Kontakt

Jak uzyskać dostęp do telefonu Android z uszkodzonym ekranem na komputerze w 2020 r

Adela D. Louie, Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2020 r

„Szukasz sposobu uzyskania dostępu do telefonu z uszkodzonym ekranem za pomocą komputera?”

Smartfony odgrywają ważną rolę w naszym codziennym życiu. Może nam pomóc w komunikacji z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Smartfony pomagają nam również ułatwiać nam pracę, ponieważ możemy zapisać w niej wiele ważnych danych.

Dane przechowywane na naszych smartfonach sprawiają, że są bardziej delikatne. Jednak wypadki zdarzają się co jakiś czas, a smutne jest to, że jeśli nasze urządzenia z Androidem zostaną przypadkowo uszkodzone. Niektóre z tych wypadków przypominają upuszczenie telefonu, co powoduje uszkodzenie ekranu i uniemożliwia dostęp do urządzenia z Androidem.

W takiej sytuacji Twoim pierwszym problemem są dane przechowywane na urządzeniu z Androidem. Zastanawiasz się, czy istnieje jeszcze jeden sposób na to, aby nadal uzyskać dostęp do telefonu Android z uszkodzonym ekranem i zdobądź swoje ważne pliki.

Porady:

Część 1. Szczegółowe kroki: Uzyskaj dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranemCzęść 2. Jak częściowo uzyskać dostęp do telefonu z systemem Android z uszkodzonym ekranemPrzewodnik wideo: Jak uzyskać dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranemCzęść 3. Wnioski

Część 1. Szczegółowe kroki: Uzyskaj dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem

FoneDog Android Toolkit z Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida może pomóc w uzyskaniu dostępu do uszkodzonego ekranu urządzenia z Androidem i zapisaniu na nim ważnych danych. Ten zestaw narzędzi ma zdecydowanie wyższą szybkość pobierania, co może dać satysfakcjonujący wynik.

Może także pomóc w odzyskaniu zdjęć, wiadomości tekstowych, filmy, WhatsApp, Historia połączeń i kontakty. I na wypadek, gdybyś miał zepsuty ekran i nie byłeś w stanie podać hasła do Androida, aby je odblokować, ten program z pewnością Ci pomoże.

Ponadto FoneDog Android Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida jest w pełni kompatybilny z dowolnym urządzeniem Samsung Galaxy. Aby uzyskać dostęp do uszkodzonego telefonu z Androidem, pobierz program i zainstaluj go na komputerze z systemem Windows, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Uwaga: Upewnij się, że Twój model urządzenia Samsung znajduje się na liście obsługiwanych urządzeń:https://www.fonedog.com/broken-android-data-extraction/reference.html.

Krok 1: Pobierz Fonedog Toolkit i połącz się z urządzeniem

Uruchom FoneDog na swoim komputerze i podłącz swoje urządzenie z Androidem
Uruchom program na komputerze i podłącz urządzenie Android za pomocą kabla USB. Po uruchomieniu programu kliknij „Ekstrakcja uszkodzonego Androida”

Fonedog Main

Krok 2: Wybierz stan swojego urządzenia z Androidem

Po podłączeniu urządzenia z Androidem do komputera program zapyta o jego stan. Po prostu wybierz jedną z opcji wyświetlanych na ekranie komputera, a następnie kliknij „PoczątekPrzycisk ".

Wybierz stan

Krok 3: Wybierz model swojego urządzenia

Po wybraniu stanu urządzenia z systemem Android program poprosi o podanie poprawnego modelu urządzenia z systemem Android.

Raz, jeśli możesz wprowadzić model swojego urządzenia z Androidem, kliknij „potwierdzać”. Jeśli w jakimkolwiek przypadku nie znasz modelu swojego urządzenia z Androidem, możesz przejść dalej i po prostu kliknąć„ Jak sprawdzić model urządzenia ”, aby uzyskać pomoc w poznaniu modelu urządzenia z Androidem.

Wybierz model urządzenia

Krok 4: Przełącz urządzenie w tryb pobierania

W tym kroku musisz zmienić urządzenie z Androidem w „Tryb pobierania”. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.
-Wyłącz swoje urządzenie z Androidem
- Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk głośności (-), przycisk home i przycisk zasilania.
-Naciśnij przycisk zwiększania głośności (+), aby przejść do trybu pobierania.

Wejdź do trybu pobierania

Krok 5: Pobieranie pakietu odzyskiwania

Po przejściu do trybu pobierania FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonych danych Androida rozpocznie skanowanie urządzenia z Androidem i rozpocznie pobieranie pakietu odzyskiwania.

Pobieranie pakietu odzyskiwania

Krok 6: Wyświetl podgląd i uzyskaj dostęp do swojego telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem.

Po zakończeniu procesu skanowania będzie można wyświetlić podgląd wszystkich danych z uszkodzonego urządzenia z Androidem. Wyświetli wszystkie kategorie plików po lewej stronie ekranu.

Wybierz plik, do którego chcesz uzyskać dostęp, a następnie po prawej stronie ekranu zaznacz wszystkie potrzebne elementy.

Po zakończeniu wybierania wszystkich danych ze zepsutego urządzenia z Androidem możesz przejść dalej i kliknąć „wyzdrowieć”. Wszystkie wybrane elementy zostaną odzyskane z uszkodzonego urządzenia z Androidem i automatycznie zapisane na komputerze.

Dane te pozostaną w wyznaczonym folderze dla FoneDog, a gdy będziesz mieć nowe urządzenie z Androidem, możesz po prostu przenieść te dane z komputera na nowe urządzenie z Androidem.

Wybierz pliki do odzyskania

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Część 2. Jak częściowo uzyskać dostęp do telefonu z systemem Android z uszkodzonym ekranem

Tutaj możesz także częściowo spróbować uzyskać dostęp do urządzenia bez korzystania z komputera. Możesz wykonać ten proces, ale musimy dać Ci przewagę, że zrobienie tego nie zapewni pełnego dostępu do urządzenia z Androidem, ale przynajmniej jest to lepsze niż nic. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Wyjmij kartę SD i kartę SIM z uszkodzonego urządzenia z Androidem.

1: Możesz wykonać tę metodę, jeśli używasz urządzenia z Androidem, które ma kartę SD, ponieważ obecnie wiele telefonów z Androidem nie ma gniazda karty SD.

Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć końcówkę narzędzia wysuwania tacy do małego otworu znajdującego się na górze lub z boku urządzenia z Androidem, a następnie wyciągnij kartę SIM i kartę SD z tacy.

2: Umieść kartę SIM i kartę SD na nowym urządzeniu z Androidem, którego będziesz używać.

Odzyskiwanie Memory Card

Przewodnik wideo: Jak uzyskać dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem

Część 3. Wnioski

FoneDog Toolkit - ekstrakcja uszkodzonego Androida może naprawdę pomóc w dużym czasie, aby uzyskać dostęp do urządzenia z uszkodzonym ekranem Android. Jest bardzo szybki i skuteczny i na pewno zapewni najwyższą szybkość pobierania.

Zainstalowanie tego programu na komputerze może sprawić, że poczujesz się zrelaksowany, gdy całkowicie stracisz dane z urządzenia z Androidem. Dzięki temu nawet w przypadku uszkodzenia urządzenia z Androidem nie musisz się martwić o wszystkie dane zapisane na urządzeniu mobilnym.

Ten program jest nadal o wiele bardziej użyteczny niż jakakolwiek inna metoda, ponieważ wiele osób już to udowodniło. Bardzo wygodny sposób na dostęp do danych Androida z uszkodzonego urządzenia z Androidem.

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Chris VH2019-05-16 19:37:10

Nie mówisz, czy możesz pobrać KONTAKTY ???? Daj mi znać, jeśli możesz

obraz autora

Adela D. Louie

Tech WWW Pisanie / Optymalizacja treści

Śpiewa, uśmiecha się, zaskakuje każdego dnia!

Tak więc, jako pisarz techniczny, moim obowiązkiem jest gromadzenie skutecznych i niezawodnych rozwiązań, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące radzenia sobie z problemami związanymi z urządzeniami.

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.6 / 5 (na podstawie 87 oceny)

Zepsute logo wyodrębniania danych Androida

Uszkodzone wyodrębnianie danych Androida

Wyodrębnij dane z uszkodzonego telefonu z Androidem i napraw telefon stacjonarny.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.