty, historia połączeń, zdjęcia, filmy i Co słychać. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zastąpi żadnego innego z uszkodzonego urządzenia z Androidem. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać program z oficjalnej strony internetowej, a następnie zainstalować go na swoim komputerze.

Uwaga: Zepsute wyodrębnianie danych Androida obsługuje teraz tylko niektóre modele Samsung. Upewnij się, że Twoje urządzenia znajdują się w lista wspierająca przed zakupem

Zobaczmy, jak odzyskać telefon z Androidem z uszkodzonym ekranem i jak uzyskać dostęp do telefonu z uszkodzonym ekranem za pomocą komputera za pomocą FoneDog Toolkit - Broken Data Extraction.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog Toolkit i podłącz swoje urządzenie z Androidem do komputera

Uruchom FoneDog Toolkit na komputerze i podłącz do niego telefon z Androidem za pomocą kabla USB. Na głównym ekranie programu wybierz „Uszkodzony ekstrakcja danych Androida”.

Fonedog Main

Krok 2. Wybierz Stan telefonu

Po wykryciu telefonu z Androidem przez program FoneDog Toolkit - Uszkodzona ekstrakcja danych Androida zapyta o stan twojego urządzenia z Androidem. Możesz wybrać jedną z dostępnych opcji, a następnie kliknąć „Początek".

Wybierz stan

Krok 3. Wybierz markę i model urządzenia

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego systemu Android poprosi o markę i model telefonu z Androidem. Upewnij się, że wprowadziłeś poprawną markę i model, aby FoneDog Toolkit - Broken Data Data Extraction mógł pobrać prawidłowy pakiet odzyskiwania dla twojego urządzenia.

Po wprowadzeniu marki i modelu urządzenia kliknij „DalejPrzycisk ".

Wybierz model urządzenia

Krok 4. Przejdź do trybu pobierania

Tutaj musisz wykonać następujące kroki, aby wprowadzić urządzenie z Androidem w tryb pobierania. Nie martw się, ponieważ nawet jeśli ekran jest zepsuty, nadal możesz wykonać ten krok na urządzeniu z Androidem.

1. Wyłącz swój telefon
2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie klawisz „Zmniejszenie głośności (-)”, przycisk „Strona główna” i przycisk „Zasilanie”.
3. Naciśnij przycisk „Zwiększ głośność (+)”, aby przejść do trybu pobierania.

Wejdź do trybu pobierania

Krok 5. Pobierz pakiet odzyskiwania

Po przejściu do trybu pobierania FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych Androida rozpocznie pobieranie pakietu odzyskiwania, a także rozpocznie analizę i wyodrębnianie danych z uszkodzonego urządzenia z Androidem.

Pobieranie pakietu odzyskiwania

Krok 6. Podgląd i odzyskiwanie i tworzenie kopii zapasowej telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem

Po zakończeniu wyodrębniania danych z uszkodzonego urządzenia z Androidem FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction zobaczysz listę kategorii plików po lewej stronie ekranu komputera.

Wybierz plik lub pliki, które chcesz wykonać kopię zapasową, a następnie wyświetl podgląd elementów każdego pliku po prawej stronie ekranu komputera. Po zakończeniu kliknij przycisk „wyzdrowieć”. Poczekaj na zakończenie procesu.

Wszystkie odzyskane przedmioty zostaną automatycznie zapisane na twoim komputerze.

Wybierz pliki do odzyskania

Tak łatwo, prawda? Wykonaj powyższe kroki, aby łatwo odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń z Androidem. Teraz dowiesz się, jak wykonać kopię zapasową telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem.

Część 2. Jak wykonać kopię zapasową telefonu Android z uszkodzonym ekranem (nieco zepsuty)

Jeśli rzeczywiście miałeś szczęście, że po przypadkowym upuszczeniu urządzenia z Androidem, a wynikiem jest nieznacznie nie reagujący ekran dotykowy, możesz wykonać następujące czynności.

  1. Przejdź do „Ustawienia”, a następnie wybierz „Kopia zapasowa i zerowanie”.
  2. Jeśli nie możesz skonfigurować konta Google, możesz rozważyć jego wykonanie. Aby to zrobić, dotknij „Konto kopii zapasowej”, aby dodać konto Google.
  3. Jeśli udało Ci się skonfigurować konto Google, przejdź do „Utwórz kopię zapasową moich danych”.
  4. Google Backup Service Android będzie mógł wykonać kopię zapasową kontaktów, e-maili, dokumentów, zdjęć, zakupionych aplikacji, historii Chrome i ustawień systemowych.
  5. Jeśli w każdym razie otrzymujesz nowe urządzenie z Androidem, możesz po prostu łatwo dodać do niego swoje konto Google, a następnie poprosi Cię o przywrócenie wszystkich danych zapisanych z konta Google.

Ponieważ używasz urządzenia Samsung, możesz po prostu wykonać poniższy przewodnik, aby wykonać kopię zapasową uszkodzonego telefonu na koncie Google.

Przywracanie kopii zapasowej konta Google

  1. Na urządzeniu Samsung dotknij „Aplikacje”, następnie „Ustawienia”, następnie „Konta” oraz „Konto Samsung” i „Kopia zapasowa”.
  2. Następnie wybierz „Automatyczna kopia zapasowa”, aby automatycznie wykonać kopię zapasową dzienników połączeń, wiadomości, tapet, nadawców priorytetowych, adresów spamowych i filtrów.
  3. Jeśli kiedykolwiek masz inne urządzenie Samsung, wystarczy dodać konto Samsung, a następnie przywrócić wszystkie dane zsynchronizowane z kontem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak wykonać kopię zapasową telefonu Android z uszkodzonym ekranem

Część 3. Wnioski

FoneDog Toolkit - Broken Android Data Extraction to najlepsze narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych z urządzenia Samsung.

Ten program z pewnością zapewni najwyższy możliwy wskaźnik sukcesu i będziesz bardziej niż zadowolony z wyniku. Wszyscy wiemy, jak trudno jest stracić ważne dane z naszych urządzeń mobilnych, dlatego FoneDog jest tutaj, aby Ci pomóc.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Matilda2019-05-22 00:24:24

Muszę wykonać kopię zapasową iPhone'a na dysk Google, ponieważ właśnie przełączyłem się na Samsung S10. Czy można to zrobić, jeśli iPhone ma zepsuty ekran?

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-26 06:17:09

Witaj, w przypadku urządzeń iPhone z uszkodzonym ekranem zapoznaj się z: https://www.fonedog.com/ios-system-recovery/fix-black-screen-death.html.

obraz recenzenta

athil2019-03-16 08:46:25

Mój wyświetlacz jest uszkodzony, więc jak mogę przejść do trybu pobierania (krok 4) bez wyświetlania ekranu? moje urządzenie to Samsung J7-6

obraz recenzenta

FoneDog2019-06-26 03:54:26

Witaj, możesz przejść do trybu pobierania w kroku 4 powyżej z uszkodzonym ekranem w urządzeniu. Sprawdź jednak dokładnie, czy Twój model urządzenia jest obsługiwany przez FoneDog Broken Android Data Extraction.

obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.3 / 5 (na podstawie 80 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.