Kontakt

3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessages z iPhone'a [2020]

Autor: Gina Barrow, Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2020 r

Nie jest tajemnicą, że przesłanie jest tak ważne w naszym życiu. Możesz się zastanawiać, jak to zrobić odzyskaj usunięte wiadomości iMessages z iPhone'a. Tutaj znajdziesz odpowiedź. Możesz się zastanawiać, jak to zrobić. Wiele osób spotkało się z taką sytuacją jak poniżej.

"Mój syn przypadkowo usunął iMessages na swoim iPhonie 7. Nie jest z tego powodu zbyt szczęśliwy. Czy można odzyskać usunięte usunięte wiadomości za darmo? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję."

Jeśli używasz wiadomości tekstowych przez większość czasu na swoim iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch, być może korzystałeś z iMessage na swoich urządzeniach z iOS. Zauważysz wtedy, że obie usługi są zupełnie różnymi technologiami, chociaż działają podobnie do siebie.

SMS-y będą Cię dodatkowo obciążać w abonamencie mobilnym lub na koncie prepaid; iMessage to jednak aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na wszystkie urządzenia z systemem iOS, takie jak iPhone, iPad, iPod Touch, a nawet Mac. Korzystanie z iMessage ma wiele zalet, co czyni go wyjątkowym w stosunku do innych aplikacji SMS lub MMS.

Jednak korzystanie z iPhone'a nie zawsze jest płynne, ale są też trudne czasy i jeden z nich może tracić lub usuwać ważne wiadomości iMessage. Może być bardziej frustrujące, jeśli nie korzystasz z żadnej kopii zapasowej na urządzeniu z iOS. Najlepszą rzeczą w dzisiejszych technologiach jest to, że może ona zrobić prawie wszystko, co możliwe.

I w tym przewodniku pokażę ci 3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessages z telefonu iPhone SE (2020) / 11 / X i innych urządzeń.

Przewodnik wideo: 3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessage z telefonu iPhoneCzęść 1. Jak odzyskać usunięte iMessages bezpośrednio na iPhonieCzęść 2. Jak przywrócić usunięte iMessages przy użyciu Kopii zapasowej iTunesCzęść 3. Jak odzyskać utracone iMessages za pomocą iCloud Backup

Przewodnik wideo: 3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessage z telefonu iPhone

W rzeczywistości, chociaż podobna do innych aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych, takich jak WhatsApp, aplikacja iMessage działa tylko między urządzeniami Apple z systemem iOS 5 i nowszym lub na komputerze Mac z systemem OS X Mountain Lion lub nowszym, gdzie użytkownicy mogą również tworzyć czaty grupowe, aby rozmowy były jeszcze lepsze .

Użytkownicy iOS mogą korzystać z iMessage przez sieć bezprzewodową i komórkową transmisję danych, co przyspiesza wysyłanie i odbieranie wiadomości. Dzięki iMessage możesz zrobić znacznie więcej niż tylko wysyłanie wiadomości; możesz wysyłać większe pliki, takie jak zdjęcia, kontakty, filmy, dokumenty, a nawet lokalizacje.

Po nawiązaniu połączenia z Internetem możesz cieszyć się szybszym i płynniejszym przesyłaniem wiadomości, a to nic nie kosztuje na rachunku komórkowym. Aby włączyć iMessage, przejdź do Ustawienia> Wiadomości> iMessage i po prostu włącz.

Przeczytaj i uzyskaj 3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessages z iPhone'a.

Część 1. Jak odzyskać usunięte iMessages bezpośrednio na iPhonie

Usuwanie lub utrata rozmów w iMessages może być naprawdę frustrujące, szczególnie gdy te ważne wiadomości pochodzą od specjalnej osoby lub grupy osób. Może się wydawać ślepy zaułek, gdy odkryjesz, że nie masz nawet ustawionych kopii zapasowych.

FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS uratuje cię od wszelkich kłopotów i frustracji. To oprogramowanie innych firm jest wymarzonym partnerem każdego użytkownika iOS w takich czasach.

FoneDog to profesjonalny program odzyskiwania, który pozwala odzyskać utracone lub usunięte pliki z dowolnego urządzenia z systemem iOS, takiego jak iPhone, iPad i iPod touch.

FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS jest łatwy w użyciu, wygodny i skuteczny. Aby rozpocząć przygodę z odzyskiwaniem, zapoznaj się z tymi prostymi krokami:

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Oto pierwszy sposób bezpośredniego odzyskania usuniętych iMessages z iPhone'a na 1 sposoby szczegółowego odzyskania usuniętych iMessages z iPhone'a:

Krok 1. Pobierz, uruchom i podłącz iPhone'a do komputera

FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS współpracuje z systemem Windows lub Mac, aby zapewnić optymalną jakość i obsługę odzyskiwania ważnych plików.

Na początek pobierz oprogramowanie i zainstaluj je na swoim komputerze. Po zainstalowaniu uruchom oprogramowanie i podłącz urządzenie iOS za pomocą oryginalnego kabla USB i kliknij „Odzyskaj z urządzenia iOS".

Pobierz, uruchom i podłącz iPhone'a do komputera

Krok 2. Wybierz iMessages do odzyskiwania

Po nawiązaniu połączenia zestaw narzędzi FoneDog wyświetli na desce rozdzielczej monit o odtworzenie istniejących i usuniętych plików.

Następnie kliknij „Rozpocznij skanowanie".

Wybierz iMessages do odzyskiwania

Krok 3. Odzyskaj usunięte iMessage powiodło się

Skanowanie może potrwać w zależności od obciążenia danych wybranych do odzyskania. Jednak po zakończeniu będzie można wyświetlić podgląd usuniętych iMessage.

W panelu narzędzi po lewej stronie pulpitu nawigacyjnego można zobaczyć listy kategorii odzyskanych plików i danych; wybierz iMessage, a następnie przejdź do brakujących wiadomości.

Każdy element ma pole wyboru obok, po prostu zaznacz pole, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Odzyskaj”, gdzie zapisze brakujące pliki na twoim komputerze.

FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS jest wysoce zalecane przez miliony użytkowników na całym świecie. Ten program pozwala odzyskać usunięte lub brakujące wiadomości iMessage na 3 sposoby. Oto inne kroki odzyskiwania:

Odzyskaj usunięte iMessage powiodło się

Część 2. Jak przywrócić usunięte iMessages przy użyciu Kopii zapasowej iTunes

Ta druga opcja odzyskiwania będzie używać kopii zapasowej iTunes. Przywróci najnowszy plik kopii zapasowej z telefonu iPhone, iPada i iPoda touch. Jeśli masz kopię zapasową iTunes, wykonaj poniższe czynności drugiego sposobu, aby odzyskać usunięte iMessages z iPhone'a za pomocą kopii zapasowych iTunes na 2 sposoby szczegółowego odzyskania usuniętych iMessages z iPhone'a:

Krok 1. Uruchom i skanuj za pomocą Kopii zapasowej iTunes

Po pobraniu FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS oprogramowanie, uruchom program, podłącz urządzenie za pomocą oryginalnego kabla USB i kliknij „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”Z lewego panelu bocznego deski rozdzielczej.

Ostatnie pliki kopii zapasowej urządzenia pojawią się automatycznie na ekranie po ustanowieniu połączenia. Wybierz właściwą nazwę urządzenia i kliknij „Rozpocznij skanowanie"

Wybierz iTunes Backup

Krok 2. Odzyskaj usunięte iMessages z kopii zapasowej iTunes

Po zakończeniu skanowania, FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS wyodrębni wszystkie dane z kopii zapasowej iTunes, a następnie wyświetli wszystkie odzyskane elementy na liście kategorii.

Udaj się do folderu iMessages, aby odzyskać ważne wiadomości. Przeglądaj jeden po drugim, aby upewnić się co do zawartości, a następnie możesz wybrać wszystkie lub selektywnie wybrać każdy element, po prostu klikając pole wyboru obok każdego elementu.

Po dokładnej weryfikacji wiadomości możesz kliknąć „wyzdrowieć”, Gdzie zostanie zapisany w folderze na komputerze.

Odzyskaj wiadomości z iTunes

Część 3. Jak odzyskać utracone iMessages za pomocą iCloud Backup

Trzecim krokiem w odzyskiwaniu usuniętych lub brakujących iMessages jest wykonanie kopii zapasowej iCloud. Ten krok wymaga jednak przywrócenia pełnej kopii zapasowej i zresetowania iPhone'a zupełnie jak nowy. Oznacza to, że wszystkie istniejące dane w urządzeniu iOS zostaną usunięte. Jeśli chcesz przejść do odzyskiwania iCloud, wykonaj następujące kroki trzeciego sposobu, aby odzyskać usunięte iMessages z iPhone'a za pomocą kopii zapasowych iCloud na 3 sposoby szczegółowego odzyskania usuniętych iMessages z iPhone'a:

Darmowe pobieranieDarmowe pobieranie

Krok 1. Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud

Podczas gdy FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS działa, kliknij „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud”Z panelu po lewej stronie deski rozdzielczej. Aby kontynuować, musisz zalogować się przy użyciu konta iCloud.

Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iCloud

Krok 2. Pobierz i skanuj kopię zapasową, aby odzyskać pliki

Po pomyślnym zalogowaniu oprogramowanie automatycznie przejdzie przez wszystkie pliki kopii zapasowych iCloud. Wybierz najnowszą kopię zapasową, klikając odpowiednią nazwę urządzenia i model, a następnie przejdź do „Rozpocznij skanowanie"

Pobierz i skanuj kopię zapasową, aby odzyskać pliki

Krok 3. Skanowanie zakończone, odzyskiwanie powiodło się

Skanowanie i pobieranie może trochę potrwać, prawdopodobnie około 2-5 minut, w zależności od połączenia sieciowego i obciążenia danych przechowywanych w kopii zapasowej iCloud.

Po zakończeniu skanowania możesz zobacz odzyskany plik kategorie w lewej kolumnie programu.

Możesz kliknąć „Wiadomości”I sprawdź wszystkie usunięte pliki iMessages. Przejrzyj i wyświetl podgląd każdego elementu, a gdy będziesz pewien, możesz kliknąć „wyzdrowieć".

Skanowanie zakończone, odzyskiwanie powiodło się

Powyższe 3 sposoby odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessages z iPhone'a to tylko FoneDog - Odzyskiwanie danych iOS to idealny i najbezpieczniejszy sposób odzyskiwania skasowanych wiadomości iMessage na telefonie iPhone, iPadzie i iPodzie touch. Zapewnia proste instrukcje bez konieczności pełnego zaplecza technicznego i wiedzy specjalistycznej.

Wystarczy pobrać program, zainstalować na komputerze (Windows lub Mac), uruchomić go i gotowe.

iOS Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, danych WhatsApp i innych. Odzyskaj dane z iPhone'a, iTunes i iCloud. Kompatybilny z najnowszym iPhone'em 11, iPhone'em 11 pro i najnowszym iOS 13. Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie Odzyskiwanie danych FoneDog iOS

Zostaw komentarz

Komentarz

Komentarz ()
obraz autora

Gina Barrow

Pisarz techniczny / kreatywny

Kuchnia, moja bezpieczna przestrzeń; czarny, mój ulubiony kolor

Przez jakiś czas był specjalistą technicznym, rozwiązując problemy ze smartfonem i oprogramowaniem, dopóki moja uwaga nie zwróciła uwagi na pisanie.

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Jak ci się podoba ten artykuł?

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

CIEKAWYDULL

Sprawdź ikonę/Sprawdź ikonę

PROSTYTRUDNY

Dziękuję Ci! Oto twoje wybory:

Oceń ten artykuł: Doskonały

Ocena: 4.7 / 5 (na podstawie 72 oceny)

Logo odzyskiwania danych iOS

iOS Odzyskiwanie danych

3 Metody odzyskiwania usuniętych danych z iPhone'a lub iPada.

Darmowe pobieranie

FoneDog używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kliknij tutaj uczyć się więcej.