Rejestrator ekranu FoneDog Rejestrator ekranu FoneDog
Oferta specjalna Oferta specjalna
Only Only
$4.49 $4.49
aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc aby uzyskać licencję na JEDEN miesiąc
Wyprzedaż kończy się za xx dni Wyprzedaż kończy się za xx dni
Kup teraz
sprzedaż

Kontakt

Jak odzyskać usunięte lub utracone zdjęcia z telefonów z systemem Android

Autorstwa: Nathan E. Malpass, ostatnia aktualizacja: 5 września 2019 r

Przypadkowo usunąłem zdjęcia z telefonu komórkowego Intex Aqua Plum. Muszę odzyskać te zdjęcia. Jak odzyskać usunięte zdjęcia z mojego telefonu? Proszę pomóż!!

Wersja pokolenia Millennial dokumentująca wszystko - od jedzenia, które jedzą, po miejsca, w których podróżują, za pomocą aparatu w telefonie z Androidem. Dzięki temu nauczyliśmy się zmodernizowanego sposobu przechowywania wspomnień w albumach galerii Androida.

Właśnie dlatego możemy łatwo stwierdzić, że łatwo jest gromadzić wspomnienia w dłoni i łatwo do nich wracać, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. Dawno minęły czasy, kiedy nadal musisz robić zdjęcia kosztownym aparatem, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić.

Dawno minęły czasy, kiedy wciąż musisz drukować, opracowywać zdjęcia i umieszczać je w albumach. Tak, to były również dobre stare czasy, ale w dzisiejszym pokoleniu możesz zachować wspomnienia z dowolnych wydarzeń, robiąc dużo zdjęć, bez względu na ich liczbę i bez względu na to, jak duże lub małe jest to wydarzenie.

W dzisiejszym pokoleniu ludzie cenią zdjęcia, które robią w miejscach, które kochają, z ludźmi, których uwielbiają i jedzeniem, którego pragną. Wynika to z tego, że dzięki tej kamerze z Androidem możemy wrócić do tego wydarzenia w naszym życiu i przeżyć je ponownie.

Możemy również przesyłać te zdjęcia do serwisów społecznościowych, ale są też zdjęcia osobiste, które przechowujemy tylko dla siebie. Dlatego ważne jest, aby zapisać go gdzieś indziej, zanim zdarzy się niefortunna sytuacja.

Opcja 1: Regularne tworzenie kopii zapasowych to dobry nawykOpcja 2: odzyskiwanie usuniętych zdjęć przez FoneDog

Ludzie również czytająKopie zapasowe i przywracanie zdjęć z Androida na Huawei P20Jak wykonać kopię zapasową zdjęć znajdujących się na urządzeniach z Androidem

Opcja 1: Regularne tworzenie kopii zapasowych to dobry nawyk

Ponieważ jesteśmy przywiązani do tych wspomnień, musisz wykonać ich kopię zapasową na swoim urządzeniu. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć ustawienia, włącz tworzenie kopii zapasowych zresetuj w opcjach lub jeszcze lepiej, masz kolejną kopię tych zdjęć na swoim laptopie lub na dyskach zewnętrznych i nigdy nie martw się, że zostaną przypadkowo usunięte w twoim urządzeniu.

Podobnie jak wszystkie pliki w telefonie, możesz także zapisywać swoje zdjęcia online. W rzeczywistości jest dużo miejsca w chmurze, w którym można zapisać wiele zdjęć. Istnieje Dysk Google, Microsoft OneDrive i Dropbox.

Narzędzia te pozwolą ci na 15 g przestrzeni dyskowej, a czasem nawet więcej na konto premium. Utwórz kopię zapasową zdjęć tutaj, aby móc do niej wrócić nawet po wielu latach.

Jeśli spróbujesz spojrzeć na rzeczywistość, jest wiele tego, co może się zdarzyć na twoim urządzeniu z Androidem, bardzo możliwe, że może być zepsute, może być opóźnione z powodu zbyt dużej liczby przechowywanych plików, aby pliki mogły zostać uszkodzone lub usunięte lub najgorsze, że możesz przypadkowo zresetować wszystkie ustawienia fabryczne.

W takich przypadkach, jakie jest najbardziej prawdopodobne rozwiązanie, jeśli nie utworzono kopii zapasowej plików lub jeśli nie masz innej kopii na osobnym urządzeniu? Jedną rzecz, zainstaluj Zestaw narzędzi FoneDog.

Zestaw narzędzi FoneDog ma na celu pomóc odzyskać pliki utracone lub usunięte na urządzeniu z Androidem. Zestaw narzędzi FoneDog ma przyjazny interfejs użytkownika, który jest w stanie przywrócić dane w kilka sekund, wykonując proste kroki poniżej.
Odzyskaj usunięte pliki

Opcja 2: odzyskiwanie usuniętych zdjęć przez FoneDog

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

    1. Podłącz urządzenie z Androidem do komputera stacjonarnego / laptopa za pomocą kabla UBS.
    2. Zainstaluj zestaw narzędzi FoneDog na pulpicie.
    3. Uruchom FoneDog na komputerze, gdy jest on podłączony do urządzenia z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Połącz Androida z komputerem

Krok 2: Włącz debugowanie USB

Po pomyślnym wybraniu Odzyskiwania danych musisz ustawić urządzenie z systemem Android w systemie operacyjnym FoneDog. Ustawienie systemu operacyjnego różni się w zależności od modelu Androida.

Istnieją różne sposoby korzystania z systemu FoneDog z innym modelem systemu Android:

  • Android 2.3: wpisz „Ustawienia", następnie kliknij "Konsultacje”I kliknij„Nowe Inwestycje”I na koniec sprawdź„debugowanie USB".
  • Android 3.0-4.1: wpisz „Ustawienia", Kliknij "Opcje programistyczne”, A następnie zaznacz„debugowanie USB"
  • Android 4.2: wpisz „Ustawienia", Kliknij "O telefonie„i dotknij„Numer kompilacji”Kilka razy, aż pojawi się komunikat„Jesteś w trybie programisty”Musisz wrócić do„Ustawienia”I kliknij„Opcje programistyczne”, A następnie zaznacz„debugowanie USB"

Pozwól na debugowanie USB

Krok 3: Wybierz typ pliku

Na ekranie komputera pojawiają się opcje z pytaniem, jakie dane lub plik chcesz pobrać, w tym przypadku musisz dotknąć opcji Galeria, w której przechowujesz zdjęcia na urządzeniu z Androidem. FoneDog - Odzyskiwanie danych Androida nie tylko pobiera usunięte zdjęcia ale również usunięte wiadomości tekstowe, audio, brakujące kontaktywideo utracone dokumenty i tak dalej.Wybierz galerię

Krok 4: Odzyskaj usunięte zdjęcia

Aby kontynuować skanowanie urządzenia, dotknij opcji Zezwalaj w dolnej części ekranu.

Gdy proces skanowania zostanie zakończony, na ekranie komputera pojawi się lista zdjęć, wystarczy wybrać zdjęcia, które chcesz pobrać, a następnie wybrać opcję Pobierz.

Altówka! Teraz masz z powrotem swoje cenne zdjęcia. Bez względu na to, ile zdjęć chcesz odzyskać, możesz to zrobić za pomocą naszego programu. Nie tylko odzyskujemy usunięte zdjęcia, my pobierać wszystkie rodzaje plików dla Ciebie!Odzyskaj zdjęcia do komputera

Przewodnik wideo: Jak odzyskać usunięte lub utracone zdjęcia z telefonu z Androidem

Dzięki FoneDog jesteś w stanie odzyskać ważne zdjęcia z urządzenia w mgnieniu oka, po prostu wykonując kroki i odzyskując je bez wysiłku.

Nie musisz się martwić, ponieważ zawsze możesz odzyskać swoje zdjęcia w dowolnym momencie, bez względu na to, jak je zgubiłeś, pobierając nasz program. Jak zawsze to robimy, ratujemy ludzi, którzy nas potrzebują w desperackich czasach. Już tylko jedno pobranie!

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Nathan E. Malpass

Ekspert ds. konserwacji urządzeń iPhone / Android

Pozostanie w domu, słuchanie muzyki, pisanie artykułów technicznych

Wiele osób poprosiło mnie o naprawę swoich telefonów komórkowych, więc mam duże doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i wiem dużo o telefonach z Androidem lub Apple.

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 109 oceny)

Logo Android Data Recovery

Android Data Recovery

Odzyskaj usunięte pliki z telefonu lub tabletu z Androidem.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.