Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

WhatsApp Extractor: Pobierz historię czatu z uszkodzonego telefonu Samsung

Autorstwa Gina Barrow, ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2019 r

Jak odzyskać historię czatów WhatsApp z uszkodzonych urządzeń Samsung? W tym artykule pokazano, jak to zrobić, postępuj zgodnie z jego przewodnikiem.

Część 1. Typowe przyczyny uszkodzeń telefonuCzęść 2. Wyodrębnij historię czatów WhatsApp z uszkodzonego telefonu SamsungCzęść 3. Ręcznie przywróć historię czatu WhatsApp (przed uszkodzeniem)Część 4. Jak uniknąć uszkodzenia telefonu Samsung lub urządzeń mobilnychCzęść 5. Przewodnik wideo: Jak odzyskać historię czatów WhatsApp od uszkodzonego telefonu Samsung?

Część 1. Typowe przyczyny uszkodzeń telefonu

Telefony z Androidem, zwłaszcza Samsung, są bardzo wszechstronnymi, elastycznymi i wytrzymałymi smartfonami. Z biegiem lat Samsung wypuścił zbyt wiele modeli i serii o doskonałych funkcjach i możliwościach. Zdarzają się jednak sytuacje i sytuacje, w których niepożądane zdarzenia mogą spowodować uszkodzenie telefonu Samsung. Oto najczęstsze rodzaje szkód:

 1. Obrażenia fizyczne - Upuszczenie telefonu bez założonych etui ochronnych może spowodować fizyczne uszkodzenie. Większość uszkodzonych urządzeń jest spowodowanych przez uszkodzenia fizyczne, takie jak pęknięte ekrany, luźne części wewnętrzne i wiele innych. Niektóre uszkodzenia fizyczne mogą odpowiednio spowodować uszkodzenie oprogramowania, tak jak upuszczone urządzenie mogło spowodować modyfikację wyświetlacza LCD lub funkcji oprogramowania.
 2. Uszkodzenie oprogramowania –Uszkodzenie oprogramowania może być spowodowane wieloma czynnikami, na przykład awarią aktualizacji oprogramowania (może to być błąd programisty lub dowolne formy błędów) i rootowaniem systemu Android (głównie wpływa na cały system operacyjny urządzenia). Nawet kilka nieprawidłowych poprawek w oprogramowaniu Androida może spowodować uszkodzenie telefonu, pozostawiając niepotrzebne, uszkodzone urządzenie.
 3. Uszkodzenia wody - Nie trzeba dodawać, że tego typu przyczyną jest woda lub upuszczenie na wodę przez długi czas. Większość uszkodzeń spowodowanych przez wodę dotyczy baterii, która następnie nie spełnia swoich funkcji i powoduje efekt domina w całym urządzeniu. Chociaż Samsung wypuścił teraz swoją wodoodporną serię urządzeń mobilnych, nadal jest trochę przerażające zanurzenie telefonu w wodzie bez ochrony.

Uruchom Kingroot Root

Przewodnik po rootowaniu: Jak zrootować urządzenie z Androidem za pomocą Kingo Root

Jako otwarty system operacyjny Android uruchamia szeroką gamę mobilnych marek Androida i wersji systemu operacyjnego Android, wciąż nie znaleźliśmy programu, który jest w 100% kompatybilny z każdym telefonem z Androidem lub prowadzi do absolutnie udanego rootowania, szczególnie dla Androida 4.4 i później...

FoneDog - Korzeń Kingo

Część 2. Wyodrębnij historię czatów WhatsApp z uszkodzonego telefonu Samsung

Whatsapp ma jak dotąd największą liczbę aktywnych użytkowników na całym świecie. Zapewnia około 1.2 miliarda użytkowników i jest bez wątpienia najbardziej znaną aplikacją do przesyłania wiadomości błyskawicznych. Jeśli jesteś jednym z aktywnych użytkowników WhatsApp, założymy się, że doświadczyłeś niepożądanych scenariuszy, takich jak uszkodzenie telefonu bez przechowywania kopii zapasowej cennego WhatsApp Historia czatu, zdjęcia, filmy i inne pliki. Zamiast czuć się zgorzkniałym z powodu uszkodzonego urządzenia Samsung, znajdź proste sposoby na wyodrębnienie Whatsapp Historia czatu bez stresowania się. Najszybszym sposobem na odzyskanie ważnej historii czatów i innych treści multimedialnych jest użycie oprogramowania innych firm, takich jak Fonedog - Odzyskiwanie danych Androida. Udowodniono, że jest to najbardziej skuteczne oprogramowanie do odzyskiwania na wszystkie uszkodzone i zepsute urządzenia z Androidem. Zaufane przez miliony użytkowników na całym świecie, to oprogramowanie oferuje bezpłatną wersję próbną, aby przekonać Cię, jak skutecznie mogą wyodrębnić te WhatsApp Historia czatu w mgnieniu oka i bez żadnych problemów. Przywrócenie jest bardzo łatwe Historia czatu nawet z wszelkiego rodzaju uszkodzonych telefonów, takich jak Samsung. Wszystko czego potrzebujesz to Fonedog - Odzyskiwanie danych Androida oprogramowanie do uratowania dnia. Używać Fonedog - Odzyskiwanie danych Androida postępuje zgodnie z poniższymi prostymi przewodnikami:

Whatsapp Czat Historia Zdjęcie

Wyodrębnij historię czatów WhatsApp z uszkodzonego telefonu Samsung

Krok 1. Pobierz Fonedog - Android Data Recovery Online i uruchom program

Wyszukaj Fonedog - Android Data Recovery online i pobierz na komputer. Po pobraniu zainstaluj i uruchom program, aby uruchomić WhatsApp Historia czatu ekstrakcja. Możesz także skorzystać z przewodnika ekranowego w celu instalacji.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Krok 2. Podłącz uszkodzone urządzenie Samsung do komputera

Po uruchomieniu programu Fonedog - Android Data Recovery możesz teraz podłączyć uszkodzone urządzenie Samsung do komputera za pomocą kabla USB.


Podłączanie

Podłącz uszkodzone urządzenie Samsung do komputera - Step2

Krok 3. Kliknij „Ekstrakcja danych (uszkodzone urządzenie)”

Po ustanowieniu połączenia między uszkodzonym Samsungiem a komputerem program automatycznie go wykryje, a następnie wyświetli menu narzędzi na ekranie; znajdź i kliknij „Ekstrakcja danych (uszkodzone urządzenie)".
Powiązany samouczek:
Jak odzyskać usunięte dzienniki połączeń na telefonie z Androidem?
Jak uzyskać zdjęcia z uszkodzonego telefonu Samsung

Ekstrakcja narzędzi

Kliknij „Ekstrakcja danych (uszkodzone urządzenie)” - krok 3

Krok 4. Wybierz opcję Wyodrębnianie plików

Po kliknięciu „Ekstrakcja danych (uszkodzone urządzenie)”, Następny ekran pokaże listę wszystkich plików dostępnych do odzyskania. Możesz wybrać wszystkie lub tylko te pliki, których potrzebujesz, na przykład możesz po prostu kliknąć „Wiadomości i załączniki WhatsApp”, Aby uzyskać Historia czatu Możesz też dodać te ważne zdjęcia, filmy i inne dokumenty.

Wybierz pliki do odzyskania

Wybierz Ekstrakcja plików - krok 4

Krok 5. Wybierz typ uszkodzenia

Jak omówiliśmy wcześniej, urządzenia Samsung mogą zostać uszkodzone z kilku powodów. W następnym oknie musisz wybrać, do której usterki należy twoje urządzenie Samsung. Obecnie istnieją dwie opcje: „Dotyk nie działa / nie ma dostępu do telefonu"I"Czarny / uszkodzony ekran”. Po wybraniu właściwego rodzaju usterki należy wprowadzić prawidłową markę i model urządzenia Samsung, aby przejść do „Pobierz mody”. „Tryb ściągania”To tryb dostępny dla urządzeń Samsung jedynie w celu flashowania oprogramowania układowego za pomocą Odin lub innego oprogramowania komputerowego, takiego jak Fonedog - Odzyskiwanie danych Androida. Ponieważ ta część jest bardzo krytyczna, program poprosi o potwierdzenie wprowadzonej marki i modelu Samsunga, zanim przejdzie do kolejnych kroków.
Jeśli nie jesteś pewien szczegółów marki i modelu Samsunga, możesz odnieść się do oryginalnego pudełka dostarczonego z telefonem lub przed rozpoczęciem procesu wyodrębniania możesz otworzyć tylną część urządzenia zwykle w obszarze baterii i poszukać modelu numer. W przeciwnym razie możesz wyszukać numer modelu w Internecie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Samsunga. Jeśli znaleziono i już jesteś pewien, wpisz słowo: „potwierdzać”W celu weryfikacji podanych informacji.

Wybierz stan

Wybierz typ uszkodzenia 5

Krok 6. Wejdź w „Tryb pobierania” na uszkodzonym urządzeniu Samsung

Na zepsutym telefonie Samsung wykonaj następujące czynności, aby wprowadzić „Pobierz mody".

 1. Wyłącz telefon lub jeśli jest już wyłączony, przejdź do następnego kroku
 2. Razem naciśnij i przytrzymaj przyciski: Ciszej + przycisk Home + przycisk Zasilania, aż na ekranie telefonu pojawi się komunikat ostrzegawczy. (To będzie ekran trybu pobierania)
 3. Naciśnij przycisk zwiększania głośności, aby przejść do trybu pobierania.
Wejdź do trybu pobierania

Wejdź w „Tryb pobierania” na Uszkodzonym Samsung-Step6

Krok 7. Analiza i pobieranie

Po wejściu w „Pobierz mody”Telefon przejdzie serię restartów, co jest normalne, a oprogramowanie analizuje do momentu ukończenia pełnego pobierania pakietu. Zostaniesz także powiadomiony na ekranie o postępach skanowania.

Krok 8. Wyświetl podgląd i wyodrębnij historię czatów WhatsApp

Po pobraniu pełnego pakietu plik FoneDog - Android Data Recovery oprogramowanie przeskanuje całe uszkodzone urządzenie i wyświetli wszystkie odzyskane z niego pliki. Będzie on miał formę kategorii w zależności od typów plików, które chcesz wyodrębnić. Możesz przejrzeć każdą kategorię i wybrać Historia czatu którego szukałeś. Oprócz Historia czatu, możesz także odzyskać zdjęcia, filmy, łączność, dokumenty, i wiele więcej. Po uzyskaniu wszystkich wymaganych danych możesz je wszystkie wyodrębnić, klikając „wyzdrowieć"Przycisk.
Przeczytaj także:
Jak odzyskać usunięte załączniki i wiadomości WhatsApp na urządzeniach z Androidem
Jak odzyskać wiadomości WhatsApp usunięte przypadkowo z Samsunga

Wybierz wideo do odzyskania

Przejrzyj i wyodrębnij WhatsApp Chat History-Step8

Część 3. Ręcznie przywróć historię czatu WhatsApp (przed uszkodzeniem)

Kolejny sposób na wyodrębnienie pliku Historia czatu z WhatsApp to zrobić to ręcznie. WhatsApp automatycznie tworzy kopie zapasowe danych każdego dnia, ale możesz również ustawić ręczne tworzenie kopii zapasowych, aby mieć pewność, że Twoje cenne Historia czatu i zdjęcia są naprawdę zapisane. Możesz ręcznie wykonać kopię zapasową na Dysku Google wszystkich swoich czatów WhatsApp. Możesz wykonać poniższe czynności:

 1. Otwórz WhatsApp na swoim telefonie Samsung
 2. Kliknij Menu> Następnie Ustawienia> i Czaty> i dotknij Kopia zapasowa czatu. W tej sekcji możesz już ustawić kopię zapasową lub przejść do> Kopia zapasowa na Dysku Google.
 3. Stuknij w Kopia zapasowa ponad (Upewnij się, że masz połączenie z Wi-Fi, w przeciwnym razie może to wiązać się z dodatkowymi opłatami za komórkową transmisję danych).


Uwaga:

możesz to zrobić tylko wtedy, gdy telefon nadal działa, w przeciwnym razie trzymaj się pierwszej opcji odzyskiwania

Część 4. Jak uniknąć uszkodzenia telefonu Samsung lub urządzeń mobilnych

Najgorsze w życiu mobilnym jest niszczenie własnego telefonu, a Ty pozostaniesz bezradny i bez telefonu. Powoduje to nie tylko wiele problemów i niedogodności, ale również obciąża twoje dane osobowe. Może to prowadzić do utraty danych i niemożliwych do odzyskania sytuacji, które również mogą kosztować zbyt wiele kieszeni. Jak więc uniknąć uszkodzenia swoich urządzeń? Dowiedz się poniżej:

 1. Przez cały czas używaj etui ochronnych - ćwicz ochronę urządzeń mobilnych. Używaj ochraniaczy ekranu, futerałów silikonowych lub plastikowych oraz innych akcesoriów. Nie tylko ochronią one twoje urządzenie, ale również będą dobrze wyglądać.
 2. Regularne kopie zapasowe - Android jest bardzo elastyczny, a Samsung jest bardzo wszechstronny, jeśli chodzi o ustawianie kopii zapasowych. Możesz ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych na swoim koncie Samsung lub użyć konta Google Android. Bez względu na to, z której opcji się czujesz, możesz mieć pewność, że w chwilach zagubienia lub uszkodzenia przynajmniej Twoje dane są zabezpieczone. Niektóre serie Samsung S także przestały używać zewnętrznej karty SD i zmaksymalizowały możliwości pamięci wewnętrznej, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie skorzystać z kopii zapasowych na dowolnym z wybranych kont.

Część 5. Przewodnik wideo: Jak odzyskać historię czatów WhatsApp od uszkodzonego telefonu Samsung?

Jeśli naprawdę zdarzają się niefortunne zdarzenia i kończysz się bez tworzenia kopii zapasowych, możesz mieć pewność, że możesz odzyskać pliki z uszkodzonego urządzenia, korzystając z zaufanego Fonedog - Odzyskiwanie danych Androida. Ten program oferuje różne oprogramowanie do odzyskiwania i tworzenia kopii zapasowych, aby umożliwić wszystkim użytkownikom mobilnym korzystanie z telefonu i maksymalizację jego możliwości.

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz recenzenta

Kyle Ryan2019-02-19 03:19:06

Tak pomocne, po prostu wyodrębniłem historię wiadomości z mojego s9, naprawdę polecam

obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.5 / 5 (na podstawie 88 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.