Kontakt

Jak odzyskać kontakty z Samsung Galaxy z podziałem ekranu?

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2020 r

"Jak ja odzyskać kontakty z Samsunga z uszkodzonym ekranem? Mój telefon Samsung Galaxy ekran pękł i całkowicie nie mogę korzystać z telefonu z powodu uszkodzonego ekranu. Próbuję odzyskać wszystkie dane, które mogę uzyskać z uszkodzonego telefonu, aby z łatwością móc je wykorzystać po otrzymaniu zamiennika. ”

W tym artykule dowiemy się, jak radzić sobie z telefonami z pękniętym ekranem i jak to zrobić odzyskać kontakty z Samsung Galaxy ze zepsutym ekranem za pomocą skutecznego oprogramowania i innych możliwych sposobów odzyskiwania danych.

WSKAZÓWKA:

Część 1. Jak szybko odzyskać kontakty z Samsunga z uszkodzonym ekranemCzęść 2. Jak odzyskać kontakty z Samsung Galaxy przy użyciu konta GoogleCzęść 3. Co zrobić z pękniętym telefonem Samsung? - Regularne rozwiązaniaCzęść 4. Jak uniknąć uszkodzenia ekranu w urządzeniach Samsung GalaxyPrzewodnik wideo: Jak odzyskać kontakty z Samsung Galaxy z uszkodzonymi ekranami

Część 1. Jak szybko odzyskać kontakty z Samsunga z uszkodzonym ekranem

Istnieje wiele programów odzyskiwania dostępnych online, które obejmują ekstrakcję danych z uszkodzonych lub uszkodzonych urządzeń. Jednym z najbardziej skutecznych i wysoce zalecanych programów innych firm jest FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida.

To oprogramowanie ma najwyższy w branży wskaźnik pobierania odzyskać kontakty z Samsung Galaxy z uszkodzonym ekranem urządzenia. Oprócz kontaktów może również odzyskać Wiadomości Whatsapp, zdjęcia, filmy i wiele innych.

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida może także odzyskać pliki, nawet jeśli zapomniałeś hasła telefonu. Jest również kompatybilny z urządzeniami Samsung Galaxy. Szczegółowe informacje na temat modelu można znaleźć tutaj.

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida ma bezpłatną wersję próbną, jeśli chcesz przetestować i sprawdzić, czy pliki nadal można odzyskać. Możesz pobrać go na komputer i jeśli chcesz nauczyć się korzystać z niego FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida, następnie sprawdź poniższe kroki:

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 1. Uruchom FoneDog Toolkit i podłącz telefon Samsung Galaxy

Na komputerze uruchom program, a następnie wybierz Uszkodzony ekstrakt danych Androida i podłącz urządzenie Samsung Galaxy za pomocą kabla USB.

Fonedog Main

Uruchom Fonedog Toolkit - Krok 1

Krok 2. Wybierz problem ekstrakcji danych

Musisz wybrać odpowiedni problem występujący przez telefon. Dostępne opcje to „Dotyk nie działa / nie ma dostępu do telefonu” lub „Czarny / pusty ekran”. Ponieważ ekran jest pęknięty, możesz wybrać ostatnią opcję i kliknąć „Początek”, Aby rozpocząć ekstrakcję danych.

Wybierz stan

Wybierz kwestię ekstrakcji danych - krok 2

Krok 3. Wprowadź markę i model Samsunga

Następnie należy podać programowi dokładną markę i serię modeli telefonu Samsung. Prawidłowe informacje można znaleźć z tyłu urządzenia lub na stronie internetowej Samsunga. Ten proces poprosi program o pobranie i użycie pakietu oprogramowania zgodnego z urządzeniem.

Wybierz model urządzenia

Wprowadź markę i model - krok 3

Krok 4. Przejdź do trybu pobierania

Urządzenia Samsung mają tryb pobierania, jest to stan, w którym możesz sflashować pamięć ROM lub zaktualizować oprogramowanie. Większość urządzeń z Androidem ma funkcję Trybu pobierania. Aby przejść do trybu pobierania, wykonaj następujące czynności:

  1. Wyłącz telefon
  2. Naciśnij jednocześnie następujące przyciski: Ciszej + Dom + Zasilanie
  3. Wejdź do trybu pobierania za pomocą przycisku zwiększania głośności

Wejdź do trybu pobierania

Przejdź do trybu pobierania - Krok 4

Krok 5. Pobierz i wyodrębnij pakiet odzyskiwania

Po przejściu w tryb pobierania program FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida pobierze i wyodrębni prawidłowy pakiet odzyskiwania.

Proces ten może chwilę potrwać, ale pasek postępu jest również wyświetlany na ekranie.

Pobieranie pakietu odzyskiwania

Pobierz pakiet odzyskiwania - krok 5

Krok 6. Wyodrębnij, pobierz, skanuj i odzyskaj kontakty

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida zacznie pobierać, skanować i rozpakowywać wszystkie istniejące pliki w uszkodzonej Samsung Galaxy.

Po wyodrębnieniu całej zawartości możesz teraz przejść do kategorii Kontakty i wyświetlić podgląd wszystkich list kontaktów na odpowiednim ekranie.

Po znalezieniu wszystkich ważnych kontaktów zaznacz je wszystkie lub osobno i kliknij „wyzdrowieć”Na końcu ekranu.
Możesz utworzyć folder na komputerze, aby zapisać wszystkie odzyskane pliki, dzięki czemu łatwiej będzie później przenieść je na nowy telefon.

Wybierz pliki do odzyskania

Tak łatwo to zrobić odzyskać kontakty z Samsunga z uszkodzonym ekranem urządzenie. W zaledwie 6 prostych krokach masz teraz wszystkie informacje, które musisz później przesłać na nowe urządzenie.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Część 2. Jak odzyskać kontakty z Samsung Galaxy przy użyciu konta Google

Inna metoda na odzyskać kontakty z Samsunga z uszkodzonym ekranem jest przez Gmaila. Jeśli wcześniej zsynchronizowałeś swoje kontakty z Google, nie musisz się martwić o przeniesienie kontaktów do nowego telefonu. Aby sprawdzić, czy kopie zapasowe kontaktów zostały pomyślnie utworzone w Google, wykonaj następujące czynności:

Jak przywrócić kontakty z konta Google

1. Otwórz konto Google (Gmail) w przeglądarce internetowej z komputera

2. W lewym górnym rogu ekranu, gdzie znajduje się logo Google, kliknij strzałkę obok Gmaila i wybierz Kontakty

3. Zobaczysz całe listy kontaktów z pełnymi szczegółami, których kopie zapasowe wykonał Google

4. Kliknij Zaznacz wszystko, aby zaznaczyć wszystkie kontakty lub możesz zaznaczyć kontakty indywidualnie, a następnie przejść do „Więcej”, przewiń w dół i znajdź Przywróć kontakty

5. Wybierz częstotliwość czasową do przywrócenia. Możesz przywrócić kontakty sprzed 10 minut, 1 godziny, Wczoraj, 1 tydzień temu, a nawet dostosować wybrane ustawienia daty i godziny

6. Po wybraniu najlepszego możliwego czasu na przywrócenie, potwierdź czynność, klikając „Przywróć”

Przywracanie kopii zapasowej konta Google

Porady:

Jeśli nie masz opcje kopii zapasowej wtedy lepiej jest zadbać o swój smartfon, aby uniknąć pęknięć lub uszkodzenia. Poniżej znajduje się kilka pomocnych wskazówek, jak unikać zepsutych ekranów.

Część 3. Co zrobić z pękniętym telefonem Samsung? - Regularne rozwiązania

Telefony z Androidem, zwłaszcza z serii Samsung Galaxy, są dość trudne do złamania w porównaniu do iPhone'ów, ale nadal nie są wolne od jakichkolwiek uszkodzeń. W rzeczywistości wielu użytkowników Androida od czasu do czasu zgłasza pęknięte lub uszkodzone ekrany.

Istnieje wiele czynników i warunków powodujących pęknięcie lub pęknięcie ekranu; zwykle w zależności od powagi upadku lub uderzenia. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, pierwszą rzeczą, o której pomyślisz, jest zdobycie zawartości. Ale jak delikatne są telefony Samsung? Dowiedzmy Się:

Według ostatnich eksperymentów przeprowadzonych przez grupy użytkowników i techników, okazało się, że Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 i S8 Plus łatwo się psują w porównaniu z innymi modelami serii.

Chociaż wszystkie są wykonane ze słynnej marki okularów Gorilla, nadal istnieje duże prawdopodobieństwo, że ekran zostanie rozbity. Im piękniejszy jest wygląd telefonów, tym bardziej są łamliwe. Co więc musisz zrobić, gdy ekran się zepsuje?

1. Skontaktuj się z producentem

Jeśli Twój telefon jest nowy i zepsuł Ci się ekran, skontaktuj się natychmiast z producentem i powiadom go. Chociaż Samsung nie obejmuje uszkodzonych urządzeń objętych gwarancją, oferuje naprawy i wymianę za pewną opłatą.

Możesz także zarejestrować się w usłudze Samsung Premium Care lub znanej również jako Samsung Mobile Care, w której są oni w stanie zapewnić 1 bezpłatną naprawę ekranu z powodu ADH (przypadkowe uszkodzenie spowodowane obsługą). Jest to również uważane za formę przedłużonej gwarancji. Oczekuj, że usługa naprawy jest naprawdę kosztowna.

2. Dostarcz do autoryzowanych centrów naprawczych Samsung

Nie chcesz, aby Twój telefon był dalej uszkodzony, prawda? Tak więc inną opcją jest dostarczenie zepsutego urządzenia do najbliższego autoryzowanego centrum napraw firmy Samsung w Twojej okolicy. Koszt naprawy wymiany ekranu jest droższy w porównaniu do usług naprawczych innych firm, jednak masz pewność, że masz do czynienia z autoryzowanymi usługami Samsung, szczególnie jeśli nadal masz gwarancję.

Gwarancja nie jest nieważna, jeśli oddasz telefon do naprawy w centrach napraw Samsung. Oczywiście należy spodziewać się, że cena uszkodzonego Galaxy S270 może być wyższa o około 390– 8 USD.

3. Roszczenie ubezpieczeniowe

Niektóre osoby rejestrują swoje smartfony w ubezpieczeniach, aby uzyskać lepsze świadczenia w takich przypadkach. Jeśli zapisałeś się na ubezpieczenie lub ubezpieczenie telefonu, naprawdę lepiej jest złożyć wniosek o naprawę lub wymianę telefonu. Zadzwoń do firmy ubezpieczeniowej, aby uzyskać szczegółowe informacje i zasięg.

4. Napraw to

Gdy jesteś już poza gwarancją i uważasz, że centra naprawcze naliczają więcej opłat, niż powinny, możesz także naprawić lub naprawić zepsuty ekran, sprawdzając samouczki „Zrób to sam” online. Istnieje wiele filmów i artykułów o tym, jak naprawić pęknięte ekrany.

Przed wykonaniem naprawy upewnij się, że dokładnie rozumiesz, jak działa telefon i jak go rozwiązać w razie potrzeby. Jednak naprawa urządzenia na swoim komputerze jest zbyt ryzykowna, zwłaszcza gdy wcześniej nie utworzono kopii zapasowej telefonu Samsung.

5. Odzyskaj dane

Jeśli uważasz, że zdobycie nowego urządzenia jest lepszą opcją niż jego naprawienie, możesz zacząć szukać różnych sposobów na odzyskanie plików w telefonie, a zwłaszcza kontaktów, abyś mógł powiadomić znajomych i rodzinę o tym, co się stało.

Możesz korzystać z zewnętrznych programów odzyskiwania dostępnych online odzyskać kontakty z Samsung Galaxy ze zepsutym ekranem kiedykolwiek.

Jeśli szukasz najlepszego oprogramowania do odzyskiwania, którego można użyć do odzyskania plików, lepiej czytaj dalej.

Samsung Galaxy S6 zepsuty ekran
Jak odzyskać kontakty z Samsung Galaxy With Broken Screen

Część 4. Jak uniknąć uszkodzenia ekranu w urządzeniach Samsung Galaxy

Ponieważ smartfony są drogie, nie możesz sobie pozwolić na zakup innego takiego urządzenia i ponowne rozbicie ekranu, chyba że przez przypadek; możesz jednak tego uniknąć w przyszłości, postępując zgodnie z zalecanymi wskazówkami poniżej:

1. Używaj osłon ochronnych i akcesoriów

Tylne etui na telefony są teraz bardzo popularne, podobnie jak inne ochronne akcesoria do telefonów. Możesz go kupić i użyć na telefonie, aby zmniejszyć wpływ na wypadek upadku.

2. Unikaj upuszczania

W miarę możliwości unikaj upuszczania urządzenia, nie wkładając go do kieszeni, lepiej jest użyć mobilnej torby na nosidełko, w której łatwiej jest korzystać z urządzenia i zmniejsza ryzyko upuszczenia.

3. Ostrożnie z płynami i twardymi przedmiotami

Smartfony są zbyt wrażliwe, aby nawet ekstremalna wilgoć mogła spowodować ich uszkodzenie. Nie wystawiaj urządzenia w pobliżu jakichkolwiek możliwych spadków cieczy lub twardych przedmiotów.

4. Użyj ochraniaczy ekranu

Najważniejszą rzeczą, którą musisz chronić w telefonie, jest ekran, ponieważ jest on wykonany ze szkła. Możesz zainwestować w bardzo dobry ochraniacz ekranu, aby na wypadek upadku lub upadku telefonu ekran był dobrze chroniony.

5. Zachowaj ostrożność, pozwalając dzieciom lub innym osobom korzystać z telefonu

Naucz swoje dzieci prawidłowego korzystania ze smartfonów. Poinformuj ich, jak czułe są ekrany i jakie są możliwe efekty w przypadku upadku urządzenia.

6. Unikaj instalowania lub dostosowywania systemu operacyjnego

Chociaż Android jest bardzo dobry w dostosowywaniu swojego systemu operacyjnego, zawsze należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Jeśli naprawdę chcesz zrootować urządzenie i nie znasz kroków, lepiej zanieś telefon do ekspertów i pozwól im to zrobić za Ciebie. Ten proces nie jest wysoce zalecany, ale jeśli chcesz spróbować, musisz nauczyć się, jak to zrobić poprawnie i bezpiecznie.

7. Zawsze stawiaj na zabezpieczone obszary

Zwykle po prostu umieszczamy lub zostawiamy nasze urządzenia w dowolnym miejscu w domu, co czasami może być głównym powodem upuszczenia i uszkodzenia. Przyzwyczajaj się do umieszczania telefonu na płaskiej powierzchni, takiej jak stół w domu lub blat wolny od przeszkód i upuszczania.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Przewodnik wideo: Jak odzyskać kontakty z Samsung Galaxy z uszkodzonymi ekranami

Smartfony stały się jedną z codziennych potrzeb zarówno w celach osobistych, jak i zawodowych. Po prostu łączą nas wszystkich w pozytywnym stopniu, że możemy dzielić dobre wibracje i pozytywne nastawienie.

Jeśli jednak Twój telefon ulegnie uszkodzeniu lub uszkodzeniu, łatwo zejdziesz z pętli i stracisz kontakt ze wszystkimi ważnymi osobami w swoim życiu. Nikt nie lubi, aby ekrany telefonów były zepsute, więc w miarę możliwości dbaj o swoje urządzenia, postępując zgodnie z naszymi wskazówkami.

Jeśli masz już problemy z urządzeniem Samsung Galaxy i potrzebujesz odzyskiwania danych, użyj FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida. To takie łatwe odzyskać kontakty z Samsung Galaxy ze zepsutym ekranem za pomocą kilku kliknięć.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.4 / 5 (na podstawie 99 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.